Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому кацапи - не слов'яни?

Re: Чому кацапи - не слов'яни?

"Кацапи - це фіно-угри, які вивчили церковно-слов'янську мову"  :weep:

Бля,коли ви вже заспокоєтесь, це ж просто комічно. Типовий Данінг-крюгер, за відсутності знань будує якусь безглузду херню собі в башці.



   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Бля,коли ви вже заспокоєтесь, це ж просто комічно. Типовий Данінг-крюгер, за відсутності знань будує якусь безглузду херню собі в башці.
Просто у ТС ютуб замість мозку
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Да славяне они славяне

Другое дело - так сказать 'не чистые', а смесь людей Киевской Руси с угро-финнами

Ну так 'чистых' наций вообще нет - все с кем-то смешивались

Якщо ти помітив, то я чесно визнаю, що українці - напівкровки, наполовину слов'яни, наполовину сармати  8-)  А от поляки, які чомусь себе називали такими напівкровками, якраз є чисті слов'яни, без сарматських домішок. Чому вони вдалися до таких міркувань, мені незрозуміло  8-)
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Для чого постійно відкривати велосипед?

Ось цілий канал який кілька років розжовує що коцапи не словяни..

   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?
slp

Якщо ти помітив, то я чесно визнаю, що українці - напівкровки, наполовину слов'яни, наполовину сармати  8-)  А от поляки, які чомусь себе називали такими напівкровками, якраз є чисті слов'яни, без сарматських домішок. Чому вони вдалися до таких міркувань, мені незрозуміло  8-)

славяне появились на исторической арене 'с помощью' авар
сарматы к тому времени давно исчезли

вообще настоятельно  рекомендую книги Коломийцева по этногенезу славян
https://kdet.ucoz.ru/

Они также есть на Флибусте
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?
slp

Для чого постійно відкривати велосипед?

Ось цілий канал який кілька років розжовує що коцапи не словяни..

https://www.youtube.com/watch?v=fAzU9feUnrU

Откуда вы лезете ?
Такую чушь даже в пропаганде использовать нельзя
Вызывает просто смех
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Откуда вы лезете ?
Такую чушь даже в пропаганде использовать нельзя
Вызывает просто смех

коцапе, ти невіглас...іди далі до своїх
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

славяне появились на исторической арене 'с помощью' авар
сарматы к тому времени давно исчезли

вообще настоятельно  рекомендую книги Коломийцева по этногенезу славян
https://kdet.ucoz.ru/

Они также есть на Флибусте

Читай:
https://en.wikipedia.org/wiki/Antes_people

According to historians who argue for a connection between the Antes and the Sarmatians, the Antes were a subgroup of the Alans, who dominated the Black Sea and North Caucasus region during the Late Sarmatian Period. The Antes were based between the Bug and lower Dnieper in the 1st–2nd centuries CE. In the 4th century, their center of power shifted northward toward the southern Bug. In the 5th and 6th centuries, they settled in Volhynia and subsequently in the middle Dnieper region near the present-day city of Kyiv.[30] As they moved north from the open steppe to the forest steppe, they organized the Slavic tribes, and the name Antes came to be used for the mixed Slavo–Alanic polity.[30][note 1]

Сучасники тих часів відзначають дві групи слов'ян. Одні - Анти - це слов'яни під главенстворм сарматів. Інші - Склавіни - це слов'яни самі по собі. Поляки та чехи - це склавіни. Українці, білоруси та словаки - анти.
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Слов'яни, що походять від антів, мають одну специфічну особливість - фрикативне "г"  8-)
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Тутешні тушканчики, напевне, думають, що я свої "теорії" сам придумую. А от ніхрена - все записано  :gigi:
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?
slp

Читай:
https://en.wikipedia.org/wiki/Antes_people

According to historians who argue for a connection between the Antes and the Sarmatians, the Antes were a subgroup of the Alans, who dominated the Black Sea and North Caucasus region during the Late Sarmatian Period. The Antes were based between the Bug and lower Dnieper in the 1st–2nd centuries CE. In the 4th century, their center of power shifted northward toward the southern Bug. In the 5th and 6th centuries, they settled in Volhynia and subsequently in the middle Dnieper region near the present-day city of Kyiv.[30] As they moved north from the open steppe to the forest steppe, they organized the Slavic tribes, and the name Antes came to be used for the mixed Slavo–Alanic polity.[30][note 1]
Сучасники тих часів відзначають дві групи слов'ян. Одні - Анти - це слов'яни під главенстворм сарматів. Інші - Склавіни - це слов'яни самі по собі. Поляки та чехи - це склавіни. Українці, білоруси та словаки - анти.

Читайте Коломийцева
Анты вообще непонятно кто
В любом случае они были уничтожены гуннами (спец карательный поход)
После этого любые упоминания о них исчезают

Склавинами ромеи называли непонятных людей (дезертиры, бандиты и тп) нападавших на их крепости в нижнем течении Дуная
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

І особлива вишенька на торті - слово "Анти" значить "українці"  X(
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Читайте Коломийцева

А можна я твого "Коломійцева" накуй пошлю?  :gigi:
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?
slp

А можна я твого "Коломійцева" накуй пошлю?  :gigi:

Можно

Просто он останется историком, а вы никто и звать вас никак
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Для чого постійно відкривати велосипед?

Ось цілий канал який кілька років розжовує що коцапи не словяни..
А що таке слов'яни? Чим слов'яни так знамениті, що неслов'яни хочуть примазатися?
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Можно

Просто он останется историком, а вы никто и звать вас никак

А ось ці люди, що вказані серед авторів? Йопт, навіть не дало запостити, більше 4000 символів

https://en.wikipedia.org/wiki/Antes_people

Це солідніше, ніж твій "Коломійцев"?  :gigi:
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?
slp

А ось ці люди, що вказані серед авторів? Йопт, навіть не дало запостити, більше 4000 символів

https://en.wikipedia.org/wiki/Antes_people

Це солідніше, ніж твій "Коломійцев"?  :gigi:
там среди авторов я вижу Гимбутас

можете пользоваться ее теориями 50 летней давности - воля ваша

но, например, ее теория всей жизни  том, что причиной гибели Триполья (и всей цивилизации старой Европы) является нашествие кочевников - опровергнута современной наукой
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Тутешні тушканчики, напевне, думають, що я свої "теорії" сам придумую. А от ніхрена - все записано  :gigi:
Дещо записано, але ти любиш свого слов'янофобства добавити. Анти воювали проти аланів, тому ніякого главенства сарматів там не було. Анти - союзники гунів. Алани - союзники готів. Останні програли, тому змушені були відступати на захід. Гуни з антами їх далі тиснули зі сходу і так дійшли до воріт Риму і Константинополя. А взагалі гунів з антами називали скіфами, а їхню землю Скіфією. В тому числі Аттілу. Також записали їхню мову, вона виявилась слов'янською, тобто українською.
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

там среди авторов я вижу Гимбутас

можете пользоваться ее теориями 50 летней давности - воля ваша

но, например, ее теория всей жизни  том, что причиной гибели Триполья (и всей цивилизации старой Европы) является нашествие кочевников - опровергнута современной наукой
коцаби, ідіть нахрін, ви взагалі ніяким боком до історії
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?
slp

Дещо записано, але ти любиш свого слов'янофобства добавити. Анти воювали проти аланів, тому ніякого главенства сарматів там не було. Анти - союзники гунів. Алани - союзники готів. Останні програли, тому змушені були відступати на захід. Гуни з антами їх далі тиснули зі сходу і так дійшли до воріт Риму і Константинополя. А взагалі гунів з антами називали скіфами, а їхню землю Скіфією. В тому числі Аттілу. Також записали їхню мову, вона виявилась слов'янською, тобто українською.

 :fool:
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Дещо записано, але ти любиш свого слов'янофобства добавити. Анти воювали проти аланів, тому ніякого главенства сарматів там не було. Анти - союзники гунів. Алани - союзники готів. Останні програли, тому змушені були відступати на захід. Гуни з антами їх далі тиснули зі сходу і так дійшли до воріт Риму і Константинополя. А взагалі гунів з антами називали скіфами, а їхню землю Скіфією. В тому числі Аттілу. Також записали їхню мову, вона виявилась слов'янською, тобто українською.

Я цю маячню навіть не буду коментувати  :facepalm1:
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Гунни - це була перша хвиля тюрків, ще до виникнення першого тюркського каганату. Назву її умовно гунсько-болгарська  8-)
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Кацапська мова - це церковно-слов'янська. Самі подумайте, хто їм заважає "малако" писати замість "молоко"? А заважають їм це робити правила ЧУЖОЇ мови. Мова не їхня, а у чужої мови і чужі правила  :gigi:

Немає там абажурів, арби, арбалета, программ і т.д.
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Читай:
https://en.wikipedia.org/wiki/Antes_people

According to historians who argue for a connection between the Antes and the Sarmatians, the Antes were a subgroup of the Alans, who dominated the Black Sea and North Caucasus region during the Late Sarmatian Period. The Antes were based between the Bug and lower Dnieper in the 1st–2nd centuries CE. In the 4th century, their center of power shifted northward toward the southern Bug. In the 5th and 6th centuries, they settled in Volhynia and subsequently in the middle Dnieper region near the present-day city of Kyiv.[30] As they moved north from the open steppe to the forest steppe, they organized the Slavic tribes, and the name Antes came to be used for the mixed Slavo–Alanic polity.[30][note 1]
Сучасники тих часів відзначають дві групи слов'ян. Одні - Анти - це слов'яни під главенстворм сарматів. Інші - Склавіни - це слов'яни самі по собі. Поляки та чехи - це склавіни. Українці, білоруси та словаки - анти.
АнтОн, АнтОніна :-)o
Анд (т)Рій..
 
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?
slp

АнтОн, АнтОніна :-)o
Анд (т)Рій..

О ! задорновщина пошла !
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

О ! задорновщина пошла !

Він вигадивав богато і в бік повів... знаєш як закінчив?  :-)o

А дурнею не маявся... то може ще і живий був..  :-)o
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?
slp

Він вигадивав богато і в бік повів... знаєш як закінчив?  :-)o

А дурнею не маявся... то може ще і живий був..  :-)o

Зачем тогда вы поступаете как он ?
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

І буквар був не для того щоб букви знати..  це гграмотний...
Буквар описує як в голові стаорити образи ... а не слова...

І дерево це дерево в твоєї голові.  А не слово дерево...  за слова в мозоку вдячні надо бути катьке 2.
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?
slp

І буквар був не для того щоб букви знати..  це гграмотний...
Буквар описує як в голові стаорити образи ... а не слова...

І дерево це дерево в твоєї голові.  А не слово дерево...  за слова в мозоку вдячні надо бути катьке 2.

Сам понял что написал ?
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Сам понял что написал ?

Я думаю образами... а не словами... слово це властивість цього образа... і таких властивостей може бути декілька немецька , англійська і т.д мови. Ферштейн?
А  буквар дає зрозуміти як це робиться...
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Зачем тогда вы поступаете как он ?
З чого так вирішив?
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?
slp

Я думаю образами... а не словами... слово це властивість цього образа... і таких властивостей може бути декілька немецька , англійська і т.д мови. Ферштейн?
А  буквар дає зрозуміти як це робиться...

я спросил - зачем подражаете задорнову ?
в ответ услышал фигню

где берете такую забористую траву ?
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

я спросил - зачем подражаете задорнову ?
в ответ услышал фигню

где берете такую забористую траву ?
Або память коротка або бот хреновий... або неуважний (тоді малолетка 30 +)

 :-)o
Про задорного інший комент..
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?
slp

Або память коротка або бот хреновий... або неуважний (тоді малолетка 30 +)

 :-)o
Про задорного інший комент..

я у вас спрашивал только про ваше подражание задорнову
если у вас раздвоение личности - я не виноват
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?
HSM

славяне появились на исторической арене 'с помощью' авар
сарматы к тому времени давно исчезли

вообще настоятельно  рекомендую книги Коломийцева по этногенезу славян
https://kdet.ucoz.ru/

Они также есть на Флибусте
Читати брехливих цапів
Танунах
Ви блядото брешнте у всьому
Без виключень
Абсолют
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Я думаю образами... а не словами... слово це властивість цього образа... і таких властивостей може бути декілька немецька , англійська і т.д мови. Ферштейн?
А  буквар дає зрозуміти як це робиться...
тобто, поки дитина не бачила буквара, вона не думає?
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

вивчили церковно-слов'янську мову
шо воно за мова така?
   
Re: Чому кацапи - не слов'яни?

Re: Чому кацапи - не слов'яни?

тобто, поки дитина не бачила буквара, вона не думає?
Думає...
Що таке текст?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія