Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися


Hey man, no hard feelings :)
Sure I know.
 ;)
Love you and all the people here .
   
вообще-то по сюжету это именно демы кричали не смотреть вверх )))
По фильму нет  :-)o  а по жизни и с права и с лева придурков хватает двухпартийная система себя изжила
Большинство избирателей центристы но должны выбирать между Демами с резким левым уклоном и Репасми с резким правым уклоном
   
Ну особисто мені генерал Коломойського нагадує.
,А що пєтька від нього дуже відрізняється ?
   
Sure I know.
 ;)
Love you and all the people here .

 :-B
   
Лучше пользуй гугл транслейт  :lol:
Fuck baby fuck you around
Ain't been ashamed that I have no fluency enough
That's enough that you have , eat it  :lol:
   
зрозуміти - що буде коли

Президентом країни стає барига або наркоман, або дружина одного й мати другого.
Взагалі-то у фільмі показано владу торчка. Єдина відмінність з нашою ситуацією - у фільмі загроза приходить з космосу, а в нас - зі сходу. Але в обох випадках президент і виборці - кончені неадеквати.
   
:-B
My best wishes bro.
   
Взагалі-то у фільмі показано владу торчка. Єдина відмінність з нашою ситуацією - у фільмі загроза приходить з космосу, а в нас - зі сходу. Але в обох випадках президент і виборці - кончені неадеквати.
То й те таке й є.
Що Свин що Клован.
   
То й те таке й є.
Що Свин що Клован.
Свин реагував абсолютно адекватно, тому передав країну наступнику приблизно у тисячу разів кращому стані, аніж прийняв.
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Гарний фільм. Списано з подій 2020-го року.

Чітко показано, як довбойоб при владі може знищити весь світ, і як пропагандою забивають мізки так, що люди не вірять своїм очам.

Кампанія "Don't look up" прямо списана із трампівських антиковідних раллі.
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

А найбільше мені сподобалось, коли героїня фільму каже друзям, що вони дуже сильно переоцінюють розумові здатності та злі наміри політиків, а насправді президент та верхівка - це просто брехливі тупаки, які реагують на момент, щоб утриматись при владі, і них відсутній будь-який план.

Це на 100% правильна оцінка дій довбойоба Трампа.

   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

А що, лячно стало, як гарно показали Клінтониху, Жопса, єбанутий ТЕД, та всі інші приколи ? А воно й нас стосується.
Нудне як Аріана Гранде  :facepalm:
   

А найбільше мені сподобалось, коли героїня фільму каже друзям, що вони дуже сильно переоцінюють розумові здатності та злі наміри політиків, а насправді президент та верхівка - це просто брехливі тупаки, які реагують на момент, щоб утриматись при владі, і них відсутній будь-який план.

Це на 100% правильна оцінка дій довбойоба Трампа.

Это правильная оценка 90% политиков не зависимо от партийной принадлежности
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Кінцо хороше,  але прям дуже заполітизоване в одну сторону. Надзвичайно. Лівацьке  на всю голову.

 8-:  :facepalm1:

На ФУПі називають лівацьким все, що не є ульраправо радикальним.
   
На ФУПі називають лівацьким все, що не є ульраправо радикальним.
Когда ты левак для тебя и центристы ультраправые  :-)o
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися


Это правильная оценка 90% политиков не зависимо от партийной принадлежности

Так то во то так, але тут 100% списано з Трампа, навіть нічого не довелося переробляти.
Тут все є, як і кого він призначав на посади, як реагував на інформацію про небезпеку, як проводив антиковідні раллі, і його суцільна пропаганда і брехня, все 1 в 1.
   
Так то во то так, але тут 100% списано з Трампа, навіть нічого не довелося переробляти.
Тут все є, як і кого він призначав на посади, як реагував на інформацію про небезпеку, як проводив антиковідні раллі, і його суцільна пропаганда і брехня, все 1 в 1.

Ще менше ганас це дивитися, дякую.
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Когда ты левак для тебя и центристы ультраправые  :-)o

 :fool:

У нас губернатор республіканець, класичний право-центрист, але трампанзі і його називають ліваком, бо він не підтримував довбойоба Трампа.

Тут і канал Фокс Ньюз найбільш упороті трампанзі називали лівацьким, хоча Фокс завжди був правим каналом, а наразі дуже сильно відхилився в право і перестав бути об'єктивним.
Звичайно, якщо порівнювати з АОN та NewsMax, то Фокс Ньюз тоді лівий канал.
   
Гарний фільм. Списано з подій 2020-го року.

Чітко показано, як довбойоб при владі може знищити весь світ, і як пропагандою забивають мізки так, що люди не вірять своїм очам.

Кампанія "Don't look up" прямо списана із трампівських антиковідних раллі.

Ну це лиш одна з фішок, та лінія ніби про Трампа, але у той же час там і деми вгадуються. Я не думаю, що там націлювалися на якусь політичну силу, чи є якась афіліація, просто спроба сатири поточного стану речей з точки зору здорового глузду і розуміння глибоке психології людини як на персональному рівні, так і як групи та суспільства.
Загалом там ледь не по всьому пройшлися. А так, дивишся фільм і розумієш, що блін, все так і буде, якщо дійсно щось таке станеться.
   
У нас губернатор республіканець, класичний право-центрист, але трампанзі і його називають ліваком, бо він не підтримував довбойоба Трампа.
У демов теже яйца умеренных леваки клеймят как могут  :-)o
   
Нудне як Аріана Гранде  :facepalm:
А ну туто таке й є.
Вони всі оті тьолкі з інкубатєра якогось - пісі-каралєви с сісямі  :eyes:  оно хоча б на садового глянуть
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

No idea what you're talking about bro. Я люблю цей серіал, бо хранцузи такі, як я їх знаю з часів роботи колись давно у хранцузькій компанії. Love them, and Emily too :)

My wife and I watched the first 30 minutes and then switched to Don't Look Up because obnoxiousness of the characters was overwhelming. Somehow though, we managed to watch Season one of that show.

Don't Look Up was pretty good, but a bit unfocused.
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

У демов теже яйца умеренных леваки клеймят как могут  :-)o

Це все є у всіх, але наразі у трампанзів і тут на ФУПі є чіткий перекос в право радикальну сторону.
Яку гілку не відкриєш, всюди "ліваки" мерещаться.
   
Це все є у всіх, але наразі у трампанзів і тут на ФУПі є чіткий перекос в право радикальну сторону.
Яку гілку не відкриєш, всюди "ліваки" мерещаться.
Фильм реально продвигает левую идеологию не вижу в чем тут спорный момент  :S
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Ну це лиш одна з фішок, та лінія ніби про Трампа, але у той же час там і деми вгадуються. Я не думаю, що там націлювалися на якусь політичну силу, чи є якась афіліація, просто спроба сатири поточного стану речей з точки зору здорового глузду і розуміння глибоке психології людини як на персональному рівні, так і як групи та суспільства.
Загалом там ледь не по всьому пройшлися. А так, дивишся фільм і розумієш, що блін, все так і буде, якщо дійсно щось таке станеться.

Саме про це я і кажу, там чітко списано з дій Трампа в 2020-році. Звісно всюди можна знайти спільні риси з будь-ким, але такого 100% попадання, як з довбойобом Трампом не знайдеш більше ніде в американській політиці.
   
До речі, Ді Капріо таки змусили попрацювати, він не грав, як Ді Капріо, не грав самого себе, а дійсно грав гіка астрономії у літах, який крім бути ще одним ноунеймом з наукових робітників у астрономії по суті нічого особливого у житті і не зробив. Часом забувалося, що це Ді Капріо.
   
Саме про це я і кажу, там чітко списано з дій Трампа в 2020-році. Звісно всюди можна знайти спільні риси з будь-ким, але такого 100% попадання, як з довбойобом Трампом не знайдеш більше ніде в американській політиці.

Ну там швидше синуля президентші мав інспірацію у Трампі, президентша то явно стиль політиканства демів. Принаймні мені так здалося. Напевно тому й потрібно було двох персонажів, щоб зобразити політичний істаблішмент.
З іншого боку Трамп сам по собі досить карикатурний персонаж, так що його легко було б впізнати у якійсь сатирі.
   
:fool:

У нас губернатор республіканець, класичний право-центрист, але трампанзі і його називають ліваком, бо він не підтримував довбойоба Трампа.

Тут і канал Фокс Ньюз найбільш упороті трампанзі називали лівацьким, хоча Фокс завжди був правим каналом, а наразі дуже сильно відхилився в право і перестав бути об'єктивним.
Звичайно, якщо порівнювати з АОN та NewsMax, то Фокс Ньюз тоді лівий канал.

Тут той момент, коли точка відліку визначає оцінку.
Наприклад, та ж Латинська Америка взагалі не бачить лівих в політичній сфері США. Для них то або праві, або ще правіші. Але у них знову ж таки, ліберальний демократ то вже право-центрист, а ліваки то вже явно клінічні троцкісти з Маніфестом Маркса наперевіс.
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Так то во то так, але тут 100% списано з Трампа, навіть нічого не довелося переробляти.
Тут все є, як і кого він призначав на посади, як реагував на інформацію про небезпеку, як проводив антиковідні раллі, і його суцільна пропаганда і брехня, все 1 в 1.
Там Трамп хіба що персонаж Рона Перлмана - ідіот у ракеті.
А всі інші - ваші ріднесенькі деми. І клінтониха і всякі прочі маски-жопси
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Ну там швидше синуля президентші мав інспірацію у Трампі, президентша то явно стиль політиканства демів. Принаймні мені так здалося. Напевно тому й потрібно було двох персонажів, щоб зобразити політичний істаблішмент.
З іншого боку Трамп сам по собі досить карикатурний персонаж, так що його легко було б впізнати у якійсь сатирі.
Подивись ще раз що каже Перлман, коли летить в ракеті.
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Фильм реально продвигает левую идеологию не вижу в чем тут спорный момент  :S

Фильм на троечку, но не понял где ты увидел «продвижение левой идеологии»?
Или для тебя идея «доверять мнению учёных а не политиков» и есть «левая идеология»… :facepalm:
   
Подивись ще раз що каже Перлман, коли летить в ракеті.
Як на мене, то не Трамп, то збірний образ реднека, яких юзає Пентагон, як м'ясо, використовуючи риторику патріотизму і підписуючи їх таким чином на героїчні, але насправді безглузді міроприємства.
Трамп просто сам трохи такий і основа його електорату якраз такі, тому і схожість.
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Там Трамп хіба що персонаж Рона Перлмана - ідіот у ракеті.
А всі інші - ваші ріднесенькі деми. І клінтониха і всякі прочі маски-жопси

Wishful thinking.
   
но не понял где ты увидел «продвижение левой идеологии»
стандартный левый наратив капитаны индустрии выставлены мега злодеями  :-)o
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

стандартный левый наратив капитаны индустрии выставлены мега злодеями  :-)o

Это все что ты увидел в этом фильме???

И какой нах из того Питера «капитан индустрии»?
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися
TC

Фильм супер!
Сатира на современное общество, социальные сети, СМИ.
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Лучше пользуй гугл транслейт  :lol:

that Pol'tova banker absolutely cut the mustard with this sentence :lol:  Ідіократія ще по темі
   
Это все что ты увидел в этом фильме???
Как ты это получил из
Если абстрагироваться от левацкой пропаганды отличный фильмец
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Ну це лиш одна з фішок, та лінія ніби про Трампа, але у той же час там і деми вгадуються. Я не думаю, що там націлювалися на якусь політичну силу, чи є якась афіліація, просто спроба сатири поточного стану речей з точки зору здорового глузду і розуміння глибоке психології людини як на персональному рівні, так і як групи та суспільства.
Загалом там ледь не по всьому пройшлися. А так, дивишся фільм і розумієш, що блін, все так і буде, якщо дійсно щось таке станеться.

Это «щось таке» происходит прямо сейчас. Но в замедленном темпе. Я имею ввиду глобальное потепление.
И «капитаны индустрии» с продажными политиками точно так же плюют на выводы учёных
   
Re: Новий фільм Netflix - Don't Look UP. Раджу подивитися

Как ты это получил из

То есть критика «капитана индустрии», который готов для 100% прибыли продать веревку на которой повесят всех жителей планеты Земля является «левацкой идеологией»…
Ну-ну :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія