Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Прошу розбанити Гео.
А взагалі, кого прошу? Ворогів українського патріота та учасника АТО?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Прошу розбанити Гео.
А взагалі, кого прошу? Ворогів українського патріота та учасника АТО?

Кого маєте на увазі ?

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Прочитав на СУПі про бан Geo, зайшов глянути. Вчергове переконався про правильність свого вибору піти з цієї помийки. Цікавих і достойних людей тут практично не залишилось. Одні сцикливі тупі ватні виблядки на чолі з таким же адміном. Єдине питання до тих одиниць ніби-то нормальних що тут залишаються. Невже вас задовільняє роль "украинского експерта трюхана у скабеевой"? Адже саме в такій ролі ви тут і існуєте. Позбавлені права на створення тем, голосувалки, права на чесний суд і апеляцію, навіть права гідно відповісти сотням тих гандонів що вас тут щоденно хуєсосять, ви на колінах випрошуєте у феесбешниці право тут існувати напіврабом, генератором контенту. Де ви загубили вашу честь і гідність? Чи може ви сліпі і глухі й не помітили як вас повільно зварили, як ту жабу? Ну якщо так, то поваги до вас не більше ніж до інших тут присутніх. Гнийте далі.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X
slp

Сейчас вполне адекватная политика.

свобода для пропаганды юльков и прочих зрадофилов - правильная политика ?
постоянные баны для патриотов Украины - правильная политика ?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Звідки таке г-но лізе ?
Чому б просто не піти, якщо щось не подобається, так обов'язково висратись треба.

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X
slp

не  помиляюсь ,  пишу  правду    . Ясно що  вона  штабу  рошена  неподобається .

вы занимаетесь антиукраинской пропагандой
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X
slp

Звідки таке г-но лізе ?
Чому б просто не піти, якщо щось не подобається, так обов'язково висратись треба.

почему бы не изменить политику админов ?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

свобода для пропаганды юльков и прочих зрадофилов - правильная политика ?
постоянные баны для патриотов Украины - правильная политика ?

А пропагандьі петрушек вьі не видите ? Да ее поболее, чем от юльков будет.
Патриотьі -- єто о петрушках ?

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Звідки таке г-но лізе ?
Чому б просто не піти, якщо щось не подобається, так обов'язково висратись треба.
   свиноферма  порошенка
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

вы занимаетесь антиукраинской пропагандой
  ти  брешеш кацапе
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

почему бы не изменить политику админов ?

Я вижу с прошлого лета просто суперадекватную политику в целом. По сравнению с тем, что здесь бьіло раньше.
Вас не устраивает -- общайтесь с админом.

   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X
slp

  ти  брешеш кацапе

у вас нет ни одной темы - как стало хорошо в Украине
все - как стало плохо
все не так
это что ? это как ?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X
slp

Я вижу с прошлого лета просто суперадекватную политику в целом. По сравнению с тем, что здесь бьіло раньше.
Вас не устраивает -- общайтесь с админом.

я хочу возврата к старой политике
когда на ФУПе были нормальные
и не было столько юльков и ватников
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

у вас нет ни одной темы - как стало хорошо в Украине
все - как стало плохо
все не так
это что ? это как ?
  ти не викручуйся  ,  кацапе ,  не  допоможе . Як  і  свого  хуйла  українського  розливу  тут  не буде ,  а  саме  такого хочете  ви  тут  ,  рошенівці 
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Давайте по порядку. С чего Гео понесло?? С этого высера штабного дедушки:

http://picua.org/image/nr0Ykw

Можно по разному относиться к Педре - но на 4 году кацапского военного вторжения ляпать подобные вещи?????

А на замечания - все юльки как один начали лепить про разваленную армию и что Хуйло не напал бы тогда и не нападет сейчас и потом!

Гео разумеется понесло со всеми вытекающими.

А Дедушке НИ-ХРЕ-НА! Даже дня бана не влепили!

Хотя все его посты - личные оскорбления и провокации и вставки видео с официального канала БЮТ в Ютубе!

Останнє редагування: 24 січня 2019 14:18:14 від Zhmen
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

А де товарищ Geo воював? Можна посилання на його пряму мову?

самозабанься, пєдоразе
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X


Я так розумію, що на фото присутній пан Гео? Це було в прямому доступі із теми про пиття кави за Пороха.
Пакети в руках чоловіків - це ганьба! Воювали ЗА Україну, а не за якийсь нікчемний рошен!
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X
rst

Гео - хам.

 Це Порошенко у війні винен, а? ГНІДА О*УЄВША?/

Тільки спробуйте "здати" Україну Хуйлу...
тільки
суки
спробуйте....д/

Забанять на 999 в цьому "козлятніку"...? матьйївозаногу./

Притулі сраку цілуйте частіше.Хозяйка УП вам допоможе "стать на путь істінний". 100%/

Ось тоді ти мені будеш ЩОСЬ п***а ТУТ!/

Я бачу ситуацію ЗВЕРХУ, а ти, гнідос кімнатний...ЗНИЗУ./

Ти мене зрозуміло, ЧМО?/

Гівно, щелепу прикрий./

Скотота юльківсько-хуйловська вже зовсім на упячці береги поплутала./

Пачуствавалі мосчную паддєржку расіі свєрху, гніди./

А знаєш де ти будеш сидіти в бою? В чиїхось НОГАХ. Обісраний. Можеш хоч 1000 смайликів поставити. Падла./

Це тільки за годину сьогодні. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027271.120
Думаю, усе що він хотів сказати, сказав.

Ахуеть! ТС и остальные защитники правда считают ЭТО "нормальным" выражением своего мнения?
А по-моему , это агрессия к любому, кто не разделяет его мнения.
 Есть правила. Там не написано, что для АТОшников они не применяются.
Может участие в АТО освобождает и от выполнения закона в реале? Может им разрешить убивать граждан, не согласных с ними?
Судя по накалу ГЕО уже готов.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Гео - хам.

 Це Порошенко у війні винен, а? ГНІДА О*УЄВША?/

Тільки спробуйте "здати" Україну Хуйлу...
тільки
суки
спробуйте....д/

Забанять на 999 в цьому "козлятніку"...? матьйївозаногу./

Притулі сраку цілуйте частіше.Хозяйка УП вам допоможе "стать на путь істінний". 100%/

Ось тоді ти мені будеш ЩОСЬ п***а ТУТ!/

Я бачу ситуацію ЗВЕРХУ, а ти, гнідос кімнатний...ЗНИЗУ./

Ти мене зрозуміло, ЧМО?/

Гівно, щелепу прикрий./

Скотота юльківсько-хуйловська вже зовсім на упячці береги поплутала./

Пачуствавалі мосчную паддєржку расіі свєрху, гніди./

А знаєш де ти будеш сидіти в бою? В чиїхось НОГАХ. Обісраний. Можеш хоч 1000 смайликів поставити. Падла./

Це тільки за годину сьогодні. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027271.120
Думаю, усе що він хотів сказати, сказав.

Браво, Топа! Молодець! Добивати - так гуртом, тоді не лячно і самому пару раз буцнути, еге ж?

Довго сидів, вибирав та копипастив потрібне, а, тихушник Топа? Ти ж завжди тут обережненько так, тихесенько сидиш - оно й час ковирнути чуже знайшовся.

А майже таке саме, тіко зі сторони твого "табору", як пише Карофффка, не хочеш покопіпастити? Давай, поцитіруй  тут Дідуся для рівноваги - там майже одне лайно ллється.

Чи - як завжди, "а нас за що"?

Останнє редагування: 24 січня 2019 16:58:07 від шуша
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Прочитав на СУПі про бан Geo, зайшов глянути. Вчергове переконався про правильність свого вибору піти з цієї помийки. Цікавих і достойних людей тут практично не залишилось. Одні сцикливі тупі ватні виблядки на чолі з таким же адміном. Єдине питання до тих одиниць ніби-то нормальних що тут залишаються. Невже вас задовільняє роль "украинского експерта трюхана у скабеевой"? Адже саме в такій ролі ви тут і існуєте. Позбавлені права на створення тем, голосувалки, права на чесний суд і апеляцію, навіть права гідно відповісти сотням тих гандонів що вас тут щоденно хуєсосять, ви на колінах випрошуєте у феесбешниці право тут існувати напіврабом, генератором контенту. Де ви загубили вашу честь і гідність? Чи може ви сліпі і глухі й не помітили як вас повільно зварили, як ту жабу? Ну якщо так, то поваги до вас не більше ніж до інших тут присутніх. Гнийте далі.

пафос как в немом кино. с заламыванием рук и тапером с расстроенным до слез пианино.
что вы предлагаете? всхлипнуть, вскрикнуть, - меня здесь нилюбят! - и выйти в открытое окно? оставить площадку ботам? оставить им форум, потом сми, потом город, потом страну? какой контраст с поведением дарагих расиян. те лезут шо скажены в любую щель. только и ищут повод, чтобы вломиться. и выдавить всех. и наплевать им на обиды. а мудрые украинцы ищут повод... чтобы смыться. смылась уже украинская власть из крыма и донбасса. кому от этого легче?
у кого есть возможность писать, надо писать. а обижаться на всех, кто кажется недостаточно проукраинским, и обидами этими оправдывать ретираду... тогда первым, на кого нужно обидеться будет трамп. второй меркель. третьим ес. на глобусе скоро мест не останется, на кого бы нельзя было бы обидеться украинцу, если он очень захочет. и что? что в результате? ничего. велик глобус, а отступать уже некуда. везде наши сопли.
гордое бегство, все равно бегство.  ботов здесь десятка полтора. и не от них вы бежите. а от самих себя. от собственного неумения быть умнее, сообразительней, сильнее и спокойнее ботов. я эти слова и к себе обращаю. я тоже однажды плюнул и ушел отсюда (пусть и по другим причинам). и что? ничего. на обиженных воду возят.
надо писать не у себя над кроватью, а там, где читают. этот форум читают. послать всех нахер ума не надо. только боты сколько не посылай сами не уйдут. их надо выставлять. а не кричать в воздух, отгородившись от площадки железной дверью.
это всего лишь форум. форум украинский. если отсюда драпать, что уж про реал говорить. тогда шансов изменить что-либо точно не нет.
я понимаю вашу реакцию. в том числе реакцию на зрадоботов. они достали. но то к чему вы призываете - "обидеться и уйти" , это тоже форма зрадоботства. к сожалению она поражает как раз тех, кто способен выставить недругов за дверь. вместо этого такие люди сами уходят.  :(

Останнє редагування: 24 січня 2019 17:27:15 від pecheneg
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Довго сидів, вибирав та копипастив потрібне, а, тихушник Топа?
а ти просто відкрий у профілі повідомлення цього самого Гео - там будь що ВИБИРАТИ немає жодної потреби
просто бери всі пости поспіль і копипасти - справи на 2-3 хвилини, не більше

ПС безвідносно постаті Гео, мені байдуже розбанять його чи ні, але схоже що чувак завітав виключно задля того аби якнайсмачніше плюнути у тих, хто не розділяє його полум"яної любові до кондитера
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Outlander

вас замыколылы. и мой ответ выглядит как плевок вам в спину. надеюсь, вы поймете, это не так. и я писал больше с грустью, чем с укором.
я хотел сказать, что толерантной модерации не будет нигде. ни на форуме украинской правды, ни на переговорах киева с рф. или с ес. или с нато. у всех свои интересы. если ставить цель построить конкурентное эффективное общество, отсутствие подмоги нужно принять как данность. и лопать, что дают. т.е., пока ты не можешь установить свои правила, важно научиться выигрывать по чужим. другого способа выбраться нет.
жаль, что вы не будете писать здесь (


Останнє редагування: 24 січня 2019 18:58:01 від pecheneg
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

а ти просто відкрий у профілі повідомлення цього самого Гео - там будь що ВИБИРАТИ немає жодної потреби
просто бери всі пости поспіль і копипасти - справи на 2-3 хвилини, не більше

ПС безвідносно постаті Гео, мені байдуже розбанять його чи ні, але схоже що чувак завітав виключно задля того аби якнайсмачніше плюнути у тих, хто не розділяє його полум"яної любові до кондитера

рот закрой. "чувак" отпахал на фронте. защищая твою тусклую задницу
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Прочитав на СУПі про бан Geo, зайшов глянути. Вчергове переконався про правильність свого вибору піти з цієї помийки. Цікавих і достойних людей тут практично не залишилось. Одні сцикливі тупі ватні виблядки на чолі з таким же адміном. Єдине питання до тих одиниць ніби-то нормальних що тут залишаються. Невже вас задовільняє роль "украинского експерта трюхана у скабеевой"? Адже саме в такій ролі ви тут і існуєте. Позбавлені права на створення тем, голосувалки, права на чесний суд і апеляцію, навіть права гідно відповісти сотням тих гандонів що вас тут щоденно хуєсосять, ви на колінах випрошуєте у феесбешниці право тут існувати напіврабом, генератором контенту. Де ви загубили вашу честь і гідність? Чи може ви сліпі і глухі й не помітили як вас повільно зварили, як ту жабу? Ну якщо так, то поваги до вас не більше ніж до інших тут присутніх. Гнийте далі.

Яку альтернативу пан пропонує?
Той форум, на якому Гео забирає у людей право писати не за порушення правил, а за те, що ці дописи просто не подобаються дружбанам Гео, які вважають себе аксакалами і саксаулами, не пропонувати.

 B-)
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

а ти просто відкрий у профілі повідомлення цього самого Гео - там будь що ВИБИРАТИ немає жодної потреби
просто бери всі пости поспіль і копипасти - справи на 2-3 хвилини, не більше

ПС безвідносно постаті Гео, мені байдуже розбанять його чи ні, але схоже що чувак завітав виключно задля того аби якнайсмачніше плюнути у тих, хто не розділяє його полум"яної любові до кондитера

Але ж ти не зробила цього? Бо нащо вже забаненого ще буцати? 

Але ж Топі так кортіло ще попхатися ногами.

І- так, прочитай, що вищче тобі написав Печенєг. Диванні правдолюбці.

Останнє редагування: 24 січня 2019 18:29:30 від шуша
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

;o то ти ще й не дєвочька?

А чого такий нік брав? Вже б "Кацавей" взяв - так би нам було зрозуміліше. А то читаю такий крутий нахуєник на початку спічя від дівчачого ніка, а потім ше й оказуєцця, шо ти зовсім не дєвачька.

так ти, каловка теж не дєвачька. чому вас, мaкaкнуті, гребуть так полові питання, що ви на них  завжди зводите будь-яке питання?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

а ти просто відкрий у профілі повідомлення цього самого Гео - там будь що ВИБИРАТИ немає жодної потреби
просто бери всі пости поспіль і копипасти - справи на 2-3 хвилини, не більше

ПС безвідносно постаті Гео, мені байдуже розбанять його чи ні, але схоже що чувак завітав виключно задля того аби якнайсмачніше плюнути у тих, хто не розділяє його полум"яної любові до кондитера

 абсолютно  ТАК . Свідомо ..Й  жодний  ,  крім  деяких  порошенківських  хуйвебінів ,   ЖОДНА    просячи  розбану  Гео  не запропонували  тому  ЕЛЕМЕНТАРНО  ВИБАЧИТИСЬ  ЗА  БРЕХНЮ .
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

На мое скромное мнение, если Гео "твердозапетра" это его личное дело, тут таких много, за взгляды на этом форуме не банят, ну так было в правилах. Его грубость к владелице ресурса конечно не допустима, думаю надо забанить и на долго, но не на всегда. По крайней мере раньше старые модераторы обращали внимание и на то, в каком состоянии юзер, всяко бывает, душевные потрясения, пьяный и т.д...Есть тут форумчане, которых почитать, на голову не налазит, забанили на два месяца, Гео можно на полгода. Вообще считаю, что старых ФУПчиков не надо банить на всегда, раньше было так.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

На мое скромное мнение, если Гео "твердозапетра" это его личное дело, тут таких много, за взгляды на этом форуме не банят, ну так было в правилах. Его грубость к владелице ресурса конечно не допустима, думаю надо забанить и на долго, но не на всегда. По крайней мере раньше старые модераторы обращали внимание и на то, в каком состоянии юзер, всяко бывает, душевные потрясения, пьяный и т.д...Есть тут форумчане, которых почитать, на голову не налазит, забанили на два месяца, Гео можно на полгода. Вообще считаю, что старых ФУПчиков не надо банить на всегда, раньше было так.

Самый разумный пост тут.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

рот закрой. "чувак" отпахал на фронте. защищая твою тусклую задницу
закрий свою смердючу пащу
ніякий фронт не дає права приходити на форум і обливати помиями своєї ненависті того, хто не подобається фронтовику
не бачила щоб там хтось ображав цього фронтовика
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Але ж ти не зробила цього? Бо нащо вже забаненого ще буцати? 

Але ж Топі так кортіло ще попхатися ногами.

І- так, прочитай, що вищче тобі написав Печенєг. Диванні правдолюбці.
Печенег йде в зад, разом зі своїми дешевими одкровеннями
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

закрий свою смердючу пащу
ніякий фронт не дає права приходити на форум і обливати помиями своєї ненависті того, хто не подобається фронтовику
не бачила щоб там хтось ображав цього фронтовика

 ;o
опа. атракцыон самка зубожыла нападает на людей   :D
а морду себе расцарапать можешь? и головой об стену? и завыть протяжно.
видишь ли, любой солдат всу, который не будет голосовать за твою юльку (а гео не будет), вернее, солдат, который проголосует не за юльку, для тебя враг. настоящий. священный.
проблема не в этом. мало ли целюлитных дур на свете.
проблема в том, что этот солдат тебя врагом не считает. пока.
но ты так истово дергаешься, так ненавидишь его, до ночной горячки, испарины и мокрого белья ненавидишь, что даже широкий след от резинки из трусов побагровел на твоем липозном животике. так ты пытаешься придумать обидное слово, которым обзовешь его, что он наконец поймет. ты делаешь нужное дело.  :D
бодни еще головой в истерике, у тебя классно выходит. мырося, млять  :weep: 
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

pecheneg, бяяяя... :acute:
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

;o
опа. атракцыон самка зубожыла нападает на людей   :D
а морду себе расцарапать можешь? и головой об стену? и завыть протяжно.
видишь ли, любой солдат всу, который не будет голосовать за твою юльку (а гео не будет), вернее, солдат, который проголосует не за юльку, для тебя враг. настоящий. священный.
проблема не в этом. мало ли целюлитных дур на свете.
проблема в том, что этот солдат тебя врагом не считает. пока.
но ты так истово дергаешься, так ненавидишь его, до ночной горячки, испарины и мокрого белья ненавидишь, что даже широкий след от резинки из трусов побагровел на твоем липозном животике. так ты пытаешься придумать обидное слово, которым обзовешь его, что он наконец поймет. ты делаешь нужное дело.  :D
бодни еще головой в истерике, у тебя классно выходит. мырося, млять  :weep: 

поки що виглядає так що це ти тут дьоргаєшся
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X
van

Обычно таким на улице говорю не надо быковать ..Ознакомился с текстом Гео     Все верно   отреагировали модераторы   
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X
van

закрий свою смердючу пащу
ніякий фронт не дає права приходити на форум і обливати помиями своєї ненависті того, хто не подобається фронтовику
не бачила щоб там хтось ображав цього фронтовика
Какая разница кто был на каком фронте он был несколько месяцев  низкий поклон ему но это не дает право быковать  тут нет ни молодых ни дедушек есть правило форума  одно для всех.Все я ушел.
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

Какая разница кто был на каком фронте

Действительно - какая разница...

 Вот Вы на каком, например, были? Хоть месяц?
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

любой солдат всу, который не будет голосовать за твою юльку (а гео не будет), вернее, солдат, который проголосует не за юльку, для тебя враг. настоящий. священный.
ах ти ж мразина потворна
далі не читала
хто дав тобі право приписувати мені або комусь іншому свої брудні хворобливі фантазії?
Твій Гео хамив направо й наліво, практично не отримуючи адекватної відповіді ні від кого

А хто дав йому таке право?
ти коли-небудь бачило, чмо підпарканне, щоб Фінікс вимагав собі привілеїв на хамське поводження?
Або щоб Людина кидався на людей - тільки через те, що він фронтовик, а тому має право на відкриті прояви ненависті до тих, хто має інші погляди?
Ні, не бачило?
А знаєш, чому не бачило?
Та тому що це - Люди, і поводяться по-людськи
І величезна їм подяка. За все.

Все. Ще не вистачало мені "дискусій" з отакими, підпарканними.  :bueee:

Останнє редагування: 24 січня 2019 21:50:06 від Myroslava
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

І це добре, що притомні однодумці побачили справжню потворну харю, з якої капає зелена слина, цього виродка печенега
   
Re: РАЗБАНЬТЕ GEO! :X

ах ти ж мразина потворна
далі не читала
хто дав тобі право приписувати мені або комусь іншому свої брудні хворобливі фантазії?
Твій Гео хамив направо й наліво, практично не отримуючи адекватної відповіді ні від кого

А хто дав йому таке право?
ти коли-небудь бачило, чмо підпарканне, щоб Фінікс вимагав собі привілеїв на хамське поводження?
Або щоб Людина кидався на людей - тільки через те, що він фронтовик, а тому має право на відкриті прояви ненависті до тих, хто має інші погляди?
Ні, не бачило?
А знаєш, чому не бачило?
Та тому що це - Люди, і поводяться по-людськи
І величезна їм подяка. За все.

Все. Ще не вистачало мені "дискусій" з отакими, підпарканними.  :bueee:

миросько,   поводиш себе як баба-мужік




   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія