Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Війна 2022 тема для ,аналітики ,думок флуду , неперевіреної інформації

До кінця квітня.  :-)o

Чим далі, тим менше у них сил.

А наші тільки ростуть. З 1500 танків ми 500 забрали, як трофеї.

Я хз де ви це бачите.
Так, кацапотехніку потрохи палимо. Але кожен день кацапи метр за метром захоплюють нашу землю. На карті видно. І наші перемоги тільки в захисті, а не в атакувальних діях
   
А наші тільки ростуть. ми 500 забрали, як трофеї

тобто из 517 танков на сегодня мы забрали 500 ? ну какой смысл так брехать ?
как и неделями про "завтра остаточний злам"
   
Це в теорії так просто звучить. А на практиці насиплять ще більше санкцій за таке. І наші при любих розкладах на це не погодяться

вывод войск кроме ХНР будет звучать как деэскалация перед западом.
   
тобто из 517 танков на сегодня мы забрали 500 ? ну какой смысл так брехать ?
как и неделями про "завтра остаточний злам"
Десь 170 танки БТРи..... [ua] трофеї заьрали
   
захід вже змучився від санкій каже кулеба

Славентию больше не наливать!
   
вывод войск кроме ХНР будет звучать как деэскалация перед западом.

Дуже сумніваюся. Санкції ключові не знімуть. Навіть якщо з Херсонщини вийде. Не кажучи вже про нову окупацію
   
Дуже сумніваюся. Санкції ключові не знімуть. Навіть якщо з Херсонщини вийде. Не кажучи вже про нову окупацію

Є ще дещо. Russia is cancelled. Будь-якій корпорації повертатись для ведення бізнесу зі срашкою це репутаційний удар. Тому поки Хуйло при владі вони або не повертатимуся взагалі або повернуться гібрідно-частково.
   

Генерал СВР
generalsvr 10 часов назад
ОТКРЫТЬ В
Дорогие подписчики и гости канала! Старая поговорка: "Кто о чем,  а вшивый о бане" вполне подходит к навязчивому образу мыслей президента России Владимира хуйло.

Традиции ликвидировать неугодных хуйло заложил уже в первые годы своего правления и не может уняться до сих пор. В ход шли яды, боевые отравляющие вещества, имитация самоубийств и несчастных случаев, теракты, да и просто убийства с применением холодного и огнестрельного оружия.

Действующего президента России ещё до начала войны можно было смело назвать серийным убийцей,  так как он лично утверждал людей на ликвидацию, временами целыми списками, и мы об этом уже много рассказывали у нас в материалах и приводили массу примеров с подробностями подготовки убийств, инициированных Владимиром хуйло.

Но то, что произошло вчера удивило даже нас. Вчера Владимир хуйло дал распоряжение Николаю Патрушеву в ближайшее время ликвидировать заместителя начальника Генерального штаба Вооруженных сил РФ-Начальника Главного управления Генерального штаба Вооруженных сил РФ Игоря Олеговича Костюкова. Скоропостижно скончаться Костюков должен, по мнению хуйло, из-за внезапного ухудшения состояния здоровья, подойдёт всё, что можно будет списать на инфаркт или инсульт и т.д.

Ликвидация Костюкова, если и когда она состоится, может стать наибольшей сенсацией с начала войны и положить начало "большой чистки" всех кого хуйло считает виновными в провале реализации первоначальных планов "спецоперации" в Украине.
   
Славентию больше не наливать!

Та він спить. Зара проснеться, вмаже 50 і знов щось напише  :gigi:
   
 :gigi:
По орфографії видно, що ти грам 100 тільки що хлопнув. Ще й чогось хорошого з бару, бо не продають.  :D

А щодо теми, то сумніваюсь, що війна надовго. Ось ось вона закінчиться. Кожен день встаєш і йдеш до компа за цією новиною. Скоро вона буде.
;o  :facepalm1:  :weep:   можна було б посміятися і в голос.але чомусь навіть такі фантазії не смішать.
   
:gigi: ;o  :facepalm1:  :weep:   можна було б посміятися і в голос.але чомусь навіть такі фантазії не смішать.

Ну то поплач, пусти панікерську американську (чи де ти там є) сльозу.
   
До кінця квітня.  :-)o

Чим далі, тим менше у них сил.

А наші тільки ростуть. З 1500 танків ми 500 забрали, як трофеї.
взагалі то у війні любій ТАЮТЬ сили обох сторін. це аксіома. причому тають найважливіші-людські. а тут у них велика перевага (це деяким тут , яким рве дах від шапкозакидання). Тому все залежить від бажання хуйла ( авін психопат),що йому важливіше-перемога за всяку ціну чи здоровя своїх підданих. відповідь на то(дуже легка) дасть таким "за пару днів" однозначну відповідь . Тому все ,знову , за нашим урядом,воєнним командуванням і воїнами і їх баченням напрямку ситуації. техніка тільки підмога,без духу і ТВЕРДОЇ впевненості що хочеш і скільки гогтовий заплатити  власним коштом-це головне. дай Бог їм наснаги і твердості вистояти навіть проти такого психопата і його бездумної маси "орків".
   
Ну то поплач, пусти панікерську американську (чи де ти там є) сльозу.
  дебіл диванний чи ти там на передовій і пишеш на коліні вишукуючи ціль на планшеті? Якщо тобі говорять реальний стан речей,що існує і наше командування знає,тому і не кричить про день-два а говорить про готовність воювати стільки скільки треба,то це не панікерство (як то гарно кричати і обвинувачувати когось коли його погляд не співпадає з твоїм). А хочеш таки прискорити-в воєжнкомат і у саму гущу,щоб підтвердити власними діями то прискорення. :X
   
Я знаю, но если я скажу, то меня опять забанят
   
Я знаю, но если я скажу, то меня опять забанят

та зараз не довго банять
то кажи
   
Я знаю, но если я скажу, то меня опять забанят

Царь-бимба?
   
взагалі то у війні любій ТАЮТЬ сили обох сторін. це аксіома. причому тають найважливіші-людські. а тут у них велика перевага (це деяким тут , яким рве дах від шапкозакидання). Тому все залежить від бажання хуйла ( авін психопат),що йому важливіше-перемога за всяку ціну чи здоровя своїх підданих. відповідь на то(дуже легка) дасть таким "за пару днів" однозначну відповідь . Тому все ,знову , за нашим урядом,воєнним командуванням і воїнами і їх баченням напрямку ситуації. техніка тільки підмога,без духу і ТВЕРДОЇ впевненості що хочеш і скільки гогтовий заплатити  власним коштом-це головне. дай Бог їм наснаги і твердості вистояти навіть проти такого психопата і його бездумної маси "орків".

Що за набір слів? Можна якось оформлювати свою думку в складнопідрядних логічних реченнях?
   
Я знаю, но если я скажу, то меня опять забанят

напиши Славу в приват, він не розголосить.
потім як закінчиться війна, опублікує тут.
   
ту варто поділити на два варіанта

якщо тільки військовий варіант, то надовго, це війна на виснаження, і нажаль у кацапів подушка більша чим в нас.
і ракет теж.

з однієї сторони Європа втомиться від війни, і буде забивати на це, але враховуючи нашу інтеграцію в міжнародну економіку (продовольство)
то плюс мінус буде паритет.

але все ж таки,  думаю буде усунення хуйла
воно буде раніше, вангую не пізніше травня, але думаю раніше.

чим більше ми будемо мочити кацапів, тим швидше це станеться.
   
ту варто поділити на два варіанта

якщо тільки військовий варіант, то надовго, це війна на виснаження, і нажаль у кацапів подушка більша чим в нас.
і ракет теж.

з однієї сторони Європа втомиться від війни, і буде забивати на це, але враховуючи нашу інтеграцію в міжнародну економіку (продовольство)
то плюс мінус буде паритет.


Украинская сталь также.
   
Украинская сталь также.

ну сталь тоже,
но все в сравнении.

продовольство,
это подорожание продуктов в европе, существенное и голод в африке.
соответственно опять мульйоны беженцев  с жаркого континета.

(это кстати надо бы хорошо распиарить в ЕС)
   
Зброї повно в них
Якщо не буде роботи то буде ще купа бажаючих йти до війська
Особливо в малих містах чи депресивних регіонах

Пропаганда працює на повну
Дратва якась буде

Нема причин поки що що війна швидко закінчиться :(

У них нема ресурсу продовжувати активний наступ далі, у нас нема ресурсу по-дорослому контратакувати, санкції допомогають, але вони не сильно впливають саме на військовий баланс сил, вони можуть нас тупо м'ясом і залізом закидати і ми анігілюємо з ними в нуль. Я хочу вірити, що завтра ми візьмемо Москву, але треба готуватися і до песимістичного сценарію.
   
Це хіба що стануть насипАти бабла повні ночви воєнам. А бабла нема і буде ще менше.
Кацапу краще воювати на засцяному дивані під бражку, ніж в окопі.

Почнуть за їжу до нас лізти.
   
З такими втратами і санкціями СРСР вийшов з Афганістану і розвалився

І з економікою на порядок закритішою

Думка не нова, але актуальна

Так, але згадайте скільки на то часу пішло? Звісно сучасна кацапія це не срср, і все буде швидше, але все одно це справа не найближчих місяців, нажаль.
   
Я сподіваюсь, що до 9 травня щось на кацапії трапиться, якийсь чорний лебідь прийде до них.
   
Я сподіваюсь, що до 9 травня щось на кацапії трапиться, якийсь чорний лебідь прийде до них.

та там тих чорних лебедів вже як тої саранчі

ти що газет не читаєш  :gigi:
   
тобто из 517 танков на сегодня мы забрали 500 ? ну какой смысл так брехать ?
как и неделями про "завтра остаточний злам"

захвачено 118 танков , с фото подтверждениями
   
захвачено 118 танков , с фото подтверждениями

Думаю DiDUS нащось замість танків навів всі підтвердженні втрати техніки просто. Там якраз певний час назад було з 1500 підтвердженної 500 захопленої (Зараз 1782 і 652 відповідно)
   
2 Darkwalker

хєрня .. україна тільки завершує розгортання додаткових підрозділів ...

Цитувати
Загарбникам в Україні не вдалося просунутися за жодним напрямком – про це свідчать дані Генштабу.

Джерело: Генштаб ЗСУ

Дослівно: "Угруповання сил оборони продовжує вести оборонну операцію на Східному, Південно-Східному та Північно-Східному напрямках.

На жодному із них противнику не вдалося досягти успіху".
https://www.pravda.com.ua/news/2022/03/24/7334071/

т.е. по факту таки "bloody stalemate"
   
А де Ахмєтов, коломойський, пінчук і інші підараси? Не хочуть каски купити хочаби чи броніки?
   
Так, але згадайте скільки на то часу пішло? Звісно сучасна кацапія це не срср, і все буде швидше, але все одно це справа не найближчих місяців, нажаль.

Найближчі місяці - це якщо збережеться інтенсивність

Якщо зменшиться- то довше

Але , за любих обставин, час в військовому сенсі працює на Україну

Шанс кацапів- це знищити єдність Заходу в підтримці України , тут їхній другий фронт

Вибачайте за очевидність
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

интересно, когда хуйло поймет, что ему эту войну не выиграть ? Своим тупым упрямством он ведет свою страну к краху. Даже если ему удастся ценой неимоверных потерь оккупировать часть нашей территории, там рано или поздно такая партизанщина начнется, что ему мало не покажется. Ну и запад не будет стоять в стороне молча, а будет медленно удушать рашку все более сильными санкциями.... Честно говоря я был немного лучшего мнения об умственных способностях кремлевской верхушки, но здесь они совершают ошибку за ошибкой и не делают никаких выводов. Дебилы бля....
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.
den

интересно, когда хуйло поймет, что ему эту войну не выиграть ? Своим тупым упрямством он ведет свою страну к краху. Даже если ему удастся ценой неимоверных потерь оккупировать часть нашей территории, там рано или поздно такая партизанщина начнется, что ему мало не покажется. Ну и запад не будет стоять в стороне молча, а будет медленно удушать рашку все более сильными санкциями.... Честно говоря я был немного лучшего мнения об умственных способностях кремлевской верхушки, но здесь они совершают ошибку за ошибкой и не делают никаких выводов. Дебилы бля....

Я щас одну непопулярну штуку скажу
Вся міць і економічне піднесення кацапів засноване на реформах Гайдара, потім Касьянова

Сам хуйло в ту справу поки не вліз - був розвиток економіки

Ну і величезний плюс - ціна на енергоносії

Після 2008 року кацапи лише інвестували в зброю

Не оокалися економічних інституцій

І не було жодного зростання - з 2014 року постійно економіка в них скорочується

З того ж часу в уряді не було людей що мали вплив і просували якісь адекватні ( для населення) рішення

Все лише в пропаганду в зброю

   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

интересно, когда хуйло поймет, что ему эту войну не выиграть ? Своим тупым упрямством он ведет свою страну к краху. Даже если ему удастся ценой неимоверных потерь оккупировать часть нашей территории, там рано или поздно такая партизанщина начнется, что ему мало не покажется. Ну и запад не будет стоять в стороне молча, а будет медленно удушать рашку все более сильными санкциями.... Честно говоря я был немного лучшего мнения об умственных способностях кремлевской верхушки, но здесь они совершают ошибку за ошибкой и не делают никаких выводов. Дебилы бля....
перше - ніколи не зрозуміє
Друге - він просто "выражает глубинные чаянья руSSкого народа" який жадає знищення України в українців. "Кремлевская верхушка" це просто верхня частина єдиної людожерської системи що має назву "руSSкий мир"  :-)o
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

интересно, когда хуйло поймет, что ему эту войну не выиграть ? Своим тупым упрямством он ведет свою страну к краху. Даже если ему удастся ценой неимоверных потерь оккупировать часть нашей территории, там рано или поздно такая партизанщина начнется, что ему мало не покажется. Ну и запад не будет стоять в стороне молча, а будет медленно удушать рашку все более сильными санкциями.... Честно говоря я был немного лучшего мнения об умственных способностях кремлевской верхушки, но здесь они совершают ошибку за ошибкой и не делают никаких выводов. Дебилы бля....

нмд для цього нам потрібно звільнити Херсон і розблокувати Маріуполь...
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

перше - ніколи не зрозуміє
Друге - він просто "выражает глубинные чаянья руSSкого народа" який жадає знищення України в українців. "Кремлевская верхушка" це просто верхня частина єдиної людожерської системи що має назву "руSSкий мир"  :-)o

В начале было Слово. хуйло объявил о начале специальной операции России на территории Украины. Ее размах быстро превзошел масштаб всех «неспециальных» военных операций, проведенных Россией (СССР) после Второй мировой войны. Эту «спецоперацию» можно назвать хоть горшком, но запах гари, которым несет из печи, не убить уже никакой цензурной отдушкой.

Однако, как это ни страшно прозвучит, меня пугает не столько само событие, сколько его восприятие. В наблюдаемой реакции масс заключен слишком большой потенциал, которого с лихвой хватит не только на эту, но и на десятки других специальных и не очень операций. Для того чтобы понять, почему русские сегодня так хотят «специальных операций» — хороших и разных, — нам придется произвести трепанацию национального черепа и порыться в его коллективном содержимом.

https://novayagazeta.ru/articles/2022/03/23/vladimir-pastukhov-operatsiia-russkaia-khromosoma

   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

⚡️Генеральный секретарь НАТО Йенс Столтенберг собирается продлить свой срок на посту главы альянса еще на год из-за войны в Украине — сообщают в Reuters


Ще хоче рік сцяти від страху
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Я сподіваюсь, що він щось знає і хоче стати в історії очільником НАТО як переможець
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

⚡️Генеральный секретарь НАТО Йенс Столтенберг собирается продлить свой срок на посту главы альянса еще на год из-за войны в Украине — сообщают в Reuters


Ще хоче рік сцяти від страху

Він просто озвучує обісцяну білизну членів НАТО
   
Re: Re: 5 ранку. Початок Війни.

Да и не да! Кардинальный качественный  перелом произошел в дистанции гарантированного поражения с практически почти безопасной дистанции для стрелка.

Именно. Сейчас дистанция джавелина равна в принципе дистанции танка. Бронетанковые войска уходят в прошлое
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія