Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто у нас з Польщі? Метод контролю самоізоляції :D

Re: Хто у нас з Польщі? Метод контролю самоізоляції  :D

бльо.... я то думав, про "діджіталізацію". Виявляється, в польщІ є міністерство цифризації!  :weep:  :facepalm:
   
і тішіна....
   
селфі з нокії 3310 :lol:
Ну на Нокію навіть не поставиш цю аплікацію.
Та і зрештою, ця аплікація є добровільною.
   
нічого особистого, але як можна бути таким довбойобом? за логікою якщо 10% із ста не має смартфону чи сидить в бункері, то впроваджувати для решти 90% такого додатку вже не треба???
Саме так.

Це полегшення для населення.
Це не є обов'язкова аплікація.

Але я, наприклад, волів би самому собі зробити селфі і вислати їм та мати спокій, ніж пильнувати цілий день приїзду поліції до мене.

Це раз.

А два.
Аплікація дає змогу напряму контактуватися з епідеміологічним центром, в разі потреби, просити про лікарську допомогу.

А три
Через аплікацію можна замовити доставку продуктів та ліків до дому.
   
Повторюю ЩЕ РАЗ! для того, аби номально відпозиціонуватись - тре ВИЙТИ з ДОМУ!!!!
Ні.
В цій аплікації не є основним відпозиціонуватись.
Основним є селфі в домашніх умовах.

Допускається похибка позиціонування до 100 метрів.
   
Злови сигнал ГПС не виходячи з дому! скіки народу вирішить самотужки цю тривіальну, взагалі-то, задачу? Чекаю відповіді  :lol:
Не знаю, як там в Україні з інтернетом, але в Польщі всюди таке покриття, що я навіть сидячи в туалеті за семи дверями і семи замками  :D  в забитому глухому селі маю сигнал GPS.
   
Re: Хто у нас з Польщі? Метод контролю самоізоляції  :D

Ні.
В цій аплікації не є основним відпозиціонуватись.
Основним є селфі в домашніх умовах.

Допускається похибка позиціонування до 100 метрів.


А Баба Яга magistr проти !!!    :download:

   
З тобою все гаразд? У всіх приватні будинки в сільській місцевості?
Зрештою, я попензлював до сусідової жінки. Я ж дома!!! 10метрів!  :lol:
Фотка, фотка основна, а не геолокація.
Перед реєстрацією, щоб зареєструватися в аплікації, ти робиш перше фото, селфі з того місця, де потім будеш висилати подальші підтверджуючі фотографії.
Цю першу фотографію з місцем у твоїй квартирі вони реєструють в базі. А потім всі подальші твої фото будуть порівнювати з першою зареєстрованою.

Нє, ну звичайно, можна перше фото зробити від сусідки, але тоді всі наступні також треба буде робити звідтам.  :D
   
Re: Хто у нас з Польщі? Метод контролю самоізоляції  :D

Не знаю, як там в Україні з інтернетом, але в Польщі всюди таке покриття, що я навіть сидячи в туалеті за семи дверями і семи замками  :D  в забитому глухому селі маю сигнал GPS.
не знаю, як у польщі, а українські будинки мають дах і стіни, які перфектно глушать гпс. а гпс до тирнету має мало спільного...

Останнє редагування: 26 березня 2020 13:48:19 від magistr
   
Re: Хто у нас з Польщі? Метод контролю самоізоляції  :D

А Баба Яга magistr проти !!!    :download:
відгуки читав? :lol:
   
я даю гарантію про те, що ці моменти 100пудово не пророблені.  :laugh:
п.с. " дані геолокації" - це все, що тре було знати. тому "чітал і осуждаю!"
Все продумали і все проробили.
Проробили навіть захист від пірацького додатку, який змінює геолокацію.

Правда мене запідозрили, що я користуюсь такою пірацькою програмою. Прийшло повідомлення. Ви користуєтесь обманом геолокації.  :D
Але в мене трохи інша ситуація.
   
Хлопці, тіки не кажіть полякам, що вони задурно викинули купу грошей на аплікуху :shuffle:

https://play.google.com/store/search?q=fake%20gps&c=apps
   
Деякі відгуки. Вибачайте, діакритики не буде.

Nie dziala prawidlowo. Wysylam zdjeca za kazdym razem, ale policja i tak przyezdza i sprawdza.

Nie dziala prawidlowo, nie moge zlokalizovac miejsce zamieskania... 
Трохи не допрацювали.
Але, і люди також не до кінця розібралися.
Фото треба робити не пізніше ніж 20 хв від отримання смс.
Інакше приїде поліція.
   
Re: Хто у нас з Польщі? Метод контролю самоізоляції  :D

Все продумали і все проробили.
Проробили навіть захист від пірацького додатку, який змінює геолокацію.

Правда мене запідозрили, що я користуюсь такою пірацькою програмою. Прийшло повідомлення. Ви користуєтесь обманом геолокації.  :D
Але в мене трохи інша ситуація.
а ти юзав підміну?
такі речі або робочі, або ні. не можна бути трішки вагітною
   
Хлопці, тіки не кажіть полякам, що вони задурно викинули купу грошей на аплікуху :shuffle:

https://play.google.com/store/search?q=fake%20gps&c=apps
Якщо буде хоть малєйша підозра в махлюванні, вони відразу висилають патруль поліції.

А якщо поліція не застане тебе вдома, то тоді штраф від 5000 до 30000 злотих.

Хочете ризикувати?

А взагалі, про що ми споримо?
Ви не розумієте різниці в ментальності поляків і українців.

Поляк думає, о клас, яка класна аплікація, допомога мені і полегшення. Зможу в потребі зв'язатися зі службами, отримати медичну допомогу, можу продукти до дому замовити і тд і тп.

А українець думає тільки як наєбати.
   
Це гідність. Це реально гідність
   
а ти юзав підміну?
такі речі або робочі, або ні. не можна бути трішки вагітною
Ні, не юзав.
Але кажу, в мене трохи інша ситуація.
В мене номер чужий, який знаходиться в іншому місці, в іншій геолокації, а фото я висилав зі своєї геолокації, от і виникла в них підозра, що я користуюся пірацькою програмою підміни геолокації.
   
Re: Хто у нас з Польщі? Метод контролю самоізоляції  :D

 :punish:
відгуки читав? :lol:

oczywiście !!!!!  :read:

є в нас також "мертві" зони, де мобілка не "ловить"

але, звернув увагу, якщо приїздиш, на те місце, пару раз, починає, помаленьку "лапати" (і локація) навіть починає фунгерє

маю на увазі цех - бетонні стіни і дах металевий - спочатку, зовсім не працювало нічого..

ну і щоб другий раз не вставати - я вдячний всім людям, які помагають другим людям при біді......

не помиляється тільки той,хто нічого не робить.

   
Re: Хто у нас з Польщі? Метод контролю самоізоляції  :D

Якщо буде хоть малєйша підозра в махлюванні, вони відразу висилають патруль поліції.

А якщо поліція не застане тебе вдома, то тоді штраф від 5000 до 30000 злотих.

Хочете ризикувати?

А взагалі, про що ми споримо?
Ви не розумієте різниці в ментальності поляків і українців.

Поляк думає, о клас, яка класна аплікація, допомога мені і полегшення. Зможу в потребі зв'язатися зі службами, отримати медичну допомогу, можу продукти до дому замовити і тд і тп.

А українець думає тільки як наєбати.
справа не в ментальності, а в реалізації. поляки впали в моїх очах. бо не відпрацювали технічні моменти. Питання ванни залишається відкритим.
   
справа не в ментальності, а в реалізації. поляки впали в моїх очах. бо не відпрацювали технічні моменти. Питання ванни залишається відкритим.

а питання українців?
   
Re: Хто у нас з Польщі? Метод контролю самоізоляції  :D

А якщо поліція не застане тебе вдома, то тоді штраф від 5000 до 30000 злотих.

в нас вчора сталося відкриття сезону


відловили першого норга - кара 20000 НОК (1 700 ЕВРО) за вихід з дому, до сусіда...
   
психіатри  даної ситуації мають зробити прорив? :laugh:
   
справа не в ментальності, а в реалізації. поляки впали в моїх очах. бо не відпрацювали технічні моменти. Питання ванни залишається відкритим.
Ще раз.
Аплікація цілком добровільна.

Хто немає технічних можливостей, хто не вміє і не хоче користуватися аплікацією, того перевірятимуть традиційним методом - приїде патруль поліції, запитає про здоров'я, запропонує зробити закупи в магазині і тд і тп.

Які проблеми?

А хтось має технічні можливості, хтось хоче користуватися аплікацією, хтось хоче такого полегшення, той користується аплікацією.

Все.

Не шукайте проблем, там де їх немає.
   
Re: Хто у нас з Польщі? Метод контролю самоізоляції  :D

Ще раз.
Аплікація цілком добровільна.

Хто немає технічних можливостей, хто не вміє і не хоче користуватися аплікацією, того перевірятимуть традиційним методом - приїде патруль поліції, запитає про здоров'я, запропонує зробити закупи в магазині і тд і тп.

Які проблеми?

А хтось має технічні можливості, хтось хоче користуватися аплікацією, хтось хоче такого полегшення, той користується аплікацією.

Все.

Не шукайте проблем, там де їх немає.

Це твоя абсолютно суб"єктивна думка. Якщо в польщі всі такі свідомі, то нах та аплікація. а якщо вона сира і в принципі шкідлива, бо відтягує ресурси на фальшалярми, то повертаємось до попереднього випадку -  нах її тра?


Останнє редагування: 26 березня 2020 15:01:12 від magistr
   
Re: Хто у нас з Польщі? Метод контролю самоізоляції  :D

в нас вчора сталося відкриття сезону


відловили першого норга - кара 20000 НОК (1 700 ЕВРО) за вихід з дому, до сусіда...
а-а-а!  :facepalm:  сусідки вже не в моді! :lol:
   
в нас вчора сталося відкриття сезону


відловили першого норга - кара 20000 НОК (1 700 ЕВРО) за вихід з дому, до сусіда...
В Польщі на 57 тисяч осіб, які на карантині, кожна сота особа не дотримується домашнього карантину.

Ми чемні.

Але тут така інформація і на всіх телеканалах ЗМІ:

Czterech Ukraińców złamało kwarantannę w Zielonej Górze


 :facepalm1:

Козаченьки вирішили, що вони в Україні і вирішили на все забити хєр.

W sobotę, 21 marca, czterech Ukraińców złamało zasady nałożonej na nich obowiązkowej kwarantanny. Przebywali w innym miejscu niż powinni.
Zielonogórscy policjanci codziennie kontrolują wszystkie osoby przebywające na kwarantannach w swoich domach. Zjawiają się koło domu lub mieszkania osoby bądź osób znajdujących się na kwarantannie, dzwonią do niej i proszą o pokazanie się w oknie.

Niestety w sobotę znowu, nie wszyscy zachowali się odpowiedzialnie. – Czterech obywateli Ukrainy zamiast w miejscu kwarantanny przebywali gdzie indziej – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Osoby, które złamały kwarantannę mogą zostać ukarane grzywną w wysokości nawet 30 tys. zł. W czwartek kwarantannę złamały 3 osoby. W piątek kwarantannę zbagatelizowały 4 osoby.

https://gorzow.tvp.pl/47227647/czterech-ukraincow-zlamalo-kwarantanne-w-zielonej-gorze

Останнє редагування: 26 березня 2020 15:15:20 від білий хорват
   
Re: Хто у нас з Польщі? Метод контролю самоізоляції  :D

а-а-а!  :facepalm:  сусідки вже не в моді! :lol:

 (tu)  (tu)  (tu)  :D
   
Где украинские девелоперы?
Где арахамия?
Где дубилет?
   
Где украинские девелоперы?
Где арахамия?
Где дубилет?
дубілета, який Богу духа винен - послали нах.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія