Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Опель інсігнія? )

ДСГ коробка-це хіба не ВАГ?
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Ааа,ну так там завжди не можна було їздити
Зараз просто нові знаки поставили.Наприклад,в центрі на Городоцькій біля Фокстроту зробили смугу ГТ.Бачив навіть,як поліція за це карала,бо народ їхав за звичкою

Та я там рідко катаюсь. А то пер з ашану, і втикнув шаидше на франка звернути. Ну і патякали, знаку не помітив, хоча він там як кінь.
А на городоцькій всі болт кладуть. І між іншим правильно, бо там це бздура повна.
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Та я там рідко катаюсь. А то пер з ашану, і втикнув шаидше на франка звернути. Ну і патякали, знаку не помітив, хоча він там як кінь.
А на городоцькій всі болт кладуть. І між іншим правильно, бо там це бздура повна.

Там хіба варіант через бічну вуличку на Левицького був виїхати
Стосовно Городоцької погоджусь.Забагато там машин,щоб ще одну полосу забирати
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Наш сервис, это что то...
Мы свои тягачи только в Польше ремонтируем...
Поэтому, как вариант, при следующей поездке за бугор, найти по дороге сервис, взять бабла и пересыпать подвеску...
Постоянные траблы с подвеской, после ремонтов, означают, что или применяют говнозапчасти, или рукожопость "мастеров"..
При ремонте подвески, много нюансов...
Моменты затяжки, в каком положении кузова затянивать, на подъемнике, или на колёсах, с паспортной нагрузкой в салоне, или пустым и т.д....
Поэтому нужно пунктуально, четко по требованиям изготовителя, с применением фирменного инструмента и приспособ, а не "на отипись", или "диды так делали"...
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Если хотите не знать, что такое СТО, то Тойота. Добавляйте денег и выбирайте, которая вам по душе. Бренд офигенный! Знаю, что говорю
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Если хотите не знать, что такое СТО, то Тойота. Добавляйте денег и выбирайте, которая вам по душе. Бренд офигенный! Знаю, что говорю

Кемрі вроді непогано ходять. Правда гниють
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

https://honda.ua/cars/price/

хонда срв 2.4 екзек'ютів, бенз . 10 л розход по городу. перевести на газ. 40000 доларів нова , але я взяв б у з США 2016 рік в аналогічній комплектації Турінг.  Так, були сюрпризи, зайві неочікувані 500 доларів в ремонт, але обійшлась мені в 20 000 . З усим. включно з перевстановленням подушок безпеки. До ремонту - 16000 доларів.
   Я не пошкодував. Плавність ходу по наших ямах краще за рав 4. і навіть за тойота прадо. Моя порада в вашому випадку - не гонитися за новим авто з салону і візьміть б.у
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

:-B  (tu)

Ходова - копійки. Кишенькові гроші якісь.

Показати зображення...
питання було яку автівку придбати, а не купу лайна
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Висновок: пристойну автівку за 20 тис дол не придбаєш.
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Не бляха
Коротше, сантафе моє по ходовій починає жерти бабло як не в себе
За цей рік в передній ходовій поміняно все шо там є. А після 4тис по Венгрії-Хорватії знову спереду шось тарахтить, скоріш за все опорний підшипник, незважаючи на ідеальні дороги
Коротше, переглянулися з дружиною і без слів зрозуміли один одного - пора.
Сантафе можна продати за 16-17 тис
Докинути можемо 5-6 максимум
Б/у не хочеться
Пузотьорку - буде важко морально
Що порадите?

БМВ Х5 з Америки.
З пошкодженнями по кузову.
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

З руставелі на зелену наліво. І прямо на виізді на франка мене і прийняли.

оце ти дав...
завтикав жорстко шоб там наліво піти  :D
   
Re: ФЗВ. Що з коліс купити за $20 тис?

Как вариант можно купить SUZUKI Grand Vitara.
Показати зображення...
Просто Витара. Без Гранд.
Гранд кэк бы уже морально устарел, а линейку Грандов они будут обновлять не раньше 19-го года в лучшем случае. Сейчас Сузуки больше маломерками увлеклись - меньше конкуренции брендов именно в сегменте "городской кросовер размера Х1", Гранд - напоследок оставили.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія