Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Коренные народы Украины: крымские татары, караимы, крымчаки. Всьо

так я ж в Києві живу
щодня виходжу

семиколінні користуються російською
а некорінні українською обходяться 

яких з них в закон вносити?

Стрибучих насамперед. Кннгуроподібних
   
Стрибучих насамперед. Кннгуроподібних

ні, тебе не внесуть
не сподівайся
   
ні, тебе не внесуть
не сподівайся

Потягу до стрибання я якраз не маю. То ознака іншої категорії соціуму.
   
Потягу до стрибання я якраз не маю. То ознака іншої категорії соціуму.

про потяг мови і не було
   
Поняття і визначення корінного народу вводиться у правове поле для того, щоб народи, які самобутні і не мають своєї держави, проживаючи на території держави іншої нації, були захищені від асиміляції та щезання їх та їхньої культури, чи принаймні мали б правовий механізм для цього. Бо вони його самі по собі не мають, так як не є носіями сувереніткту власного.

Відповідно вводити під це юридичне визначення народи, які мають свою державу (а відтак мають повну змогу самостійно і суверенно проводити власну політику у власній державі щодо розвитку своєї культури) не має ні юридичного сенсу, ані практичного.
Все Ви правильно кажете.
І українці (в мовно-культурному аспекті) повністю підходять під визначення корінного народу.
І не лише тому, що тут їхнє коріння.
А і тому, що не мають власної держави, є меншістю (мовно-культурною) в цій державі і потребують державного захисту їх мовно-культурної самобутності.
Ось така ситуація склалась в результаті багатовікового перебування у складі російських і інших імперій.
І ця держава, що виникла в результаті розпаду радянської імперії не є по суті українською, не захищає мовно-культурної самобутності українців.
А ті кроки, які ніби робляться в цьому плані, є лише ширмою для прикриття подальшої русифікації,  розчинення, асиміляції українців в русскому мірі, тобто знищення їх як самобутньої мовно-культурної спільноти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія