Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Непромокаемые трекинговые ботинки

А что для велика в дождь?

Не думаю що є практика брати у велоподорож окреме взуття для дощу.

Є кросівки "для водних видів спорту", вони такі самі, але матеріали не бояться вологи.

Але застерігаю від Соломона. Я такі взяв, гарні, легкі, але ...
Саме коли мокрі, вони смердять, там якийсь клей не той.
Можливо вони виправились, але я вже оминаю їх.

Останнє редагування: 29 березня 2018 15:04:47 від ЮАР
   
А где покупать все это? Только не инет - магазины. Не понимаю, как можно обувь по инету покупать.
   
Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.

Стосовно доща, моє імхо.
Ботинки треба для сурових гір, щоб берегти ногу і тримати голеностоп.
Як що рельєф не важкий, то на перше місце виходить комфорт.
Що до доща, легкі боти чи кросівки хай мокнуть, навіть гортекс не потрібен.
Вони так само і висохнуть, як і намокли.

Ходити взимку нікому не раджу.

а пропитки???

https://www.capricorn.com.ua/sredstva-dlja-stirki-propitki-i-t-d/propitka-dlja-obuvi-nikwax-fabrick-leather-spray-on-nikwax-gid7028.html
Nikwax Fabrick & Leather Spray-on

строго рекомендую и очень советую

пользуюсь многими их продуктами
   
Не думаю що є практика брати у велоподорож окреме взуття для дощу.

Отдельно взуття вообще исключено - это лишний вес. Потому и задача - на все случаи жищни.
   
Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.

А где покупать все это? Только не инет - магазины. Не понимаю, как можно обувь по инету покупать.

тогда только европа
потому что даже тот товар "европейских" марок кторый поступает к нам совсем иного качества (это и ответ по тимберленду)
   
Я до +5 ношу кросовки Асікс дірчасті з товстою підошвою. Раніше була до таких недовіра- що таке тканина. А купив на пробу і якось йшов по мілких калюжах восени і вступив в глибоку. Думаю капець, простуда забезпечена бо буду хлюпати ще півгодини з мокрими ногами.
Але вода затекла і витекла, а поки дійшов додому ноги були сухі. А в жару їх вітер продуває. Кросовки добре тримають стопу, вони ж призначені для бігу по пересіченій місцевості.
Прбував Нью Баланс- міцні але не такі зручні, Сауконі красиві але швидко порвалися.
Взимку ношу  Мерілл з стьобаної тканини, раніше цінував тільки шкіряне взуття, тепер від нього відмовився. Хоча були непогані моделі, переважно Екко.

Останнє редагування: 29 березня 2018 15:07:27 від R.Perl
   
Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.

А что со всякими там тимберлендами?

Это городская обувь с закосом под туризм.
Типа как паркетный "джип".
Впрочем, если ты не идешь в горы, трекинговые тебе не нужны.
Для велика в дождь покупай любой спортивный бренд кроссовки или велотуфли с гортекс и не парь мозги.
   
тогда только европа
потому что даже тот товар "европейских" марок кторый поступает к нам совсем иного качества (это и ответ по тимберленду)

уууу плять! Серьезное замечание.
   
Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.

Отдельно взуття вообще исключено - это лишний вес. Потому и задача - на все случаи жищни.

поэтому трекинговые ботинки это для ходить, как правильно заметил ЮАР, по максимуму защитить голеностоп и плюсну, не допустить травмирования
но в трекинговых голеностоп защат так что на велике не покатаешься
поэтому нужны легкие трекинговые кроссовки (с защищенным носком), в них можно и расслабить ноги на биваке (и проветрить ботинки) и катать на велике

а место? ну как, при  правильной укладке они не сильно место займут
но идти в поход в одних лаптях - безрассудство
   
Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.

Я до +5 ношу кросовки Асікс дірчасті з товстою підошвою. Раніше була до таких недовіра- що таке тканина. А купив на пробу і якось йшов по мілких калюжах восени і вступив в глибоку. Думаю капець, простуда забезпечена бо буду хлюпати ще півгодини з мокрими ногами.
Але вода затекла і витекла, а поки дійшов додому ноги були сухі. А в жару їх вітер продуває. Кросовки добре тримають стопу, вони ж призначені для бігу по пересіченій місцевості.
Прбував Нью Баланс- міцні але не такі зручні, Сауконі красиві але швидко порвалися.
Взимку ношу  Мерілл з стьобаної тканини, раніше цінував тільки шкіряне взуття, тепер від нього відмовився. Хоча були непогані моделі, переважно Екко.

это вообще кросовки для легкого бега
   
поэтому трекинговые ботинки это для ходить, как правильно заметил ЮАР, по максимуму защитить голеностоп и плюсну, не допустить травмирования
но в трекинговых голеностоп защат так что на велике не покатаешься
поэтому нужны легкие трекинговые кроссовки (с защищенным носком), в них можно и расслабить ноги на биваке (и проветрить ботинки) и катать на велике

а место? ну как, при  правильной укладке они не сильно место займут
но идти в поход в одних лаптях - безрассудство

понятно. значит один вопрос с ботинками решен! нахуй не надо!  :laugh:
   
Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.

тогда треккинговые кроссовки



Hi-Tec Auckland Waterproof

Останнє редагування: 29 березня 2018 15:16:17 від na100ika
   
Zamberlan - вроде нечно среднее да?
   
Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.

Zamberlan - вроде нечно среднее да?

непонятно что


кстати забыл SOREL

скажем тогда так

SCARPA
LOVA
SOREL
HI-TECH
   
Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.

дайте хоть одну ссыль
как маленький
Этих ботинок валом
   
как маленький
Этих ботинок валом

Именно поэтому и спрашиваю ФУП, ибо говна купить сейчас за тыщ 7 - как дважды два
   
непонятно что


кстати забыл SOREL

скажем тогда так

SCARPA
LOVA
SOREL
HI-TECH


Добавлю бренды
La sportiva
Asolo

Для сандалей-Теva
   
Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.

Добавлю бренды
La sportiva
Asolo

Для сандалей-Теva

та брендов как гноя ))))

по сандалям да, TEVA очень хороша
   
Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.

Именно поэтому и спрашиваю ФУП, ибо говна купить сейчас за тыщ 7 - как дважды два

будешь в америке купи там но не экономь и перебери варианты
в европе 1,5 раза дороже

и TEVA тоже в америке на стоке можно по инету нарыть, они за счет регулировок (брать только три регулировки) сядут +/- в размер железно
и малым и жене бери полюбасу
но не ведись на owerpriced



teva hurricane xlt отличная
демпфер к стопе и среднежесткая резина к дороге

Останнє редагування: 29 березня 2018 15:27:23 від na100ika
   
Именно поэтому и спрашиваю ФУП, ибо говна купить сейчас за тыщ 7 - как дважды два


Посмотри http://northwall.com.ua/

Бренды тебе уже написали, разницу в температурах компенсирует толщина носка) Нужно правильно подбирать носки ко всему прочему ;)
   
Посмотри http://northwall.com.ua/

Бренды тебе уже написали, разницу в температурах компенсирует толщина носка) Нужно правильно подбирать носки ко всему прочему ;)

ОК. Спасиибо..
   
Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.





державно
   
будешь в америке купи там но не экономь и перебери варианты
в европе 1,5 раза дороже

и TEVA тоже в америке на стоке можно по инету нарыть, они за счет регулировок (брать только три регулировки) сядут +/- в размер железно
и малым и жене бери полюбасу
но не ведись на owerpriced

Показати зображення...
teva hurricane xlt отличная
демпфер к стопе и среднежесткая резина к дороге

Я в таких сандалях оттопал года три,они реально неубиваемые. Как-то летом поднимался на Пип Иван с 20 кг рюкзаком,думал,при наборе высоты переобуюсь в ботыки,фиг там, прочапал до обсерватории в сандалях, вспомнил о переобувке только когда ноги мерзнуть начали))
   
Сразу фтопку. Тут відстане дуже швидко.

   
Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.

Сразу фтопку. Тут відстане дуже швидко.

Показати зображення...

ну у меня чуть более навороченая модель прожила шесть сезонов и треснула на сгибе сбоку (на фото левее чем ты обвел) но носок не отклеился



в серии v-lite в структуре подошвы есть стеклопластиковая рессора

Останнє редагування: 29 березня 2018 15:39:09 від na100ika
   
Я все-таки больше за боты, чем кроссы. Кроссы это на ПВД, а боты-на все случаи жизни. Имхо, обувь-самая главная часть снаряжения
   
Это городская обувь с закосом под туризм.
Типа как паркетный "джип".
і Karrimor туди ж.
Хоча залишив одні, з сіточкою кроси літні. + 3 пари кед Asics + Mizuno

Останнє редагування: 29 березня 2018 15:42:42 від LampoGaz
   
Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.

Я все-таки больше за боты, чем кроссы. Кроссы это на ПВД, а боты-на все случаи жизни. Имхо, обувь-самая главная часть снаряжения

потому что тупой турист это печаль а безногий - горе

   
если для сложного


Ботинки Scarpa Phantom 6000

Показати зображення...
Показати зображення...


С такими можно идти на 7000 м) Они скорее для высотного альпинизма, чем треккинга
   
Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.

С такими можно идти на 7000 м) Они скорее для высотного альпинизма, чем треккинга

я ж и написал - для сложных условий ))))))

мало ли, мож он на Белуху зибравсь?
   
і Karrimor туди ж.
Хоча залишив одні, з сіточкою кроси літні. + 3 пари кед Asics + Mizuno

i Columbia
   
я ж и написал - для сложных условий ))))))

мало ли, мож он на Белуху зибравсь?


Ну ходоки на Белуху не спрашивают  советов на ФУПе)) А так у Турча одно условие-дожди) Так что скорее всего речь о Карпатах-Татрах)
   
Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.

Scarpa, Meindl, Lowa
   
Я іноді захожу в Норс Волл. Останній раз купував там собі термобілизну і термошкарпетки. Не підвели. Ціни - us +20%
   
Як це уйобіщні меррели ніхто не запропонував?  Дивно
   
Наскільки я знаю у дощ не можна довго ходити в туристичних походах, треба робити привал. Бо промокнути в холодну погоду це перспектива ящика- за кілька годин подорожі під дощем. Від переохолодження. Якщо бахне хороший довгий дощ на цілий день  останнє про що людина буде думати це про сухі ноги.
   
Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.

Наскільки я знаю у дощ не можна довго ходити в туристичних походах, треба робити привал. Бо промокнути в холодну погоду це перспектива ящика- за кілька годин подорожі під дощем. Від переохолодження. Якщо бахне хороший довгий дощ на цілий день  останнє про що людина буде думати це про сухі ноги.

Как раз сухость ног это первое в постоянных дождях. Знаю это как бывший карел
   
Талан "Пластун" демісезонна трекінгова модель
Відчуй себе солдатом української армії !  :)

Якщо серйозно, я в таких всю зиму по місту відходив, якихось особливих нарікань не маю, свою ціну цілком виправдовують
   
Re: ФЗВ, вопрос бродягам. Трекенговые ботинки.

Наскільки я знаю у дощ не можна довго ходити в туристичних походах, треба робити привал. Бо промокнути в холодну погоду це перспектива ящика- за кілька годин подорожі під дощем. Від переохолодження. Якщо бахне хороший довгий дощ на цілий день  останнє про що людина буде думати це про сухі ноги.

в необработаной обуви никто кроме "матрасов" в поход не ходит
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія