Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОПи мітингують.

Re: ФОПи мітингують.

Поясню, кому интересно. СККО у нас - это полный контроль налоговой, что  ты продал. Вот ты выбил чек на 3 копейки, в налоговой это видят. За этот надзор ты платишь 10 руб ( примерно 4 бакса). Ежемесячно.

у нас уже років 10, як РРО відсилають звіти в податкову
   
Re: ФОПи мітингують.

у нас уже років 10, як РРО відсилають звіти в податкову

Я так зрозумів, що шановна пані з Білорусі пропонує всім підприємцям нічого не показувати податковій. Навіть чеки на 3 копійки.
   
Re: ФОПи мітингують.

Я так зрозумів, що шановна пані з Білорусі пропонує всім підприємцям нічого не показувати податковій. Навіть чеки на 3 копійки.

ФОП є особлива категорія громадян
які бажають самі вирішувати, скільки показувати державі, а скільки залишити собі
бо годувальники
   
Re: ФОПи мітингують.

ФОП є особлива категорія громадян
які бажають самі вирішувати, скільки показувати державі, а скільки залишити собі
бо годувальники
Одразу можна вгадати вашу відповідь на питання: що було раніше держава яйце чи громадяни курка...
Гегемон либонь...
   
Re: ФОПи мітингують.

Одразу можна вгадати вашу відповідь на питання: що було раніше держава яйце чи громадяни курка...
Гегемон либонь...

звісно держава була раніше
це запитання для школяра 5-го класу
аналогію з куркою та яйцем сюди міг приліпити тільки школяр, що не засвоїв матеріалу
   
Re: ФОПи мітингують.
Ser

і що мені держава запропонує в обмін на 19,5 % податку, до слова з обороту чи доходу?
бо я сплачую 5% з обороту + ЄСВ

медицину безкоштовну? так навряд, бо я і вся родина застраховані і давно не користуємось державною медициною
тещу тут лікував в державній клініці, так вона 45 років трудового стажу має і то за титанову пластину довелось платити

якісну безкоштовну освіту? та юх там, самі, все самі, хоча в нас дуже непогана школа, але рівень так собі

спортивні школи, секції, музичну школу? та ні, за все треба платити, менше звичайно чим у ЄС, але платити

може захист? так фіг там. Доводиться з своїх хлопцям докупляти необхідне на нулях і возити вже 7й рік

може інфраструктуру для життя та відпочинку на рівні хоча б Прибалтики? так теж ні, все платне

до слова, якщо врахувати ПДВ на все, що я купляю, то вийде, що я вже сплачую куди більше за 19,5%
у пана дуже погано з математикою.
(tu) щкода що ви то пояснююєте порожньому місцю, у вело одна висохша звивина, і то атрофована :laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.

наприклад, що за благословенна країна така?
Не знаю, я не спец. Яка небудь Ірландія чи Нова Зеландія... Невже скрізь у світі такий же бардак і заплутаність?
   
Re: ФОПи мітингують.

Не знаю, я не спец. Яка небудь Ірландія чи Нова Зеландія... Невже скрізь у світі такий же бардак і заплутаність?

вся українська податкова система зроблена за європейськими принципами
і так, будь яка справа неспеціалісту виглядає, як бардак і заплутаність   
   
Re: ФОПи мітингують.

Невже скрізь у світі
В більш-менш нормальних країнах практично ТАКОГО бардаку нема. А для прикладу можна взяти найближчих сусідів: поляків чи грузинів.
   
Re: ФОПи мітингують.

ну так для того спрощена. РРО, до мільйона податок один, можна вирахувати. але не 200 грн як тепер, а від 1 до 5 мільйонів - пропорційно. А кому не мвигідно, чи  хто більше 5 мільйонів - на загальну.

Які 200 грн?
Перша група10%+22%від мінімалки
Друга група- 20%+22% від мінімалки
І це лише за себе
А якщо ще хтось допомагає, то 22%дще й за нього.
Найманий -19,5% від мінімалки, як правило
   
Re: ФОПи мітингують.

за європейськими принципами
Принципи європейські, реалізація гівно... Хоча для чиновництва саме то що треба, воно (чиновництво) вже живе так Європі і не снилося.
   
Re: ФОПи мітингують.

вся українська податкова система зроблена за європейськими принципами
і так, будь яка справа неспеціалісту виглядає, як бардак і заплутаність 

Цікаво було порівняти хоча б кількість податківців на певну кількість населення.
Потім порівняти який процент податківців витрачає більше, ніж офіційно заробляє.
і т.д.
   
Re: ФОПи мітингують.

В більш-менш нормальних країнах практично ТАКОГО бардаку нема. А для прикладу можна взяти найближчих сусідів: поляків чи грузинів.
Про що й кажу. Ну не чув ніколи про нескінченні страсті в роботі тих же грузинських підприємців, чи польських. Скопіювати й забути.
   
Re: ФОПи мітингують.

Цікаво було порівняти хоча б кількість податківців на певну кількість населення.
Потім порівняти який процент податківців витрачає більше, ніж офіційно заробляє.
і т.д.

так хіба це закриті данні  :S
   
Re: ФОПи мітингують.

вся українська податкова система зроблена за європейськими принципами
і так, будь яка справа неспеціалісту виглядає, як бардак і заплутаність 
Це не справа для вузького фахівця, будь-яка людина, котра вирішить вести приватний бізнес, повинна мати змогу орієнтуватись у всій цій каші умов і передумов.
   
Re: ФОПи мітингують.

Принципи європейські, реалізація гівно... Хоча для чиновництва саме то що треба, воно (чиновництво) вже живе так Європі і не снилося.

чиновництво заробляє не на податках
а на доступі до ресурсу
   
Re: ФОПи мітингують.

А прапрабабуськи не имели електричества :(

Предлагаешь до сих пор пользоваться лучиной и керосинкой?

А еще ранишние в пещерах жили :) . Я за цивилизацию. Но я вижу, как бабуськи платят на той же почте за квартиру. Кассиру, не автомату. Потому что не умеют.
   
Re: ФОПи мітингують.

Це не справа для вузького фахівця, будь-яка людина, котра вирішить вести приватний бізнес, повинна мати змогу орієнтуватись у всій цій каші умов і передумов.

так яка проблема зі змогою
податкове законодавство не складніше за програмування
навчився - розбираєшся
   
Re: ФОПи мітингують.

Які 200 грн?
Перша група10%+22%від мінімалки
Друга група- 20%+22% від мінімалки
І це лише за себе
А якщо ще хтось допомагає, то 22%дще й за нього.
Найманий -19,5% від мінімалки, як правило
ставки єдиного податку:

для 1 групи – до 10% розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року, тобто – до 227 грн/міс;
   
Re: ФОПи мітингують.

а на доступі до ресурсу
А головний і найкращий ресурс це що? Правильно, це живі гроші, тобто бюджети всіх рівнів (наші податки) які можна схематозити.
   
Re: ФОПи мітингують.

А головний і найкращий ресурс це що? Правильно, це живі гроші, тобто бюджети всіх рівнів (наші податки) які можна схематозити.

на грошах заробляють банки, а не чиновники
   
Re: ФОПи мітингують.

вся українська податкова система зроблена за європейськими принципами
і так, будь яка справа неспеціалісту виглядає, як бардак і заплутаність 

Тут одне з трьох:
або пан не дуже знає європейські принципи,
або пан не розуміється на українській податковій системі,
або пан спеціально нагло бреше.
Хоча не виключно, що все разом.
   
Re: ФОПи мітингують.

ставки єдиного податку:

для 1 групи – до 10% розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року, тобто – до 227 грн/міс;
Для першої групи РРО не вводять, так що заспокойся :laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.

У нас еще новостишка. Есть мысли (  в верхах) в ближайшем будущем всех ИП перевести в юр.лица.  А это совсем иные налоги.
А ИП сейчас не открывают, якобы временно, ага.
   
Re: ФОПи мітингують.

А еще ранишние в пещерах жили :) . Я за цивилизацию. Но я вижу, как бабуськи платят на той же почте за квартиру. Кассиру, не автомату. Потому что не умеют.

Если ты за цивилизацию - то надо двигаться вперёд :) шановна пані.

Я помню как моя бабушка боялась газовой плиты с баллоном. Печку топила. Думаю смартфон безопаснее ;)
   
Re: ФОПи мітингують.

ИП- индивидуальный предприниматель.
   
Re: ФОПи мітингують.

Тут одне з трьох:
або пан не дуже знає європейські принципи,
або пан не розуміється на українській податковій системі,
або пан спеціально нагло бреше.
Хоча не виключно, що все разом.

пан знає та розбирається,
і навіть неодноразово публікував тут для порівняння
нахабно вискочив, як Пилип з конопель, тут ти

 
   
Re: ФОПи мітингують.

Если ты за цивилизацию - то надо двигаться вперёд :) шановна пані.

Я помню как моя бабушка боялась газовой плиты с баллоном. Печку топила. Думаю смартфон безопаснее ;)
Да я разве против? Всегда помогаю на почте, в банке оплатить. Но большинство пожилых людей автоматов боятся, им проще в  чарге посидеть к кассиру.
   
Re: ФОПи мітингують.

Да я разве против? Всегда помогаю на почте, в банке оплатить. Но большинство пожилых людей автоматов боятся, им проще в  чарге посидеть к кассиру.

який з цього висновок?
окреме податкове законодавство для боягузів? 
   
Re: ФОПи мітингують.

який з цього висновок?
окреме податкове законодавство для боягузів? 

Не для боягузів, а для бабушек и дедушек - предпримателей!  :laugh:
   
Re: ФОПи мітингують.

Не для боягузів, а для бабушек и дедушек - предпримателей!  :laugh:

 :D
   
Re: ФОПи мітингують.



Для знавців і аналітиків
ПДФО - податок на доходи фізичних осіб
ПДВ - податок на додану вартість
ПНП - податок на прибуток

порівнюйте
   
Re: ФОПи мітингують.

який з цього висновок?
окреме податкове законодавство для боягузів? 
Пожилые люди боятся гаджетов :) . Им проще по старинке, к кассиру.
   
Re: ФОПи мітингують.

Хто мені скаже, ЧИМ САМЕ РРО для ФОПів допоможуть? Кожен раз питаю - ніхто не каже :laugh:
Давайте по пунктах.
1. Гетьманцов і Ко кажуть, що таким чином вони будуть боротися з тіньовим бізнесом. Питання - як? ;o
РРО вводять тільки для тих, хто торгує за готівку. Причому для зареєстрованих офіційно ФОПів. Ті, хто торгує в темну, і далі будуть торгувати в темну. Ті, хто торгує через соцмережі, теж в темну, і далі будуть торгувати в темну.Ті, зто оформляє працівників як ФОП і далі будуть оформляти працівників як ФОП, тому що безнал. Ті великі корпорації і інтернет магазини, які торгують через ФОП, і далі будуть торгувати через ФОП, бу у них давно стоять РРО. І головне - у них сидять спеціальні бухгалтери, які ведуть цих ФОПів.
ФОПам збільшили ліміти. НАфіга? Реальним малим підприємцям і тих лімітів, що були - з головою. А от вищенаписаним компаніям це звичайно треба :laugh:
2. Гетьманцов і К кажуть, що тим самим вони хочуть збільшити надходження податків. Питання - як? :laugh:
Найсмішніше те, що розмар податків НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ. Тобто, ФПи що платили, те й будуть платити. Тільки з постановкою РРО у них лиміти будуть в П"ЯТЬ разів вищі.
Хто пояснить мені математику Гетьманцова? :laugh:
Він думає, що зараз всі, хто в тіні, кинуться реєструватися та ставити РРО? :weep:
А я думаю, що буде навпаки - ті, хто працював чесно, підуть в тінь. І Гетьманцов і КО ніхрєна їм не зроблять. Тому що по нинішньому законодавству штраф за підприємницьку діяльність без реєстрації 340 грн. Це якщо піймають. А піймати його не реально :laugh:
А ФОП відповідає всім своїм майном...
   
Re: ФОПи мітингують.

Пожилые люди боятся гаджетов :) . Им проще по старинке, к кассиру.

ну нехай витрачають свій час
у них його до біса
хто ж забороняє
   
Re: ФОПи мітингують.

Не для боягузів, а для бабушек и дедушек - предпримателей!  :laugh:
Вот ну што вы ржете? У нас пенсионеров ипешникоа до хрена и трошки. Ну  может, в  Украине одна молодь...
   
Re: ФОПи мітингують.



от ще для порівняння
   
Re: ФОПи мітингують.

Хто мені скаже, ЧИМ САМЕ РРО для ФОПів допоможуть? Кожен раз питаю - ніхто не каже :laugh:
Давайте по пунктах.
1. Гетьманцов і Ко кажуть, що таким чином вони будуть боротися з тіньовим бізнесом. Питання - як? ;o
РРО вводять тільки для тих, хто торгує за готівку. Причому для зареєстрованих офіційно ФОПів. Ті, хто торгує в темну, і далі будуть торгувати в темну. Ті, хто торгує через соцмережі, теж в темну, і далі будуть торгувати в темну.Ті, зто оформляє працівників як ФОП і далі будуть оформляти працівників як ФОП, тому що безнал. Ті великі корпорації і інтернет магазини, які торгують через ФОП, і далі будуть торгувати через ФОП, бу у них давно стоять РРО. І головне - у них сидять спеціальні бухгалтери, які ведуть цих ФОПів.
ФОПам збільшили ліміти. НАфіга? Реальним малим підприємцям і тих лімітів, що були - з головою. А от вищенаписаним компаніям це звичайно треба :laugh:
2. Гетьманцов і К кажуть, що тим самим вони хочуть збільшити надходження податків. Питання - як? :laugh:
Найсмішніше те, що розмар податків НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ. Тобто, ФПи що платили, те й будуть платити. Тільки з постановкою РРО у них лиміти будуть в П"ЯТЬ разів вищі.
Хто пояснить мені математику Гетьманцова? :laugh:
Він думає, що зараз всі, хто в тіні, кинуться реєструватися та ставити РРО? :weep:
А я думаю, що буде навпаки - ті, хто працював чесно, підуть в тінь. І Гетьманцов і КО ніхрєна їм не зроблять. Тому що по нинішньому законодавству штраф за підприємницьку діяльність без реєстрації 340 грн. Це якщо піймають. А піймати його не реально :laugh:
А ФОП відповідає всім своїм майном...

Ну может это только первый шаг
Я бы следующим шагом ограничил движения по картам
   
Re: ФОПи мітингують.

ну нехай витрачають свій час
у них його до біса
хто ж забороняє
Так да. Сидят в чарге. Время. Это раз. За каждую опцию( платежку) снимают денешку. Это два. Но сидят и платят кассиру.
   
Re: ФОПи мітингують.

Ті, хто торгує в темну, і далі будуть торгувати в темну. Ті, хто торгує через соцмережі, теж в темну, і далі будуть торгувати в темну.Ті, зто оформляє працівників як ФОП і далі будуть оформляти працівників як ФОП, тому що безнал....

Так зачем тогда эти мітінги?  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія