Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Эволюция вакцианторов

Эволюция вакцианторов

Прошло полтора года после первых мер по временному ограничению прав и свобод для борьбы с вирусом. Можна подвести некоторые итоги

Началось всё со скромной просьбы потерпеть две-три недели для сглаживания кривой госпитализации. Потерпеть сугубo добровольно.

А дальше всё быстро пошло по наростающей - маски, локдауны, шатдауны, закрытие границ, ограничение свободы передвижений внутри страны, паспорта вакцинации.

И вот спустя всего полтора года мы на пороге массового принудительного тестирования, массовой принудительнок вакцинации, массовых увольнений отказников,  перманентного поражения в правах, штрафов а во многих случаях и тюремных сроков. И конца чрезвычайному положению не видно. На подходе новые мутации и новые бустер-прививки.

А поначалу милые заботливые вакцинаторы как-то незаметно но очень быстро превратились в борцов за всё более и более жесткие меры которых никогда всё равно не достаточно.

Просто поразительно как всего за полтора года человечество легко и почти добровольно вернулось в средневековье.
   
Re: Эволюция вакцианторов

вангую- перша пропозиція буде : спалити тс нах,бо антівакс!
   
Re: Эволюция вакцианторов

вангую- перша пропозиція буде : спалити тс нах,бо антівакс!

Да, чисто практически все ограничения не более успешны в борьбе с вирусом чем Святая Инквизиция в борьбе с ведьмами.
   
Re: Эволюция вакцианторов

вангую- перша пропозиція буде : спалити тс нах,бо антівакс!
підтримую
   
Re: Эволюция вакцианторов

Что касается процедуры вакцинации, то только и проблем. Первый раз 5 минут, второй раз 2 часа, но это можно исправить, навести порядок. Что касается последствий, то человечество уже несколько раз проходило глобальные изменения, в частности переход на горячую вареную пищу, жизнь в закрытых помещениях, снижение двигательной активности, широкое применение лекарственных препаратов, интенсивное излучение в радиодиапазоне и много чего другого. Уверен что все это не на пользу здоровью, ну а что делать? Рубикон пройден.
   
Re: Эволюция вакцианторов

Что касается процедуры вакцинации, то только и проблем. Первый раз 5 минут, второй раз 2 часа, но это можно исправить, навести порядок. Что касается последствий, то человечество уже несколько раз проходило глобальные изменения, в частности переход на горячую вареную пищу, жизнь в закрытых помещениях, снижение двигательной активности, широкое применение лекарственных препаратов, интенсивное излучение в радиодиапазоне и много чего другого. Уверен что все это не на пользу здоровью, ну а что делать? Рубикон пройден.

Именно. То что было продано как краткосрочные экстренные меры быстро приобрело черты нового мирового порядка. В котором людей раз в пол-года год будут принудительно генетически модифицировать. С жесткими мерами наказания в случае попыток даже пассивного сопротивления.
   
Re: Эволюция вакцианторов

занадто довга еволюція вакцинаторів
це наслідок розбещення людства ідіотами, борцями за права без обов'язків, толерастами, лібералами, лгбтшниками та іншим гівном
як боролись з епідеміями і як їх перемогли?
примусовими карантинними заходами та вакцинами
а що зараз?
тому і гнити будуть довго антивакцинатори
на жаль, вони заважають нормальним людям
треба таких нищити поки не пізно
   
Re: Эволюция вакцианторов
N88

Свобода одних стала загрозою для інших.
   
Re: Эволюция вакцианторов

занадто довга еволюція вакцинаторів
це наслідок розбещення людства ідіотами, борцями за права без обов'язків, толерастами, лібералами, лгбтшниками та іншим гівном
як боролись з епідеміями і як їх перемогли?
примусовими карантинними заходами та вакцинами
а що зараз?
тому і гнити будуть довго антивакцинатори
на жаль, вони заважають нормальним людям
треба таких нищити поки не пізно

Так я же и говорю - пятьсот лет цивилизации гуманизма пошло коту под хвост. Как не было. Назад в средневековье. Пока не понятно только или это временное помешательство или таки да новая норма.

Останнє редагування: 20 вересня 2021 13:14:43 від Olga Taylor
   
Re: Эволюция вакцианторов

Так я же и говорю - пятьсот лет цивилизации гуманизма пошло коту под хвост. Как не было. Назад в средневековье. Пока не понятно только или это временное помешательство или таки да новая норма.
так, як легко вийшло "вільний" світ загнати "під шконку".
   
Re: Эволюция вакцианторов

а якби це була епідемія типу чуми?
теж були б антивакцинатори?
може й були б, але швидко пощезли б
   
Re: Эволюция вакцианторов

а якби це була епідемія типу чуми?
теж були б антивакцинатори?
може й були б, але швидко пощезли б
у владних структур є всі законні важелі.
   
Re: Эволюция вакцианторов

Эволюция вакцианторов
Мене цікавить інше. Чому прихильники трампона переважно є антивакцинаторами, хоча сам він вакцинувався?
   
Re: Эволюция вакцианторов
tyv

Народ заганяють в стійло, спочатку трохи притисли, потім попустили щоб відпочили і зараз почнуть заганяти далі
   
Re: Эволюция вакцианторов

Мене цікавить інше. Чому прихильники трампона переважно є антивакцинаторами, хоча сам він вакцинувався?

А потом эти люди обижаются на "поцев".   :facepalm1:
   
Re: Эволюция вакцианторов
PAL

Маю питання до ТС.
Уявіть собі, що ви входите до "світового уряду закуліси"
Початок 2020 року.
Вам доповідають: "рашка підкинула документацію китайцям на нову біологічну зброю, вірус. Китайці той вірус виростили у лабі, але вірус втік. Винних знайти й покарати не проблема, цим займаються, але ж самі розумієте, єпідемія пішла по всьому світу, вірус до кінця не вивчений, ніхто не знає, які будуть наслідки. Точно відомо, що китайці масово хворіють та мруть. Також точно відомо, що почалися масові захворювання та смерті у інших країнах"

Ваши дії? Ну зрозуміло, треба підключать фармацевтів на пошук ліків.
Але для винайдення захисту треба час - швидше ніж за півроку не буде нічого, скоріш за рік тільки, та й то, ударними темпами за скороченими процедурами.
Дасте санкцію на карантин по світу?
Дасте санкціі на скорочені процедури без повного тестування?
   
Re: Эволюция вакцианторов

Уявіть собі, що ви входите до "світового уряду закуліси"
Початок 2020 року.
Вам доповідають: "рашка підкинула документацію китайцям на нову біологічну зброю, вірус. Китайці той вірус виростили у лабі, але вірус втік. Винних знайти й покарати не проблема, цим займаються, але ж самі розумієте, єпідемія пішла по всьому світу, вірус до кінця не вивчений, ніхто не знає, які будуть наслідки. Точно відомо, що китайці масово хворіють та мруть. Також точно відомо, що почалися масові захворювання та смерті у інших країнах"
Ваши дії?

Заблокувати Китай. Доречі, чому цього не було зроблено?
   
Re: Эволюция вакцианторов

Мене цікавить інше. Чому прихильники трампона переважно є антивакцинаторами, хоча сам він вакцинувався?

Бо трампанзі довбойоби, а місцеві фупівські трампанзі ще на додачу і проплачені кацапські пропагандони.
   
Re: Эволюция вакцианторов

Маю питання до ТС.
Уявіть собі, що ви входите до "світового уряду закуліси"
Початок 2020 року.
Вам доповідають: "рашка підкинула документацію китайцям на нову біологічну зброю, вірус. Китайці той вірус виростили у лабі, але вірус втік. Винних знайти й покарати не проблема, цим займаються, але ж самі розумієте, єпідемія пішла по всьому світу, вірус до кінця не вивчений, ніхто не знає, які будуть наслідки. Точно відомо, що китайці масово хворіють та мруть. Також точно відомо, що почалися масові захворювання та смерті у інших країнах"

Ваши дії? Ну зрозуміло, треба підключать фармацевтів на пошук ліків.
Але для винайдення захисту треба час - швидше ніж за півроку не буде нічого, скоріш за рік тільки, та й то, ударними темпами за скороченими процедурами.
Дасте санкцію на карантин по світу?
Дасте санкціі на скорочені процедури без повного тестування?

Зная то что знаю сейчас - точно нет. Лекарство оказалось хуже болезни. А заметно усилился от всего этого именно Китай и Россия как его сателлит.

Тогда - возможно. Хотя уже давно бы признала ошибку а не цеплялась за неё с ослиным упрямством.
   
Re: Эволюция вакцианторов

а якби це була епідемія типу чуми?
теж були б антивакцинатори?
може й були б, але швидко пощезли б


До чого тут чума ? Зовсім дах знесло ? Це бактеріальне  захворювання.
А ось  якби з віспою боролись вакцинами з такою ефективністю як оці експериментальні  шмурдяки, то людство точно б не дотягнуло до інтернету.
   
Re: Эволюция вакцианторов

У Міністерстві охорони здоров’я заявили, що за останні три місяці 98,1% госпіталізованих із коронавірусом були невакциновані.

а закриють країну на виїзд усім
ну не суки ці невакциновані, га?
повинні черги стояти день і ніч на вакцинацію
а ні - в больничку не брать
   
Re: Эволюция вакцианторов
PAL

Зная то что знаю сейчас - точно нет. Лекарство оказалось хуже болезни. А заметно усилился от всего этого именно Китай и Россия как его сателлит.

Тогда - возможно. Хотя уже давно бы признала ошибку а не цеплялась за неё с ослиным упрямством.

умова була - початок 2020, тоді не знали нічого, окрім того, що це бойовий вірус у розробці
Достатньо було подивитися на відео з Китаю, щоб це зрозуміть

А щодо "визнала помилку" - так от, свіжі новини жеж, бустер таки не хочуть задіяти

Ну про "ліки гірше хвороби" - не згоден. Загалом вірогідність загинути серед вакцинованих значно нижчі, й це доведено.

   
Re: Эволюция вакцианторов

Дуже забавно, що сертіфікований коля/оля ботяра, теж антіваксер. Джані, Валя, ви щеплені?
   
Re: Эволюция вакцианторов
Via

У Міністерстві охорони здоров’я заявили, що за останні три місяці 98,1% госпіталізованих із коронавірусом були невакциновані.
а закриють країну на виїзд усім
ну не суки ці невакциновані, га?
повинні черги стояти день і ніч на вакцинацію
а ні - в больничку не брать
За кордон хочеш ти, а здохнути від вакцини маю я?
Чого ради?
   
Re: Эволюция вакцианторов

Витрачені величезні кошти на закупівлю вакцин і розгортання мережі пунктів вакцинації.
Підходить час припиняти лікування невакцинованих, без повної грошової компенсації.
   
Re: Эволюция вакцианторов

Витрачені величезні кошти на закупівлю вакцин і розгортання мережі пунктів вакцинації.
Підходить час припиняти лікування невакцинованих, без повної грошової компенсації.

навпаки. Це вакциновані вже гроші на вакцини витратили. У нещеплених є резерв. Їх гроші ще не витрачені.

І ще пригадав. Реальність такова, що хворий у нас башляє сам за себе.
   
Re: Эволюция вакцианторов

навпаки. Це вакциновані вже гроші на вакцини витратили. У нещеплених є резерв. Їх гроші ще не витрачені.

І ще пригадав. Реальність такова, що хворий у нас башляє сам за себе.
всі вакціни, що я, що моя родина отримали безкоштовно.
   
Re: Эволюция вакцианторов

За кордон хочеш ти, а здохнути від вакцини маю я?
Чого ради?

Так. Це ти мене не випустиш. А мені конче потрібно. Що я повинен думати про тебе і чого бажати?
А невакциновані здохнуть не від вакцини, а від вірусу.
Вакциновані продовжуватимуть жити.

«За даними Електронної системи охорони здоров’я, впродовж останніх 3 місяців майже вс, хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладненням від COVID-19, в Україні — невакциновані. Якщо ви хочете вберегти себе від важкого перебігу, госпіталізації та смерті — зробіть щеплення вже сьогодні», — заявив він.
Про це заявив головний санлікар Ігор Кузін.
   
Re: Эволюция вакцианторов

всі вакціни, що я, що моя родина отримали безкоштовно.

Не безкоштовно а за гроші. З бюджету. В тому числі і за гроші Вії.
   
Re: Эволюция вакцианторов

За кордон хочеш ти, а здохнути від вакцини маю я?
Чого ради?
А зачем обязательно "дохнуть" от вакцины, когда можно спокойно сделать это от ковида?
   
Re: Эволюция вакцианторов
Via

Так. Це ти мене не випустиш. А мені конче потрібно. Що я повинен думати про тебе і чого бажати?
А невакциновані здохнуть не від вакцини, а від вірусу.
Вакциновані продовжуватимуть жити.

«За даними Електронної системи охорони здоров’я, впродовж останніх 3 місяців майже вс, хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладненням від COVID-19, в Україні — невакциновані. Якщо ви хочете вберегти себе від важкого перебігу, госпіталізації та смерті — зробіть щеплення вже сьогодні», — заявив він.
Про це заявив головний санлікар Ігор Кузін.
А якщо тебе Польща чи Англія не впустить і після вакцинації, то тоді мають здохнути вони? Бо тобі туди треба і ти за ціною не постоїш?
   
Re: Эволюция вакцианторов

всі вакціни, що я, що моя родина отримали безкоштовно.

і це дивно. Це нетипово для нашої держави.

Може в інших областях лікарі розкидуються ліками, а в нас без грошей ти ватки не отримаєш.
   
Re: Эволюция вакцианторов
Via

А зачем обязательно "дохнуть" от вакцины, когда можно спокойно сделать это от ковида?
А яка різниця? Мене це якось має втішити у труні?
   
Re: Эволюция вакцианторов

Не безкоштовно а за гроші. З бюджету. В тому числі і за гроші Вії.
не все вімірюється грошима. Я достатньо вклав своіх грошей, як зароблених, так і яки не зміг заробити, щоб моя родина мала медичну допомогу.
   
Re: Эволюция вакцианторов
Via

і це дивно. Це нетипово для нашої держави.

Може в інших областях лікарі розкидуються ліками, а в нас без грошей ти ватки не отримаєш.
Вата і всі ліки - за гроші.
А вакцина - безкоштовно, бо це клінічні дослідження. Зазвичай за таке ще й доплачують добровольцям, коли досліджують дію нових ліків.
   
Re: Эволюция вакцианторов

А яка різниця? Мене це якось має втішити у труні?
Ну тут у антиваксов и ваксов есть очень разные точки зрения.  :gigi:
   
Re: Эволюция вакцианторов
Via

Ну тут у антиваксов и ваксов есть очень разные точки зрения.  :gigi:
У нас вільна країна і свобода слова.
Але примушувати мене здохнути, щоб хтось міг за кордон на курорт поїхати + це перебор, погодься.
   
Re: Эволюция вакцианторов

А якщо тебе Польща чи Англія не впустить і після вакцинації, то тоді мають здохнути вони? Бо тобі туди треба і ти за ціною не постоїш?

Є такі країни, хто не впускає людей з інших країн внаслідок складної ситуації в себе чи з якихось інших причин.
А є такі, які не впускають з тих країн, де багато таких як ти, Вія, невакцинованих. Отут ти й порушуєш мої права внаслідок невиконання елементарних санітарних правил.
   
Re: Эволюция вакцианторов

У нас вільна країна і свобода слова.
Але примушувати мене здохнути, щоб хтось міг за кордон на курорт поїхати + це перебор, погодься.
А какое дело этому кому-то до Вас? Да и Вам до него тоже.
Он привьется и поедет куда ему нужно, а Вы поступайте как хотите.
   
Re: Эволюция вакцианторов


Так я же и говорю - пятьсот лет цивилизации гуманизма пошло коту под хвост. Как не было. Назад в средневековье. Пока не понятно только или это временное помешательство или таки да новая норма.

оля, папустісь, тібє сіводня грєх работать.
сhag sameach!

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія