Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

я б не доноси, цеглиною в вікно кинув. Шановні, а як ви поставитеся до перспективи продуктових карток? Одні гинуть, а іншим комфорт.

А якщо світло з акумулятора?

Щодо продуктових карток - поки що, Богу дякувати, не чув щоб хтось гинув з голоду.
   
   
я б не доноси, цеглиною в вікно кинув. Шановні, а як ви поставитеся до перспективи продуктових карток? Одні гинуть, а іншим комфорт.

Ввід карток помножить економіку на нуль
І що потім ви будете робити і всі інші ?
А , власне , картки навіщо , в чому є
Дехвіціт ?
Військові якраз , теж гроши користують
   
Вело просто хотів продемонструвати люту рішучість жорстких заходів, аби педдроти почали зрадницьки верещати, а він в галіфе та маузером вчить любити вождів.
   
Як і завжди, хєр знає що з цим робити
Наверное, уклоняться и отправлять здоровых родычей в "дурку", это поможет?
   
Для чого наводчики по центру міста? Він що пересувається?
Для того щоб сказати де і коли хто кучкується наприкладд військові
   
Наверное, уклоняться и отправлять здоровых родычей в "дурку", это поможет?
Тобі? Допоможе, дебіл
Здрисни з гілки, хуєсос
   
Яке відношення мають продуктові картки до електроенергії. На свідомість населення ніхто і не буде розраховувати. Будуть почергові відключення. Це ж було вже. Схема робоча.
таки один нарот. на цьому тижні писав, повторюсь. Під час війни хазяйка Крупської швейцарка попередила що електрикою можна користуватися по парним числам. Та: так світомаскування, ніхто не побачить. Хазяйка задумалась, і так і не зрозуміла.
   
можна застосунок, кожен може подивитись навантаження на рідній підстанції, і прийняти рішення, вмикати ще щось, чи навпаки вимкнути.
   
таки один нарот. на цьому тижні писав, повторюсь. Під час війни хазяйка Крупської швейцарка попередила що електрикою можна користуватися по парним числам. Та: так світомаскування, ніхто не побачить. Хазяйка задумалась, і так і не зрозуміла.

Схуялі ?
Ми і вдома і на роботі економимо
І діти мої
Юльок ?
Дідусь на лісапєдє ?

   
Ввід карток помножить економіку на нуль
І що потім ви будете робити і всі інші ?
А , власне , картки навіщо , в чому є
Дехвіціт ?
Військові якраз , теж гроши користують
недолуге, я ж не кажу що тепер треба вводити. А про нуль, так економіка і фінансова система існує лише завдяки союзникам. А так ьи вже були картки.
   
Схуялі ?
Ми і вдома і на роботі економимо
І діти мої
Юльок ?
Дідусь на лісапєдє ?
схуялі людина з зарплатою 150 000 грн буде економити. Буди жарити поки не буде аварійного відключення, а потім перейде на живлення від зарядної станції. а до аварійного відключення привело заряджання цієї станції.
   
Тобі? Допоможе, дебіл
Здрисни з гілки, хуєсос
Ну, не я этим хвалился в соседней ветке. Так ты адвокат или кацапобот?
   
схуялі людина з зарплатою 150 000 грн буде економити. Буди жарити поки не буде аварійного відключення, а потім перейде на живлення від зарядної станції. а до аварійного відключення привело заряджання цієї станції.

Будь хто маючи зп 30тг може не
Вимикати  , вимикають
   
Ох.....
Якби ви знали скільки їх в нас
Як правило- бувші маргінали...
Тепер королюють..
Багато...
Дуже багато...
   
Я на Весні виноград обрізав..
Жодної гілочки не викинув, зв'язав в пучок й залишив на потім..
Бо, коли наші на Крим підуть, то нам буде піздєц..
Це я не жаліюсь..
Така правда...
Географічна правда..
   
Ох.....
Якби ви знали скільки їх в нас
Як правило- бувші маргінали...
Тепер королюють..
Багато...
Дуже багато...
Так завжди та всюди було - ставка на принижених та оскорблених
   
Николаевский Ванёк

1 мопед на Старкон - будет сбитие и отбой

1 мопед в сторону Очакова - может быть антимопедная работа

1 мопед в Криворожском районе Днепропетровской области
   
ІФ та область атака шахедів
   
Для того щоб сказати де і коли хто кучкується наприкладд військові

По Чернігову вдарили просто в центр міста. Жодної інформації що там "кучкувалися" військові нема.
   
схуялі людина з зарплатою 150 000 грн буде економити. Буди жарити поки не буде аварійного відключення, а потім перейде на живлення від зарядної станції. а до аварійного відключення привело заряджання цієї станції.

Ну економити не завжди треба. Вночі навпаки, краще вмикати, щоб вирівняти споживання.
Наприклад, заряджати зарядну станцію  :)

Згоден, що сподіватися на масову свідомість, в наші егоїстичні часи - так собі...
   
По Чернігову вдарили просто в центр міста. Жодної інформації що там "кучкувалися" військові нема.
Не просто і не зовсім в центр - три іскандери просто так вони б не запускали
   
Ну економити не завжди треба. Вночі навпаки, краще вмикати, щоб вирівняти споживання.
Наприклад, заряджати зарядну станцію  :)

Згоден, що сподіватися на масову свідомість, в наші егоїстичні часи - так собі...
Будуть відключення, яка масова свідомість
   
   
Re: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)

https://t.me/voynareal/87847

Вранці чув вибух в ІФ.
Кажуть, біля Велмарту щось впало.
   
Це хіба що при мінімальних промислових потужностях, мабуть.

Правильно, треба зробити сигнали по електричній безпеці, як тривожні ринги - якщо треба більше споживати - в смартфоні лунає сигнал1 - всі жителі вмикають споживання, якщо сигнал2 ,то все зайве вимикають  :gigi:
   
Правильно, треба зробити сигнали по електричній безпеці, як тривожні ринги - якщо треба більше споживати - в смартфоні лунає сигнал1 - всі жителі вмикають споживання, якщо сигнал2 ,то все зайве вимикають  :gigi:
Треба просто зробити відключення - 4 на 4 години, ніхто велосипед придумувати не буде
   
Пара бахів у Дніпрі
   
Правильно, треба зробити сигнали по електричній безпеці, як тривожні ринги - якщо треба більше споживати - в смартфоні лунає сигнал1 - всі жителі вмикають споживання, якщо сигнал2 ,то все зайве вимикають  :gigi:

Думка цікава, але окрім складності (топологія енергомереж і адміністративних районів не дуже накладається..., питання дисципліни споживачів) дасть можливість майже в реальному часі відслідковувати результативність ударів по енергетичних об'єктах....
   
Треба воювати і звільняти всі території, інакше спочатку буде 4х4, потім 2х4, 1х4, 1х8 ...
   
Треба воювати і звільняти всі території, інакше спочатку буде 4х4, потім 2х4, 1х4, 1х8 ...
Думаю актуальніше провести мобілізацію і не втратити території
   
Куярять по Дніпру пітори
   
Думаю актуальніше провести мобілізацію і не втратити території
Провести мобилизацию? А сам уклоняешься и родычей уклоняешь, положив их в дурку, в чем сам признаешься и кичишься в ветке попоредження від військомату, обзывая других. Я тебе так прямо и скажу, ты тварь, а не человек! Или кацапобот, но это тоже сказанного не меняет.


Останнє редагування: 18 квітня 2024 11:09:37 від Val777
   
Куярять по Дніпру пітори
3 ракети
   
Бурштин
ні було тихо
   
Вранці чув вибух в ІФ.
Кажуть, біля Велмарту щось впало.
аэродром там близько
   
Провести мобилизацию? А сам уклоняешься и родычей уклоняешь, положив их в дурку, в чем сам признаешься и кичишься в ветке попоредження від військомату, обзывая других. Я тебе так прямо и скажу, ты тварь, а не человек! Или кацапобот, но это тоже сказанного не меняет.
Нахуй іди , дибіл, тобі мотузку і мило вислати чи сам купиш, істеричка?)
   
Нахуй іди , дибіл, тобі мотузку і мило вислати чи сам купиш, істеричка?)
Сам туда иди, чмо, все будут так думать и будешь бурятов встречать и рассказывать им это все.
   

Цю тему переглядають:

vitamin, Орєлька, Dortmund, torba, Serg A (aka MG42), Олег76, els, Raindrop, u311, romi9999, fitan, lituanier (+ 1 прихованих) і 39 гостей
 
Повна версія