Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

Swindon referendum result: Leave - 54.7%... Brexit Dividend coming their way!
   
Хонда, кажуть, завтра оголосить про закриття своєї фабрики у Британії в 2022 році. Мінус 3500 робочих місць

кажуть? опять прогноз? а пока факт- больше 76 тысяч новых рабочих мест создано в британии, благодаря прямым иностранным инвестициям...
   
Re: UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

кажуть? опять прогноз?
Завтра оголосять офіційно.
   
https://readyforbrexit.co.uk/the-list-of-companies-setting-up-hqs-or-bases-on-mainland-europe-ahead-of-brexit-grows/

Я так розумію що це збільшує робочі місця? Мій департамент набрав в Європі 60 чоловік, а в ЮК - 0 за минулий рік

я про намерения и прогнозы читаю уже второй год. факты пока прогнозы опровергают. еще раз запостить, сколько рабочих мест создано в британии, благодаря прямым иностранным инвестициям?
   
Завтра оголосять офіційно.

пускай оголошують. поверю прогнозу в этот раз. итого - создано за предыдущий год 76 тысяч рабочих мест. это факт. потеряно будет по прогнозу аж 3500... арифметика не в пользу потеряльщиков.

если уже мы заговорили о рабочих местах в автопроме, счможешь объяснить, почему в канаде без всякого брекзита закрываются фабрики и увольняют тысячи людей?
   
Re: UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

еще раз запостить, сколько рабочих мест создано в британии, благодаря прямым иностранным инвестициям?
Жесть. Створено 70к. А могло бути створено 150к, наприклад. + усі великі кантори намутили офіси в єс
   
Re: UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

почему в канаде без всякого брекзита закрываются фабрики и увольняют тысячи людей?
То до Джастіна питання
   
А в Германии Форд закрывает производство и увольняет тысячи тоже из за брекзита?
Ford Motor Co.() will shed thousands of jobs at its European operations in a bid to return the business to profitability in a broad restructuring that doesn’t rule out shutting down production plants.
https://www.bnnbloomberg.ca/ford-to-cut-thousands-of-jobs-in-europe-eyes-plant-closures-1.1196172
   
Жесть. Створено 70к. А могло бути створено 150к, наприклад. + усі великі кантори намутили офіси в єс

сколько могло бы быть створено я не знаю. это опять из области прогнозов. А прогнозы я тебе напоминаю были. что произойдут массовые увольнения, остановятся инвестиции. произойдет падение производства и бешеная инфляция. Как видишь, прогнозы не оправдались. а прогнозисты тихо умываются. И еще тебе напоминаю, что в британии благодаря прямым иностранным инвенстициям создано больше рабочих мест чем в любой другой европейской стране...
   
То до Джастіна питання

до джастина однозначно, но и об общемировых тенденциях не стоит забывать. продажи новых авто падают по всему миру. происходит рестуктуризация, отказ от неприбыльных моделей. заводы закрываются и в европе и в америке и в канаде. нечего валить закрытие заводов в англии на брекзит...
   
Re: UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

что произойдут массовые увольнения, остановятся инвестиции. произойдет падение производства и бешеная инфляция. Как видишь, прогнозы не оправдались. а прогнозисты тихо умываются.
Повторюю ще раз. Більшість кантор відкриває офіси в ЄС. Це добре чи пагано? Персонал в тих офісах будемо враховувати?
   
Повторюю ще раз. Більшість кантор відкриває офіси в ЄС. Це добре чи пагано? Персонал в тих офісах будемо враховувати?

это бабушка сказала или ты ссылку можешь дать? я уже который раз спрашиваю, но никто так и не смог предоставить мне точной статистики, сколько рабочих мест было выведено из британии в европу. может ты сможешь? только мне нужны не прогнозы, а реальные цифры...
   
Для прикладу: UBS is set to relocate 64 roles from its London office to continental Europe in preparation for the UK’s exit from the European Union, with more likely to follow.
   
Я вже постив сьогодні https://readyforbrexit.co.uk/the-list-of-companies-setting-up-hqs-or-bases-on-mainland-europe-ahead-of-brexit-grows/

да я видел. намерения и прогнозы. я тебе дал данные о том сколько реальных рабочих мест создано в британии в том числе за счет иностранных инвестиций, а ты меня прогнозами кормишь. дай мне точные цифры сколько уже рабочих мест выведено из британии. желательно с ссылками на первоисточники...
   
Для прикладу: UBS is set to relocate 64 roles from its London office to continental Europe in preparation for the UK’s exit from the European Union, with more likely to follow.

ага... когда только? сколько уже выведено за два года?
   
Re: UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

Хонда завтра оголосить про закриття своєї фабрики у Британії в 2022 році. Мінус 3500 робочих місць
Is a new EU-Japan trade deal to blame?
The EU and Japan recently struck a trade deal which lowers tariffs on both parties' car exports to zero.

відповідно, виробництво переноситься чи в ЄС чи навіть і Японію.

90% авто з цього заводу йшло на експорт в ЄС27.

не виключено що є інші фактори крім Брекзіту. але "завдяки" Брекзіту, цінність привязки до ЮК стає значно нижчою.
   
Re: UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз



Брексит кОшмар объяснённый за 30 минут :)
   
Брексит кОшмар объяснённый за 30 минут
А тезисно можно, шоб не дискутировать с телевизором?
   
Re: UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

отже.
депутати побажали щоб:
1) не було виходу з ЄС на умовах no deal
2) замість ірландського backstop було знайдено якісь альтернативні варіанти
наступна серія
розгляд Брекзіту в Парламенті
по плану 27 лютого.

до того часу
Тереза метається кабанчиком між Лондоном і євростолицями, пробуючи дійти якихось домовленостей які б вона могла подати Парламенту для голосування.
   
наступна серія
розгляд Брекзіту в Парламенті
по плану 27 лютого.

до того часу
Тереза метається кабанчиком між Лондоном і євростолицями, пробуючи дійти якихось домовленостей які б вона могла подати Парламенту для голосування.

правильно я понимаю, что перспективы не очень у метания кабанчиком?
   
Re: UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

У парламент Британії готуються внести пропозицію другого референдуму щодо Brexit
https://www.eurointegration.com.ua/news/2019/02/23/7093222/
   
У парламент Британії готуються внести пропозицію другого референдуму щодо Brexit
https://www.eurointegration.com.ua/news/2019/02/23/7093222/
То до сраки, не підтримають
   
Re: UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

То до сраки, не підтримають
але спробують. і це, імхо. було б номальним виходом з жопи.
   
але спробують. і це, імхо. було б номальним виходом з жопи.
Вже вносили 2 тижні тому, не підтримали
   
Та хай виходять.
А там і Шотландія вийде з часом зі складу ЮК.
   
Та хай виходять.
А там і Шотландія вийде з часом зі складу ЮК.
Вже був у них референдум, наступний не на часі
   
Re: UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

Вже вносили 2 тижні тому, не підтримали
а вдрух?
   
а вдрух?
Який вдрух? Було 60 голосів, треба 350.
   
Вже був у них референдум, наступний не на часі

Так можна ж і повторити ;)
Англійці мають відновити незалежність Англії від усякого непотребу!
   
Так можна ж і повторити ;)
Англійці мають відновити незалежність Англії від усякого непотребу!
Повторити можна, років через сто. А без Англії їм жопа одразу. Поставити кордон і шо вони будуть гризти?
   

В правительстве Британии требуют отсрочки Brexit
Корреспондент.net, Вчера, 14:36
В правительстве Британии требуют отсрочки Brexit
Трое министров готовы бросить вызов Терезе Мэй и проголосовать за перенос даты выхода из ЕС.

В правительстве Великобритании трое министров заявили, что Brexit должен быть отложен, если парламент не проголосует за соглашение с ЕС в ближайшие дни. Об этом в суббоу, 23 февраля, сообщает BBC.

Министр труда и по делам пенсий Эмбер Радд, лорд-канцлер и министр юстиции Дэвид Гок, министр по делам бизнеса, энергетики и промышленной стратегии Грег Кларк впервые публично высказались за отсрочку выхода из ЕС.
   
Re: UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

Вже вносили 2 тижні тому, не підтримали
місяць тому.
а таймер клацає.
якщо жодну з угод Парламенті не підтримають, то що робити?
відкласти дату Брекзіту (ЄС погодиться бо куди дінеться) і вмити руки, віддавши остаточне рішення тупим баранам мудрому електорату.
   
місяць тому.
а таймер клацає.
якщо жодну з угод Парламенті не підтримають, то що робити?
відкласти дату Брекзіту (ЄС погодиться бо куди дінеться) і вмити руки, віддавши остаточне рішення тупим баранам мудрому електорату.

надежда, что брекзит не состоится, еще не умерла...  :(
   
Жорсткий брекзит - то что надо.
   
Re: UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

надежда, что брекзит не состоится, еще не умерла...  :(
без сумніву, є шанс що Брекзіт не відбудеться.
або відбудеться дуже формально.
або, навпаки, в рез-ті відтягування рішень чи неможливості прийняття рішень, відбудеться дуже hard-ово, без угоди.

на даний момент що-небудь спрогнозувати неможливо.
фортуна-лотерея.
   
Re: UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

якщо жодну з угод Парламенті не підтримають, то що робити?
Ноу діл, шо не ясно?
   
Re: UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

Я бачу пан Тоні злякався і втік з острову  :weep:
   
Re: UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

Ноу діл, шо не ясно?
так не хочуть же ж no deal  :D
   
Re: UK's EU Referendum 23.06 (Brexit) - Британія залишає Євросоюз

Я бачу пан Тоні злякався і втік з острову  :weep:
так, за цим балаганом краще поспостерігати зі сторони. Як воно все розкладеться.
Ну і заодно зайнятися своїми українськими справами на місці, деякий час.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія