Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Які були останні вимоги МВФ до України?

Які були останні вимоги МВФ до України?

Які були останні вимоги МВФ до України? Чи в Офісі прикриваються МВФом
   
Re: Які були останні вимоги МВФ до України?

І що нам з цим робити?
   
Re: Які були останні вимоги МВФ до України?

І що нам з цим робити?
(tu)
   
Re: Які були останні вимоги МВФ до України?

Які були останні вимоги МВФ до України?
Дорослішайте! Переставайте роздавати гроші усім, і починайте їх давати лише тим хто їх дійсно потребує..
   
Re: Які були останні вимоги МВФ до України?

Які були останні вимоги МВФ до України? Чи в Офісі прикриваються МВФом
Збалансувати бюджет як при Яересько.

Ці вимоги постійні. Все інше це вигадка наших...
   
Re: Які були останні вимоги МВФ до України?

Дорослішайте! Переставайте роздавати гроші усім, і починайте їх давати лише тим хто їх дійсно потребує..
Це теж не вірна позиція для економіки.
   
Re: Які були останні вимоги МВФ до України?

Це теж не вірна позиція для економіки.

Який тоді вихід?
   
Re: Які були останні вимоги МВФ до України?

Це Шмигаль питає?
   
Re: Які були останні вимоги МВФ до України?

Це теж не вірна позиція для економіки.
Коли у Вас буде економіка та політика  на кшталт "сферічного коника у вакуумі" то Ви тоді зможете обирати "вірною" позицію яку Ви вважаєте ідеальною. А якщо у Вас реально так,  як у нас в країні, то перший крок на дуже довгому шляху до цивілізації є саме те що я написав. І це саме те що багато років каже нам МВФ, і сказав зараз в черговий раз.. І те що ми багато років зробити не можемо..
   
Re: Які були останні вимоги МВФ до України?

Які були останні вимоги МВФ до України? Чи в Офісі прикриваються МВФом
Если прочитаете письмо, то узнаете что никаких вымог от МВФ нет
 https://www.kmu.gov.ua/news/mvf-oprilyudniv-teksti-lista-pro-namiri-ta-memorandumu-za-rezultatami-zavershennya-pershogo-pereglyadu-programi-stend-baj-dlya-ukrayini

Лист про наміри та Меморандум про економічну та фінансову політику містять заходи та умови, які реалізував та планує реалізувати і дотримуватись Уряд України та Національний банк України протягом періоду дії Програми у 2020 – 2021 роках. Їх було схвалено Радою директорів Міжнародного валютного фонду 8 листопада 2021 року.


 Мы обещаем вести себя прилично и делать все что обещали, а они согласились відать за это  денег.
   
Re: Які були останні вимоги МВФ до України?

Коли у Вас буде економіка та політика  на кшталт "сферічного коника у вакуумі" то Ви тоді зможете обирати "вірною" позицію яку Ви вважаєте ідеальною. А якщо у Вас реально так,  як у нас в країні, то перший крок на дуже довгому шляху до цивілізації є саме те що я написав. І це саме те що багато років каже нам МВФ, і сказав зараз в черговий раз.. І те що ми багато років зробити не можемо..

Дурниця... Я не буду вникати що інколи ЄС і США і МВФ гонять дурню.

У нас малий нажаль ринок і поки він не досягне певного рівня ми їм не цікаві.

Збалансувати бюджет роблять наші.

ЩО за дурню гонять ЄС і США? Що реформи дають розвиток, розвиток дають зовнішні ресурси. Для боротьби з корупцією і бла-бла-бла іншим іде зовнішній ресурс який дозволяє утворити нові еліти на місцях... Все ініше кзаки особливо там про всякі Сінгапури і Польщу, у всіх де був успіх в першу чергу був ресурс, а потім брехуни і аферисти вигадали що це зробили реформи, бо вони тіпа їх робили.  :facepalm1:
   
Re: Які були останні вимоги МВФ до України?

Який тоді вихід?
Великі проекти інфраструктурні щоб утворити нові еліти на місцях, для цього треба розуміти природу місцевих феодалів.

Я тут публікував аналіз інститут майбутнього, але він слабий для розуміння цього. Але більше робіт в цьому напряму не зустрічав.
   
Re: Які були останні вимоги МВФ до України?

Дурниця... Я не буду вникати що інколи ЄС і США і МВФ гонять дурню.

У нас малий нажаль ринок і поки він не досягне певного рівня ми їм не цікаві.

Збалансувати бюджет роблять наші.

ЩО за дурню гонять ЄС і США? Що реформи дають розвиток, розвиток дають зовнішні ресурси. Для боротьби з корупцією і бла-бла-бла іншим іде зовнішній ресурс який дозволяє утворити нові еліти на місцях... Все ініше кзаки особливо там про всякі Сінгапури і Польщу, у всіх де був успіх в першу чергу був ресурс, а потім брехуни і аферисти вигадали що це зробили реформи, бо вони тіпа їх робили.  :facepalm1:
Ну маячня як завжди - це у Вас, а не в ЄС, США чи МВФ. Перший крок для збалансування бюджету - давати кошти з нього тим хто цього дійсно потребує, а не всім підряд..
   
Re: Які були останні вимоги МВФ до України?

Коли наркобарон дає на вєксєль дозу наркоману, то які в нього вимоги?
   
Re: Які були останні вимоги МВФ до України?

Ну маячня як завжди - це у Вас, а не в ЄС, США чи МВФ. Перший крок для збалансування бюджету - давати кошти з нього тим хто цього дійсно потребує, а не всім підряд..
Ти розумієш що Гроші це папірець який вважають еквівалентом послуги чи матеріальної цінності?

Ти можеш гроші друкувати скіки хочеш, звичайно будуть наслідки. Гроші мають іти тим хто буде споживати послуги, частина виробнику послуги, щоб він конкурентний але інші саме споживачу. Небуде споживача який дає кошти, всі ті заводи і хлбі без нього нікому не потрібні.

Ти можеш кошти давати виробнику не прямо а через тих хто купить його послуги.

Чи утворити такий звязок важко?

кстаті в 30 роках США саме так і вийшло з кризи.
   
Re: Які були останні вимоги МВФ до України?

Будете мешкати в США - будете друкувати скільки завгодно. А тут в Україні я вже бачив багато таких "друкувальщиків" як Ви і нікому від їх друку краще не ставало.. Звичайно крім них самих.. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія