Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мои советы организаторам освобождения Стерненко 

Внести в Раду закон який звільняє від кримінальної відповідальності патріотів.
Справку о патриотизме, по которой "пей, гуляй, еби гусей, грабь корованы"(С) будут выдавать в БПП? B-)
   
ТУТ Лещенко вот шо пишет:

Петр Порошенко, который качает ситуацию со Стерненко, забыл уточнить, что случившееся - это прямой результат его “судебной реформы”, которой он так гордился. При чем таких случаев назначения им одиозных судей множество.

Именно фамилия Порошенко стоит под указом о переводе из Донецка в Одессу одиозного судьи Виктора Попревича, который вынес приговор. Тут можно дополнить, что именно Порошенко перевел в киевский Дарницкий суд с оккупированных территорий судью Марину Заставенко, которая запретила книгу о Медведчуке. И еще Порошенко перевел с оккупированных территорий в Печерский суд судью Виталия Писанца, который снял арест с имущества министра-беглеца Виталия Захарченко. И именно Порошенко своим указом бессрочно назначил судьей Ярославу Гудзенко после того, как она вернула дизельный трубопровод структурам Медведчука.

Как вам такое поведение Порошенко?
так розумію, по Сірожі, все що зараз робиться, це наслідки керування Порошенка. в т.ч. і сьогодняшні гоніння на мудачука з каналами, і повернення літака з Яценком і справа на Дубілета.
Петро всемогутній, він буде правити Україною до кінця, не зважаючи хто поточний Президент :weep:
   
Внести в Раду закон який звільняє від кримінальної відповідальності патріотів.


цей надзвичайно потрібний закон ініціював іще Петро Порошенко, але не встигнув прийняти через спротив ворогів
   
Перенесите свои протестные действия в регионы
Купите пачку бумаги А4 клея придумайте какой нибудь логотип
Можно просто написать Зе- Га--- ( ну вы поняли ) но что бы люди при этом понимали почему Зе= Га---- 

А чому на папері А-4 і клеїти на стовпах?
Невже соцмережі не дієвіше і не простіше?
   
А чому на папері А-4 і клеїти на стовпах?
Невже соцмережі не дієвіше і не простіше?
Молодежь уже давно не верит Зе
Нам нужно обрушение рейтинга Зе среди людей пожилого возраста
самого стойкого так сказать электората

Останнє редагування: 24 лютого 2021 13:41:51 від vadym
   
О, почали: то всьо Пєтя, судді, а Зе! сдєсь ні прі чьом  :lol:

Так я вам нагадаю, що всяке переслідування розпочинається з прокуратури і прокуратурою підтримується.
Без прокурора ніяка кримінальна справа неможлива.
А хто у нас генеральний прокурор ? Очко государєво ! (Бєнядиктова сама себе так спозиціонувала)

Ну от нехай  тепер "гасударь" і віддувається за своє очко  :weep:
   
Молодежь уже давно не верит Зе
Нам нужно обрушение рейтинга Зе среди людей пожилого возраста

Ти вважаєш, що "люди пожилого возраста" настільки довіряють агітації А-4 на стовпах?
   
Ти вважаєш, що "люди пожилого возраста" настільки довіряють агітації А-4 на стовпах?
Та где угодно
Цель оправдывает средства
Раз увидят на столбе  два в подьезде  три на остановке
и негатив свое дело сделает


Останнє редагування: 24 лютого 2021 13:46:29 від vadym
   
Организаторам нужно не освобождение Стерненко, их цель - именно создание беспорядков. Им не нужны советы, им требуются исполнители. Вряд ли Зеленский будет тут что-то пояснять людям с деструктивными целями, ситуация вполне очевидна. 
   
Та где угодно
Цель оправдывает средства

так я поцікавився де саме,
досі на ФУПі твердили, що "люди пожилого возраста" довіряють телевізору
а тут А-4 де завгодно і сподівання на обвал рейтингу
   
Ти вважаєш, що "люди пожилого возраста" настільки довіряють агітації А-4 на стовпах?
Люди пожилого возраста які працюють  в комунальних службах  повірять в невинуватість Стерненка коли замахаються чистити стовпи від агітації.
   
так я поцікавився де саме,
досі на ФУПі твердили, що "люди пожилого возраста" довіряють телевізору
а тут А-4 де завгодно і сподівання на обвал рейтингу
Раз увидят на столбе  два в подьезде  три на остановке
и негатив свое дело сделает
   
О, почали: то всьо Пєтя, судді, а Зе! сдєсь ні прі чьом  :lol:

Так я вам нагадаю, що всяке переслідування розпочинається з прокуратури і прокуратурою підтримується.
Без прокурора ніяка кримінальна справа неможлива.
А хто у нас генеральний прокурор ? Очко государєво ! (Бєнядиктова сама себе так спозиціонувала)

Ну от нехай  тепер "гасударь" і віддувається за своє очко  :weep:


прокуратура завершила розслідування і передала справу в суд у 2016 році  :gigi:
   
Раз увидят на столбе  два в подьезде  три на остановке
и негатив свое дело сделает

ну, я ж поцікавився
раз ти в це віриш
   
ну, я ж поцікавився
раз ти в це віриш
Работать надо в основном с украиноязычными регионами
вата на юго-востоке и так в Зе уже разочаровалась ( это я говорю как житель Северодонецка)
Еще много сторонников Зе в центре и на западе
Этот недостаток надо исправить


Останнє редагування: 24 лютого 2021 13:56:29 від vadym
   
Бабло в тебе є, предлагатєль?
Якшо нема - організатори якось й без тебе впораються )))

Показати зображення...

Це ж класичний маневр з дискредитації. Вже як стандартна реакція влади на мітинги - ліпашити подібне. А щоб не було зайвого розслідування - обрізають скріншот, щоб не можна було знайти дописувачів.

Це вони так "знають як боротися з майданами".
   
прокуратура завершила розслідування і передала справу в суд у 2016 році  :gigi:
а в суді хто підтримував обвинувачення, Порошенко ?!
   
Работать надо в основном с украиноязычными регионами
вата на юго-востоке и так в Зе уже разочаровалась ( это я говорю как житель Северодонецка)
Еще много сторонников Зе в центре и на западе
Этот недостаток надо исправить


тільки хотів сказати
у Сєвєродонецьку як прочитають на стовпі що правоєска посадили, як розгніваються на зелену плісняву...
   
Судя по отсутствию какой либо реакции Зе и его команды на вчерашние события под АП Зе не собирается идти на какой либо компромисс
Следовательно мы увидим новые митинги под АП но я уверен что так же как в россии и Белорусии они постепенно пойдут на спад а может даже и не постепенно 

так дай совет Петру, шо б он не марнував гроши на патриотов под ОП и по городам, а вместо этого дал грошей на адвокатов.
и пусть эти топ-адвокаты порвут дело в реформованому Петром суде. Петр же так гордился своей реформой сула и всех призывал решать в суде все вопросы  (tu) 
   
Не щастить нашому народові з папередніками)))
   
 Тобто патріотів вбивати можна.
 Патріотам оборонятися  ні. (td)
   
Багато горя і страждань зазнала земля Сєвєродонецька від правосєків.
Але пам'ять народна міцна.
Всякому правосєку по справах його.
   
а в суді хто підтримував обвинувачення, Порошенко ?!
А хто був тоді генпрокурор?
   
Бабло в тебе є, предлагатєль?
Якшо нема - організатори якось й без тебе впораються )))

Показати зображення...

А якщо хтось забабахає у тєлєге анонімний канальчєг від імені Птаха Сороки з Хвупу, що він пасивний гомосек і шукає собі партнерів для любвних утіх із склотарою на платній основі?  :gigi: 

Останнє редагування: 24 лютого 2021 14:36:15 від Citizen UA
   
А якщо хтось забабахає у тєлєге анонімний канальчєг від імені Птаха Сороки
Сумніваюсь шо це буде канал рівня "Київ-робота", де тисячі учасників та  в середньому пару сотень повідомлень на день.
І це лише ті повідомлення які лишаються, бо більшість повідомлень чистить чат-бот.
Якшо ти не привів в канал 15 учасників, то твоє оголошення видаляють за кілька годин автоматично.
Відповідно  вчорашніх об'яв  з яких знято скріни, завтра вже точно не буде, якшо звісно вже не вичистили.
   
Судя по отсутствию какой либо реакции Зе и его команды на вчерашние события под АП Зе не собирается идти на какой либо компромисс
Следовательно мы увидим новые митинги под АП но я уверен что так же как в россии и Белорусии они постепенно пойдут на спад а может даже и не постепенно 
==========================
У нас не Беларусь и не Россия. Мы и таких как ты в 2013-2014 видали. Бежали или затыкались,мудкаки на долго. Некоторые даже не успевали...
   

а уши видны


   
Сумніваюсь шо це буде канал рівня "Київ-робота", де тисячі учасників та  в середньому пару сотень повідомлень на день.
І це лише ті повідомлення які лишаються, бо більшість повідомлень чистить чат-бот.
Якшо ти не привів в канал 15 учасників, то твоє оголошення видаляють за кілька годин автоматично.
Відповідно  вчорашніх об'яв  з яких знято скріни, завтра вже точно не буде, якшо звісно вже не вичистили.

Нівапрос! Будь-хто може те ж саме тицьнути і туди. Чим не робота?!  Авторитетний для тебе канальчєг, хулє. Резюме нехай шлють сюди, на Хвуп
   
Re: Мои советы организаторам освобождения Стерненко 

Фуп прямо заповедник.

Зачем Олдбой им интернета провел.
   
Судя по отсутствию какой либо реакции Зе и его команды на вчерашние события под АП Зе не собирается идти на какой либо компромисс
Следовательно мы увидим новые митинги под АП но я уверен что так же как в россии и Белорусии они постепенно пойдут на спад а может даже и не постепенно

   
Re: Мои советы организаторам освобождения Стерненко 

О, ще один бєшений прінтер приєднався
   
ТУТ Лещенко вот шо пишет:

Петр Порошенко, который качает ситуацию со Стерненко, забыл уточнить, что случившееся - это прямой результат его “судебной реформы”, которой он так гордился. При чем таких случаев назначения им одиозных судей множество.

Именно фамилия Порошенко стоит под указом о переводе из Донецка в Одессу одиозного судьи Виктора Попревича, который вынес приговор. Тут можно дополнить, что именно Порошенко перевел в киевский Дарницкий суд с оккупированных территорий судью Марину Заставенко, которая запретила книгу о Медведчуке. И еще Порошенко перевел с оккупированных территорий в Печерский суд судью Виталия Писанца, который снял арест с имущества министра-беглеца Виталия Захарченко. И именно Порошенко своим указом бессрочно назначил судьей Ярославу Гудзенко после того, как она вернула дизельный трубопровод структурам Медведчука.

Как вам такое поведение Порошенко?

 и оплачивал эти митинги Порох !Ёем опять использует в слепую ...
   
А может бухать начал? Типа как Вольтметр? Тогда изменения хоть объяснимыми становятся.
Вольтметр видно що той самий, тільки "забухавший остаточно старікашка".
А тут наче зовсім інша людина пише, поворот думок чисто на 180%

Останнє редагування: 24 лютого 2021 17:46:16 від Michigan
   

а уши видны


Показати зображення...

Треба чесну фоточку постити.
Зараз "хряк" виглядає як "гліст у запомороченні"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія