Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Друзі сина ходять на таку боротьбу.
І він хоче туди.
Щось толкове? варте уваги ? чи херня з модною назвою і східними дихальними практиками та філософією ?

Малому 8.5 років
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Очень эффективная техника, правда откуда у нас спецы по джиу-джитсу? Скорее всего бывшие самбисты поймали модную волну.
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Ні.
Це японці показали бразильцям джіу-джітсу і ті мулати з фабел додали свого колориту та менталітету туди. Практичне бойове мистецтво. Дуже багато тих, хто виграє у різних боях без правил практикують бразильське джіу-джітсу.

Шодо чи варто у 8,5 років його практикувати - щось не дуже впевнений. Краще напевно щось класичне, карате шотокан/кіокошинкаі, чи таеквон-до, наприклад, як для початку. Чисто щоб навчити правильно користуватися руками та ногами та підготувати фізично. І не таке потенційно трамвонебезпечне. Через декілька років, якщо зацікавить, можна і джіу-джитсу.
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Ні.
Це японці показали бразильцям джіу-джітсу і ті мулати з фабел додали свого колориту та менталітету туди. Практичне бойове мистецтво. Дуже багато тих, хто виграє у різних боях без правил практикують бразильське джіу-джітсу.

Шодо чи варто у 8,5 років його практикувати - щось не дуже впевнений. Краще напевно щось класичне, карате шотокан/кіокошинкаі, чи таеквон-до, наприклад, як для початку. Чисто щоб навчити правильно користуватися руками та ногами та підготувати фізично. І не таке потенційно трамвонебезпечне. Через декілька років, якщо зацікавить, можна і джіу-джитсу.

там група дітей 8-10 років я так розумію
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

хочуть 800 грн в місяць
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

малому сподобалось і друзі там ...

мабудь нехай спробує, я просто не люблю ці східні УШУ з дихальними вправами чакропротираннями і іншим бредом в вигляді тонких вібруючих енергополів які протікають через чакри
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

я шукав класичну боротьбу або грекоримську але таких поблизу нема щоб малий сам ходив, а це якась екзотика здалась мені
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

там група дітей 8-10 років я так розумію

Ну дивіться. Джіу-Джітсу бразильське походить від дзюдо, напевно найкраще для ближнього вуличного бою з того, що є.
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Мій син ходив (вірніше, ми з жінкою його возили) як раз коли йому 8 років було. Нормальний спорт. Розвиває координацію, гнучкість та спритність. Періодично йому видавали нову мотузочку іншого кольору по мірі того, як росла його майстерність. Але найголовніше, що йому подобалося.

А ще раніше десь пару місяців він ходив на дзю-до. Але відчув, що це не його, і кинув.

А до того він ходив на плавання. Плавати навчився добре, але потім йому стало нецікаво. Кинули.

Тепер займається стрибками на батуті. Став чемпіоном атлантичної частини Канади і належить до десятки найкращих канадськийх стрибунів. Але це я просто фастаюся.

Не треба шукати "правильний" вид спорту, краще перепробувати все, що є в наявності, і дитина сама собі обере, що їй до вподоби. Бо якщо нецікаво, то і результатів ніяких не буде.
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

нехай іде, якщо є бажання і радість від спільних інтересів з друзями
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

малому сподобалось і друзі там ...

мабудь нехай спробує, я просто не люблю ці східні УШУ з дихальними вправами чакропротираннями і іншим бредом в вигляді тонких вібруючих енергополів які протікають через чакри

Там "східного" китайського ніколи і не було, а японського там вже все менше залишається після того, як його адаптували бразуки.
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

малому сподобалось і друзі там ...

мабудь нехай спробує, я просто не люблю ці східні УШУ з дихальними вправами чакропротираннями і іншим бредом в вигляді тонких вібруючих енергополів які протікають через чакри

Це найстарший твій отприск?
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Мої зять та донька присіли на капуейро... Це звичайно таке бойове мистецтво як і наш гопак, але то таке... Їм подобаєця, але ж їм і не по вісім рочків..
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Бразильське джиу-джитсу - вийшло з дзюдо, але майже повністю воне - це боротьба в партері, чисто спорт, один на один
Для самозахисту на вулиці непридатне, бо валятися на асфальті ви не будете, а якщо будете, вас ногами запинають друзі нападника
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Херня
Самбо дзюдо  вольная или классика
Не может быть что бы не было тренеров
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Мої зять та донька присіли на капуейро... Це звичайно таке бойове мистецтво як і наш гопак, але то таке... Їм подобаєця, але ж їм і не по вісім рочків..

Капоейра то більше для фіз-підготовки, аеробіка, контакту там по мінімуму, руки практично не використовують. Більше хореографія, ніж бойове мистецтво, спільного з джіу-джітсу нічого не має. Як для захисту хіба що суттєво покращує "дихалку", вчить ухилятися, тримати противника на дистанції і ногами забумцати.
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Бразильське джиу-джитсу - вийшло з дзюдо, але майже повністю воне - це боротьба в партері, чисто спорт, один на один
Для самозахисту на вулиці непридатне, бо валятися на асфальті ви не будете, а якщо будете, вас ногами запинають друзі нападника
+10000000
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

800 гр то просто кто то капусту рубит
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Друзі сина ходять на таку боротьбу.
І він хоче туди.
Щось толкове? варте уваги ? чи херня з модною назвою і східними дихальними практиками та філософією ?

Малому 8.5 років
В басейн веди, нехай плаває.
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Бразильське джиу-джитсу - вийшло з дзюдо, але майже повністю воне - це боротьба в партері, чисто спорт, один на один
Для самозахисту на вулиці непридатне, бо валятися на асфальті ви не будете, а якщо будете, вас ногами запинають друзі нападника

Слушно.
Тоді саме краще для захисту, якщо не розраховуєш у бійці не опинитися на підлозі і справу завжди будеш мати з компанією гопніків, то записатися на легку атлетику, біг 400 метрів.
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

В басейн веди, нехай плаває.
Совершенно верно в 8 лет ребенок должен плавать
борьбой можно позже заняться
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

борьбой можно позже заняться
Якщо хоче битися, є агресія, тоді на хокей, це набагато краще всіляких карате та боксів.
Але стоматолог стане членом родини.
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Якщо хоче битися, є агресія, тоді на хокей, це набагато краще всіляких карате та боксів.
Але стоматолог стане членом родини.
Если хочет биться то на бокс но опять же рано
Если не куда энергию девать то можно на футбол
не во всех городах есть лед 
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Все зависит от тренера
Главное что бы был хороший специалист
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

не во всех городах есть лед
тоді регбі, коли виросте.
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Джиу джитсу полная хрень.
Вот - боритсу, стиль джентельменов. Туда надо отдавать

   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Що взагалі в тому бжж цікавого - валятися на матрасі з іншим мужиком і мацати друг друга
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Що взагалі в тому бжж цікавого - валятися на матрасі з іншим мужиком і мацати друг друга
если вдруг наступит апокалипсис, борцуньі как раз и вьіживут и за себя постот и семью защитят. Еще урадную технику поставить и ті непобедимій боец.
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Щось толкове? варте уваги ? чи херня з модною назвою і східними дихальними практиками та філософією ?

дихальні практики з філософією - це добре. Краще ніж мордобій. Або гонитва за медальками як в нашому випадку з тхеквондо.
бляха, наше дитинство було з мордобоєм. Нахіба наших дітей туди ж пхати?
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Зустрічався з дівчиною,  яка цим займалась.
Навчила дечому.
І я ії  ;)
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

нехай йде спробує, спорт нікому не завадив ще. Мене другани взяли колись з собою в дюсш на дзю-до , через місяць з компанії залишився тільки я , сподобалось , там з'явились нові друзі , змагання ,  форма фізична норм.  Але це  не для самозахисту , для цього краще бокс.
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Бразильське джиу-джитсу - вийшло з дзюдо, але майже повністю воне - це боротьба в партері, чисто спорт, один на один
Для самозахисту на вулиці непридатне, бо валятися на асфальті ви не будете, а якщо будете, вас ногами запинають друзі нападника

в 8 років який самозахист ? від кого від однолітків? якщо навіть розборки в класі вони в 90% переростають в шарпання та тягання по підлозі.
Тут важливо щоб малий не боявся протистояння і драки як факту якщо не уникнути її.
По друге я хотів би щоб у нього були там хороші друзі.
По третє фізичний розвиток, нехай хоть за якийсь пояс попотіє в боротьбі. Чим медальки сутками в контрстрайк чи щось таке.
 
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

дихальні практики з філософією - це добре. Краще ніж мордобій. Або гонитва за медальками як в нашому випадку з тхеквондо.
бляха, наше дитинство було з мордобоєм. Нахіба наших дітей туди ж пхати?

у мене мордобої, саме мордобої не часто було, набагато частіше тягання по підлозі і шарпання
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

нехай йде спробує, спорт нікому не завадив ще. Мене другани взяли колись з собою в дюсш на дзю-до , через місяць з компанії залишився тільки я , сподобалось , там з'явились нові друзі , змагання ,  форма фізична норм.  Але це  не для самозахисту , для цього краще бокс.

самозахист в нас не на першому місці і не на другому
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Джіуджитсу, це від чого походить Дзю-До. 

Вона було розроблемно щоб колективно боротись проти пяного самурая з мечем. Фактично з самого початку розроблялось для міліції, щоб боротись з хуліганами.

Від нього походять Дзю-До, по тім Самбо... Різновид боротьби... Бокс, кіксбокс, боротьба, це те що ефективно. А це стояло на початку боротьби.
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Друзі сина ходять на таку боротьбу.
І він хоче туди.
Щось толкове? варте уваги ? чи херня з модною назвою і східними дихальними практиками та філософією ?

Малому 8.5 років
байдуже куди він буде ходити поки ходить за стадом і немає власних вподобань.

   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

байдуже куди він буде ходити поки ходить за стадом і немає власних вподобань.

може бути але  нехай спробує...

я просто ніколи і не чув про то джіуджіцу та ще й бразильске
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

може бути але  нехай спробує...

я просто ніколи і не чув про то джіуджіцу та ще й бразильске
Може просто тренер з Бразілії був, воно Японське для японських ментів розроблене.
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

Капоейра то більше для фіз-підготовки, аеробіка, контакту там по мінімуму, руки практично не використовують. Більше хореографія, ніж бойове мистецтво, спільного з джіу-джітсу нічого не має. Як для захисту хіба що суттєво покращує "дихалку", вчить ухилятися, тримати противника на дистанції і ногами забумцати.
[/quote що я ж і кажу-гопак..
   
Re: jiu-jitsu brasileiro, джиу-джитсу ?

для захисту краще магазинний напівавтомат з картеччю і не беріть 10 зарядні магазини, вони не зручні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія