Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

После запуска СП2 шансы уничтожить Россию - НОЛЬ

давайте капитулировать .. я устал уже заниматься фуйней
   
Аэлит меня деморализовал окончательно((
   
Якщо капітулірен, то буде набагато гірше.
   
Якщо капітулірен, то буде набагато гірше.

я ось пам"ятаю ідеї високоповажного і архіавторитетного пана Вольтера, які він висував в 2014 році...
   
я ось пам"ятаю ідеї високоповажного і архіавторитетного пана Вольтера, які він висував в 2014 році...
а шо он говорил??
   
про вітрину і анаконду
   
После запуска СП2 шансы уничтожить Россию - НОЛЬ
Навпаки.
   
Навпаки.
ну расскажи .. сккок ска еще терпеть этот пыздец и ради чего?
   
Ніxyя-сінxyя  будемо з китайцями дружити.
   
давайте так: при обговоренні питання знищення росії будемо випускати з уваги фактор США; не звертати на нього уваги...так щоб своїми силами. а то виглядає так, що то форум не українськї правди, а правди США, ну чи на крайні випадок ЦРУ
   
давайте так: при обговоренні питання знищення росії будемо випускати з уваги фактор США; не звертати на нього уваги...так щоб своїми силами. а то виглядає так, що то форум не українськї правди, а правди США, ну чи на крайні випадок ЦРУ
давайте ..  (tu)
   
До запуску шансів теж було не так щоб багато
   
русофобні українці хочуть знищити росію не своїми руками, а чужими... то менталітет такий?
   
давайте так: при обговоренні питання знищення росії будемо випускати з уваги фактор США; не звертати на нього уваги...так щоб своїми силами. а то виглядає так, що то форум не українськї правди, а правди США, ну чи на крайні випадок ЦРУ
потрібна ось ми з китайцями розірвемо ккацапію навпіл а потім ще на  купу маленьких клаптиків
   
До запуску шансів теж було не так щоб багато

колективний розум форуму зразка 2014-2018 бажає заперечити
   
сккок ска еще терпеть этот пыздец и ради чего?
Що саме тебе не влаштовує?
Хоча б тезісно можеш сформулювати?
   
русофобні українці хочуть знищити росію не своїми руками, а чужими... то менталітет такий?
ну так нам так сказали!! Терпите.. Крым это наживка.. Танки не выпускать .. не стрелять ..
   
хочуть знищити росію не своїми руками, а чужими... то менталітет такий?
Та і треба.
ДСВ пам'ятаєш?
   
Вовчик - це другий нік Сметани?  :laugh:

   
Що саме тебе не влаштовує?
Хоча б тезісно можеш сформулювати?
я хочу Украину с границами, которые будут признаны всем миром
   
Re: После запуска СП2 шансы уничтожить Россию - НОЛЬ

давайте капитулировать .. я устал уже заниматься фуйней
Шансов ее уничтожить и раньше было ноль, хотя я думаю, такую задачу никто перед собой и не ставил.
   
Re: После запуска СП2 шансы уничтожить Россию - НОЛЬ

Аэлит меня деморализовал окончательно((

Поменяйтесь. Теперь ты его деморализуй
   
я хочу Украину с границами, которые будут признаны всем миром
Це все?
Бо кордони і так визнаються усім світом.
   
я хочу Украину с границами, которые будут признаны всем миром

Здесь ваши хотелки обретут реальность
   
Не треба хвилюватись  все буде добре
   
Я вже писав: при наявності територіального спору з Росією чому Україна не ініціює третейський розгляд того питання. А діє так нібито ситуація її влаштовує.
   
Вовчик третий чел (после Антика и Сметаны), автора темы которого, я угадываю по названию.
Предсказуемый и однозначный
   
чому Україна не ініціює третейський розгляд того питання.
Де? В РБ ООН?
   
Де? В РБ ООН?

Нє

Є кілька юрисдикцій. І ad hoc замутити можна.
   
Нє

Є кілька юрисдикцій. І ad hoc замутити можна.
Ну розкажи, посміємося разом.
   
Ну розкажи, посміємося разом.

Хм. То я роблю висновок що всіх все задовільняє. Якби в територіальних спорах був строк набувальної давності.  Чи позовної .....
   
Хм.
Так є куди звертатися замість РБ ООН?
   
Я вже писав: при наявності територіального спору з Росією чому Україна не ініціює третейський розгляд того питання. А діє так нібито ситуація її влаштовує.
чтобы не мешать «партнёрам». Вместе с «перестать стрелять» перестали эту тему вообще поднимать. Ну это как если бы тебя ограбили, а следователь был бы заинтересован ничего не делать, но в рамках закона, то есть ты не дёргаешься - он ничего не делает, потом дело закрывается и в архив, а если ты трепыхаешься и на каждом углу трубишь об ограблении, пишешь в газеты, на радио, во все инспекции, прокуратуры о нерадивом следователе, то дело будет продвигаться; сможешь держать дело «горячим» до конца следствия - ты победишь, не сможешь - ты проиграл. При всех минусах Порошенка он не давал заглохнуть нашему делу всеми возможными способами, включая захват катеров, который недалёкие считали попыткой ввода военного положения, а Зеленский наоборот сворачивает всё движение и это очень бросается в глаза.
   
чтобы не мешать «партнёрам». Вместе с «перестать стрелять» перестали эту тему вообще поднимать. Ну это как если бы тебя ограбили, а следователь был бы заинтересован ничего не делать, но в рамках закона, то есть ты не дёргаешься - он ничего не делает, потом дело закрывается и в архив, а если ты трепыхаешься и на каждом углу трубишь об ограблении, пишешь в газеты, на радио, во все инспекции, прокуратуры о нерадивом следователе, то дело будет продвигаться; сможешь держать дело «горячим» до конца следствия - ты победишь, не сможешь - ты проиграл. При всех минусах Порошенка он не давал заглохнуть нашему делу всеми возможными способами, включая захват катеров, который недалёкие считали попыткой ввода военного положения, а Зеленский наоборот сворачивает всё движение и это очень бросается в глаза.
Тільки одна річ не стріляє...
Нащо було викидати США з переговорів?
Нащо було орієнтуватися на світових аутсайдерів- ФРН та Францію?

Оце найголовніший пройоп Порошка.
   
давайте капитулировать .. я устал уже заниматься фуйней
и шо это даст? Россия плюшек после капитуляции не отсыпет, Януковичу газ продавали по мировым ценам. Нефть и нефтепродукты всегда были по мировым. Внешний долг тоже остается. В чем профит?
   
Я вже писав: при наявності територіального спору з Росією чому Україна не ініціює третейський розгляд того питання. А діє так нібито ситуація її влаштовує.
Нема там ніякого теріторіального спора, ситуація однозначна.
   
следователь был бы заинтересован ничего не делать
Ще раз, там нічого расслєдовать, ситуація однозачна. Росія визнавала Крим українським, а потім вдалася до неспровокованої агресії. Так само як турки на Кіпрі.
   
Так само як турки на Кіпрі.
На Кіпрі греки хотіли приєдувати Кіпр до Греції.
   
Нема там ніякого теріторіального спора, ситуація однозначна.


так панство визнає крим російським?
   
так панство визнає крим російським?
Звісно, ні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія