Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

УЗеленского заявили, що ЗСУ стріляють по школам, дитячим садкам та лікарням [ua]

Речь шла о провокациях и говорилось о том,что кацапы прикрываются мирным населением и даже детьми,стреляя из школ,детсадов итд,а потом получив ответку,начинают рассказывать что мы обстреливаем детей

ми не стріляємо. А от Узелєнского вважають, що стріляємо. Щось ви портновци-зебенята не в ту стєпь
   
:( вибачаюсь :-B

приймається   :)  :-B
   
Речь шла о провокациях и говорилось о том,что кацапы прикрываются мирным населением и даже детьми,стреляя из школ,детсадов итд,а потом получив ответку,начинают рассказывать что мы обстреливаем детей
Хорошо, приняли...
Давай пример такого обстрела в студию!
   
Порохососи ви визначтесь
Забороняє стріляти клоун у відповідь. ..Чи знищує сепарів де б вони не були, навіть у школах

Дисонансу ідіоти ніякого у вас?

та какой там диссонанс

вчера завывали одно, разгоняя манипуляции и фейки, используя смерти атошников в своих целях, теперь, когда брехня и манипуляция не удалась - завыли противоположное.

вы б еще про совесть и стыд спросили

п.с потеря порохоботами человеческого облика явно усилилась, явно в разы сильнее, чем даже перед выборами президента
   
прокляті кацапські зу-ублюдки
   
Порохоботи діють по принципу- після нас хоть потоп. Але там клепки навіть на таке не вистача.
Дибіли привикайте, шо потрібно казати правду. Шо Юля сказала- як тільки терорости, яких контролює Хуйлопочинають відкривати вогонь, незалежно з якого місця, ми будемо давати вогонь у відповідь.
А ублюдочні 4% порохоботські дебіли , як завжди видумовують прокацапські байки і начинають їх розповсюджувати...
   
Слово прихильники певної політсили вже можно міняти на кремлядь. Бо Петя вже ніхто і кремль його злив.
   
Пам'ятник загиблим дітям Донбасу бачили? Явно вони з зброєю в руках за містами великими бігали.

хто про що, а вата чітко за методичкою.
вилупку, смерть дітей на Донбасі цілком і повністю лежить на совісті твоєї улюбленої параші і особисто на хуйлу.
   
Слово порохобот вже можно міняти на кремлядь. Бо Петя вже ніхто і кремль його злив.
В найкращих традиціях скабеєвщини Донік перекручує факти.
   
хто про що, а вата чітко за методичкою.
вилупку, смерть дітей на Донбасі цілком і повністю лежить на совісті твоєї улюбленої параші і особисто на хуйлу.
По перше параша і якійсь уйло це твої улюбленці тому що я цікавлюся тільки тим що відбувається в Україні 
По друге не треба підскакувати, смикати себе за член і репетувати Пєтіні агітки. Мало дурнів вже повірять.
По третє, думаю що якщо чесно і об'єктивно розслідують події 13/14 року то світ взнає багато цікавого і заляпані кровою мирних громадян України там буде не віртуальне уйло а прізвища українських правителів того часу. Тому вони й кочевряжаться щоб не дай бог не випливли їх злочинні накази.
А якщо тобі туйло і параша такі рідні і близькі то там своє є чечня і решта. Ним і займатися.
   
Пам'ятник загиблим дітям Донбасу бачили? Явно вони з зброєю в руках за містами великими бігали.

Ах ти мразь колорадская....
   
По перше параша і якійсь уйло це твої улюбленці тому що я цікавлюся тільки тим що відбувається в Україні 
По друге не треба підскакувати, смикати себе за член і репетувати Пєтіні агітки. Мало дурнів вже повірять.
По третє, думаю що якщо чесно і об'єктивно розслідують події 13/14 року то світ взнає багато цікавого і заляпані кровою мирних громадян України там буде не віртуальне уйло а прізвища українських правителів того часу. Тому вони й кочевряжаться щоб не дай бог не випливли їх злочинні накази.
А якщо тобі туйло і параша такі рідні і близькі то там своє є чечня і решта. Ним і займатися.

ще раз тобі, барану, пояснюю - вина за всі смерті на Донбасі лежить на агресорові. параша це почала, параші відповідати. ваші кацапські мрії, що за це покарають когось іншого, нікого не цікавлять.
   
По перше параша і якійсь уйло це твої улюбленці тому що я цікавлюся тільки тим що відбувається в Україні 




ти хочеш сказати, що всі твої цитати минулих років про "дружнє" ставлення до хуйло - не твої, писав хтось інший?
   
Стреляют "по школам, дитячим садкам та лікарням"?
Молодцы. Везде, где есть враг - надо по нему стрелять.
   
У Зеленського такого не заявляли.

Ви вчергове збрехали, накинувши на вентілятор.

Доповідь!
   
У Зеленського такого не заявляли.

Ви вчергове збрехали, накинувши на вентілятор.

Доповідь!

тобто, те, що озвучила на відео прес-прихильники певної політсили, то всім наснилося  :lol:
   
Пишуть що фото 2011 року, але ви продовжуйте накидувати лайна. Саме тому ви і проіпали вибори.

Петро наприклад взагалі сказав що харківськи угоди це добро для України. А ви надрачуйте на фоточку від доніка  про агентку кремля бгг
то виявляється ніяких моральних суперечностей не виникало їхати в Росію де зароджується диктатура та пригнічуються права українців?  Що вона там робила? може це детектор як хохла тяне до пана?
   
Ах ти мразь колорадская....
Ще одна бандитка прискакала. Ну погавкай, задовольнити свої потреби.
   
По перше параша і якійсь уйло це твої улюбленці тому що я цікавлюся тільки тим що відбувається в Україні 




ти хочеш сказати, що всі твої цитати минулих років про "дружнє" ставлення до хуйло - не твої, писав хтось інший?
Я писав - дружнє ставлення до сусідів, торгівля з ними вигідна для країни і лінія Маннергейма на півночі країни.
Якби в тебе було чим думати ти б зрозумів.
Тому що зараз маємо торгівлю вигідну тільки Пєтям, дружбу Пєть з хуйло, лінію яйценюха яку знаєте, і стада виючих дебілів в Україні. При тому виючі безсило. Війну Росії ніхто не оголосив. І всі "перемоги"над Росією це просто черговий удар по українській економіці.
   
ще раз тобі, барану, пояснюю - вина за всі смерті на Донбасі лежить на агресорові. параша це почала, параші відповідати. ваші кацапські мрії, що за це покарають когось іншого, нікого не цікавлять.

Не знаю хто почав. В тому що відбулося на Донбасі і Криму я бачу пройоп влади яка дірвалася до неї шляхом покладання члена на конституцію і закони.
І пішов бардак.
А те що Росія втрутилася, ну звиняйте, потрібно прораховувати дії перед тим як щось робити.
І в якійсь мірі я думаю що влада Пєть працювала в змові з хуйло.
   
Не знаю хто почав. В тому що відбулося на Донбасі і Криму я бачу пройоп влади яка дірвалася до неї шляхом покладання члена на конституцію і закони.
І пішов бардак.
А те що Росія втрутилася, ну звиняйте, потрібно прораховувати дії перед тим як щось робити.
І в якійсь мірі я думаю що влада Пєть працювала в змові з хуйло.

А я считаю, что причина в том, что очень много лет было парадно-показательное отношение к армии.
   
Озвучила месседжи кремлёвских пропагандистов:"Ани стреляют по детским садам и школам"

Ей место на первом анале вместе с киселевым


Мааскіч, як погода в Дубнє ?
   
Знатно бомбить у тебе, алкаш :D

Здохни бидло мокшанське
   
Victor Tregubov
47 хв.

Знаєте, що найсмішніше?

Що Мендель просто не дуже довго думала над відмазкою Кучми та свого шефа. Тому замість того, щоб вигадати щось цікаве, зробила тупу проекцію з ізраїльско-палестинської історії. Мовляв, ну, так, стріляємо по лікарнях, але лише тому, що з них стріляють в нас.

Проблема в тому, що на нашу історії це не натягається. Ні, наші не руйнують лікарні. Можливо, з фази активних бойових дій 2014-го року ще щось можна витягти схоже на ураження цивільних об'єктів (але й тоді не прицільно, а через промахи), але у 2019 році казати, що, мовляв, наша арта працює по цивільних будівлях, щоб збити звідти ворожий міномет - це навіть не помилка і не альтернативна трактовка, це просто відверта брехня.

Таким чином, щоб прикрити страшну брехню людини з сумнівним статусом, людина у статусі речникам президента вигадала ще більшу та страшнішу.

Речник президента України оббріхує українську армію.

Ну ок.
   
Олексій Петров
23 хв. ·

Пресс-секретарь новообранного президента, сморозила очередную ху@ню. Ну девочку выбрали на конкурсе «лучшие из возможных», потому она теперь имеет полное право морозить. Нет, она не ошиблась. А именно нагородила огород полной херни, по одной простой причине. Девочка понятия не имеет, что такое война?! И если бы она губную помаду назвала пластмассовой крутилкой, я бы понял. Ошиблась. Оговорилась. Но её спич касаемо того, что дескать украинские солдаты херачат в полный рост по гражданским объектам, школам и больницам, иначе как самой настоящей хернёй не назовёшь. Кто читал мою книгу, тли помнит этот момент. Разговор в управлении разведки сектора. Слово в слово. Весна 2015 года...

«... Два майора и капитан наконец-то расстелили на большом столе карту и склонились над ней.
— Коля, вот смотри. Вчера подтвердилась информация по ­этому населённому пункту, — стройный брюнет в «британке», идеально сидевшей на его фигуре, ткнул карандашом в карту. — Здесь на территории бывших «колхозных мастерских красиво так выстроены в ряд три БТРа, две «бэхи» и четыре «Урала».
— Оба-на… Ты смотри, какая вкусная цель. — Высокий майор обернулся и посмотрел на подполковника. — Может, на@бнуть их парой залпов? А? Что скажете, Дмитрий Никандрович?
Офицер с надкусанным куском паски в руках подошёл к столу и посмотрел на карту:
— Ни хрена не получится.
— Почему? Достанем же.
— Мастерские стоят на окраине села, а в самом населённом пункте ещё остались гражданские. Девять семей и в том числе пятеро детей, — подполковник доел выпечку и отряхнул руки от крошек. — Так что даже и не мечтай. Сепары об этом тоже знают и потому не боятся, что наша арта накроет их сборище. Думайте дальше…»

Ну, а команда новых лиц пробивает очередное дно. То ли ещё будет?
   
Олексій Петров
23 хв. ·

Пресс-секретарь новообранного президента, сморозила очередную ху@ню. Ну девочку выбрали на конкурсе «лучшие из возможных», потому она теперь имеет полное право морозить. Нет, она не ошиблась. А именно нагородила огород полной херни, по одной простой причине. Девочка понятия не имеет, что такое война?! И если бы она губную помаду назвала пластмассовой крутилкой, я бы понял. Ошиблась. Оговорилась. Но её спич касаемо того, что дескать украинские солдаты херачат в полный рост по гражданским объектам, школам и больницам, иначе как самой настоящей хернёй не назовёшь. Кто читал мою книгу, тли помнит этот момент. Разговор в управлении разведки сектора. Слово в слово. Весна 2015 года...

«... Два майора и капитан наконец-то расстелили на большом столе карту и склонились над ней.
— Коля, вот смотри. Вчера подтвердилась информация по ­этому населённому пункту, — стройный брюнет в «британке», идеально сидевшей на его фигуре, ткнул карандашом в карту. — Здесь на территории бывших «колхозных мастерских красиво так выстроены в ряд три БТРа, две «бэхи» и четыре «Урала».
— Оба-на… Ты смотри, какая вкусная цель. — Высокий майор обернулся и посмотрел на подполковника. — Может, на@бнуть их парой залпов? А? Что скажете, Дмитрий Никандрович?
Офицер с надкусанным куском паски в руках подошёл к столу и посмотрел на карту:
— Ни хрена не получится.
— Почему? Достанем же.
— Мастерские стоят на окраине села, а в самом населённом пункте ещё остались гражданские. Девять семей и в том числе пятеро детей, — подполковник доел выпечку и отряхнул руки от крошек. — Так что даже и не мечтай. Сепары об этом тоже знают и потому не боятся, что наша арта накроет их сборище. Думайте дальше…»

Ну, а команда новых лиц пробивает очередное дно. То ли ещё будет?
молода ЗЕкоманда - це збіговисько ламерів (з малої букви! :) )
   
тобто, те, що озвучила на відео прес-прихильники певної політсили, то всім наснилося  :lol:

   
який пизdeць  :facepalm1:
І це ж тільки початок.
Ще навіть місяця не пройшло, як жабі дали булаву.

   
ЗСУ стріляють по школам, дитячим садкам та лікарням?
Це, навіть, не добре, а чудово! Винищувати личинок ворогів України це найеффективніший варіант їх знищення!
Наснаги хлопцям!

Останнє редагування: 8 червня 2019 14:13:20 від Анетум
   
Ну, что прихильники певної політсили, это тоже лимонад?
   
якби Ви послухали, що каже оця прихильники певної політсили, у Вас би теж не було дисонансу,
бо вона каже, що при Пороху наші вояки стріляли по мирних мешканцях, а от вони зараз це заборонять

прихильники певної політсили реально не розуміє що такими заявами воно відкриває шлях для позовів проти України?  :facepalm:

Молода команда профффесіоналів
   
забавно
Чим більше Зе та його команда будуть відкривати рота, тим більше загалу й перш за все ЗСУ та мешканцям Західної України та Києва буде зрозуміло, що воно таке
   
забавно
Чим більше Зе та його команда будуть відкривати рота, тим більше загалу й перш за все ЗСУ та мешканцям Західної України та Києва буде зрозуміло, що воно таке

+1

Саме тому Уззі Ленський і не відкриває майже рота - а читає з папірця в камеру
Бо в голові, здається, криштальна пустота
   
А загалом від молоді в Полтаві я всю цю лабуду чув уже неодноразово. За всієї позірної психологічної зацікавленості цих підарасів звинувачувати в усіх бідах ЗСУ та особисто Пороха ( вони чомусь думають, що у випадку війни з РФ їх обов'язково заберуть до ЗСУ  й поженуть на передову, де й вб'ють ) хтось із ними конкретно й прицільно попрацював. Бо серед них такі зомбі попадаються, що куди там старим
   
Звісно, я мав на думці повномасштабну війну. Гібридна війна точиться й зараз, але гине на ній людей поки що менше, ніж у автомобільних катастрофах на території України. Але навіть такий хід подій їх ( "зелену" молодь ) чомусь лякає
   
А загалом від молоді в Полтаві я всю цю лабуду чув уже неодноразово. За всієї позірної психологічної зацікавленості цих підарасів звинувачувати в усіх бідах ЗСУ та особисто Пороха ( вони чомусь думають, що у випадку війни з РФ їх обов'язково заберуть до ЗСУ  й поженуть на передову, де й вб'ють ) хтось із ними конкретно й прицільно попрацював. Бо серед них такі зомбі попадаються, що куди там старим

Молодь зараз знаходиться на 100% в інформаційній bubble

Бо отримують інформацію виключно з фейсбуку та інстаграму

А далі діло техніки - діляться один з одним розсилками і картинками які старанно малюють в днр та лаптєстані


У пенсів bubble інший - ті дивляться якийсь олігархічний  інформаційний канал - один чи два - і мають обмежений круг спілкування серед інших тупих бабусь чи дідусів

Мозок не працює
   
ЗСУ стріляють по школам, дитячим садкам та лікарням?
Це, навіть, не добре, а чудово! Винищувати личинок ворогів України це найеффективніший варіант їх знищення!
Наснаги хлопцям!
----------------

ти їбанута? 8-:
   
ЗСУ стріляють по школам, дитячим садкам та лікарням?
Це, навіть, не добре, а чудово! Винищувати личинок ворогів України це найеффективніший варіант їх знищення!
Наснаги хлопцям!

 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія