Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

;o пхоже на мародерство

Re:  ;o пхоже на мародерство
PAL

або не було

або не було, як й обладнання, а гроші тупо вкрали, провівши по бамагам фіктивну угоду
теж варіант
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

або не було, як й обладнання, а гроші тупо вкрали, провівши по бамагам фіктивну угоду
теж варіант

вот и посмотрим как зе все разрулит
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

по першому пункту - а откуль дравішкі?
Волкер сообщил, что на встрече Трампа и хуйло будет обсуждаться вопрос Украины
https://телеграф.com.ua/ukraina/obshhestvo/5029005-volker-soobshhil-chto-na-vstreche-trampa-i-putina-budet-obsuzhdatsya-vopros-ukrainyi.html

по другому пункту - це весело
украинская сторона «хочет узнать о результатах телефонного разговора Владимира хуйло, Эммануэля Макрона и Ангелы Меркель -
об этом заявил новый заместитель руководителя администрации президента Украины Вадим Пристайко


   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Волкер сообщил, что на встрече Трампа и хуйло будет обсуждаться вопрос Украины
https://телеграф.com.ua/ukraina/obshhestvo/5029005-volker-soobshhil-chto-na-vstreche-trampa-i-putina-budet-obsuzhdatsya-vopros-ukrainyi.html

по другому пункту - це весело
украинская сторона «хочет узнать о результатах телефонного разговора Владимира хуйло, Эммануэля Макрона и Ангелы Меркель -
об этом заявил новый заместитель руководителя администрации президента Украины Вадим Пристайко

кто такой зе что бы ему сообщать?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Відеосервер і монітори були арендовані за кошти Порошенка і потім повернуті назад власнику. Що ще незрозуміло?

зважаючи на репутаційні втрати, пп вкрай потрібно викласти скани
він же зібрався до ВР балотуватись?

ще раз для не тупих не ідіотів
де в декларації пункт сплати тієї оренди?
і де акт про повернення власнику?
ким орендовані? за кого пп сплачував?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

зважаючи на репутаційні втрати, пп вкрай потрібно викласти скани
він же зібрався до ВР балотуватись?

ще раз для не тупих не ідіотів
де в декларації пункт сплати тієї оренди?
і де акт про повернення власнику?
ким орендовані? за кого пп сплачував?

тобі потрібно?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

кто такой зе что бы ему сообщать?

то месiя для 73%
Зараз же ми бачимо, що ніяких контактів керівників країн-союзників з Зеленським по їх переговорів немає.
І заступнику керівника адміністрації президента доводиться розповідати про прагнення дізнатися зміст бесіди, хоча зрозуміло, що це - не його формат.
Про зміст телефонних переговорів президентів говорять з президентами, а не з їх радниками.

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

В "найденных" закупках никто не хочет увидеть что закупает/арендует "Державне Управилиння справами".
 Понимаете ли, в своем обращении Данилюк ступил на путь, который может показать полную некомпетентность в вопросах хозяйственной деятельности гос структур, каким является в том числе ДУС. Т.е бывший министр финансов, без понятия на каких правовых основаниях АП использует имущество принадлежащее государству и вообще не имеет понятия кто отвечает за сохранность такого имущества.  Но это для сторонников Зеленского неважно, ведь он раскрыл "преступление" содеяное порохом. 
 АП  никакое не здание, это обслуга Президента. Как обслуга она просто пользуется зданием, материально-техническим обеспечением, и даже ручки за бюджетные деньги без ДУС не в состоянии приобрести, не говоря уже о серверах и мониторах.  Что говорит ДУС, сколько имущества "украдено" предыдущей Администрацией Президента?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство


ще раз для не тупих не ідіотів
де в декларації пункт сплати тієї оренди?
і де акт про повернення власнику?
ким орендовані? за кого пп сплачував?
ну вы же пытаетесь себя не относить к идиотам, верно? Тогда укажите в каком разделе декларации должен быть этот "пункт сплати тієї оренди"

https://i.factor.ua/ukr/journals/ds/2017/march/issue-3/article-26012.html
 
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Не подскажешь, что по этому тендеру, какое оборудование для серверной на 3,3 млн грн было закуплено в 2018 г?

Там навіть натяку немає, що для ситуаційної кімнати в АП.
У тебе є інші дані?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

де скани угод по оренді?
АП - режимний об'єкт
щось занести важко, а винести ще важче
де скан дозволу на виніс обладнання?
і де в декларації пункт, що пп оплатив оренду?

це ж так просто, викласти в доступ скани - і недоброзичливці будуть "посрамлєни"
а до того часу ідіотами виставлені прихильники пп
і відповідний ярлик на самого пп

Тобто ті хто вимагає розслідування, щоб встановити всі обставини справи, підняти всі документи, опитати людей та таке інше - то ідіоти, а ті хто не маючи даних виносить висновок, що сталася крадіжка і поцупили обладнання з секретними даними  то суто ініціатива Пороха, то розумні люди. Ні, не тупоголові невігласи, не смердюче пропагандонське лайно з інтелектом нижче плінтуса на два таргани, а реально розумні люди. Все вірно, я нічого не переплутав?

 :shuffle:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Там навіть натяку немає, що для ситуаційної кімнати в АП.
У тебе є інші дані?
Ну может ты нам и расскажешь, где было установлено вышеперечисленное оборудование, закупленное в 2018г для АП?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ну может ты нам и расскажешь, где было установлено вышеперечисленное оборудование, закупленное в 2018г для АП?

Я цього не знаю, тому і вимагаю розслідування.
А ти настільки розумний, що без даних вже знаєш "правильну відповідь" і тобі навіть слідство не потрібно? Реально?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Я цього не знаю, тому і вимагаю розслідування.
А ти настільки розумний, що без даних вже знаєш "правильну відповідь" і тобі навіть слідство не потрібно? Реально?
Охолонь ты уже, не выстрыбуй из своих стрингов, идет следствие.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Охолонь ты уже, не выстрыбуй из своих стрингов, идет следствие.

А ти не тікай. Ти репостнув тут "інформацію" зі сканом тендеру і висновком дописувача, що то сервер для ситуаційної кімнати в АП. То може ти таки поясниш звідки саме ти взяв, що то сервер для ситуаційної кімнати АП? В скані нічого такого немає і то лише фантазії того дописувача, але саме ти їх сюди притягнув і тому запитання саме до тебе.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Ну может ты нам и расскажешь, где было установлено вышеперечисленное оборудование, закупленное в 2018г для АП?
и наверно, я так подозреваю, что вероятно, такую информацию должен знать керивнык ДУС, у которого об этом может может получить информацию Президент на основании Указа Президента Украины від 17 грудня 2002 року N 1180/2002,

Державне управління справами  підпорядковується  Президентові України.

и можно было бы это проделать еще до того "как Данылюка только вчера назначили", и без Данылюка, который в данном вопросе - никто.
 
 
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

и наверно, я так подозреваю, что вероятно, такую информацию должен знать керивнык ДУС, у которого об этом может может получить информацию Президент на основании Указа Президента Украины від 17 грудня 2002 року N 1180/2002,

Державне управління справами  підпорядковується  Президентові України.
и можно было бы это проделать еще до того "как Данылюка только вчера назначили", и без Данылюка, который в данном вопросе - никто.

А як же шоу, драйв, контент?
Працювати то складно, а от ролики знімати та кидати патетичні питання у повітря то цікаво та креативно.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

прихильники певної політсили йопані.. ви думаєте в АП одна серверна чи що? і один сервер?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

А як же шоу, драйв, контент?
Працювати то складно, а от ролики знімати та кидати патетичні питання у повітря то цікаво та креативно.
які у вас претензії до ролика?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Охолонь ты уже, не выстрыбуй из своих стрингов, идет следствие.
Так вот пока идет следствие, сиди на попе ровно и не кукарекай.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

які у вас претензії до ролика?

"Секретна інформація... Де ця інформація зберігалася я думаю ви розумієте, вона могла зберігатися на серверах і сервери знаходилися, саме знаходилися, бо зараз їх немає, у цій кімнаті. Як ви бачите тут зараз пусто. ... Що сталося з серверами, на яких зберігалася секретна інформація" - це щось на кшталт стенограми з роліку. Звідки він взяв, що там були сервери, на яких зберігалася секретна інформація? Але це не головне питання, є ще більш цікавіше - якщо він точно знає, що там зберігалася секретна інформація і сервери зникли, то про це не треба на публіку волати про зраду, а треба НЕГАЙНО звертатись до компетентних органів. Просто уявіть, що там дійсно були сервери з секретною інформацією і розголосом ситуації він в першу чергу допомагає злочинцям і ускладнює слідство. Це більш ніж некомпетентність, це реальний долбоєбізм головного мозку.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

"Секретна інформація... Де ця інформація зберігалася я думаю ви розумієте, вона могла зберігатися на серверах і сервери знаходилися, саме знаходилися, бо зараз їх немає, у цій кімнаті. Як ви бачите тут зараз пусто. ... Що сталося з серверами, на яких зберігалася секретна інформація" - це щось на кшталт стенограми з роліку. Звідки він взяв, що там були сервери, на яких зберігалася секретна інформація? Але це не головне питання, є ще більш цікавіше - якщо він точно знає, що там зберігалася секретна інформація і сервери зникли, то про це не треба на публіку волати про зраду, а треба НЕГАЙНО звертатись до компетентних органів. Просто уявіть, що там дійсно були сервери з секретною інформацією і розголосом ситуації він в першу чергу допомагає злочинцям і ускладнює слідство. Це більш ніж некомпетентність, це реальний долбоєбізм головного мозку.
ваш пост видає видаткову некомпетентність, дякую
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

ваш пост видає видаткову некомпетентність, дякую

Додайте аргументацію, бо без неї це у вас реально просто висєр вийшов. У вас було запитання, я на нього надав відповідь - з цитатою з ролика, аргументацією що і чому мені в ньому не подобається. А ви замість цивілізованої суперечки зіскочили на рівень бидла. Не робіть так.


Останнє редагування: 30 травня 2019 11:42:55 від Raha
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Додайте аргументацію, бо без неї це у вас реально просто висєр вийшов. У вас було запитання, я на нього надав відповідь - з цитатою з ролика, аргументацією що і чому мені в ньому не подобається. А ви замість цивілізованої суперечки зіскочили на рівень бидла. Не робіть так.
Якщо є бажання, то вивчай нормативну документацію сам. Ніхто тобі розжовувати не буде.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Додайте аргументацію, бо без неї це у вас реально просто висєр вийшов. У вас було запитання, я на нього надав відповідь - з цитатою з ролика, аргументацією що і чому мені в ньому не подобається. А ви замість цивілізованої суперечки зіскочили на рівень бидла. Не робіть так.
у вашому дописі і був рівень бидла, яке не знає, що таке серверна стійка і як виглядають роз'єми. Що стосується секретності, то у ситуаційній кімнаті секретно ВСЕ - за визначенням. Так зрозуміліше?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство


А як же шоу, драйв, контент?
Працювати то складно, а от ролики знімати та кидати патетичні питання у повітря то цікаво та креативно.
які у вас претензії до ролика?
[/quote]
 автор ролика имеет отношение к работе АП Порошенко? Если нет, то что он может комментировать об организации ее работы и имуществе которое использовалось в тот период? Если да, то в какой роли он числился в штатном розпысу АП Порошенко?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

у вашому дописі і був рівень бидла, яке не знає, що таке серверна стійка і як виглядають роз'єми. Що стосується секретності, то у ситуаційній кімнаті секретно ВСЕ - за визначенням. Так зрозуміліше?

У мене свого часу була навіть власна серверна стійка і сервери я купував власні, з обладнанням для передачі даних теж доводилось мати справу, в багатьох країнах світу. Доводилось зустрічатись з керівництвом топових світових телекомунікаційних компаній, не України, а світу. Ти дійсно мені хочеш закинути, що я не знаю, що таке серверна стійка? Без жартів?  Чувак не на того наїхав! :lol:
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

автор ролика имеет отношение к работе АП Порошенко? Если нет, то что он может комментировать об организации ее работы и имуществе которое использовалось в тот период? Если да, то в какой роли он числился в штатном розпысу АП Порошенко?
він має стосунок до РНБО. Розшифровувати?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

У мене свого часу була навіть власна серверна стійка і сервери я купував власні, з обладнанням для передачі даних теж доводилось мати справу, в багатьох країнах світу. Доводилось зустрічатись з керівництвом топових світових телекомунікаційних компаній, не України, а світу. Ти дійсно мені хочеш закинути, що я не знаю, що таке серверна стійка? Без жартів?  Чувак не на того наїхав! :lol:
то нахера ви пишете херню?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

то нахера ви пишете херню?

Вимикайте рівень бидла і аргументуйте свою точку зору.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Вимикайте рівень бидла і аргументуйте свою точку зору.
див. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1044681.msg22758593#msg22758593
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

які у вас претензії до ролика?
автор ролика имеет отношение к работе АП Порошенко? Если нет, то что он может комментировать об организации ее работы и имуществе которое использовалось в тот период? Если да, то в какой роли он числился в штатном розпысу АП Порошенко?
[/quote]

Ваша какая версия пропавшего оборудования?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

   
Re:  ;o пхоже на мародерство

у вашому дописі і був рівень бидла, яке не знає, що таке серверна стійка і як виглядають роз'єми. Що стосується секретності, то у ситуаційній кімнаті секретно ВСЕ - за визначенням. Так зрозуміліше?
Это сплошной вымысел. Организацию работы АП встановлюе голова АП, и голова АП именно чынного на тот момент Президента . При смене власти они не забовязани предать имущество следующему АП, т.к. не владеют никаким имуществом, которое подлежит передаче, и новый АП не имеет во владении никакого имущества, они не передают следующему голове АП, никаких неопубликованных или не изданных  в установленном порядке актов Президента, черновиков и прочего. Все что касалось держтаэмныци оформлялось в соответствии с инструкциями и нормативными требованиями СБУ и велось под контролем СБУ. Но ведь так хочется, что бы данилюк был прав, ведь все в это верят, и даже как вчера тут заявляли "если ДАЖЕ это не те стулья, все равно их украл ппорошенко", ведь никакого другого объяснения быть не может. Когда говоришь  - обращайтесь в ДУС, говоришь что  это самый простой способ выяснить кто же "украл" и была ли "кража" стульев, мониторов, серверов и прочее, то это полностью игнорируется, и теперь следователи ДБР будут подавать запросы в этот же ДУС предоставить перелик майна наданого АП Порошенка, и перелик майна, который вернул АП Порошенко, прелик документов которыми оформлялась "нестача" майна, если такая была. Данилюк ведь утверждает что была, а значит ДУС покрывает от слидчых органов такое правонарушение, а может и злочын. А кому пидпорядкованный керивнык ДУС с момента иннагурации Зеленского? Не может этого быть - Зеленскому. В свете таких фактов, нужно уволить и назначить честного керивныка.  Что ж гарант не среагировал вчера? Так с таким руководством еще чего вынесут эти сволочи, а то и за вчера вынесли.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство


Ваша какая версия пропавшего оборудования?
Версия простая и очевидная, раз ДУС ничего не заявляет, то все было возвращено балансоутрымувачам по окончанию полномочий Президента Порошенко.
Факт, что комнату разобрали и отдали оборудование тем кому оно принадлежит, наверно, не красит работников АП Порошенко, наверно некрасиво поступил сам Порошенко. если дал указание разобрать и вернуть оборудование, но ведь с другой стороны Зеленский и его команда полностью отрицали что либо позитивное в работе попередныка, даже больше, вся деятельность порошенко преподносилась в виде, что она была вредной и неэффективной для государства. Значит вполне заслуженно получил возможность организовывать работу своего аппарата в части "ситуационной комнаты" полностью с нуля, на свое личное усмотрение. Может Зеленскому вообще в его деятельности такая комната не нужна.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Это сплошной вымысел. Организацию работы АП встановлюе голова АП, и голова АП именно чынного на тот момент Президента . При смене власти они не забовязани предать имущество следующему АП, т.к. не владеют никаким имуществом, которое подлежит передаче, и новый АП не имеет во владении никакого имущества, они не передают следующему голове АП, никаких неопубликованных или не изданных  в установленном порядке актов Президента, черновиков и прочего. Все что касалось держтаэмныци оформлялось в соответствии с инструкциями и нормативными требованиями СБУ и велось под контролем СБУ. Но ведь так хочется, что бы данилюк был прав, ведь все в это верят, и даже как вчера тут заявляли "если ДАЖЕ это не те стулья, все равно их украл ппорошенко", ведь никакого другого объяснения быть не может. Когда говоришь  - обращайтесь в ДУС, говоришь что  это самый простой способ выяснить кто же "украл" и была ли "кража" стульев, мониторов, серверов и прочее, то это полностью игнорируется, и теперь следователи ДБР будут подавать запросы в этот же ДУС предоставить перелик майна наданого АП Порошенка, и перелик майна, который вернул АП Порошенко, прелик документов которыми оформлялась "нестача" майна, если такая была. Данилюк ведь утверждает что была, а значит ДУС покрывает от слидчых органов такое правонарушение, а может и злочын. А кому пидпорядкованный керивнык ДУС с момента иннагурации Зеленского? Не может этого быть - Зеленскому. В свете таких фактов, нужно уволить и назначить честного керивныка.  Что ж гарант не среагировал вчера? Так с таким руководством еще чего вынесут эти сволочи, а то и за вчера вынесли.
ви вже зрозуміли, який стосунок має РНБО до ситуаційної кімнати?
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Вкрав, не вкрав, орендував чи купляв. В цілому це вже не важливо. Не знаю спеціально чи випадково але ця історія 100% вдарить по рейтингу ПОПа та його партії.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

ви вже зрозуміли, який стосунок має РНБО до ситуаційної кімнати?
Статьи 3 и 4 Закона Украины https://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/183/98-%D0%B2%D1%80 говорят что никакого, вы просто продолжаете придумывать свою реальность.
 К тому же данилюк лишь секретарь РНБО с соответствующими полномочиями и считать стулья в АП эти полномочия не входят.
Указ о его назначении https://www.president.gov.ua/documents/3272019-27221

В соотвествии с Законом о РНБО "секретарь" автоматически не попадает в состав РНБО, а соответствующего Указа Зеленский не издал, значит на тот момент он точно был просто секретарь, и занимался хер пойми чем кроме своих должносных обязанностей.
Стаття 6. Склад Ради національної безпеки і оборони України
Персональний склад Ради національної безпеки і оборони України формує Президент України.
До складу Ради національної безпеки і оборони України за посадою входять Прем'єр-міністр України, Міністр оборони України, Голова Служби безпеки України, Міністр внутрішніх справ України, Міністр закордонних справ України.
Членами Ради національної безпеки і оборони України можуть бути керівники інших центральних органів виконавчої влади, а також інші особи, визначені Президентом України.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Вкрав, не вкрав, орендував чи купляв. В цілому це вже не важливо. Не знаю спеціально чи випадково але ця історія 100% вдарить по рейтингу ПОПа та його партії.
Если члены команды поршенко смогут получить довидку из ДУС что все вернули в соответствии с перечнем переданного для обеспечения работы АП, то это может быть и сцаная тряпка по лицу данилюка, но данилюка похоже просто посадили секретарем до выборов, а там за период и слить могут, как некомпетентного. Зеленский же говорил -ошибаются все, важно признавать свои ошибки.
   
Re:  ;o пхоже на мародерство

Если члены команды поршенко смогут получить довидку из ДУС что все вернули в соответствии с перечнем переданного для обеспечения работы АП, то это может быть и сцаная тряпка по лицу данилюка, но данилюка похоже просто посадили секретарем до выборов, а там за период и слить могут, как некомпетентного. Зеленский же говорил -ошибаются все, важно признавать свои ошибки.
Це автоматом ст. 111 ККУ ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія