Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закарпаття, турсфера - мінус 30

Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Далі, в угорщині готель може купити на власні потреби добло за 2 кілобакса, і шатл-бус за три. Беу, звісно. У нас це коштуватиме шість - дев"ять відповідно.
Звісно, апетити власників бізнесів теж відіграють не останню роль в зростанні цін, але і витрати у них і у нас теж мають абсолютно різну структуру і розмір.

так україна дешева країна, найнижчі податки, дешевий бензин, дешева робоча сила . А ціни на басейн дорожчі  :lol:
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Далі, в угорщині готель може купити на власні потреби добло за 2 кілобакса, і шатл-бус за три. Беу, звісно. У нас це коштуватиме шість - дев"ять відповідно.
Звісно, апетити власників бізнесів теж відіграють не останню роль в зростанні цін, але і витрати у них і у нас теж мають абсолютно різну структуру і розмір.

+Ще хабарі всім і вся, щоб не закрили в сезон як не за розетку не по ГОСТу, то нужник не помитий.

Але туриста ці проблеми не обходять. Він поїде туди, де якісніше та і дешевше. Як і прибиральниця, взагалі то. Їй кордон пішки перейти і матиме роботу, де грошей більше.


Так що проблема комплексна. Від влади треба можливості для бізнесу. Від бізнесу треба бажання бути конкурентними і позбутися совку в головах.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

+Ще хабарі всім і вся, щоб не закрили в сезон як не за розетку не по ГОСТу, то нужник не помитий.

Але туриста ці проблеми не обходять. Він поїде туди, де якісніше та і дешевше. Як і прибиральниця, взагалі то. Їй кордон пішки перейти і матиме роботу, де грошей більше.


Так що проблема комплексна. Від влади треба можливості для бізнесу. Від бізнесу треба бажання бути конкурентними і позбутися совку в головах.

Щас тобі слав розкаже що в нас перемоги і всі можливості для бізнесу є  :lol:
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

так україна дешева країна, найнижчі податки, дешевий бензин, дешева робоча сила . А ціни на басейн дорожчі  :lol:

Так я тому і кажу, що не тільки в апетитах власників справа.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Саночки для катання в карпатах цієї зими

   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

+Ще хабарі всім і вся, щоб не закрили в сезон як не за розетку не по ГОСТу, то нужник не помитий.

Але туриста ці проблеми не обходять. Він поїде туди, де якісніше та і дешевше. Як і прибиральниця, взагалі то. Їй кордон пішки перейти і матиме роботу, де грошей більше.


Так що проблема комплексна. Від влади треба можливості для бізнесу. Від бізнесу треба бажання бути конкурентними і позбутися совку в головах.

Саме так. І це не тільки проблема туристичного бізнесу в украіні. Зараз подібні процеси йдуть у всіх сферах, рвоне десь на кінець цього року.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Я писав вже що так буде. Ще літом.
Коли вони на тих термалках ціни собі не складуть.
де за сутки готеля хотіли 5000 гривень і це без харчування. за 10 днів 50 000 грн + за харчування  :X

Чинники (у проізвольному порядку):
-  єбануті ціни
-  єбануті ціни
-  єбануті ціни
-  єбануте відношення до клієнта і сервіс
-  єбануте відношення до клієнта і сервіс
-  єбануте відношення до клієнта і сервіс
-  ебануті дороги
-  на мадярах термалки дешевші і сервіс на порядок вище
+100500 Якось їздив з сім'єю в Солотвино, витримали 2 дні, втекли назад саме через ці чинники
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

До боли напоминает крымоветки в былые годы. Крым - гавно, дорого и грязно. И никакого сервису. Вот Тууурция!!! Вот Егииипет!!! Ничего не меняется.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

До боли напоминает крымоветки в былые годы. Крым - гавно, дорого и грязно. И никакого сервису. Вот Тууурция!!! Вот Егииипет!!! Ничего не меняется.

так і є. Не хочуть/не можуть  дати кращий сервіс по конкурентних цінах. І раніше спасали 50 млн населення, які не могли нікуди виїхати по биріку. Часи змінилися, не пристосуються, підуть дроти крутити.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Плануємо цього року в закарпаття.
Можна ще мене посвятити? А для дітей щось є?
Моя лiтня спецiалiзацiя - дiти з батьками, активний вiдпочинок :)
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

люди едут в отпуск за приятными впечатлениями.
каждый получает приятные впечатления от различных источников - нихеранеделанье на берегу теплого моря, катание на лыжах по красивым горочкам, гуляние по историческим местам, посещение развлекательных парков, клубов, дискотек, даже от примитивного шопинга люди получают кайф.

какие приятные впечатления можно получить в зачуханом закарпатском селе? пойти с палкой по буграм полазить и ужраться самогоном до гыкавки? бо ни красивых горнолыжных трас, ни теплого моря, ни исторических мест, ни диснейлендов, ни магазинов - нихера этого там нет. в принципе я могу выехать 5 км за киев и полазить по лесу с палкой, на хер мне тащиться за этим же 700 км в закарпатье?

посему и нет и не будет в закарпатье туристического бума.
Пишешь зло, гипертрофированно, но со знанием дела  (tu)
В Крыму я мог махуть в любую сторону, по настроению. Здесь пришлось тщательно подобрать и собрать нанизать скромное намисто из чуть чуть шершавых жемчужинок.
Сейчас заканчиваю шлифовку.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

активний то тре багато ходити ?
Скорше мало сидiти  :pooh_hone:
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

тут кто-то кажется ругался на крымчан...
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Розумiю про що кажете.
Менi здаэться, що таке - виключення.
Але я трошки оптимiст, буваю упередженим :)

Пан добрий оптиміст ). Мені подумалось, що може Ви про якесь інше місце в Закарпатті пишете, то і можна було погодитися. Але пізніше читаю, що Ви пишете про Поляну - то, ні, даруйте, не погоджуюсь. Саме про Поляну я і пишу, ми хоч і зупинилися в одному готелі, але пробували поїздити і навідати різні місця. Коротше, місце для відпочинку не рекомендоване). I am sorry
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Когда слова и дела не расходятся
(Приготовил на завтра, людям после бассейна):


   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Когда слова и дела не расходятся
(Приготовил на завтра, людям после бассейна):




а про басейн можеш більш детально розказати ?
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Олег, а взагалі на мою думку  -
постійні клієнти і гості напрацьовуються роками а не за сезон чи два. Мати постійних клієнтів це кропітка робота на десяток років. А 80% прибутку приносять постійні клієнти.

Останнє редагування: 9 січня 2018 12:54:04 від Luxetenebris
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

И про текущий момент:

   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Олег, а взагалі на мою думку  -
постійні клієнти і гості напрацьовуються роками а не за сезон чи два. Мати постійних клієнтів це кропітка робота на десяток років. А 80% прибутку роблять постійні клієнти.
Так!
Мене у Криму шукають й досi.
Можу цитат натягати (тiшать).

Але господарi отелю бiдкаюця, що мало хто вертаэться.
Я також бачу таку тенденцiю у себе.

   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Драгобрат это ж Закарпатье?

Это видео передаст десятую часть того экстрима, который является неотъемлемой частью дороги на Драгобрат.(с)



Останнє редагування: 9 січня 2018 12:55:56 від дмхз
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Драгобрат это ж Закарпатье?

https://www.facebook.com/tatiana.pochtennykh/videos/1969670309726293/


Так, Але геть iнше i далеченьке.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Ключевое безвиз. Люди просто сели и поехали туда где дешевле и качественней. А когда решится вопрос дальше (лоукосты) украинский туризм массовый как минимум может заворачиваться в белую простынь и.....
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Ключевое безвиз. Люди просто сели и поехали туда где дешевле и качественней. А когда решится вопрос дальше (лоукосты) украинский туризм массовый как минимум может заворачиваться в белую простынь и.....

Сказки венского леса. ТАМ как минимум не дешевле. Есть такая штука как отложенный спрос. Люди ждали безвиз и теперь рванули. В условный "парыж". Но это пройдет.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Это как жителе того же Закарпатья (или Прикарпатья) грезят Адриатикой )))
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Это как жителе того же Закарпатья (или Прикарпатья) грезят Адриатикой )))
грезят они, скорее, ще одним будиночком ) або чимось у будиночок.
тут и плавать то никто не умеет, оказывается.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Сказки венского леса. ТАМ как минимум не дешевле. Есть такая штука как отложенный спрос. Люди ждали безвиз и теперь рванули. В условный "парыж". Но это пройдет.
Тут нужно уточнять там, это где. Я не зимний турист, но летом там, таки дешевле. Это если брать Восточную Европу. В этом году я в Украине на море не был, и врядли уже поеду. Да и Румынские Карпаты существенно выигрывают в Украинских как минимум летом. И это реалии. Пусть и мои субъективные.
ЗЫ Не нужно сравнивать украинских Карпаты с Францией, Италией или Австрией. Это просто не сопоставимые вещи, ни по комфорту, ни по инфраструктуре ни по сервису. Там и должно быть дороже. Да и будет.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Є в мене підозра , що в структурі вартості послуг платня прибиральниці то нуль цілих хєр десятих.

На жаль, у нас весь бізнес використовує логіку  бариги - маршрутчика , який тримає кілька обдертих бусів.
Хєр з ним тим сервісом, хєр з нею тою кризою, а свій прибуток я хочу отримувати в баксах як до 2014 року..

Ось звідти і ціни.. 

Це ж треба... Виявляється, людям треба платити зарплату  :weep:
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Моя лiтня спецiалiзацiя - дiти з батьками, активний вiдпочинок
(tu)
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Кстати! А почему иностранцы не едут в Закарпатье? Для них безвиз уж 10 лет как действует.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Кстати! А почему иностранцы не едут в Закарпатье? Для них безвиз уж 10 лет как действует.
Едут. Летом 2016 г. в Мукачевском замке видел очень много иностранцев-группы венгров, поляков, еще кого-то. Больше половины экскурсионных групп были не украинскими. На Синевире видел чешскую группу. Наверное, и в другие места приезжают.
Еще раньше в Верховине хозяин отеля рассказывал, что у него регулярные постояльцы-группы из Польши.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Кстати! А почему иностранцы не едут в Закарпатье? Для них безвиз уж 10 лет как действует.


А я про что здесь говорю?  Вот в прошлом году были со мной иностранцы. Плевались от хваленной Поляны и иже с ней.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Едут. Летом 2016 г. в Мукачевском замке видел очень много иностранцев-группы венгров, поляков, еще кого-то. Больше половины экскурсионных групп были не украинскими. На Синевире видел чешскую группу.

В Колочаву багато чехів приїздить
Коли я там був, то було ТРИ автобуси чехів
Це повязано із чеським письменником Іваном Ольбрахтом,
який у Колочаві написав роман про Миколу Шугая

   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Едут. Летом 2016 г. в Мукачевском замке видел очень много иностранцев-группы венгров, поляков, еще кого-то. Больше половины экскурсионных групп были не украинскими. На Синевире видел чешскую группу. Наверное, и в другие места приезжают.
Еще раньше в Верховине хозяин отеля рассказывал, что у него регулярные постояльцы-группы из Польши.

так может это из-за них цены поднялись? Из за богатеньких буратин.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

так может это из-за них цены поднялись? Из за богатеньких буратин.
Вряд ли. Крым захватили, а наши люди привыкли летом отдыхать-многие и поперли на Западную за новыми впечатлениями. Ну и, соответственно, отельеры цены подняли. То, что летом 13 можно было снять за 300 грн, летом 16 стоило уже 600-800-1000. И селить на день-два им не интересно было. Все крепко поднялось в цене, куча отдыхающих- на какой-нибудь Женецкий водопад не протолкнуться, по тропе Довбуша чуть ли не в затылок дышали.
Для меня пропало очарование летних Карпат-когда ты желанный гость и при этом не тратишь много денег.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

По поводу летнего отдыха.
В прошлом году первый раз в жизни отдыхал на Азове, на Арабатской стрелке. Хороший мини-отель, питание там же в столовой, море без медуз, густых водорослей нет и не воняет канализацией, как в Одессе и окрестностях, что лично для меня очень важно. Смотреть там нечего абсолютно. В принципе, неплохо-отдых на троечку. Неделя отпуска обошлась в 16 000 грн (600$). Сложно было купить билеты на поезд, разве что. Думал и в этом году повторить.
 Месяц назад один румын рассказывал, что отправил мать летом в Грецию на 10 дней в апартмент с кухней недалеко от моря за 120 евро. То есть жилье ей обходилось 350 грн, а мне 800 в сутки, и без кухни.
Цены на продукты в Европе вполне сопоставимы с нашими. И начинаешь задумываться, если тратить примерно те же деньги, то может стоит посетить Грецию?
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

так может это из-за них цены поднялись? Из за богатеньких буратин.
Та Боже упаси.
Они приехали и уехали в тот же день.
Чехи в Колочаву и на Синевир, венгры в Мукачево и замок Паланок.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Вряд ли. Крым захватили, а наши люди привыкли летом отдыхать-многие и поперли на Западную за новыми впечатлениями. Ну и, соответственно, отельеры цены подняли. То, что летом 13 можно было снять за 300 грн, летом 16 стоило уже 600-800-1000. И селить на день-два им не интересно было. Все крепко поднялось в цене, куча отдыхающих- на какой-нибудь Женецкий водопад не протолкнуться, по тропе Довбуша чуть ли не в затылок дышали.
Для меня пропало очарование летних Карпат-когда ты желанный гость и при этом не тратишь много денег.
Да, есть такое.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Кстати! А почему иностранцы не едут в Закарпатье? Для них безвиз уж 10 лет как действует.

А шо там для них дивитись? Не швейцарія же.
Той же паланок - унилоє гівно із кондиціонерами на стінах. Хто а це пляцтво поіде бабло витрачати?
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

А шо там для них дивитись? Не швейцарія же.
Той же паланок - унилоє гівно із кондиціонерами на стінах. Хто а це пляцтво поіде бабло витрачати?
Зайти в замок на екскурсію в Європі коштує 15 Є, а у нас гривень 20-30-50.
   
Re: Закарпаття, турсфера - мінус 30

Зайти в замок на екскурсію в Європі коштує 15 Є, а у нас гривень 20-30-50.

Ти паланок видів? І замки в австріі?  Чи деінде?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія