Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На тобі нову шубку і відчепись від мене зі своїм Кексом. :-T

Женщина проявляющая свою активность в получении секса выглядит жалко. Хотеть секса и начинать охоту - привилегия мужчины. Если же это делает женщина, то стаппэ как говорится.. это уже не женщина, а дешевая шлюха

100% женщина не должна первой проявлять инициативу. Если это происходит, то мужчина чувствует себя изнасилованным.

В жизни случалось, что женщины разными способами затаскивали в постель, в основном после прекрасного ужина с алкоголем, а потом  потом дико обижались - мол я такая же соблазнительная, а он вероятно голубой или импотент.
Хотя один раз все таки изнасиловала одна семнадцатилетняя соседская красотка.
Побежал воскресным утром за батоном, а она меня просто затащила к себе в квартиру. Мало того, в соседней комнате дрыхнули её
предки. Я честно слегка сопротивлялся. Она прошипела, растегивая мои джинсы: " Не вы2.71бывайся!"
Вот и пришлось стиснув зубы молча трахаться, чтобы ее предки не сделали меня импотентом.
А потом пришлось дома рассказывать байку о том как встретил случайно друга в гастрономе, которого не видел сто лет.

   
Я очень люблю ездить на пару дней порыбачить. Хотя абсолютно равнодушный к рыбалке. Но одни из самых лучших часов в жизни были именно на рыбалке.
+++++++++
А візьми свіжу сусідку на рибалку
З ночівкою в палатці
Буде ще цікавіше
   
Тема секс и подарки она конечно интересная. Но после определенного возраста.

Не могу вспомнить до какого возраста, но я категорически не понимал зачем любовницам дарят подарки. А зачем дарить подарки, чтобы не было секса до сих пор не понимаю.

Если импотент, голубой  или не хочешь трахаться, так и скажи. Правду говорить легко и приятно.
А так можно нищим и рогатым быстро стать.
   
А візьми свіжу сусідку на рибалку
З ночівкою в палатці
Буде ще цікавіше

1. Будьте внимательными, когда читаете.
2. Категорически не рекомендую брать соседку или сослуживицу куда-либо, чтобы потрахаться.
3. Категорически не рекомендую ездить на рыбалку, чтобы потрахаться в палатке. Для этого давно есть современные базы отдыха или дома рыбака.

Всегда останавливался для рыбалки в комфортных домиках и всегда возвращася в прекрасном настроении и уловом.
   
Не могу вспомнить до какого возраста, но я категорически не понимал зачем любовницам дарят подарки. А зачем дарить подарки, чтобы не было секса до сих пор не понимаю.

"Чоловіки платять дружинам, аби ті не йшли, а протитуткам платять, аби ті більше не приходили." (Це)
   
вішенка на тортік в якості отвальної - все ж таки як-не як на 2 місяці вас залишаю. Поводьтеся тут культурно. :brunette:



Був у мене знайомий, балотувався депутатом у місцеві органи якісь. Має дітей. ЙОМУ і 30 ще немає, зізнався що секс його так обтяжує. Так і сказав: секс це так обтяжно… І звучало так, наче його жінка гвалтує. Симпатична така дівчина, колоритна, із явним бажанням в очах кохатись якомога більше і частіше, голодний у дівчини такий погляд на чоловіків, слюнки течуть. От він і відкупляється, і ховається від неї  з її кексом. Всілякими шубками і телефончиками.

Навіть розмови про її походеньки на сторону з нею заводить. Щоб відпочити бо двічі на тиждень по 5 хв для нього напряг.


Звичайно, є хитрунці, які щоб не відкуплятися шубкою, їдуть на рибалку. Типу, як у жінок голова болить, або червоні дні. Поїхав на рибалку, або в спортклуб качати біцепси. Це якась зневага у парах один до одного.

От людина щоб не займатись кексом, може піти в спортзал, може на рибалку, чи на полювання. І щоб не ображались на неї за це тіпа її хоббі, дарувати дівчині телефон, шубку…

======

Даний текст є художньою вигадкою. Якщо ви впізнали себе… це ваша проблема. Він покликаний звернути увагу на такий сучасний стан речей, коли людина не може задовольнити іншу і дозволити це робити на стороні також не може, бо не дозволяє суспільство. Взагалі цей обман: голова болить, придумані позапланові місячні, на рибалку, в спортзал, в  гараж - це огидно. До чого доводять людей соціальні ліфти з статусом сім’ї. Ханжество.

=======

тут хтось жалівся, що лисиці вулицями чимчикують, але і палець об палець не вдарив, щоб з тієї лисички шубку пошити к*. Далі слів так справа і не пішла до цього часу...
А як що пізнаю тебе?.. :-)o
   
але не гуляє. Дуже його кохає
дик ти ж читай шо у старттопіку: " у дівчини такий погляд на чоловіків, слюнки течут "

тобто наліво вона, згідно легенди, готова
   
Був у мене знайомий, балотувався депутатом у місцеві органи якісь. Має дітей. ЙОМУ і 30 ще немає
Я дуже сумніваюсь, шо якісь лєві знайомі розповідають іншим бабам такі подробиці. :-o

Останнє редагування: 8 травня 2021 18:57:43 від птах Сорока
   
Я дуже сумніваюсь, шо якісь лєві знайомі розповідають іншим бабам такі подробиці. :-o

Так вовчиків навколо куча)))
   
СЕКСИЗМЪ!!!    :K
   
хочешь потрахатися - купуй  шубу.
не хочешь трахатися - теж купуй.

тільки баби не бачать у тому тупікову ситуацію, для них то все логічно.
   
який там нах поважний

ось ця
Показати зображення...
в дєцтві здавалась страшна шо пздц.
А щас би виіпав залюбки

Збоченець. Я б ще зрозумів якби оцю, що й постаріла красиво

   
не стоит у меня

Співчуваю.
   
Збоченець. Я б ще зрозумів якби оцю, що й постаріла красиво
ця теж нічо, але вона і тоді здавалася нічо.
А от із отою шо фотку запостив, було геть по іншому. І нічого там збочистого нема. Вполнє норм бабця
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія