Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

[KA] готовятся к войне

Re:  [KA] готовятся к войне

Підкажить, а що там з безвізом з кацапією? Якось тема заглохла. Взагаліто-то безвіз існує між дружнімі країнами. А ці вже зібрали купу металобрухту на кордоні і відкрито погрожують. Чи є якісь важливі обставини за яких нам не вигідно вводити візовий режим з цією територією (я вже мовчу про розрив діпвідношин)?
Да, могут по безвизу танками заезжать, все верно.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Пєцюня,ти серйозно зараз віриш,що я буду перед таким чмом як ти ще й звітувати тут?    
Я можу тебе максимум вчергове ось сюди скерувати
Слив засчитан, рагуль. Пиши больше, позорь Львов, гнида.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

Все кто хочет защищать Украину сегодня тут.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

   
Re:  [KA] готовятся к войне

Слив засчитан, рагуль. Пиши больше, позорь Львов, гнида.

Лапоть, пиши більше.твоя думка стосовно мене мені дуже важлива  :weep:
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Кацапи готуються і ми готуємося до оборони.НАТО на стоїть осторонь.Безпілотни к вивчає Крим,східне узбережжя моря,залітав в повітряний простір Грузії,зараз наближається до Севастополя на висоті 54ft.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Кацапи готуються і ми готуємося до оборони.НАТО на стоїть осторонь.Безпілотни к вивчає Крим,східне узбережжя моря,залітав в повітряний простір Грузії,зараз наближається до Севастополя на висоті 54ft.
Есть у меня мысль, что корабли США в ЧМ и все эти беспилотники вовсе не для помощи Украине. Просто идет скопление кац. войск недалеко от границ членов НАТО, вот они и смотрят, чтобы страну НАТО не зацепило. А то может это у хуйло просто маневр такой, а на самом деле удар планируется по НАТО.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Есть у меня мысль, что корабли США в ЧМ и все эти беспилотники вовсе не для помощи Украине. Просто идет скопление кац. войск недалеко от границ членов НАТО, вот они и смотрят, чтобы страну НАТО не зацепило. А то может это у хуйло просто маневр такой, а на самом деле удар планируется по НАТО.
Какой глубокомысленный вывод  :D
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Какой глубокомысленный вывод
Не сильно удивлюсь, если все так и есть на самом деле. Особенно с учетом "мощных" санкций от запада и слива Украина меркельшей, макроном да и почти всем ЕС.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

.....Безпілотник вивчає Крим,східне узбережжя моря,залітав в повітряний простір Грузії,
зараз наближається до Севастополя на висоті 54ft.
нашуй амерам бєспєлотники гоняти ,  якщо в них  супутників міліон?
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Не сильно удивлюсь, если все так и есть на самом деле. Особенно с учетом "мощных" санкций от запада и слива Украина меркельшей, макроном да и почти всем ЕС.
ах как же всё плохо...
хуйло, все оставили нас, нужно сдаваться
что там ещё прописано в обязательных тезисах?
   
Re:  [KA] готовятся к войне


идет скопление кац. войск недалеко от границ членов НАТО


Вы хотели сказать - будущих членов НАТО.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

нужно сдаваться
Этого я не писал.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Этого я не писал.
то есть этого тезиса в продвигаемых пока нет?
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Вчера слушал Каспарова на Эхе. Он не понимает почему например после всех угроз Пескова- Франция не депортировала его дочь. Говорит что такие персональные ответки сразу бы остудили горячие Кремлевские головы. То есть запад пока вообще не пытается что либо сделать и как то их остановить. Все действия и весь тот бред который несут кремлевские, они делают с уверенностью что им семьям и активам абсолютно ничего не угрожает.
песков ничего не решает. Если его дочь имеет французкое гражданство никто ее депортировать не может. Думал каспаров умнее
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Re:  [KA] готовятся к войне

то есть этого тезиса в продвигаемых пока нет?
Я ничего не продвигаю, пишу как и все.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Керівництво так званої "ДНР" попередньо підготувало три різні варіанти звернення до президента РФ Володимира хуйло, серед яких є прохання надати військову допомогу.
Джерело: ZN.UA з посиланням на інформацію, отриману від представників українських спецслужб
Деталі: Українськім спецслужбам вдалося отримати тексти трьох проєктів листів, підготовлених "МЗС ДНР" на ім'я президента Росії. Усі вони підписані ватажком ОРДО Денисом Пушиліним. По дипломатичних каналах і комунікаційних лініях між спецслужбами інформація вже передана країнам-партнерам України.
У першому варіанті листа звучить прохання надати військову допомогу "республіці". У другому – прийняти "ДНР" до складу Росії. У третьому – визнати незалежність "ДНР" і укласти договір про дружбу і співробітництво.
Всі три варіанти документа мають однакову преамбулу. У ній Пушилін дякує хуйло за "співчутливе ставлення до долі жителів Донбасу і безцінну допомогу, яка допомагає нам виживати під натиском київської влади з 2014 року". Він також називає рішення російського президента визнати документи, видані  жителям "республік", і можливість вступу в громадянство РФ безцінними "для людей, які відчувають себе росіянами за духом і вважають своєю головною метою інтеграцію в російський соціально-політичний і культурний простір".
Крім того, Пушилін високо оцінює "посередницькі зусилля Російської Федерації в Мінському переговорному процесі".
У підготовлених проєктах зазначається, що "Мінські угоди і існуючі домовленості ніколи не перешкоджали українській стороні порушувати встановлене перемир'я". Після чого, в проєктах листа говориться про те, що Україна, отримуючи всебічну підтримку США і інших західних партнерів і всупереч міжнародним зобов'язанням, "зважилася на силове вирішення конфлікту на нашій території".
Далі тексти листів відрізняються.
У першому варіанті, Пушилін просить хуйло "надати військову допомогу, спрямовану на припинення широкомасштабних військових дій і агресії України". Аргументується прохання метою не допустити жертв серед мирних громадян, руйнування об'єктів інфраструктури і житлового фонду.
У другому варіанті Пушилін звертається з проханням включити "ДНР" до складу Росії: "Прошу вас прийняти нашу республіку до складу Російської Федерації. Всі наші жителі бажають стати частиною великої держави Росія. Свідченням цього є результати референдуму, що відбувся 11 травня 2014 року, а також численні черги на придбання російського громадянства". Після цього в проекті листа ватажок "ДНР" пише, що при необхідності, жителі "готові повторно висловити своє волевиявлення, яке підтверджує бажання приєднатися до своєї історичної Батьківщини".
У третьому варіанті листа міститься прохання до хуйло визнати "ДНР" як "незалежну демократичну правову соціальну державу". Крім того, Пушилін просить президента Росії розглянути можливість укладення договору про дружбу і співробітництво між "ДНР" та Російською Федерацією, передбачивши співробітництво в сфері оборони. У підготовленому "МЗС ДНР" тексті також згадується, що проєкт даного договору додається до листа.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Я ничего не продвигаю, пишу как и все.
Станиславский по этому поводу говорил крылатую фразу
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Пион:

Украина уже остановила хуйло рейх. Она загнала его в тупик. Он бьется в бешенстве державно-патриотической матки в ловушке ОРДЛО, которую сам для себя создал. Вылезти из неё наружу недофюрер недоимперии  может только навстречу своей гибели. Слава Украине !
   
Re:  [KA] готовятся к войне

У таганрозі почалось розгортання військового шпиталю і мобілізація місцевих лікарів
   
Re:  [KA] готовятся к войне

У таганрозі почалось розгортання військового шпиталю і мобілізація місцевих лікарів

танки заправляють, грузять боєкомплекти,  строять у колони?  Шє ні?

Останнє редагування: 10 квітня 2021 21:48:24 від kleynod
   
Re:  [KA] готовятся к войне

У таганрозі почалось розгортання військового шпиталю і мобілізація місцевих лікарів

А ковид в жопе мира славном городе таганроге уже побороли?
   
Re:  [KA] готовятся к войне

А ковид в жопе мира славном городе таганроге уже побороли?

Нє  врємя,  товаріщ - вайна! (с)
   
Re:  [KA] готовятся к войне

танки заправляють, грузять боєкомплекти,  строять у колони?  Шє ні?

Знаю те що прислали діаспоряни.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

?s=21
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Знаю те що прислали діаспоряни.

з таганрогу??
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Не сильно удивлюсь, если все так и есть на самом деле
А если не так, сильно удивитесь? 8-)
   
Re:  [KA] готовятся к войне

з таганрогу??

Що вас дивує?
   
Re:  [KA] готовятся к войне

У таганрозі почалось розгортання військового шпиталю і мобілізація місцевих лікарів

а якщо ні?
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Що вас дивує?

якщо маковій прислав--то нічого не дивує
   
Re:  [KA] готовятся к войне

?s=21
   
Re:  [KA] готовятся к войне

Жлобмастери до Львова вже мало не щодня прилітають

   
Re:  [KA] готовятся к войне

Жлобмастери до Львова вже мало не щодня прилітають


чого  по малу возити - фрахтанули б Мрію.

і чого до Львову? нам на Херсон, Миколаїв треба


Останнє редагування: 10 квітня 2021 22:23:55 від kleynod
   
Re:  [KA] готовятся к войне

якщо маковій прислав--то нічого не дивує

У мене свої джерела :)
   
Re:  [KA] готовятся к войне
TC

https://t.me/DeepStateUA/4762

Мне показалось, что это наши точки поехали.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

С Крыма если будут переть, по перешейку, как я понимаю тоже никто не бабахнет? Для этого надо иметь хоть какие-то яйца.
   
Re:  [KA] готовятся к войне

С Крыма если будут переть, по перешейку, как я понимаю тоже никто не бабахнет? Для этого надо иметь хоть какие-то яйца.
аргументуйте
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія