Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ,ЛЄ,ЛК. 19:45 Динамо-Баварія. Інтер-Шахтар. 22:00 Рома-Зоря :warning2:

аталанта забила 2-3

устали все
но минут 70 отличного футбола было
   
ланс забил псж 1-0 70 минута
   
ланс забил псж 1-0 70 минута

на 92 минуте 1-1

жаль.
   
Різник опиниться взимку в Шахтарі? Піде по шляху Пятова?
   
Різник опиниться взимку в Шахтарі? Піде по шляху Пятова?


якщо брати Різника, то треба сажати на банку Трубіна

поганий бізнес, а продати його не вийде, хороші гроші ніхто не дасть

Різнику активно шукають варіанти в Європі. Якщо стоятиме у збірній то знайдуть швидко
   
- Спортивний директор "Вереса" В'ячеслав Шевчук розповів про стан поля стадіону "Авангард" у Луцьку, де грають з "Динамо".

"Так, поле трохи жорстке. Molto doro - якщо сказати на італійському. Але ми повинні розуміти, що живемо в Україні. У нас такий клімат. Плюс в Луцьку такий стан газону, він навіть влітку дуже твердий. Дуже важко футболістам показати свої якості."

і

"Екс-захисник "Шахтаря" В'ячеслав Шевчук прокоментував скасування матчу гірників з "Інгульцем" в 13-му турі УПЛ через неготовність поля в Кропивницькому.

"Не розумію керівників "Інгульця". Зайшли в прем'єр-лігу, розуміють, яка погода на вулиці, мороз по всій Україні. Значить, потрібно включити підігрів, правильно підготуватися.

До них що, хокейна команда приїхала? Це великий прокол. Мені незрозуміла така некомпетентність", - сказав Шевчук."
   
Різник опиниться взимку в Шахтарі? Піде по шляху Пятова?

він не потрібний Шахтарю.  Можна було перейти рік тому, а зараз Трубін краще.  Як варіант йому треба переходити до Металіста або Дніпро
   
- Спортивний директор "Вереса" В'ячеслав Шевчук розповів про стан поля стадіону "Авангард" у Луцьку, де грають з "Динамо".

"Так, поле трохи жорстке. Molto doro - якщо сказати на італійському. Але ми повинні розуміти, що живемо в Україні. У нас такий клімат. Плюс в Луцьку такий стан газону, він навіть влітку дуже твердий. Дуже важко футболістам показати свої якості."

і
"Екс-захисник "Шахтаря" В'ячеслав Шевчук прокоментував скасування матчу гірників з "Інгульцем" в 13-му турі УПЛ через неготовність поля в Кропивницькому.

"Не розумію керівників "Інгульця". Зайшли в прем'єр-лігу, розуміють, яка погода на вулиці, мороз по всій Україні. Значить, потрібно включити підігрів, правильно підготуватися.

До них що, хокейна команда приїхала? Це великий прокол. Мені незрозуміла така некомпетентність", - сказав Шевчук."
   
- Спортивний директор "Вереса" В'ячеслав Шевчук розповів про стан поля стадіону "Авангард" у Луцьку, де грають з "Динамо".

"Так, поле трохи жорстке. Molto doro - якщо сказати на італійському. Але ми повинні розуміти, що живемо в Україні. У нас такий клімат. Плюс в Луцьку такий стан газону, він навіть влітку дуже твердий. Дуже важко футболістам показати свої якості."

і
"Екс-захисник "Шахтаря" В'ячеслав Шевчук прокоментував скасування матчу гірників з "Інгульцем" в 13-му турі УПЛ через неготовність поля в Кропивницькому.

"Не розумію керівників "Інгульця". Зайшли в прем'єр-лігу, розуміють, яка погода на вулиці, мороз по всій Україні. Значить, потрібно включити підігрів, правильно підготуватися.

До них що, хокейна команда приїхала? Це великий прокол. Мені незрозуміла така некомпетентність", - сказав Шевчук."

 :facepalm1:

Яка цікава новина. давно ніхто не писав про Верес. Треба ще втретє написати
   


Третий гол Вест Хема это просто какая то жесть.
   
він не потрібний Шахтарю.  Можна було перейти рік тому, а зараз Трубін краще.  Як варіант йому треба переходити до Металіста або Дніпро
Різнику треба їхати в Італію, або Іспанію .
І там робити собі кар'єру
   
:facepalm1:

Яка цікава новина. давно ніхто не писав про Верес. Треба ще втретє написати


дуже цікава, але не новина

подвійні стандарти не тільки персонально Шевчука але і федерації, згадуючи як відмінили матч ШД.

а коли ДК то можна грати і на мерзлому полі, у нас клімат такой  :laugh:
   
якщо брати Різника, то треба сажати на банку Трубіна

поганий бізнес, а продати його не вийде, хороші гроші ніхто не дасть

Різнику активно шукають варіанти в Європі. Якщо стоятиме у збірній то знайдуть швидко
Луніну знайшли і без збірної, гадаю і Різнику знайдуть і доволі швидко, якщо хлопець буде здатний до адаптації в Європі, то він там заграє і стане топчіком.
Зараз в Італії та Іспанії якісного гравця з України можна продати , а тим паче воротарів , кто щоб не казав ,але у луніна в Іспанії преса гарна  і якщо агенти будуть бити на те що різник краще луніна то його продадуть швидко.
   
Луніну знайшли і без збірної, гадаю і Різнику знайдуть і доволі швидко, якщо хлопець буде здатний до адаптації в Європі, то він там заграє і стане топчіком.
Зараз в Італії та Іспанії якісного гравця з України можна продати , а тим паче воротарів , кто щоб не казав ,але у луніна в Іспанії преса гарна  і якщо агенти будуть бити на те що різник краще луніна то його продадуть швидко.


Луніну якраз знайшли коли він у збірній почав грати
при чому злі люди кажуть що не без того що папа Луніна підмазав Шевченка
   
він не потрібний Шахтарю.  Можна було перейти рік тому, а зараз Трубін краще.  Як варіант йому треба переходити до Металіста або Дніпро
в днепре  нормальный румын стоит , тянет много чего ...толковый воротник , смысл им покупать резника когда у них свой воротник хорошего качества...
В металисте я не знаю шо и как там у них...
Я бы например резника в Киев забрал , а Бойко отдал бы в аренду в Европу или продал бы ...думаю ризнык и бущана бы потом посадил на лавку.
Но то таке , кто я и кто хозяева клуба и тренера.
   
Луніну якраз знайшли коли він у збірній почав грати
при чому злі люди кажуть що не без того що папа Луніна підмазав Шевченка
То думаю действительно злые :)
Языки без костей
Фоменко за Зинченко тоже никто не подмазывал :)
Как бы оно там нибыло , если бы он был плохой вратарь то даже не вытеснил бы остальных воротников  с места дублёра и тем более в то время одного из конкурентов это сына главного тренера реала .
Он кажуть Лиль даже прислал официальный запрос на покупку Лунина у Реала , даже без просмотров и аренд.
Посмотрим зимой ...
Бо шото Реал и не сильно и хочет продавать его
   
- Спортивний директор "Вереса" В'ячеслав Шевчук розповів про стан поля стадіону "Авангард" у Луцьку, де грають з "Динамо".

"Так, поле трохи жорстке. Molto doro - якщо сказати на італійському. Але ми повинні розуміти, що живемо в Україні. У нас такий клімат. Плюс в Луцьку такий стан газону, він навіть влітку дуже твердий. Дуже важко футболістам показати свої якості."

Molto doro- это "много золота" на-итальянском хаха. Видать Дайпоссать запомнил со своей шоппинг поездки в Милан с очередной блядью.
Tрохи жорстке то тогда Poco dUro.

   
Летит Менди... Летит и думает:
"Шо за х@йня?
Как такое может быть?")
Филимонов вспомнился )
Только Шева метров на 20 дальше был

Смотрел на стадионе.
X(
   
щось новоявлений грошовий мішок шейхів Нюкасл Юнайтед ніяк з зони вильоту не вилізе
   
щось новоявлений грошовий мішок шейхів Нюкасл Юнайтед ніяк з зони вильоту не вилізе

а що в АПЛ за гроші очки дають?
   
дуже цікава, але не новина

подвійні стандарти не тільки персонально Шевчука але і федерації, згадуючи як відмінили матч ШД.

а коли ДК то можна грати і на мерзлому полі, у нас клімат такой  :laugh:

я двічі не повторюю.   :weep:
   
Итальянские СМИ обратили внимание на статистику выступлений "Ромы" в первых 16-ти турах чемпионата Италии и пришли к неутешительному выводу - команда Моуринью играет хуже той, что год назад возглавлял Паулу Фонсека.

В прошлом сезоне "Рома" занимала четвертое место, одержав десять побед, трижды сыграв вничью и три раза проиграв. При этом, римляне отставали от лидировавшего на тот момент "Милана" на четыре очка. Сегодня "Рома" Моуринью набрала лишь 25 очков, что является самым низким средним показателем клуба за последние десять лет, а отставание от лидера составляет 13 очков. Неприятная тенденция наблюдается и с точки зрения результативности - 24 гола против 35-ти в прошлом сезоне.

В плюс нынешней "Роме" журналисты ставят лишь нулевую ничью в домашнем матче с "Наполи". Однако поражения от "Лацио", "Милана" и "Интера", в которых команда Моуринью пропускала не менее двух мячей - это не то, чего ждали от Особенного, пусть даже и в первый год его работы.

   
Лісабонське дербі ще більше похитнуло позиції наставника Бенфіки Жорже Жезуша. Матч з Динамо у Лізі чемпіонів може визначити долю 67-річного коуча.



Після поразки від Спортінга (1:3) частина керівництва Бенфіки виступає за негайні зміни на тренерському містку, інформує Record.



Деякі функцінери "орлів" вважають, що команда зовсім не прогресує під керівництвом Жезуша. Ба більше, вони начебто вимагають звільнити головного тренера ще до матчу з Динамо.



Чи не єдиним захисником досвідченого фахівця залишається президент клубу Руй Кошта, який не збирається рубати з плеча. Жезуш може отримати ще кілька матчів на покращення гри і результатів.



Динамо – такий собі "день Х" для тренерського штабу "орлів". Бенфіка гарантувала собі участь у ЛЄ, але на Да Луж мріють про плей-офф Ліги чемпіонів. Тим паче, завдання – не надскладне: потрібно обігрувати Київ і сподіватися, що Барса не переможе у Мюнхені.



Тим часом президент Фламенго Маркос Брас підливає масла у вогонь свіжою заявою щодо можливого повернення Жезуша: "Це не просто припущення, а реальна опція". Нагадаємо, що під керівництвом португальця "червоно-чорні" вигравали чемпіонат Бразилії і Кубок Лібертадорес.



До слова, Бенфіка перебуває на третій позиції чемпіонату Португалії (31 очко). Порту і Спортінг вирвались вперед на 4 бали.
   
Гдє Фред там побєда?
   
щось новоявлений грошовий мішок шейхів Нюкасл Юнайтед ніяк з зони вильоту не вилізе

Трансферное окно зимой открывается.
   
щось новоявлений грошовий мішок шейхів Нюкасл Юнайтед ніяк з зони вильоту не вилізе
Его только купили...
Посмотришь где он будет после зимней паузы.
   
Гдє Фред там побєда?

Так  :super:

Манчестер Юн" - "Кристал Пэлас" - 1:0 (0:0)

Гол: Фред, 78 (1 : 0)
   
Епічна перемога МЮ.
На териконах виють труби єрихона
   
Епічна перемога МЮ.
На териконах виють труби єрихона

Приємно що ЧУ дає таких якісних гравців для ТОП клубів [ua]
   
Что касается гола Фреда, то мне пришлось уточнить у помощника, действительно ли он пробил правой ногой. Я думал, что он может бить только левой. Я рад за него», – сказал немец.
   
Фред за першу половину сезону забив в АПЛ вдвічі більше голів, ніж Мессі в Ligue 1. Так і в шорт лист на ЗМ потрапить :peremoga:
   
БМ - фрайбург, після 37хв 0:6.
 ;o
   
БМ - фрайбург, після 37хв 0:6.
 ;o

Це помста за Шахтар
   
Це помста за Шахтар
Безсумнівно.
 :gigi:
Залишилося ще щоб бм збанкрутіла.
   

Донецький «Шахтар» продовжує цікавитися 24-річним івуарійським вінгером «Сассуоло» Жеремі Бога, якого в січні також має намір спробувати залучити до своїх лав «Аталанта».

За інформацією журналіста Марко Контеріо, клуб із Бергамо готовий заплатити за Бога 18 мільйонів євро, але зіштовхнувся із серйозною конкуренцією з боку «Шахтаря». «Гірники» вже запропонували «Сассуоло» 10 мільйонів євро плюс Манора Соломона, і розраховують, що цього буде достатньо для угоди щодо Бога.

 :weep:
   
 То есть клуб не продается и продавать вы его не будете?

– Клуб не продается, инвестировать в него я буду. Инвестировать буду много. Ровно столько, сколько нужно для того, чтобы мы играли в тот футбол, который мы хотим видеть. Другой клуб покупать не собираюсь. Бывает, слухи ходят, что я что-то покупаю. Нет. Мое сердце – с «Шахтером», «Шахтер» – в моем сердце, и я уверен, что так будет всегда

   
ну,в принципе молодец...
правда если бы не гудел,а взял и выгнал кое кого в 14 то играл бы и дальше на донбас арене.
   

Донецький «Шахтар» продовжує цікавитися 24-річним івуарійським вінгером «Сассуоло» Жеремі Бога, якого в січні також має намір спробувати залучити до своїх лав «Аталанта».

За інформацією журналіста Марко Контеріо, клуб із Бергамо готовий заплатити за Бога 18 мільйонів євро, але зіштовхнувся із серйозною конкуренцією з боку «Шахтаря». «Гірники» вже запропонували «Сассуоло» 10 мільйонів євро плюс Манора Соломона, і розраховують, що цього буде достатньо для угоди щодо Бога.

 :weep:

 ;o
   
 То есть клуб не продается и продавать вы его не будете?

– Клуб не продается, инвестировать в него я буду. Инвестировать буду много. Ровно столько, сколько нужно для того, чтобы мы играли в тот футбол, который мы хотим видеть. Другой клуб покупать не собираюсь. Бывает, слухи ходят, что я что-то покупаю. Нет. Мое сердце – с «Шахтером», «Шахтер» – в моем сердце, и я уверен, что так будет всегда

Показати зображення...


Куда Ринат Леонидович идет с зонтиком ЛЧ и разодетый, если он у себя дома?
   
Куда Ринат Леонидович идет с зонтиком ЛЧ и разодетый, если он у себя дома?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія