Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я понял почему патриоты предали Яценюка, с с 15.45 :(

Re: Я понял почему патриоты предали Яценюка, с с 15.45  :(

https://www.youtube.com/watch?v=2D2attkmBnc&t=1827s
Сметана, у вас сім'я є? Жінка, діти, внуки?
   
Патріотам стіна яценюка несподобалась, от йолопи.
   
Тварюка
   
Чё воно заблокувало в 15м ТСК по заявам КРУшника о махинациях на полтора миллиарда?
   
Re: Я понял почему патриоты предали Яценюка, с с 15.45  :(

Тварюка
как корежит козломордого от Сени  :D
   
Re: Я понял почему патриоты предали Яценюка, с с 15.45  :(

Чё воно заблокувало в 15м ТСК по заявам КРУшника о махинациях на полтора миллиарда?
как раз тогда ваше ватное говно получило по рукам за махинации
   
Re: Я понял почему патриоты предали Яценюка, с с 15.45  :(

Патріотам стіна яценюка несподобалась, от йолопи.
главное, что тебе в ольгино сподобалось  :D  [KA]
   
Нафіга дивитись в минуле? Ще Масола згадайте. Ну був такий хлопак Сєня. Попрацював, і на тому спасибі. А от  всі  Юлі, Арсенії, Гройсмани тільки увагу відволікають від сьогоднішніх проблем. Їх потяг пішов. Нехай в блогах строчуть розумні поради, якщо мають

Останнє редагування: 17 травня 2020 05:30:42 від western man
   
Re: Я понял почему патриоты предали Яценюка, с с 15.45  :(

Нафіга дивитись в минуле? Ще Масола згадайте. Ну був такий хлопак Сєня. Попрацював, і на тому спасибі. А от  всі  Юлі, Арсенії, Гройсмани тільки увагу відволікають від сьогоднішніх проблем. Їх потяг пішов. Нехай в блогах строчуть розумні поради, якщо мають
если бы масол нагнул газпром, можно было и его вспомнить, а так можете молиться на вислюка оманского
   
если бы масол нагнул газпром, можно было и его вспомнить, а так можете молиться на вислюка оманского

Ну хто є, той є. Кількісні зміни перейдуть в якісні, рано чи пізно. Сєня нехай йде викладати в Черновицький університет. Користі більше буде. Тим більше що на таких досвідчених професорів завжди запит з боку студентів
   
Re: Я понял почему патриоты предали Яценюка, с с 15.45  :(

Ну хто є, той є. Кількісні зміни перейдуть в якісні, рано чи пізно. Сєня нехай йде викладати в Черновицький університет. Користі більше буде. Тим більше що на таких досвідчених професорів завжди запит з боку студентів
когда клоун опять пойдет вам фуем на рояле наяривать, тогда может  Сеня и преподавать пойдет
   
когда клоун опять пойдет вам фуем на рояле наяривать, тогда может  Сеня и преподавать пойдет

Все можливо. Я вже нічому не дивуюсь. Тільки не можна  два рази в одну річку увійти. Ну немає таких прикладів в історії. І Україна не виключення
   
Re: Я понял почему патриоты предали Яценюка, с с 15.45  :(

Все можливо. Я вже нічому не дивуюсь. Тільки не можна  два рази в одну річку увійти. Ну немає таких прикладів в історії
Ну да, Черчилль в гробу перевернулся..
   
Ну да, Черчилль в гробу перевернулся..

Ну хіба що наполегливий Уінстон. Є винятки. Тільки Сєні до Черчілля, як мідному котєлку до дембеля. Не смішить, а то  завтра Сєню почнуть з Черчіллем порівнювати. Мало йому чеченських історій :)  Ще і за першу світову впаяють заочний срок

Останнє редагування: 17 травня 2020 06:17:32 від western man
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія