Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В університеті культури Поплавського будуть готувати дипломованих тіктокерів [ua]

У Київському університеті культури готуватимуть фахівців ТікТок. Їм видаватимуть дипломи про вищу освіту, повідомили у виші.

В університеті культури стверджують, що вони перші не тільки в Україні, але й в світі додумалися створити такий факультет.

На презентації  факультету проєкт називали трендовим, інноваційним та феноменальним.

"Молодь повинна бути в тренді і творити свою зіркову дорогу через соцмережі. Факультет ТікТок – це інноваційно та молодіжно, це новий феномен", – сказав ректор університету Михайло Поплавський на презентації факультету.

На презентації також розповіли, яким має бути сучасний тік-токер:

"Відмінно знати тренди соцмереж, бути цікавим, створюючи оригінальний контент, йти в ногу з часом і навіть випереджати його".

Навчання буде безкоштовним для всіх охочих студентів університету культури.

Поплавський також зазначив, що його місія полягає в українізації ТікТок.

"Українців мають знати у всьому світі. Україні є чим дивувати світ", – підкреслив Поплавський.

Керівником проєкту "Тіктокери університету культури" стала випускниця вишу, начальник культурно-творчого відділу Лілія Можаєва.
   
тю, моим детям в школе блогинг преподают)
правда школа не простая.
   
А факультет стриммерш там будет ?
   
А де готують свіжу кров для ФУПу ?    :S
   
Дві общагі поплавчяток напроти нас  стояли на Єжена Потьє. Ми товарищували організмами. До одніеі протягнув ліску на блочках. Ми обмінювалися посланнями. Дикі люди, мобілок ще не було.
   
А де готують свіжу кров для ФУПу ?    :S
Ніде. Фуп гібнєт гаспада)
   
Ну нарешті....

Я тільки одного не розумію хто буде ремонтувати сантехніку.
   
Через 103 поста у мене буде 88.000.
І ч піду ввд вас. Хай вас хоч кури загребуть )))
   
Ну нарешті....

Я тільки одного не розумію хто буде ремонтувати сантехніку.

Афганці.
   
Так и назвали? ТикТока? Bytedance засудит за использование названия  :D
   
 А от перевіряти сайт того універу , чі справді , мабуть нуйого на , бо вже оно і з тілівізіра чув "плітки" за існування палікмахерської вищої освіти .

Шож , нажаль російською - "бєз лоха і жизнь плоха" , чі якось так . ))

Бізьнісь він такий , що суспільство або самовакцинуєцця від таких бізьнісів або інфікуєцця та й якось існуватиме , бо ж оно кажуть , що віруси у генома теж вбудовуюцця і корисними бувають , тим хто не здохло від вбудовування . ))
   
Я тільки одного не розумію хто буде ремонтувати сантехніку.

та воно ж відоме -

- Вас что , нє учілі мить рукі послє туалєта ..?

Таа , мене вчили , не обс_икати власні руки .
   
А де готують свіжу кров для ФУПу ?    :S
на бойні.
   
Мало Міші Прямого аналу  :laugh:  не заходять його концерти илітним глядачам  :weep:

П.с. По темі, доки ви на форумі рвете сраку, він заробляє гроші  :)
   
Людас [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   cьогодні в 15:58
IP/Host: ---.opti.net.ua
Ну нарешті....

Я тільки одного не розумію хто буде ремонтувати сантехніку.
от ці випускники і будуть
   
По темі, доки ви на форумі рвете сраку

 Лише ув уяві ахтора(ки) цитованого , НМД .

він заробляє гроші

 Намагаєцця . Намагаєцця заробити .

 То й нехай собі намагаюцця , мо хтось і клюне .

З гіпотетичних "цікавинок" - що далі - аспірантура по пейсбуху , а дохтурську інстолопограмом будуть , чі як ..?

Але ж сучасні майстри та майстрині тих пейсом бухнутих інстолопграмів або образяця або й вимагатимуть дипломів антаматам .

Шось не шось . Якось не впорядковано . Бардєль - одним словом , а не глобальна мережа . ))
   
Ну нарешті....

Я тільки одного не розумію хто буде ремонтувати сантехніку.
Ти.
   
Через 103 поста у мене буде 88.000.
І ч піду ввд вас. Хай вас хоч кури загребуть )))
ви брешете, як завжди. Вам це не під силу, не спроможні, гавно, а не людина.
   
ви брешете, як завжди. Вам це не під силу, не спроможні, гавно, а не людина.

цим ви запрошуєте мене і далі перебувати на фупі у вашому товаристві  - )))
   
Факультет вебкамщіц  :facepalm:

Інноваційний перший в світі
   
А факультет стриммерш там будет ?
з таким керівником просто повинно бути  B-)

Керівником проєкту "Тіктокери університету культури" стала випускниця вишу, начальник культурно-творчого відділу Лілія Можаєва.





   
Когда откроют факультет повышения квалификации пикаперов - сообщите.
   
цим ви запрошуєте мене і далі перебувати на фупі у вашому товаристві  - )))
випоавдання ви для себе знайдете. Гавно, а не людина, піздючье.
   
Факультет онліфанщиць відкриють?
   
з таким керівником просто повинно бути  B-)

Показати зображення...
гарна Лілія. Тількі, я завжди дивлюся на взуття. В ціх кросівках не бігали. Нехай собі блогерядсьтвують, ні користі, ні шкоди
   
НМД , якшо за совєтів , існування "інстітутів культури" було зрозумілим , сутністю , бо - тоталітаризм передбачає/допускає лише єдину культуру  - узгоджену та погоджену з керманичами тоталітарної держави , то ув Україні , тії залишки тоталітарних часів , якося дивними виглядають , хоч і перефарбувались до університетів чі й академій .

А чі слід хоч назву якося осучаснити , то вже хто зна . ))
   
НМД , якшо за совєтів , існування "інстітутів культури" було зрозумілим , сутністю , бо - тоталітаризм передбачає/допускає лише єдину культуру  - узгоджену та погоджену з керманичами тоталітарної держави , то ув Україні , тії залишки тоталітарних часів , якося дивними виглядають , хоч і перефарбувались до університетів чі й академій .

А чі слід хоч назву якося осучаснити , то вже хто зна . ))
нех ваши опоненти назвуть ім'я Міністра культури Штатів.
   
нех ваши опоненти назвуть ім'я Міністра культури Штатів.

Незрозуміле побажання ,але й - нехай . бо трахвік ХвУП-у потрібен , що кисень живому . ))

Гарна назва була би - "Університет Українських Мистецтв" або якось так , бо ж культурі , назразок - "не сякатись у хвіранки" /майже цетато/  )) , батьки би , повинні би , навчити змалечку , а з віком - виделку лівою рукою тримати та лікті на стола не мостити ...

Та шо слюсар може розуміти у високому .  ))
   
Незрозуміле побажання ,але й - нехай . бо трахвік ХвУП-у потрібен , що кисень живому . ))

Гарна назва була би - "Університет Українських Мистецтв" або якось так , бо ж культурі , назразок - "не сякатись у хвіранки" /майже цетато/  )) , батьки би , повинні би , навчити змалечку , а з віком - виделку лівою рукою тримати та лікті на стола не мостити ...

Та шо слюсар може розуміти у високому .  ))
то чудова блядярня. Якій вам сенс ще потрібен? Зпіймайте поплавчанку і зпитайте, хто то є Кант
   
то чудова блядярня. Якій вам сенс ще потрібен? Зпіймайте поплавчанку і зпитайте, хто то є Кант

 Аааа , ну якшо так , то шож . ))
   
Може і ви, Стасе не знаете, штати живуть якось і без міністерства культури . чомусь.
   
Може і ви, Стасе не знаете, штати живуть якось і без міністерства культури . чомусь.

Десь тАк - слова "знаю" та "не знаю" - неприйнятні за-для використання , а от - "десь уявою здогадувався" - саме воно , теє що треба . ))
   
1.Кант - людина.
2 Кант - хуйнюшка на краю платячка.
3. Отебісь.
Другій рівень.
1. Кант Емануіл.
2. Сам ти емануіл!
3.Отебісь.
Третій рівень
1. Він філософ.
2. А в тебе є?
3 Отебісь.


Вчіться діти розмовляти з поплавчанками.
   
Десь тАк - слова "знаю" та "не знаю" - неприйнятні за-для використання , а от - "десь уявою здогадувався" - саме воно , теє що треба . ))
стас. Та ви сам ебанутий. Є в штатах міністерсьтво культури, чі нема? Це проста однозначна відповідь.
   
Предворяя ваше питання, не маю, не вживаю і вам не раджу.
   
Ось, абітурієнт навіть на факультет вже готувався
https://dp.informator .ua/2021/09/15/hotel-snyat-rolik-dlya-tiktok-poyavilis-podrobnosti-gibeli-15-letnego-parnya-kotoryj-vdohnul-gaz-iz-ballonchika/

Хотел снять ролик для TikTok: появились подробности гибели 15-летнего парня, который вдохнул газ из баллончика
12 сентября рядом с городом Першотравенск погиб 15-летний парень. Он вдохнул газ из баллончика для портативных газовых устройств и умер на месте.

Продавщица магазина рассказала, что знала о том, что детям продавать такой товар запрещено. Но девушка сказала ей, что она уже взрослая.
«Это в первый раз. Никогда не было, чтобы они их брали. Уточнили. Они сказали: «мы для Тik Tok, для прикола», как она объяснила. На этом все и закончилось», – рассказала администратор магазина.

   
А де готують свіжу кров для ФУПу ?    :S

Та мы тут все: по старинке…
   
Та ви сам ебанутий.

Шож , не підтримати право кожного читача , самостійно витлумачувати теє , що саме і бачить , на екранові власного ж "кампутіра" - ото дійсно безумство , а тому - ну так , то й так . ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія