Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Флорида і Джорджія зустрічай мандрівників з України :crazy_pil:

До речі Alezka, в Орландо за межами міста ти будеш в царстві алігаторів, які повсюди, тому що канали та озера/ставки куди не подивишся, або як вони там називають «body of water”. Для дорослих алігатори не страшні, а малих до берега не підпускай, навіть якщо там паруються морські корови та їх щасливий хлюп чути в Південій Кароліні. Шанс  знайти неприємності маленький, але всерівно.

Так, політав сьогодні на  дроні навколо готелю.  Видно, що для них тут роздолля

   


Останнє редагування: 7 травня 2021 19:11:43 від Alezka
   
А в  цей час :

[ Invalid Facebook URL ]


або ось так, ФБ



   
А в  цей час :

https://www.facebook.com/groups/Korosten.in.your.hands/permalink/921020312085076/?app=fbl
або ось так, ФБ

 :facepalm1:

о, ще один любитель фейків від Шарія.  Чому я зовсім не здивований, що такі як paolo допомагають Шарію?

   
Так що, брехня ?
А чому мій пост не відредагував?
   
Якось неоковирно й тупо то все виглядає. Навiщо знiмати фейкову роздачу допомоги, коли можна справжню вiдзняти, якщо вона дiйсно iснує, i попросити вдячних отримувачiв допомоги, знов таки, якщо вони iснують, сказати пару теплих слiв вдячностi. А так, справдi, все скидається на примiтивний фейк. Сорi.
   
Alezka, що зараз з обмеженнями у парках? Мої хочуть в Universal але розповідають що не гарантовано попадеш в парк навіть якщо є квитки на цей день. Розповідають про черги з 5-і ранку.
   
Якось неоковирно й тупо то все виглядає. Навiщо знiмати фейкову роздачу допомоги, коли можна справжню вiдзняти, якщо вона дiйсно iснує, i попросити вдячних отримувачiв допомоги, знов таки, якщо вони iснують, сказати пару теплих слiв вдячностi. А так, справдi, все скидається на примiтивний фейк. Сорi.
Где снять на даунбасе? Там никого не пускают. Также не факт что в этой помощи 100% помощь, было дело рации обнаружили которые фирма алезки переправляла боевикам, да и вообще их никто не обыскивает. Ну и сама помощь там главарями распродается направо и налево, что тоже элемент финансирования терористов.
   
Alezka, що зараз з обмеженнями у парках? Мої хочуть в Universal але розповідають що не гарантовано попадеш в парк навіть якщо є квитки на цей день. Розповідають про черги з 5-і ранку.
Тут есть сомнения что этот холоп вообще там где рисует, скорее с инета фото тянет. Он лох.
   
Alezka, що зараз з обмеженнями у парках? Мої хочуть в Universal але розповідають що не гарантовано попадеш в парк навіть якщо є квитки на цей день. Розповідають про черги з 5-і ранку.

1. Universal Park.  ніяких обмежень.  Ми приїжджали у перший  день в 9-00, у другий день 10-00.  Проходили всі контролі і парковку за 15-20 хвилин.  Без fast pass черзі на атракціони 45-60 хвилин (на кілька топовіх 70-90 хвилин).  Ми за два дні обкатати усі у обох парках (на найцікавіших по кілька разів)
   
1. Universal Park.  ніяких обмежень.  Ми приїжджали у перший  день в 9-00, у другий день 10-00.  Проходили всі контролі і парковку за 15-20 хвилин.  Без fast pass черзі на атракціони 45-60 хвилин (на кілька топовіх 70-90 хвилин).  Ми за два дні обкатати усі у обох парках (на найцікавіших по кілька разів)

Зрозумів, дякую!
   
2. Disneyland.  Треба купити не тільки квитки, але й під них зарезервувати pass на конкурентну дату і в конкретний парк.  З горизонтом в пару тижнів вже місць може не бути.  Наприклад Animal Kingdom за 3 тижні був тільки на 1 день з 3 нашого знаходження в Орландо.  У самому парку черги невелики.  Навіть на самі ТОПові атракціони (Avatar) черга не більше 45-50 хвилин.  А після 16-00 черзі на всі атракціони або були відсутні або  максимум 20 хвилин (з яких 10 хвилин це просто йдеш по локаціях).  Обкатали усе по 2-3 рази
   
Зрозумів, дякую!

Але це були робочі дні і в США не було канікул
   
здали авто.  Наш пробіг за два тижні

   
Кыздеж начало 30тысяч. а здал 48 тисяч  развод для лохов  :lol:
   
то км перше і майли друге. 2900 км то десь 2000 майлів норм для двох тижнів
   
чекаємо на посадку.  Враження моєї родини:

1. Для молодших дітей це перший такий насичений тріп в їх житті.  Трансатлантичний переліт, 7 міст США, перший джетлаг, справжній road trip.  І на десерт 3 дні non stop розваг у Universal і Disneyland.  Упевнений, що цю поїздку вони запам'ятають на все життя.
   
чекаємо на посадку.  Враження моєї родини:

1. Для молодших дітей це перший такий насичений тріп в їх житті.  Трансатлантичний переліт, 7 міст США, перший джетлаг, справжній road trip.  І на десерт 3 дні non stop розваг у Universal і Disneyland.  Упевнений, що цю поїздку вони запам'ятають на все життя.

Алис,я рад за тебя.Чисто по человчески м без подъебок.
   
2. Для старшої це друга подорож по США.  В сумі у неї вже більше 8000 км по США.  Подивилася Каліфорнію, Неваду, Флориду, Джорджію і трохи Арізони і Південної Кароліни.  Наступні подорожі  північний схід США, середній Захід і можливо Аляска.  А далі вже буде її особливе життя.
   
Для нас з дружиною це одні з найкращих тижнів в нашому житті.  Коли ти бачиш перший захват дітей, коли вони втомлені, але задоволені, засипають через 5 хвилин після заходу в номер, коли ми всі разом цілодобово цілих 15 днів.  Коли діти вже розуміють, що тату і мамі треба дати час відпочити удвох. 

Я дуже хочу зупинити цей час.  Але ми розуміємо, що через 4-5 років такого складу в сімейну подорож вже не зібрати.  Тому по максимуму насолоджуємося  тим, що маємо зараз
   
Коли діти вже розуміють, що тату і мамі треба дати час відпочити удвох.
Два тижні без сексу, співчуваю. :shuffle:
Ну ничо, по тем же ксивам людей мира можете теперь домой в Израиль, хоть завтра.
   
Для нас з дружиною це одні з найкращих тижнів в нашому житті.  Коли ти бачиш перший захват дітей, коли вони втомлені, але задоволені, засипають через 5 хвилин після заходу в номер, коли ми всі разом цілодобово цілих 15 днів.  Коли діти вже розуміють, що тату і мамі треба дати час відпочити удвох. 

Я дуже хочу зупинити цей час.  Але ми розуміємо, що через 4-5 років такого складу в сімейну подорож вже не зібрати.  Тому по максимуму насолоджуємося  тим, що маємо зараз

В Даунецк  возвращаешься ? Погладь косоворотку свою


 :gigi:
   
Трансатлантичний переліт, 7 міст США, перший джетлаг, справжній road trip.  І на десерт 3 дні non stop розваг у Universal і Disneyland.
Говно маршрут, на ветер деньги, и фото ни о чем твои, смотреть не на что. Ты лох.
   
Для нас з дружиною це одні з найкращих тижнів в нашому житті.  Коли ти бачиш перший захват дітей, коли вони втомлені, але задоволені, засипають через 5 хвилин після заходу в номер, коли ми всі разом цілодобово цілих 15 днів.  Коли діти вже розуміють, що тату і мамі треба дати час відпочити удвох. 
Я дуже хочу зупинити цей час.  Але ми розуміємо, що через 4-5 років такого складу в сімейну подорож вже не зібрати.  Тому по максимуму насолоджуємося  тим, що маємо зараз
Сволота, вот только не пиз..и тут. Ты обычный данецкий гавнюк, который когда тебе холопу говорил ахмет ты был за януковича, теперь ты за Свина т.к. тебе это тоже говорит ахмет, и ты подстилка ахметовская которая его популяризирует на форуме. Ты говно, которому дали бабло и которое отрабатывает это говно. Чем больше такого говно данецкого будет в Киеве, тем меньше шансов у Киева не оказаться под кацапами в прямом смысле этого слова. Ты не просто говно, ты еще и дерьмо, которое прикидывается щирым украинцем, пишет на украинском и выдает себя за бандеровца. В каком году перекрасился гнида?
Теперь о твоем говно путешествии. Только дэбил последний выложит больше 10 штук баксов за то, чтобы посмотреть деревья США, ты даже дэбил в парке Мураками не был, и не знаешь что это такое. Весь твой маршрут это понты, 0 культурной програмы, в ахметовской банде тебя похвалят, там все такие.
Нормальный человек повез бы детей в Нью Йорк, Чикаго, поводил по музеям, галереям, выставкам, музыкальным мероприятиям, а не наматывал км на джипе вокруг деревьев. Единственно что твои дети усвоили так это даунецкие панты.
Я знаю что ты говно меня читаешь, потому ПНХ ты.  :K
   
Теперь для других.
Гонять из Украины в США это дурное дело, бюджет раза в 3 больше чем отдыхать в ЕС, такое разве что для тех кто всю Европу уже видел. Один раз поехать конечно можно, но не так как этот говнюк, ездить надо культурно.
   
Скільки в Саванні коштує еКспрессо ? Дорожче ніж в рідному даунецьку ?
   
Теперь для других.
Гонять из Украины в США это дурное дело, бюджет раза в 3 больше чем отдыхать в ЕС, такое разве что для тех кто всю Европу уже видел. Один раз поехать конечно можно, но не так как этот говнюк, ездить надо культурно.

На роботі треба показати що ти не лох.  Та і в спортлайфі фотки зацінять  :)
   
Гонять из Украины в США это дурное дело, бюджет раза в 3 больше чем отдыхать в ЕС

ну, больше -и шо :S
   
Є підозра, що в офісі даунецьких вирішальну роль має відстань :)
   
ну, больше -и шо
Дурная трата денег, США не та страна в которую надо гонять на недельку, там месяцы нужны, там жить надо! За бюджет в 3-5 раз меньше можно качественно осмотреть любой евро город и не один.
   
Є підозра, що в офісі даунецьких вирішальну роль має відстань
+100
С таким же успехом он мог и в масцкву сгонять, но видать штаты для понтов круче там.
   
Бачу тут підгорає  X(
   
Бачу тут підгорає  X(

Та все нормально, даунецький поїхав в гамерику, тому він на 101% наш, вірно ?

 :gigi:
   
Бачу тут підгорає  X(
Ага. Прямо свято якесь спостерігати.
   
2. Для старшої це друга подорож по США.  В сумі у неї вже більше 8000 км по США.  Подивилася Каліфорнію, Неваду, Флориду, Джорджію і трохи Арізони і Південної Кароліни.  Наступні подорожі  північний схід США, середній Захід і можливо Аляска.  А далі вже буде її особливе життя.
особисте
   
Є підозра, що в офісі даунецьких вирішальну роль має відстань :)
А ти думав, збираються ахметівські говноменджери разом і починають перераховувати хто де побував та відпочив, та вихвалятися одне перед одним і такі блєать всі сноби, ажи ригать хочеться.  :bueee:
   
Дурная трата денег, США не та страна в которую надо гонять на недельку, там месяцы нужны, там жить надо! За бюджет в 3-5 раз меньше можно качественно осмотреть любой евро город и не один.

зачем считать чужие деньги? (td)
если у вас есть информация(как дешево можно качественно осмотреть любой евро город и не один.)  - выкладывайте подробно
люди с удовольствием почитают
   
Бачу тут підгорає  X(

доброго дня ФУП зі Стамбулу.  У ботів та кубанської вати продовжує палати  X(
   
А ти думав, збираються ахметівські говноменджери разом і починають перераховувати хто де побував та відпочив, та вихвалятися одне перед одним і такі блєать всі сноби, ажи ригать хочеться.  :bueee:

Ну я ж не можу розповісти про те, як на відомий музей витратив цілих 15 хвилин :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія