Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Відбір Євро 2020. 21:45 Україна-Сербія. Україна-Люксембург :warning2:

А это про шеву:

Budo: Гениальный Шевченко. Преклоняюсь перед этим человеком. Он был невероятным форвардом, одним из лучших в истории футбола. Теперь же он стал шикарным тренером. Нам бы такого тренера в команду, и Сербия была бы на вершине мирового футбола! Пусть мы и проиграли 0:5, но я считаю, что тут главная заслуга Шевченко. Уверен, что подбор игроков у Сербии лучше, но тренер у нас слабый. У Украины могу отметить Цыганкова – этот парень был великолепен. Даже странно, что он до сих пор в "Динамо" играет. Зинченко не удивил, всё-таки чемпион Англии. Парень с очень сложной фамилией, Малиновский вроде, был хорош. Оказывается, он в Бельгии играет. Тоже странно. Левый и правый защитники у Украины топы, рвали нас, конечно. Ну и центр защиты удивил. Остановить Прийовича и Йовича – это круто. Но, повторюсь, лучший у Украины – это Шевченко. Он тактически переиграл Крстаича. А футболисты грамотно выполнили то, что от них требовал тренер. Не удивлюсь, если скоро Шевченко будет работать в топ-клубе. Он уже готов к этому.
   
Ого турки забили жабоїдам
   
как я и говорил..

несколько дней назад...

сын луческу уже сообщил хозяену ПАОКа шо у него есть предложение из Украины.....и он его хочет принять.
   
Не только его, но и молодого бразильца. А ещё переводчика забирает

секретарша боса ромы  там есть своя?? :D
   
макарони греків знищують
   
турки 2-0
   
у казахів за 40 хв жодного удару навіть у сторону воріт :facepalm:

https://www.soccerstand.com/ru/match/IuFiCoe4/#match-statistics;0
   
турки 2:0!!!!!!!!!!!!
   
німці у зеленій формі
   
схоже андоррі у вівторок конкретна кізда від франції
   
как я и говорил..

несколько дней назад...

сын луческу уже сообщил хозяену ПАОКа шо у него есть предложение из Украины.....и он его хочет принять.

Династия. Но с ПАОКом он хорошо выступил в этом году
   
как я и говорил..

несколько дней назад...

сын луческу уже сообщил хозяену ПАОКа шо у него есть предложение из Украины.....и он его хочет принять.
а может все таки жузе моуринья? португальский знает опять же, проще ему будет с бразильцами работать    8-)
   
Ого турки забили жабоїдам

Там така сама ситуція, що й в нас із Сербами. Більшисть жабоїдів у клубах. що закінчили грати вже давно. гравці втомлені, вибилися з ігрового ритму. Турки скористалися їх гівняною формою. Не здувуюся, якщо Турція сьогодні виграє 3-0, або навіть 4-0
   
Там така сама ситуція, що й в нас із Сербами. Більшисть жабоїдів у клубах. що закінчили грати вже давно. гравці втомлені, вибилися з ігрового ритму. Турки скористалися їх гівняною формою. Не здувуюся, якщо Турція сьогодні виграє 3-0, або навіть 4-0

не здивуюсь ящо турки сьогодні все однол програють  :laugh:
   
Погба,Жиру,Мбапич, Грізман могут з нічого голи створити на рівному місці
   
не здивуюсь ящо турки сьогодні все однол програють  :laugh:

Дивлячись на їх склад, звичайно і я б не здивувався. Але дивлячись на гру (а перший тайм подивився - дуже нудно) - 0 шансів. Не вірю,  що після переви гра кардинально зміниться.
   
Дінь,Павар

хто ці люди у французів на лівому і на правому фланзі?

не здивуюсь шо французи ізза них летять
   
лукакич 3:0
   
все для голу мертенс створив
   
азарич у піднесеному настрої сьогодні
мабуть радий шо звалив нарешті з челсі)))
   
ох...азарич запоров так запоров :facepalm:
   
в упор бив влучиі у воротніка
   
казахи поплили зовсім
   
да французи схоже тупо зливають...вони навіть не бьють
віджіг8раються на андоррі у вівторок
   
бундес машина 2:0

сябри спати
   
да французи схоже тупо зливають...вони навіть не бьють
віджіг8раються на андоррі у вівторок

І я про те. Враження, що воно їм нафіг не треба.  А Андору переграють з різницею м'ячи у два. Бо дуже вже хочуть у відпустку.
   
якийсь цирковий гол сябри пустили...вони навіть не зрозуміли ш  о сталось :facepalm1:

   
І я про те. Враження, що воно їм нафіг не треба.  А Андору переграють з різницею м'ячи у два. Бо дуже вже хочуть у відпустку.

ну те що я бачив сьогодні...андору з молдованами у більшості...то там менше 4 не буде
андора ніхєра не могла....суддя підсужував у спірних моментах прост омолдованам...а так вони у більшості мертвеньки
   
статистика казахів вражає  :weep:

https://www.soccerstand.com/ru/match/IuFiCoe4/#match-statistics;0
   
а может все таки жузе моуринья? португальский знает опять же, проще ему будет с бразильцами работать    8-)

у великолепного большие запросы по трансферам и з\п...
рыжему надо будет с командой зеленского три ротердама придумать..
шоб только вся наша держава обслуживала только маура  :lol:
   
Жабоїди один запхають 8-)  Токо у них по воротах - 0 ударів 8-)
   
Династия. Но с ПАОКом он хорошо выступил в этом году

на самом деле сын с папиком в киев прилетали еще месяц или полтора назад..

и уже тогда было известно..шо шото будет в скором будущем..

видать уже тогда рыжему было известно о предложении ромы например..

и уже тогда начали подыскивать замену...

п.с.
плюс злые языки таки кажуть -шо у рыжего с португальцем хоть и были какието отношения,но они не были близкими как например с циганом.
   
Теему Пуккі вклепав дубль боснійцям, в наступному сезоні наведе шороху в Прем'єр-лізі  :laugh:
   
пистець на 80 хв французи жодног о удару у ствір не нанесли
   
іпанутись казахи нанесли перший удар у ствір
вже кращі за французів  :laugh:
   
пистець на 80 хв французи жодног о удару у ствір не нанесли

Там гол буде на 97 хвилині, навєрно :gigi:
   
на самом деле сын с папиком в киев прилетали еще месяц или полтора назад..

и уже тогда было известно..шо шото будет в скором будущем..

видать уже тогда рыжему было известно о предложении ромы например..

и уже тогда начали подыскивать замену...

п.с.
плюс злые языки таки кажуть -шо у рыжего с португальцем хоть и были какието отношения,но они не были близкими как например с циганом.


Фонсеку Палкін підсижував
з Палкіна Ахметов вимагає гроші заробляти, а Фонсека законсервував основу і не підпускав молодих
наче і титули виграли, але основа постаріла, всі лідери близько 30 років уже мають, а заміни їм не видно.
За час роботи Фонсеки із молодих хіба Болбат і Коваленко показали прогрес. І то так собі.
   
німці штанга
   
61   Attack   128   
21   Dangerous attack   35
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія