Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

бидло нахуй йди

Ігнор, нащо матом? Це пагано для карми, та ще в ООН напишуть про утиски творів пушкіна  ;)
   
згодна з опитувачем на 100%, мова- це маркер, я тепер дуже розумію тих "западенців", про яких мама говорила, що вони демонстративно не реагували на російську мову в магазинах та кафе Львова та Західної України в 60-70 роках. Бо в 14 році просипаючись вночі від незрозумілих звуків і припускаючи , що це російські танки, я твердо зрозуміла, що тільки мова в окупації різнить свого та чужого. Слава Україні!.

Героям Слава. В нес є целий пантеон!
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

вже не перший раз русскаязичниє опинялись на форумі в меншості, що до питань якою мовою дописувати на фупі, але нє замість того щоб по демократичному прийняти рішення більшості далі щось там скиглять про свою унікальність, типова москальська ментальність, по типу ваш указ нам нє указ  :facepalm:
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]
h2o

черговий мовосрач
элемент гибридной войны
причем, идеальный , учитывая, что половина страны говорит на украинском, половина на русском
разделяй и властвуй
 B-)
   
вже не перший раз русскаязичниє опинялись на форумі в меншості, що до питань якою мовою дописувати на фупі, але нє замість того щоб по демократичному прийняти рішення більшості далі щось там скиглять про свою унікальність, типова москальська ментальність, по типу ваш указ нам нє указ  :facepalm:

Але ж процес іде! Ми, два кримчанина з Вимушеним киянином спілкуємось украінсько.

Я в цій гілці не за заборону, звертаюсь до розуму.
   
На такий якісний крок здатні дуже малий відсоток людей.  Це внутрішній подвиг без сумнівів. Це як героїновому наркоману злізти з голки.

цікаве порівняння.

московітська, як і наркотик, для певного індивідуума може бути комфортною і навіть приємною, але в результаті несе небезпеку.
І не тільки для користувача, а і є загрозою всьому суспільству
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

черговий мовосрач
элемент гибридной войны
причем, идеальный , учитывая, что половина страны говорит на украинском, половина на русском
разделяй и властвуй
 B-)


так наводь аргументи, не кидайся  кізяками і не буде тобі срач, а буде дискусія.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Вот ты животное и продемонстрировало свою "нормальность".  Не помню , но уверен , ты саакодорочерный выблядок, потому что только такое тупое быдло сбилось в кучу вокруг грузинского наркомана. 

ти не просто бидло

ти наскрізь брехливе і хворе на голову бидло  :laugh:

яке сакашвілі ??


Листок,  "южанен" це яскравий приклад поцієнта гілки
   
черговий мовосрач
элемент гибридной войны
причем, идеальный , учитывая, что половина страны говорит на украинском, половина на русском
разделяй и властвуй
 B-)

так наводь аргументи, не кидайся  кізяками і не буде тобі срач, а буде дискусія.

 (tu)
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Приєднуюсь. Маркер діє на 99%. Винятки звісно є, але вони тимчасові, рівно на час вивчення мови.
   
ти не просто бидло

ти наскрізь брехливе і хворе на голову бидло  :laugh:

яке сакашвілі ??


Листок,  "южанен" це яскравий приклад поцієнта гілки

В мене нема намагання окреслити, облічити чи висвітити.  Експеримент з ігнору. Це мирний спротив, на який ми маємо 100%-ве право. Без тиску.

Ігнор це ніби вакуум навкруги російськомовних. Хто розумніший - вивчить мову, а хто ні. . це іх проблеми, нехай посеред себе теревенять. Рос - це інша земля, мова, історія та героі.
   
Листок,  "южанен" це яскравий приклад поцієнта гілки


Ну так что тупое животное , которое себя "нормальным" возомнило, так будет ответ на вопрос? Как саакодрочер, так великий врач, но на простые вопрос ответить не в состоянии, что объединяет все саакодрочерное быдло у которого, чем дальше от Украинцы, тем сильнее болит, что кушать не могут там за поребориком.
   
є украінцем
Куди літеру Ї дів ?
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Ну так что тупое животное , которое себя "нормальным" возомнило, так будет ответ на вопрос? Как саакодрочер, так великий врач, но на простые вопрос ответить не в состоянии, что объединяет все саакодрочерное быдло у которого, чем дальше от Украинцы, тем сильнее болит, что кушать не могут там за поребориком.

Ігнор, попустіться
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Але ж процес іде! Ми, два кримчанина з Вимушеним киянином спілкуємось украінсько.

Я в цій гілці не за заборону, звертаюсь до розуму.

та яка заборона, руссоідіоти замість того щоб порозумітись та перейти на українську готові вбивати співвітчизників, по типу всрамся, але не дамся, донбабве з лугандоном яскравий приклад такої поведінки...
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]


А за ЮБК згоден, дякую  (tu) підправив ПБК

Прав ще раз, бо правильно українською буде ПУК... :gigi:
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Прав ще раз, бо правильно українською буде ПУК... :gigi:

Отжеж.. ПУК  так пук, підправив.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Куди літеру Ї дів ?

Телефон купив в Китаі, в украінській є є, а літери і з двома крапками нема. Вибачайте.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

элемент гибридной войны
причем, идеальный , учитывая, что половина страны говорит на украинском, половина на русском
разделяй и властвуй
 B-)

шо и делают - добывают бабло на разнице потенциалов
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

згодна з опитувачем на 100%, мова- це маркер, я тепер дуже розумію тих "западенців", про яких мама говорила, що вони демонстративно не реагували на російську мову в магазинах та кафе Львова та Західної України в 60-70 роках. Бо в 14 році просипаючись вночі від незрозумілих звуків і припускаючи , що це російські танки, я твердо зрозуміла, що тільки мова в окупації різнить свого та чужого. Слава Україні!.

те же западенцы щас ебашат в раше
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Щойно збігав за пивом. Паб. Продавець російськомовний. Хлопці в черзі теревенять на рос. Звертаюся до продавця украінською, хлопці теж перейшли на украінську.

Ми і є фундамент.
   
те же западенцы щас ебашат в раше
Они это делают исключительно из патриотических проукраинских побуждений
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]


(tu)
это как в свежей статье на УП "глазами хуйла"
разделение страны по языку

Ігнор
   
Ті, хто називають себе російськомовними патріотами України нагадують мені вояка, який вперто хоче ходити у формі ворожої армії.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]
h2o

Ті, хто називають себе російськомовними патріотами України нагадують мені вояка, який вперто хоче ходити у формі ворожої армії.
те, кто записывают всех  русскоязычных украинцев во враги - делает просто  замечательное дело 
а если еще и бесплатно - так это вообще тянет на звезду героя кацапстана  :-B
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Ті, хто називають себе російськомовними патріотами України нагадують мені вояка, який вперто хоче ходити у формі ворожої армії.

считайте нас агентами под прикрытием  :-)o
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

По перше, погоджусь з Півдняніном.

По друге - не хочу виглядати малограмотним.
Так чи інакше - вже так, як російською, я свою думку не висловлю і не напишу.
   
Можна і більше, ніж на два дні. Русскоязичні на цьому форумі відзначаються лише агресивним хамством, надмірною кількістю нецензурної лексики і неприхованою українофобією.
Небагато втратите.
   
Щойно збігав за пивом. Паб. Продавець російськомовний. Хлопці в черзі теревенять на рос. Звертаюся до продавця украінською, хлопці теж перейшли на украінську.

Ми і є фундамент.

 (tu)
   
Можна і більше, ніж на два дні. Русскоязичні на цьому форумі відзначаються лише агресивним хамством, надмірною кількістю нецензурної лексики і неприхованою українофобією.
Небагато втратите.

- уззкій мір.

Не дивно що Московії вдалось окупувати саме ті регіони де більшість вважали московітську мову рідною

   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

По перше, погоджусь з Півдняніном.

По друге - не хочу виглядати малограмотним.
Так чи інакше - вже так, як російською, я свою думку не висловлю і не напишу.

Повірте, я теж так розмірковував, але то хибна думка. Так, іноді важко швидко знайти потрібний вираз//слово, але з часом словниковий запас розширюється і все стає на своі місця (tu)
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

те, кто записывают всех  русскоязычных украинцев во враги - делает просто  замечательное дело 
а если еще и бесплатно - так это вообще тянет на звезду героя кацапстана  :-B

Ігнор це не воржість. Це спротив із любов'ю. Ми вас любимо звісно, але, якщо ви не поважаєте нашу мову й землю, то не розраховуйте, що вашу будуть поважати. Нічого особистого.

Добром треба відповідати на добро, а на зло -  справедливістю (с) хтось с давніх китайців.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

я запеклий прихильник і поборник української мови.
(І не сумніваюся, що мова врешті буде остаточно відроджена в Україні)
Але фуп - територія приватного спілкування, яка не може регулюватися юридичними чи моральними нормами.
Добре це чи погано - інша справа, можна дискувати.
Вимагати ж регуляцію можна і треба виключно у сфері публічних стосунків.
Ну й починати треба з себе.


пс
тому я, зокрема, не брав участі в подібному опитуванні Профілактика,
вважаючи опитування провокативним.

Адже Профілактик, не користуючись українською мовою, закликав інших перейти на фупі на українську
і "епіграфом" собі обрав такі слова:
"1.1. Єдиною мовою спілкування на форумі встановлено українську мову. Застосування інших мов заборонено."
100% провокація.

Можливо, я не брав участі в тому опитуванні.

Моя ідея скоріш освітня. Схожа на те як дітям кажуть "Он бачих отих поганих хлопців, не водь з ними дружби,є бо теж таким будеш. І життя твоє полетить вшкареберть. В тебе є своі добрі друзі, іх батьки - достойні люди та наші земляки//родичі далекі. З ними і товаришуй." Десь так.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Мова і так є маркером свій/скоріше чужий.

В основному лаптємовні тут найбільші дослідники калу скабєєвой та латентні ватники, хоча є й винятки.


Зі: за умов окупації лапотномовні перші перейдуть до колаборації, а їх діти полювати суть за "бандеравцами".

Зізі: ігнор не підтримую
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Мова і так є маркером свій/скоріше чужий.

В основному лаптємовні тут найбільші дослідники калу скабєєвой та латентні ватники, хоча є й винятки.


Зі: за умов окупації лапотномовні перші перейдуть до колаборації, а їх діти полювати суть за "бандеравцами".

Зізі: ігнор не підтримую

Досить дивно, ви перелічуєте загрози, але позбавитись загроз не бажаєте.  Вибачте, це як розуміти?
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Телефон купив в Китаі, в украінській є є, а літери і з двома крапками нема. Вибачайте.

Нажми на "і" і потримай трохи довше. У мене так.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Нажми на "і" і потримай трохи довше. У мене так.

Щиро дякую за "ї"   :-B
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Можна і більше, ніж на два дні. Русскоязичні на цьому форумі відзначаються лише агресивним хамством, надмірною кількістю нецензурної лексики і неприхованою українофобією.
Небагато втратите.

Ну це не на 100% так,  але взагалі я згоден. В українській немає стільки чорноротих матюків  (tu)
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

ігнорую маніпулятивні опитування, що включають хибностворені конструкти
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

є різні випадки
є украінци що можуть,але не хочуть
є,що перейшли на українську(бо треба,вигідно),але залишаються кацапами
кожен випадок індивідуальний
як каже моя знайома Тетяна-є українці а є хахли
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія