Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Побиття відпочиваючих у Буковелі

Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

безмозгла тварина , що збиває людей. Як правило лижник , бо бордисти по прямій не катають.

ой да бордеры тоже еще те ребята! Там в катании свои нюансы.
Ребенка моего кстате сбивали три раза. Все три раза бордеры.
Первый раз в 5-6 лет. Ехал я главно сзади контролировал и только зевонул раз и есть.
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі
lot

В шлеме получить струс мозку сложновато
Шумахер и в шлеме инвалидом стал
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

як що , їбатись , Буковель це ж не тільки лижі , а ще й номерА

Не ебатыся то на морях, вылез и лежишь, а морской прибой пятки лоскает.
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

та хай бухає , аби повертати вмів, вмів зупинятись і тримав дистанцію і , а не як "пушечное ядро косил пехоту".  :-)o
угу. На трассе алкоголь выходит быстро, я хз сколько надо выпить чтоб невменяемым быть. То скорее не от алкоголя а от общего содержимого черепной коробки зависит
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Шумахер и в шлеме инвалидом стал

он не по трассе катался
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

угу. На трассе алкоголь выходит быстро, я хз сколько надо выпить чтоб невменяемым быть. То скорее не от алкоголя а от общего содержимого черепной коробки зависит

Тю, тоже самое и на обычной трассе, если скоростной режим соблюдает, и едет куда повортник показал, да пусть он в три звизды бухой.
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Тю, тоже самое и на обычной трассе, если скоростной режим соблюдает, и едет куда повортник показал, да пусть он в три звизды бухой.

так гаварюш, что на афтамабиле лехче!)
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

ой да бордеры тоже еще те ребята! Там в катании свои нюансы.
Ребенка моего кстате сбивали три раза. Все три раза бордеры.
Первый раз в 5-6 лет. Ехал я главно сзади контролировал и только зевонул раз и есть.

звісно зіткнення бувають , але швидкості зовсім іншого порядку та сила удару наврядчи когось вб"є, бордисти більше вороги власній дупі , ніж іншій

Класика!



Останнє редагування: 17 січня 2018 17:16:14 від alejandro
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

звісно зіткнення бувають , але швидкості зовсім іншого порядку та сила удару наврядчи когось вб"є, бордисти більше вороги власній дупі , ніж іншій

Класика!

https://www.youtube.com/watch?v=Y425B-HasjY

так анеш падлы непредсказуемые шо капец! (Классовая ненависть лыжника к бордерам) Виляют хрен поймешь куда ехать собираются или на оппу плюхаются раз за разом. Или плятть летишь, а за бугорком вдруг лежбище тюленей этих!
Ну и красиво ж гадство) Жаба давит, что так не умею. А учиться лень уже. Да и падать говорят там больнее
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

звісно зіткнення бувають , але швидкості зовсім іншого порядку та сила удару наврядчи когось вб"є, бордисти більше вороги власній дупі , ніж іншій

Класика!

https://www.youtube.com/watch?v=Y425B-HasjY

Та да, но подрезал красиво.
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Та да, но подрезал красиво.
так в этом все бардьоры!
Через тот мостик все стремятся на скорости проехать, бордерам это сделать сложнее. От и виляют
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

так в этом все бардьоры!
Через тот мостик все стремятся на скорости проехать, бордерам это сделать сложнее. От и виляют

Ага щаз, мне года два назад один Шумахер чуть на голову не сел.
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

У знайомої чоловіка побили співробітники Лижного патруля у Буковелі.
Побили у кабіні оператора. Бив хлопець у формі патруля у балаклаві. Усі свідки - співробітники курорту кажуть що нічого не бачили. Усі камери на шоломах у патрільних раптом перестали працювати "тому що холодно".
Чоловік знайомої у лікарні.
Ну не повірю я що людину просто так ні за що відлупцювали патрульні. Очевидно був якийсь конфлікт деталі якого намагаються скрити.
Що ж то рівня травматизму, минулий раз одна наша дівчина травмувала коліно,довелось посидіти в травмопункті. Там дуже круто,як на фронті, хворих привозять через кожних 15 хв. Чергує бригада хірургів. Поки я там сидів,десь зо 2 години були перелом стегна і пощкодження хребта не враховуючи всіх інших більш легких травм. 25-го грудня я теж був на Буці,бачив як двох клали на ноші,але більш нічого про них не знаю. Людей було дуже багато,при такому трафіку їздити небезпечно. Теж мав одне зіткнення з дівчиною,на щастя ніхто не  травмувався хоча і попадали,швидкість була невелика.
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі
Agh

Не про этих темка?


Останнє редагування: 17 січня 2018 19:39:10 від Agh
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Не про этих темка?

 :D

Нє-є, з тими поліція розбиралась і суд був
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

второй круг в обсуждении пошел))
Ща опоздавшие до конца ветки доберутся и продолжим)
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

касаемо белорусов лично мне очень понравилось, как все разрулилось.
ИМХО сознательно провоцировали в надежде на драку, битое стекло и тд. Если бы по незнанию или из забывчивости  то нормальные сняли бы после предупреждения. Эти же явно надеялись на кипиш последующий вой в прессе о злых укронациках.
А им корректно и по всей строгости закона) Гривней наказали
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Якісь жахи тут розказують . Передають паси , шоломи , дебіли всраку п'яні на порогових швидкостях .
А противопіхотних мін хоч немає . Лижний курорт , бля  :facepalm:
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Якісь жахи тут розказують . Передають паси , шоломи , дебіли всраку п'яні на порогових швидкостях .
А противопіхотних мін хоч немає . Лижний курорт , бля  :facepalm:

кожен бачить те, що бачити хоче.
Може ви й мiни знайдете
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

кожен бачить те, що бачити хоче.
Може ви й мiни знайдете

Та я манав ... Я висновки зробив з того,  що прочитав .
А я ще бурчав , що у Франції на гірськолижних курортах жратва дорого і несмачна , ото я був непродвинутий і невдячна скотиняка .
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Я на Буковелі на НР покатався на підйомнику вгору і вниз, фотки зробив, напився глінтвейну, і все!)) На цьому знайомство закінчилось. А, хотів ще з'їхати на тролеї, він там довжелезний і над всіма проходить згори.
Мабуть лижі й борди таки не моє,..)
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Та я манав ... Я висновки зробив з того,  що прочитав .
А я ще бурчав , що у Франції на гірськолижних курортах жратва дорого і несмачна , ото я був непродвинутий і невдячна скотиняка .

дядьку, дивiться.
 В тому, що пише ТС я бачу бажання надати розголосу факту побиття,
 в словах iнших дописувачiв я бачу бажання розiбратися та iскорєнiть,
 в Ваших же словах я бачу бажання повийобуватись та порозчепiрювати пальцi.
 Це негативно Вас характеризує, дядьку, та доволi смiшно виглядає збоку
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Буковели это жопа. Природа еще ничего, но инфраструктура и самое главное - сервис, просто капец. Один раз там была, больше ни ногой.
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Вот это лейтмотив буковельского сервиса (не того большого комплекса Коломойского, а местности)


   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Буковели это жопа. Природа еще ничего, но инфраструктура и самое главное - сервис, просто капец. Один раз там была, больше ни ногой.

а куда поедете, женщина?  Или будете по прежнему умильно Номаду в глазья заглядывать и хотеть в Париж в Альпы?
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

а куда поедете, женщина?  Или будете по прежнему умильно Номаду в глазья заглядывать и хотеть в Париж в Альпы?

Конечно))) я пока не могу себе позволить поехать в горы на лыжи, так хоть фото полюбуюсь.

пс забыла добавить, что кровавые пятна на трассах в Буковеле тоже никак не добавляли очарования. Культура катания там на ноле. Как и вообще - какая-либо культура.
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Конечно))) я пока не могу себе позволить поехать в горы на лыжи, так хоть фото полюбуюсь.

пс забыла добавить, что кровавые пятна на трассах в Буковеле тоже никак не добавляли очарования. Культура катания там на ноле. Как и вообще - какая-либо культура.

женсчина, Вы же один раз всего были и я очень сомневаюсь, что Вы умеете на лыжах стоять, как оценить можете?
Нет пророка в своем Отечестве, да, женщина?  Тлетворное влияние Запада?
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Я в 2008 с девочкой там столкнулся, хруснул шейными позвонками, сдал лыжи и... По сей день!
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Я очень хорошо "стою" на лыжах (училась в Австрии) и есть с чем сравнивать..
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Кстати, ваше обращение "женщина" меня нисколько не задевает, можете не надеяться.
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Я очень хорошо "стою" на лыжах (училась в Австрии) и есть с чем сравнивать..

очень мне сомнительно, женщина. Честное слово>
Магическое "училась в Австрии" чет на меня воздействия не оказывает)
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Кстати, ваше обращение "женщина" меня нисколько не задевает, можете не надеяться.

Женщина, я и не надеюсь. Это у меня штиль такой.
От хоть у Найтли спросите.  Ее я "дама" называю.
Панянку Смит "панянкою" или "панночкой".
Вас от "женщиной"
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

очень мне сомнительно, женщина. Честное слово>
Магическое "училась в Австрии" чет на меня воздействия не оказывает)

Напрасно.. Там отличная школа, а я - способная ученица
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Женщина, я и не надеюсь. Это у меня штиль такой.
От хоть у Найтли спросите.  Ее я "дама" называю.
Панянку Смит "панянкою" или "панночкой".
Вас от "женщиной"
А, понятно
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Напрасно.. Там отличная школа, а я - способная ученица

мог бы Вам экзамен устроить и подтвердить Ваш класс но не хочу я.
Низкопоклонство перед Западом и отсутствие в Вас патриотизма огорчают меня :sad:
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Обозреватель статтю написав. Там правда те саме, але може не зможуть в буковелі замовчати тему.

   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Обозреватель статтю написав. Там правда те саме, але може не зможуть в буковелі замовчати тему.

на Скиер не ходили? Я собирался зайти глянуть но забыл
   
Re: Побиття відпочиваючих у Буковелі

Обоз підхопив і розкручує тему.

Ось я не розумію, вже репутаційні втрати великі і далі зростають, невже вони не можуть якось по людські почати намагитися владнати цю ситуацію?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія