Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: куди писати скаргу на сімейного лікаря?

Батьки лежать з ковідом. Сімейна лікарка при першому зверненні викричалася на матір невідомо із-за чого і тепер ... образилася (мабуть) і не бере від них слухавку. Батьки вимушені лікуватися звертаючись до інших знайомих лікарів. Але ж це не діло.
Якимось чином можна залишити відгук про цю потвору?
   
Напиши в Спортлото...
   
Якщо питання ще актуальне. З власного досвіду:

1. У своїй поліклініці взнай, хто є керівником тієї юридичної особи, до якої вона відноситься, і пиши на його імя скаргу.

2. Вони щось дуже бояться погроз, що всі питання замість неї будеш вирішувати на рівні облздрава.

3. Звертайся на урядову гарячу лінію - по її випадках буде проведено службову перевірку і надано тобі письмову відповідь. А взагалі, треба хоча б записувати в поліклініці виклик на дом, бо інакше ти просто нічого нікому не доведеш.
   
Re: ФЗВ: куди писати скаргу на сімейного лікаря?

заключити договір з іншим лікарем
   
Re: ФЗВ: куди писати скаргу на сімейного лікаря?

Батьки лежать з ковідом. Сімейна лікарка при першому зверненні викричалася на матір невідомо із-за чого і тепер ... образилася (мабуть) і не бере від них слухавку. Батьки вимушені лікуватися звертаючись до інших знайомих лікарів. Але ж це не діло.
Якимось чином можна залишити відгук про цю потвору?

ХЗ. Зелені мразі мені не дали лікарняний ще весною. :(

Зелені мразі не дають лікарняний


Зелепням тоді смішно було з мене а мені було не до сміху.

При Порошенку сімейна приймала без проблем і виписували лікарняні. А тепер ... :(

   
заключити договір з іншим лікарем
так, це буде найкращий варіант. Життя і здоровя важливіше за доказування комусь там сумнівної правоти.
   
по ковиду ж есть горячая линия с Минздравом. вот пиши для начала туда, прямо сейчас.
   
Re: ФЗВ: куди писати скаргу на сімейного лікаря?

заключити договір з іншим лікарем

Це можна зробити після хвороби.
   
заключити договір з іншим лікарем
Це буде зроблено обов'язково.
Але є бажання застерегти інших від цієї "лікарки".
До речі, ось вона: https://helsi.me/doctor/svt_10/reviews

Сімейний лікар
Тюніна Ніна Миколаївна
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 1" СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
Державна клінікаПряме підпорядкування — КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 1" СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА
місто КИЇВ, вул. Чорнобильська 5/7
Кабінет 316
+380442231226
   
так зайди до неї в гості
   
Re: ФЗВ: куди писати скаргу на сімейного лікаря?
abg

викричалася на матір невідомо із-за чого і тепер ... образилася (мабуть) і не бере від них слухавку.

Піди, накричи на неї, а потім не бери слухавку, якщо буде дзвонити.     ;)
   
Re: ФЗВ: куди писати скаргу на сімейного лікаря?
Via

Подзвони на гарячу лінію, поїдь в МОЗ і напиши скаргу, зареєструй з вхідним номером. Тоді заворушаться, її колись якось покарають, але толку тобі з того зараз.
Для батьків знайди приватного лікаря, важливе не лікування, яке все одно симптоматичне, а ретельне спостереження і діагностика поточного стану.
   
Це можна зробити після хвороби.
это можно сдедать онлайн в течение дня
   
Re: ФЗВ: куди писати скаргу на сімейного лікаря?

это можно сдедать онлайн в течение дня

здрасті, ви мій новий лікар?

Я знаю що така кнопочка на сайті є. Але як воно працює? Тут потріен результат - допомога хворому а не розподіл грошей між сімейними лікарями.

Мені зелені мразі не дали лікарняного :(
   
Re: ФЗВ: куди писати скаргу на сімейного лікаря?

Подзвони на гарячу лінію, поїдь в МОЗ і напиши скаргу, зареєструй з вхідним номером. Тоді заворушаться, її колись якось покарають, але толку тобі з того зараз.
Для батьків знайди приватного лікаря, важливе не лікування, яке все одно симптоматичне, а ретельне спостереження і діагностика поточного стану.

Важлива порада.
В моєму випадку, точніше дружини, ні сімейний лікар на першому прийомі, ні другий лікар, коли сімейний пішла у відпустку, в легенях нічого не вислухали- чисто.
Дружина наполягла на рентгені і коли принесла ще мокру плівку, то на ній побачили правостороннє запалення.
Незначне, алеж.
То довиписували антибіотиків, а без рентгену не знаю що могло би статись в підсумку
   
Re: ФЗВ: куди писати скаргу на сімейного лікаря?

Це буде зроблено обов'язково.
Але є бажання застерегти інших від цієї "лікарки".
До речі, ось вона: https://helsi.me/doctor/svt_10/reviews

Сімейний лікар
Тюніна Ніна Миколаївна


схожа на кацапку.
   
Re: ФЗВ: куди писати скаргу на сімейного лікаря?
Via

Важлива порада.
В моєму випадку, точніше дружини, ні сімейний лікар на першому прийомі, ні другий лікар, коли сімейний пішла у відпустку, в легенях нічого не вислухали- чисто.
Дружина наполягла на рентгені і коли принесла ще мокру плівку, то на ній побачили правостороннє запалення.
Незначне, алеж.
То довиписували антибіотиків, а без рентгену не знаю що могло би статись в підсумку
Так, треба бути уважними, ніяка діагностична процедура не є зайвою. Що не тягне безкоштовна медицина, треба робити платно.
   
парадокс, но у нас больные могут писать жалобы и много пишут на горздрав, есть просто любители писать, как правило жалобы необоснованные. А вот врач не может написать жалобу на больного, хотя оскорблений, угроз и просто хамства хватает за глаза. 
   
У мене коли сімейна в селі не хотіла виїздити до матері по моєму телефонному дзвінку, то я їй як закобенила, що зараз звернуся в облздрав і нехай він упросить її приїхати і забезпечити її машиною, то через 5 хвилин вона вже була у мене в хаті і робила матері тест на ковид.
   
А на свою сімейну мені довелося писати скаргу її головлікарю, то потім вона мені телефон обривала і все вибачалася та виправдовувалася, шо довелося її закинути в ігнорлист і змінити лікаря. З теперішньою ніяких проблем взагалі.
   
скарги то неефективно, ніхто вибачатись не буде,
сімейні лікарі зараз мають виправдання -
потужне перевантаження через ковід,
і як правило головні лікарі первинки захищають своїх колег,
тому накращий вихід в конфліктній ситуації це змінити лікаря.
   
У мене коли сімейна в селі не хотіла виїздити до матері по моєму телефонному дзвінку, то я їй як закобенила, що зараз звернуся в облздрав і нехай він упросить її приїхати і забезпечити її машиною, то через 5 хвилин вона вже була у мене в хаті і робила матері тест на ковид.
нереальна картинка, ніхто з лікарів не боїться облздравів.
   
Re: ФЗВ: куди писати скаргу на сімейного лікаря?

Якщо питання ще актуальне. З власного досвіду:

1. У своїй поліклініці взнай, хто є керівником тієї юридичної особи, до якої вона відноситься, і пиши на його імя скаргу.

2. Вони щось дуже бояться погроз, що всі питання замість неї будеш вирішувати на рівні облздрава.

3. Звертайся на урядову гарячу лінію - по її випадках буде проведено службову перевірку і надано тобі письмову відповідь. А взагалі, треба хоча б записувати в поліклініці виклик на дом, бо інакше ти просто нічого нікому не доведеш.
батьки ТСа стопудів невакциновані, і шмара буде на це давити.

PS
стопудів вона й істерику влаштувала якраз через це, а слухавку не бере не тому шо образилась, а тому що очкує ковіда.
   
Re: ФЗВ: куди писати скаргу на сімейного лікаря?

Батьки лежать з ковідом. Сімейна лікарка при першому зверненні викричалася на матір невідомо із-за чого і тепер ... образилася (мабуть) і не бере від них слухавку. Батьки вимушені лікуватися звертаючись до інших знайомих лікарів. Але ж це не діло.
Якимось чином можна залишити відгук про цю потвору?

Просто подпишите декларацию с другим врачом.
   
Так, слушні поради. Таке сталося томущо спочатку всі кинулися заключати декларації із державними клініками,  де працюють восновеому такі ось "тюхіни".


У жінки аналогічна ситуація,  просто перейшла до іншого лікаря, ФОП якийсьтам. 
   
Подзвони на гарячу лінію, поїдь в МОЗ і напиши скаргу, зареєструй з вхідним номером. Тоді заворушаться, її колись якось покарають, але толку тобі з того зараз.
Для батьків знайди приватного лікаря, важливе не лікування, яке все одно симптоматичне, а ретельне спостереження і діагностика поточного стану.
Так ковіда неіснує, тиж тут це доводила? Іди вколись шмурдяком.
   
Спробуй поговорити з лікарем, з чого ви взяли що ковід?

У нас до сімейника часто ходять люди яким треба до психіатра. Тому Сумейники і зриваються.

Людина жаліється на психосоматику щей бикує.

Якщо дійсно у лікарки зрив, то поміняй.
   
нереальна картинка, ніхто з лікарів не боїться облздравів.
та мені посрати на твою думку. Я пишу про те, через що вже сама пройшла.
   
сімейному прокурору, нє? ;(
   
Але ніхто не звернув увагу, що з ковідними працює не сімейний лікар, а швидка. Це якщо тяжка форма - вона їх транспортує в стаціонар. А що стосується середньої та легкої форми, то зазвичай сімейники рекомендують лікуватися як при грипові - анальгін, парацетамол, і ще якась третя фігня дешева - я вже забула - саме цей перелік препаратів рекомендує вживати що сімейний, що швидка, адже там головне, щоб не піднімалася температура, а всі інші симптоми лікуються локально. То мабуть мама аффтара щось за першим разом недочула, а сімейна просто вирішила не витрачати на неї свої нерви.

Я як хворіла на ковід, то залишила в поліклініці повідомлення для свого сімейного лікаря, та згодом мені перетелефлнувала, справилася за мій стан, порекомендувала, чим лікуватися, пояснила, що у разі різкого погіршення треба звертатися на швидку і ніде не шлятися між людьми, щоб не заразити. І більше ні вона мені, ні я їй не телефонували. У мене була порівняно легка форма, якщо не рахувати сильний біль в усьому тілі впродовж 5-7 днів, який не можна було нічим заглушить. Тому мені особо той сімейний і не потрібен був. Консультацій самої лише швидкої вистачало.
   
Так ковіда неіснує, тиж тут це доводила? Іди вколись шмурдяком.
вот ето номєр. Тімошка, ти шо, ваксер? :D
   
вот ето номєр. Тімошка, ти шо, ваксер? :D
Всіх війок треба вакцинувати в Язік, шмурдяком... :eyes: Бажано Супутник 5)))
   
Але ніхто не звернув увагу, що з ковідними працює не сімейний лікар, а швидка. Це якщо тяжка форма - вона їх транспортує в стаціонар. А що стосується середньої та легкої форми, то зазвичай сімейники рекомендують лікуватися як при грипові - анальгін, парацетамол, і ще якась третя фігня дешева - я вже забула - саме цей перелік препаратів рекомендує вживати що сімейний, що швидка, адже там головне, щоб не піднімалася температура, а всі інші симптоми лікуються локально. То мабуть мама аффтара щось за першим разом недочула, а сімейна просто вирішила не витрачати на неї свої нерви.

Я як хворіла на ковід, то залишила в поліклініці повідомлення для свого сімейного лікаря, та згодом мені перетелефлнувала, справилася за мій стан, порекомендувала, чим лікуватися, пояснила, що у разі різкого погіршення треба звертатися на швидку і ніде не шлятися між людьми, щоб не заразити. І більше ні вона мені, ні я їй не телефонували. У мене була порівняно легка форма, якщо не рахувати сильний біль в усьому тілі впродовж 5-7 днів, який не можна було нічим заглушить. Тому мені особо той сімейний і не потрібен був. Консультацій самої лише швидкої вистачало.


Хммммм...... я підписав декларацію з сімейним,  як почався ковід. Тому що саме сімений лікар (на той час) давав направлення на ПЛР.
   
Re: ФЗВ: куди писати скаргу на сімейного лікаря?

Батьки лежать з ковідом. Сімейна лікарка при першому зверненні викричалася на матір невідомо із-за чого і тепер ... образилася (мабуть) і не бере від них слухавку. Батьки вимушені лікуватися звертаючись до інших знайомих лікарів. Але ж це не діло.
Якимось чином можна залишити відгук про цю потвору?
================================
Все просто: сменить семейного врача. Процедура нескольких минут. Нашел нового, соединил с батьками, врач просто делает пару нажатий на компьютере. Я менял. Фигня вопріс.
   
================================
Все просто: сменить семейного врача. Процедура нескольких минут. Нашел нового, соединил с батьками, врач просто делает пару нажатий на компьютере. Я менял. Фигня вопріс.

+ підтвердження мобільного
   
Re: ФЗВ: куди писати скаргу на сімейного лікаря?

+ підтвердження мобільного
================================
Саме так.
   
Хммммм...... я підписав декларацію з сімейним,  як почався ковід. Тому що саме сімений лікар (на той час) давав направлення на ПЛР.
тобі шашечькі ілі єхать? Тебе цікавить лікування чи тестування? Тест ти можеш пройти і в приватній клініці і без направлень, як тут полюбляють вихвалятися статками, що дозволяють хоч тричі на день проходити платні.
   
Батьки щеплені?
   
Батьки лежать з ковідом. Сімейна лікарка при першому зверненні викричалася на матір невідомо із-за чого і тепер ... образилася (мабуть) і не бере від них слухавку. Батьки вимушені лікуватися звертаючись до інших знайомих лікарів. Але ж це не діло.
Якимось чином можна залишити відгук про цю потвору?
це НЕ сімейний лікар !
це взагалі НЕ лікар
От знайомі хай і стануть сімейними

Моя сестра - "роднічкова медсестра",
знаєте що це таке ?
дитину 180 км везла на руках в Обласну і спасла
Лікарі так не поступають
на жаль
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія