Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: книжки "про кохання"

Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Ремарк Три товариша


 (tu)
Апиридил!
Для романтической девочки само то!
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

за совка тема кохання концентрувалась у французькій класичній літературі - Бальзак, Доде, Ролан та інш
але читати ті талмуди сучасній молоді буде важко
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

то не про індійців
зато  имеют отношение к Миргороду ;) 
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

(tu)
Апиридил!
Для романтической девочки само то!


Тоді і "Триумфальну арку". Декілька років тому Ремарк різко став популярним.
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

зато  имеют отношение к Миргороду ;) 
ага!  :)
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Та прям!
Забужко "Полевые исследования украинского секса"
Дереш "Культ",
Костенко "Маруся Чурай" 
Якщо Ви читали Забужко - то в неї написано не для 20-річних дівчат, стиль не той, і в плані психології стосунків ця книга не допоможе, там філософсько-політичне, потік свідомості - модно, заковиристо, але й це вже застарілий стиль!
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Для двадцятирічної романтичної дівчини - "Ті, що співають у терні»  Коллін Мак-Каллоу, "Жінка французького лейтенанта" Джона Фаулза, "Звіяні вітром" Маргарет Мітчел та продовження "Скарлет" Олександри Ріплі, «Коханець леді Чаттерлей»  Девіда Лоуренса  і не побоюсь форумного осуду, бо книги російських класиків -І.О.Гончаров, "Обрив", також І.С.Тургенєв "Ася" та "Перше кохання". Читаються захопливо і для молодої дівчини , вважаю, саме те. Саме їх читала колись в її віці. Зараз ті ж книжки  сприймались би, мабуть, по -іншому.
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Якщо Ви читали Забужко
Было дело
і в плані психології стосунків ця книга не допоможе
а 50 оттенков серого поможет? но читают же
але й це вже застарілий стиль!
у 50 оттенков стиль ваще архаичный - и нормально
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Якщо Ви читали Забужко - то в неї написано не для 20-річних дівчат, стиль не той, і в плані психології стосунків ця книга не допоможе, там філософсько-політичне, потік свідомості - модно, заковиристо, але й це вже застарілий стиль!
хіппі ще більш застаріле
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Для двадцятирічної романтичної дівчини - "Ті, що співають у терні»  Коллін Мак-Каллоу, "Жінка французького лейтенанта" Джона Фаулза, "Звіяні вітром" Маргарет Мітчел та продовження "Скарлет" Олександри Ріплі, «Коханець леді Чаттерлей»  Девіда Лоуренса  і не побоюсь форумного осуду, бо книги російських класиків -І.О.Гончаров, "Обрив", також І.С.Тургенєв "Ася" та "Перше кохання". Читаються захопливо і для молодої дівчини , вважаю, саме те. Саме їх читала колись в її віці. Зараз ті ж книжки  сприймались би, мабуть, по -іншому.
тіко без тургєнєвскіх дєушєк.
ще кареніну б згадали!  B-)
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Для двадцятирічної романтичної дівчини - "Ті, що співають у терні»  Коллін Мак-Каллоу, "Жінка французького лейтенанта" Джона Фаулза, "Звіяні вітром" Маргарет Мітчел та продовження "Скарлет" Олександри Ріплі, «Коханець леді Чаттерлей»  Девіда Лоуренса  і не побоюсь форумного осуду, бо книги російських класиків -І.О.Гончаров, "Обрив", також І.С.Тургенєв "Ася" та "Перше кохання". Читаються захопливо і для молодої дівчини , вважаю, саме те. Саме їх читала колись в її віці. Зараз ті ж книжки  сприймались би, мабуть, по -іншому.
вы че все серьезно??? Это в 13 надо прочесть
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

вы че все серьезно??? Это в 13 надо прочесть
можно и в 13
но по своему опыту знаю, что одна и та же книга в 13 и 20 лет - две разные книги
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

можно и в 13
но по своему опыту знаю, что одна и та же книга в 13 и 20 лет - две разные книги
в 20 нет времени перечитывать
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Джейн Остин
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

тіко без тургєнєвскіх дєушєк.
тогда бунинская Оля Мещерская
Любви там нет
но! Педофилия, садизм партнерши, убийство - и все на 2-х страничках
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

в 20 нет времени перечитывать
все как и 200 лет назад - "И жить торопится, и чувствовать спешит "
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

 :) Naitli , не знаю, як Ви, але я в 13 років читала Станіслава Лема , Артура Кларка , Рея Бредбері та Ентоні Берджеса, до книг про кохання ментально "дозріла" в більш пізньому віці. Можливо, зараз акселерованому поколінню вони заходять значно раніш, проте не думаю, що сприйняття буде адекватним стосовно змісту і наповнення, НМД.
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

:) Naitli , не знаю, як Ви, але я в 13 років читала Станіслава Лема , Артура Кларка , Рея Бредбері та Ентоні Берджеса, до книг про кохання ментально "дозріла" в більш пізньому віці. Можливо, зараз акселерованому поколінню вони заходять значно раніш, проте не думаю, що сприйняття буде адекватним стосовно змісту і наповнення, НМД.
что сложного в Джейн Остин???
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Тоді і "Триумфальну арку". Декілька років тому Ремарк різко став популярним.

Так он уже скоро 100 лет как стал популярным. В 1931-м был номинантом на Нобелевскую премию в области литературы...
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

тогда бунинская Оля Мещерская
Любви там нет
но! Педофилия, садизм партнерши, убийство - и все на 2-х страничках
леді макбет мценского уєзда...  :S
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Камасутру вже називали?
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Камасутру вже називали?
ага
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

что сложного в Джейн Остин???
Ничего, но это ж почти археология в плане отношений. Основная проблема - правильно выйти замуж. Хотя социальный фон уже ближе к сегодняшней нашей жизни, чем к советской :)
Еще Скотта можно с археологической точки зрения вспомнить, Айвенго, Роб Рой, Квентин Дорвард... Но он же и нудноватый, быстро читать надо
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

тогда бунинская Оля Мещерская
Любви там нет
но! Педофилия, садизм партнерши, убийство - и все на 2-х страничках
і Лолітy  X(
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

леді макбет мценского уєзда...  :S
Лєскова у наші часи здатні читати виключно мазохісти. B-)
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Тоді і "Триумфальну арку". Декілька років тому Ремарк різко став популярним.
тоді ще і "Ночь в Лиссабоне" , до речі Ремарк популярний на території постсовка останніх років шістдесят  а може і більше ;)
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

"Лялька" Болєслава Прус.
Правда,  там більш про кохання з чоловічої точки зору.
Я в свої 18 був в захваті від цього роману.
Можливо тому,  що й моє кохання на той час було таке ж нещасливе,  як і в героя роману Станіслава Вокульського  :D
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Так он уже скоро 100 лет как стал популярным. В 1931-м был номинантом на Нобелевскую премию в области литературы..
+1
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Лєскова у наші часи здатні читати виключно мазохісти. B-)
ну чому ж... досить повчально... а ще у нього є "лєвша".  B-)
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Лєскова у наші часи здатні читати виключно мазохісти. B-)

Який же я мазохіст,  якщо читаю Лєскова з задоволенням?   :D
Це ж оптимістичне твердження: грошей, зазвичай, немає перед тим  як вони з'являться(с)  :)
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Эрве Базен. Супружеская жизнь.
Это охуенчик))
Какое романтичное описание.
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

в дитинстві баришня-крєстьянка подобалася. і Дубровскій.
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Племінниця, 20-річна дівчина, спросила, на яких книжках виховувалося "наше покоління" (мені 60 років).
Коли я почав їй розповідати про В.Аксьонова, братів Стругацьких, Курта Воннегута,
вона сказала що дівчатам це не цікаво та запитал: "А що ви читали про кохання?".

Питання поставило мене в тупік...
Тому що те, що читав я в свої 20 років
("Мастер та Маргарита", "Альтіст Данілов", "Аптекар", деяки повісті Вікторії Токаревої -- бо все ж було геть російське)
я б сьогодні їй би не радив читати. Вірніше, радив би, але пізніше, років у 30-ть, коли вже буде певний життєвий досвід.

І от питання: що порадити сьогодні?

З.І. "Мастер та Маргарита" прошу не пропонувати.




Останнє редагування: 12 травня 2021 13:26:19 від тыдыщ
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Показати зображення...
десь так. Віднесені вітром на десeрт залишити. мене після них декілька років нічого не вставляло. поки років в 19 не натрапила на масмаркет любовні романи.
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

steol , також хотіла тут запропонувати "Ляльку " Болеслава Пруса, а також його "Емансипантки" та "Фараона", але не наважилась))). Там є все: життя і проза , і любов))). Те ж і у Генрика Сенкевича: "Камо градеши" , "Хрестоносці" та його трилогія "Потоп", "Пан Володийовський " та "Вогнем і мечем" про все багатогранне життя на фоні історичного тла, кохання там від першої до останньої сторінки)))). Із трилогією Сенкевича можна порівняти хіба що "Війну і мир" Л. Толстого, для тих, хто повністю їх перечитав)))... Безвідносно до нашого сучасного бачення,  то направду великі класики. Зараз так епічно не пишуть, на жаль.
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Ремарк Три товариша
плюсадын. Он же. Жизнь взаймы.
Джек Лондон. Маленькая хозяйка большого дома. Лунная долина. Сердца трёх (возможно, тут все же больше приключения),

Останнє редагування: 12 травня 2021 14:35:16 від Aleksandr_1
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Тут Эрве Базена "Супружеская жизнь" советовали. Не сказал бы, что это для молодой, романтичной девочки, с романтикой там как раз не очень. К тому же, там ведь и продолжение есть - "Анатомия развода".
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Та це взагалі добре, що Ваша племінниця інтерес до книг має і читає, якщо дійсно читає. Бо хто зараз з молоді вже  читає? Навіть ті, кому батьки привили любов до читання в дитинстві,  після появи новітніх гаджетів майже перестали читати  :(
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Порадьте їй " Зачарована душа" Ромена Роллана. Пам'ятаю, що в молодості ця книга  дуже мене вразила.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія