Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Pravda, навіщо Alezka надано право терти всі пости? Це зловживання!

По моему мнению сегодня ЗЕфаны повторяют мои ошибки конца нулевых.  Закрывают глаза га очевидные вещи. Как вам тогда было ясно понятно,  что Овощ это беда для Украины,  так мне сейчас понятно,  что ЗЕ это реванш тех,  кого турнули в 2014-2016 году.

Причем в обоих случаях выбором двигает ненависть (у меня к Ющенко,  у вас к Порошенко) на фоне грамотно промытых мозгов через СМИ (мне тогда на тему русского языка, а вам на тему мародера).

Но это обсуждение не для админ форума. Я создавал ветку на эту тему. Можем там и продолжить.

А тут можете ответить удалил ли я хоть одно ваше сообщение на ФУПе? За все время.  И если нет,  то почему.
ні, такого випадку я не пригадую
але я такого і не стверджувала
якщо ви помітили, то нарікала за подібне свавілля я лише на філософа і Веньку.

По темі поста. У мене не буде ніякого прозріння щодо Зе, або розчарування у його діяльності.
Причина дуже проста : я ніколи не зачаровувалася ним - ні як політиком (це взагалі було б смішно), ні як актором.
А щодо ПЄСика - то нічого нового, ніяких позитивних поправок до його попереднього вже сформованого образу за останні 5 років не додалося.
Що може скоригуватися зараз, коли ПЄСик вже відверто пішов врознос?
Ну а щодо реваншу тих, за кого ви голосували у 2010..то він відбувся дуже скоро - у травні 2014. Тільки у вишиванках, але суть та сама. Та й головні виконавці, зрештою, теж.

Останнє редагування: 16 липня 2019 18:36:10 від Myroslava
   
І так, Алезко, не обманюйте себе : ніякої зміни поглядів від 2010 року у вас не відбулося.
Навпаки - повна закономірна спадковість.
Бо Янукович і Порошенко - по суті це одне й те саме.
Ну, хіба що Янучара не стрибав отак з партії до партії аби щоразу бути якомога ближче до влади.
Зрозуміло, що у вас немає аж такого відторгнення всього, що стосується ПР, як це є наприклад у мене.
Так що шлях від Янучари до його міністра прямий і дуже короткий.
   
І так, Алезко, не обманюйте себе : ніякої зміни поглядів від 2010 року у вас не відбулося.
Навпаки - повна закономірна спадковість.
Бо Янукович і Порошенко - по суті це одне й те саме.
Ну, хіба що Янучара не стрибав отак з партії до партії аби щоразу бути якомога ближче до влади.
Зрозуміло, що у вас немає аж такого відторгнення всього, що стосується ПР, як це є наприклад у мене.
Так що шлях від Янучари до його міністра прямий і дуже короткий.

Если вы не видите разницы между Януковичем и Порошенко, их вклад в становление Украины как государства, то я точно не смогу вас переубедить в чем то.

При всех своих минусах,  Порошенко сделал для Украины больше всех других политиков. Включая ЮВТ.

И смотреть надо не в какой партии был Порошенко. А кто и как вырывал Украину из "русского мира". Это намного важнее чем то, кто сел на табуретку

Останнє редагування: 16 липня 2019 18:42:39 від Alezka
   
ні, такого випадку я не пригадую
але я такого і не стверджувала
якщо ви помітили, то нарікала за подібне свавілля я лише на філософа і Веньку.

По темі поста. У мене не буде ніякого прозріння щодо Зе, або розчарування у його діяльності.
Причина дуже проста : я ніколи не зачаровувалася ним - ні як політиком (це взагалі було б смішно), ні як актором.
А щодо ПЄСика - то нічого нового, ніяких позитивних поправок до його попереднього вже сформованого образу за останні 5 років не додалося.
Що може скоригуватися зараз, коли ПЄСик вже відверто пішов врознос?
Ну а щодо реваншу тих, за кого ви голосували у 2010..то він відбувся дуже скоро - у травні 2014. Тільки у вишиванках, але суть та сама. Та й головні виконавці, зрештою, теж.
(tu)
   
І так, Алезко, не обманюйте себе : ніякої зміни поглядів від 2010 року у вас не відбулося.
Навпаки - повна закономірна спадковість.
Бо Янукович і Порошенко - по суті це одне й те саме.
тільки штани різного кольору
   
Если вы не видите разницы между Януковичем и Порошенко, их вклад в становление Украины как государства, то я точно не смогу вас переубедить в чем то.

При всех своих минусах,  Порошенко сделал для Украины больше всех других политиков. Включая ЮВТ.

И смотреть надо не в какой партии был Порошенко. А кто и как вырывал Украину из "русского мира". Это намного важнее чем то, кто сел на табуретку
це - лише гасла
якими й досі живе сьогодні вже досить - на щастя - незначна частина нашого суспільства
але ті хто здатний поза гаслами - нехай навіть суперправильними - побачити сувору реальність, досить чітко констатували : гасла, проголошувані ПЄСиком, не виходять за межі гасел
Ось якраз зараз на ІСТВ пєсик верещить про "не допустимо реваншу проросійських сил!". А хто протягом всіх цих 5 років як міг у різні способи легалізовував Ведмедчука в Україні?
А чого лише варте запевнення ПЕСа у своїй новітній перевиборчій рекламі, що вони тепер точно знають і можуть "завершити війну"?
Свинарчуки на оборонпромі - це аж ніяк не рух до Європи, і вже точно не у бік НАТО.
   
тільки штани різного кольору
ну да
вирядив всю сім"ю (включно з джуніором який пару років тому демонстрував на весь світ мірдружбужвачьку з паРашею у футболці RUSSIA) у вишиванки, сфоткалися, виклали фото в інтернет - наші "патріоти" і попливли
   
це - лише гасла
якими й досі живе сьогодні вже досить - на щастя - незначна частина нашого суспільства
але ті хто здатний поза гаслами - нехай навіть суперправильними - побачити сувору реальність, досить чітко констатували : гасла, проголошувані ПЄСиком, не виходять за межі гасел
Ось якраз зараз на ІСТВ пєсик верещить про "не допустимо реваншу проросійських сил!". А хто протягом всіх цих 5 років як міг у різні способи легалізовував Ведмедчука в Україні?
А чого лише варте запевнення ПЕСа у своїй новітній перевиборчій рекламі, що вони тепер точно знають і можуть "завершити війну"?
Свинарчуки на оборонпромі - це аж ніяк не рух до Європи, і вже точно не у бік НАТО.

Вот как раз это у вас и есть лозунги.  Свинарчуки за 5 лет нанесли меньше ущерба бюджету Украины,  чем один ИВК с ПриватБанком. За Тимошенко и газовые контракты вообще молчу.  По сути это было такое же предательство Украины как и отказ от евроинеграции Овоща.  И харьковские соглашения это продолжение газовых контрактов.

А как ЗЕ делегализовывает Медведчука и прочих одиозных синяков мы сейчас наблюдаем.

Так, что прежде чем осуждать других за их голосование,  посмотрите на себя и за кого голосовали вы сами
   
Вот как раз это у вас и есть лозунги.  Свинарчуки за 5 лет нанесли меньше ущерба бюджету Украины,  чем один ИВК с ПриватБанком. За Тимошенко и газовые контракты вообще молчу.  По сути это было такое же предательство Украины как и отказ от евроинеграции Овоща.  И харьковские соглашения это продолжение газовых контрактов.

А как ЗЕ делегализовывает Медведчука и прочих одиозных синяков мы сейчас наблюдаем.

Так, что прежде чем осуждать других за их голосование,  посмотрите на себя и за кого голосовали вы сами
Коли це таке було щоб я когось засуджувала за його голосування? Ви нічого не плутаєте? Це не за мною часом слідом бігають різні гіпи та ламери з одним і тим самим запитанням : "скажи, проти якого прізвища у бюлетні поставила плюсика?"  ?
Але я не про це.
Головне, це те, що ви визнали шкоду, нанесену Україні П.О. Порошенком. Адже свинарчуки на укроборонпромі - це було цілком і повністю у його владі, чи не так?... :)
Можна роками говорити про газові контракти, згадувати як вила Європа через невчасне їх підписання, як Дрищ відкликав переговірників з Маскви, а сам умотав в Карпати кататися з кумом на лижах, тим самим відмовишись від вже узгодженої ціни у 230 долл за тисячу кубів, і що то був типовий єропейський контракт, який щоправда виводив зі схеми РУЕ, і т.д. і т.п.
Але у випадку зі свинарчуками Педро навряд чи знайде відмазку на кшталт тієї, що знайшов в плані легалізації Ведмедчука в якості переговірника у Мінську від України - типу "а що я міг зробити, коли такою була воля самОго хуйло?".   І коли медіапростір України кум хуйла як спрут своїми щупальцями оплутав...
Без свинарчуків на оборонпромі цілком можна було обійтися. Але природа взяла гору. І - як ми всі розуміємо - свинарчуки - це лише сама верхівочка айсбергу.
   
Танюха кидається на людей як
   
Если вы не видите разницы между Януковичем и Порошенко, их вклад в становление Украины как государства, то я точно не смогу вас переубедить в чем то.

При всех своих минусах,  Порошенко сделал для Украины больше всех других политиков. Включая ЮВТ.

И смотреть надо не в какой партии был Порошенко. А кто и как вырывал Украину из "русского мира". Это намного важнее чем то, кто сел на табуретку
Навіщо ти тут "толкаєш" ці "гасла"?
Ти що на пропагандонському мітингу? Кого ти намагаєшься обдурити? :X
   
Вот как раз это у вас и есть лозунги.  Свинарчуки за 5 лет нанесли меньше ущерба бюджету Украины,  чем один ИВК с ПриватБанком. За Тимошенко и газовые контракты вообще молчу.  По сути это было такое же предательство Украины как и отказ от евроинеграции Овоща.  И харьковские соглашения это продолжение газовых контрактов.

А как ЗЕ делегализовывает Медведчука и прочих одиозных синяков мы сейчас наблюдаем.

Так, что прежде чем осуждать других за их голосование,  посмотрите на себя и за кого голосовали вы сами
У тебе на руках матеріали справ? Ти точно знаєш розмір шкоди яку Пашинські-Свинарчуки заподіяли армії та державі Україні?
Чи ти зараз говориш зі своєї сраки, тобто просто "випускаєш погане повітря"?
   
Я раньше думал,  что любитель цитат куйла это ольгинский бот.  А он оказался обычным Беняботом.  Шпарит четко по методичкам своего патрона
   
Я раньше думал,  что любитель цитат куйла это ольгинский бот.  А он оказался обычным Беняботом.  Шпарит четко по методичкам своего патрона

 :lol:  :weep:  :lol:

Это кто говорит?

Клоун, ты зачем посты трешь?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія