Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Заколядуймо (= каснаїзьіком та антїґрамматїкай дафайтє калїдавать-МФА:[kəlʲɪdɐˈvatʲ] ): погана ознака кассап'ятам: ми мийнули повз 166 666 переглядів!

Турецька башка антислов'янських Московитів з її турецькими ґлазамї - отого не збагне! Бач - кассапопотворне москвомонстренятко:

   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Найогидніше та найбрудніше та найгрузькіше слово каснаїзьіка за останні роки нашої цивілізації: пе-ре-за-гру́з-ка (МФА: [pʲɪrʲɪzɐˈɡruskə])-пїрїзаґрузка:

Ґрязь-МФА:ед.ч. [ɡrʲæsʲ]>ґруз>ґрузить: пїрїзаґрузка ґрязью і ґрязньім ґрузам: звідтіля ж і мововійна і москвовійна: ото мововантаж для москвоумів:

Зважмо на різницю: за- + грузить: русск. грузи́ть «наполнять что-либо грузом», укр. грузи́ти «истаптывать, месить ногами размягчённую дождём землю»

Russian reset
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Найкумедніша, та найантиномніша метафізична та геополітична термінологія всіх віків - українцям отеє вже варто зрозуміти, нарешті:

Шизосуша веслярів = россобїда: Рос-си́й-ска·я Фе-де-ра́-ци·я: Рассїйская Фїдїрация: МФА: [rɐˈsʲiɪ̯skəɪ̯ə fʲɪdʲɪˈrat͡sɨɪ̯ə]: цивілізація суші (LAND POWER) (за Путьїно-Дуґїном) - прозиває себе термінами та категоріями води та моря!

Россобїда - називає себе по-европейськи - але не відає і не усвідомлює отеє (бо недотворена тварина): і воює проти Европи, ненавидить її, а найпаче, пішла геноцидом проти справжніх слов'ян - українців!

"Рос" - скандинавською "весло", "федерація" - латинське слово, в російській дає "бїдурацію" (б>ф) = "пабєда бїдой і убїждєнїє бїднатой" (всі чотири слова - одноетимонні з "федерація", в російському антислов'янському варіанті)!

*erə-, Proto-Indo-European root meaning "to row." It forms all or part of: row (v.) "propel with oars;" rudder; Russia; Russian; trireme.

It is the hypothetical source of/evidence for its existence is provided by: Sanskrit aritrah "oar;" Greek eressein "to row," eretmon "oar," trieres "trireme;" Latin remus "oar;" Lithuanian iriu, irti "to row," irklas "oar;" Old Irish rome "oar," Old English roðor "rudder," rowan "go by water, row."

Ото нам не рідний край, рідна край-ина (країна: "-ина" - виокремлювальний синґулятив), чи рідна Україна, бо вкраяна та викроєна органічно, по-індоевропейськи, та по-слов'янськи, та по-антитуранськи - самою ж насущною кравчинею сущого: Богинею Мовою!
   

Пропоную до  їхніх бридких слів  додавати  бридкі словосполучення


укаталі Сівку крутьіе горкі

не выходит в даніла мастера каменньій цветок

радосно побежали
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

сочельник  :facepalm:
не сносях  :facepalm:
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Меня выбешивают сокращение украинских слов - мо, тре .

О!
Вибєшивать  :facepalm1:
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?


Пропоную до  їхніх бридких слів  додавати  бридкі словосполучення


укаталі Сівку крутьіе горкі

не выходит в даніла мастера каменньій цветок

радосно побежали
ти прямо як в тому анекдоті про доктора сексуального маньяка. Пора відкривати тему про слова які ви не ненавидите.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Бісить "бєсячій".
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

О! Вкусняшки, макарошки, печенюшки и т.д.  :bueee:
Печенюшкі - слово самої НІЦОЙ! :angel:
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

маленько ...
тупо бісить...

маленько, малениче...
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

паходу...
   
тупа конструкція

от слова (савсєм)

   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

мелко, Хоботов...
...
сцуко з якогось кацапокіна яке фуй хто пам'ятає...
але пишуть вроді то офігенно дотепно  :facepalm:
   
Всі....
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Чотири касна-інцестні та россокровозмішні, москвоаморфні мертві слова: "страна странньіх і страннствующих страннїкав" (ізґоїв людства - геноцидників, злочинців проти людяности та людства): оних лиш українська "країна" спроможна правильно здіагнозувати:

Ото нам не рідний край, рідна край-ина (країна: "-ина" - виокремлювальний синґулятив), чи рідна У-країна, бо вкраяна та викроєна органічно, по-індоевропейськи, та по-слов'янськи, та по-антитуранськи - самою ж насущною кравчинею сущого: країноносною Богинею Мовою!

Ото прадавнє та іронічно-саркастичне пророцтво:
 
Re: Русские никогда не были отдельной национальностью
Врода: 29 лютого 2008 23:18:00


Прастранства странна странствующєй страньі - отже не країна-Україна:

Повторімо:

"Странна странствуя па странам" -
Москалі ("страннїкі странньіх старон") - жива руїна,
Бездомнії ("в старанє странньіх прастранств") та з каґанам -
Без слова "країна"!

А країна-Україна -
Де блукають москалята:
Їх прийме - блудного сина -
Навчить "мамо", навчить "тату":
Геть ізґоїв з мовохати!
!


Краяти, кроїти, викроювати - вирішальний та конститутивний корінь (*krei-) та концепт індоевропейського ума та українського ума (москвотуранська "цивілізація" шизосуші же - антиіндоевропейська та антислов'янська!): греки та латиняни ототожнювали "кроїти" з "міркувати-мислити-розрізнювати-судити":

*krei- - Proto-Indo-European root meaning "to sieve," thus "discriminate, distinguish."

It forms all or part of: ascertain; certain; concern; concert; crime; criminal; crisis; critic; criterion; decree; diacritic; discern; disconcert; discreet; discriminate; endocrine; excrement; excrete; garble; hypocrisy; incertitude; recrement; recriminate; riddle (n.2) "coarse sieve;" secret; secretary.

It is the hypothetical source of/evidence for its existence is provided by: Greek krinein=КРОЇТИ-КРАЯТИ "to separate, decide, judge," krinesthai "to explain;" Latin cribrum "sieve," crimen "judgment, crime," cernere "to sift, distinguish, separate;" Old Irish criathar, Old Welsh cruitr "sieve;" Middle Irish crich "border, boundary;" Old English hriddel "sieve."
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Всі хто ненавидить російські слова, ви єбануті, не настільки як Врода, але суттєво єбануті.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Всі хто ненавидить російські слова, ви єбануті, не настільки як Врода, але суттєво єбануті.
Накуся викусі. Во!  :D
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?
HSM

З дитинства не переношу

Женщина
Мужчіна
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Накуся викусі. Во!  :D
Які милозвучні расєйські слівця..
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Мене дико вкурвлює мааасковский говор.
У мене в 80ті була їдна панєнка, з якою я зустрічався, масквічка (МГИМО і іньша куєта). То я після спільного відпочинку в Гаграх сказав їй бай-бай, бо ледво витримав її "акцент" днів 10. Я си помислив, жи терпіти то куревство довше буде пекельно нестерпно. Та й мій вуєк (був в ОУН, відсидів) певно би її зАбив...
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Мене дратує слово супруг і коли після кожного слова всовують ДА?
Бла-бла-бла-бла ДА?
Шо ти лядь рота не можеш прикрити, якщо думки не поспівають за ротом?
Чого ти мене постійно питаєш, да?
Ніколи не чув, щоб ті самі люди після кожних п*яти слів англійською ліпили  YES?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Всі хто ненавидить російські слова, ви єбануті, не настільки як Врода, але суттєво єбануті.

Яког біса якась совєтотварина ображає усіх отут примітивними вульгаризмами - кохаючи геноцидну російьску?

Бач не розуміє нічого з доречної аргументації з лінгвістики та історії мов - а йому дозволяють кидатися москвоекскрементами

Пїрїґруженьій їво москвомозак ґрузам ґрязі (МФА: [ɡrʊˈzʲitʲ mɐzˈɡʲi])? - Отут пояснено:

Ґрязь-МФА:ед.ч. [ɡrʲæsʲ]>ґруз>ґрузить: пїрїзаґрузка ґрязью і ґрязньім ґрузам: звідтіля ж і мововійна і москвовійна: ото мововантаж для москвоумів:

Зважмо на різницю: за- + грузить: русск. грузи́ть «наполнять что-либо грузом», укр. грузи́ти «истаптывать, месить ногами размягчённую дождём землю»

Паґружон в ґрязь аа-вава-пїрїзаґрузкі -
Аа-аднаабразнава вава-бїзабразнава вово-їво-їзьіка:
Панїмаїт і ґаварїт аа-абразаванїєм і вава-ваабраженїєм - сїрєчь па-русскі:
Путьїнапанятїямі навїрняка!
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Мене дико вкурвлює мааасковский говор.
У мене в 80ті була їдна панєнка, з якою я зустрічався, масквічка (МГИМО і іньша куєта). То я після спільного відпочинку в Гаграх сказав їй бай-бай, бо ледво витримав її "акцент" днів 10. Я си помислив, жи терпіти то куревство довше буде пекельно нестерпно. Та й мій вуєк (був в ОУН, відсидів) певно би її зАбив...

Это подмосковные люди, они очень сильно акают, когда в Москву переезжают.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Печенюшкі - слово самої НІЦОЙ! :angel:

Жутко не люблю, расстрелял бы. Еще печеньки. Ну и "кейс" уж просто ненавижу. Что ни дебил, обязательно кейс всуе упомянет.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Жутко не люблю, расстрелял бы. Еще печеньки. Ну и "кейс" уж просто ненавижу. Что ни дебил, обязательно кейс всуе упомянет.

моі інколи дивляться рецепти по ютубу.
Лапотні баби доволі огидні в тому як розмовляють, усе в них "чик, чек, щик, щек" и так далі, самі гидкі "вкусняшкі".
Гидота !
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Нинчє
   
третьєва дня

   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

третьєва дня
Що то Ви таке кацапське постійно читаєте, що тут приносите оті слівця?
   
Що то Ви таке кацапське постійно читаєте, що тут приносите оті слівця?

не читаю давно нічого, пригадую тільки
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Жутко не люблю, расстрелял бы. Еще печеньки. Ну и "кейс" уж просто ненавижу. Что ни дебил, обязательно кейс всуе упомянет.
А якщо по іншому і не скажеш ніяк?
Наприклад User case
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

третьєва дня
навіть цікаво, як можна ненавидіти вирази, які побачив пару разів у якихось там авторів, типу Чехова. хрєн зна скільки років тому
вибішувати можуть слова із повсякденного кацапського лопотіння
Але це точно не про цей вираз
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Жутко не люблю, расстрелял бы. Еще печеньки. Ну и "кейс" уж просто ненавижу. Что ни дебил, обязательно кейс всуе упомянет.
так вы батенька, совсем плохи. Не только русских, но и англосаксов ненавидите. Украинцев любите, но укр. языка не знаете.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

навіть цікаво, як можна ненавидіти вирази, які побачив пару разів у якихось там авторів, типу Чехова. хрєн зна скільки років тому
вибішувати можуть слова із повсякденного кацапського лопотіння
Але це точно не про цей вираз
цей пан, коли хоче виплеснути негативні емоції, навмисне починає читати Чехова і ненавидіти кацапські вирази.
   
ежели

 :bueee:
   
навіть цікаво, як можна ненавидіти вирази, які побачив пару разів у якихось там авторів, типу Чехова. хрєн зна скільки років тому
вибішувати можуть слова із повсякденного кацапського лопотіння
Але це точно не про цей вираз

навколо мене нема коцапського лопотіння, ну фейгін з орестовичем хіба що..
тому згадую
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

"Спаймать блєдного"
псєшить
єйошная (напр., мать)
євошная
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

"Спаймать блєдного"
псєшить
єйошная (напр., мать)
євошная
це хіба російська мова? Де це ви таке чуєте?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Абажаю путьїна-назїданїя і мїразданїю і вово-їво-зданїю вава-русскава мїра: і ненавижу занепад саме індоевропейського та европейського ума та духа - які уможливили та виплекали нинішню Рассєю, та ще й досі вповні не оговтались і не схаменулись (бо контрпропаганда справжнього слов'янського світу українцями - заслаба, якщо не відсутня):

Іба зданїє їво-русскав їзьіка - зиждїтса на і єсть сазданїє церковнаславянскава їзьіка. Аттуда пашло мїразданїє іскусствєннава русскава мїра.

Путьїноург - не пластоург і не деміург:
Його в кассапопеклі - "саздал" Сатана-Хірург:
Путьїн - антислов'янське й антиевропейське чадо:
Ганьба безпутній Европі - помазанець Аду!


Саздал грішний церковнослов'янський їзьік - виродженого та спотвореного русскава їзьіка (і всякими штучними кальками з грецької - заради неспасіння каснаїзьічнікав):

Этимология Из мир + здание, далее от праслав. *zьd-, от кот. в числе прочего произошли: ст.-слав. зиждѫ, зьдати, русск. -здать (созда́ть, созида́ть), здание и т. п. Сюда же зижди́тель из др.-русск., ст.-слав. зиждитель (др.-греч. πλαστουργός-пластоурґос; Супр.).
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

і ненавижу ненавиджу занепад саме індоевропейського та европейського ума та духа - які уможливили та виплекали нинішню Рассєю та самого Путьїна,...

Скористаймося з нагоди (російська же підводить усіх) і додаймо саме і американців-обамістів аж з самого початку (які саме отепер у владі) - 22 березня 2014 19:49:00
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

всеж, мабуть, "кушать".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія