Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Боротьба кацапів за язик

Боротьба кацапів за язик

Так багато випадків останнім часом.
Якесь колективне оскаженніня кацапів навіть тих, які не живуть в рідних іпенях.

   
Re: Боротьба кацапів за язик

Тут вже бидлан напав на харків'янок в Турції
   
Re: Боротьба кацапів за язик

Саме найсмішніше, що так званий "русскій язик" не має ніякого відношення до русів. Це - болгарсько-македонська мова, яку вивчили чухонці, щоб косити під слов'ян, в той час як справжні руси були германцями  8-)
   
Re: Боротьба кацапів за язик

Це - болгарсько-македонська мов

хуєдонська !

Январь... Фєвраль... Март... Апрєль... Май...

Де тут болгарська ? Де македонська ?
Рускій язик після реформи Пєтра№1 це взагалі хєрзнашо і з слов'янськими мовами має дуже мало спільного, саме тому кацапи не розуміють нас, білорусів, поляків, чехів, словаків, а ми один одного розуміємо.
   
Re: Боротьба кацапів за язик

Якщо кацапи хочуть говорити на "справжнєм русском язикє", їм прийдеться вчити Old Norse - саме на такій мові говорили нормани, які створили Русь  8-)

   
Re: Боротьба кацапів за язик

Цікаво, на якій мові, на думку кацапів, говори Хельг, коли привів в Київ малого Інгвара, після чого убив Хаскульдра?  8-)
   
Re: Боротьба кацапів за язик

"Этруски — эт русские!" ©
   
Re: Боротьба кацапів за язик

"Дір" (звір) - це, скоріше за все, було прізвисько самого Хаскульдра  8-)
   
Re: Боротьба кацапів за язик

Саме найсмішніше, що так званий "русскій язик" не має ніякого відношення до русів. Це - болгарсько-македонська мова, яку вивчили чухонці, щоб косити під слов'ян, в той час як справжні руси були германцями  8-)
Вы путаете так называемый Церковнославя́нский язы́к — традиционный славянский язык богослужения, на котором вели службы в Храмах, с обычным разговорным языком обычных людей того времени. Это НЕ русский язык. И на нём не общались. В действительности русский язык сначала в письменной форме, а затем вменённый Петром 1 для употребления всеми в его Империи, скомпилировали из многих  разных источников- церковнославянского, украинского разговорного, многих западных языков, а также из местных разговорных языков простых людей того времени.
   
Re: Боротьба кацапів за язик

   
Re: Боротьба кацапів за язик

Вы путаете так называемый Церковнославя́нский язы́к — традиционный славянский язык богослужения, на котором вели службы в Храмах, с обычным разговорным языком обычных людей того времени. Это НЕ русский язык. И на нём не общались. В действительности русский язык сначала в письменной форме, а затем вменённый Петром 1 для употребления всеми в его Империи, скомпилировали из многих  разных источников- церковнославянского, украинского разговорного, многих западных языков, а также из местных разговорных языков простых людей того времени.

Та кацапи, власне, в побуті говорили на своїх "чухонських" мовах  - тих, що "луганяса келунесь"  8-)
   
Re: Боротьба кацапів за язик

Та кацапи, власне, в побуті говорили на своїх "чухонських" мовах  - тих, що "луганяса келунесь"  8-)
В то время термина кацапы не было. :)
 Термины москаль ( российский солдат) и кацап появились в Украине скорее всего после Переяславской рады. Петр 1 и приказал ввести для всех подданных один письменный и разговорный язык-скомпилированный русский язык- по причине многоязыкости всех его подданных в то время. Надо сказать- вполне рациональное решение.
   
Re: Боротьба кацапів за язик

https://t.me/voynareal/29622

А потім "команда хуйла" поступово перетворюється в "отряди хуйла"
   
Re: Боротьба кацапів за язик

https://t.me/voynareal/29622
Це в них косплей ссср?
Українців нема, як і балтів.
Це гут  (tu)
   
Re: Боротьба кацапів за язик

В действительности русский язык сначала в письменной форме, а затем вменённый Петром 1 для употребления всеми в его Империи, скомпилировали из многих  разных источников

отож
рузськiє i iх язик, це йобанi украiнцями угрофiни, якi покаверкали мову своiми щелепами

   
Re: Боротьба кацапів за язик

Українців нема, як і балтів.
Це гут

до речі  (tu)
   
Re: Боротьба кацапів за язик

Українців нема, як і балтів.

украiнська мова є, а украiнцiв нема - це як?

   
Re: Боротьба кацапів за язик

Це в них косплей ссср?

скоріш за все щось нацистське

Я таджік ! Я узбєк !

Ми — рускіє

не росєянє, а саме — рускіе
тобто звичайний нацизм
   
Re: Боротьба кацапів за язик

скоріш за все щось нацистське

Я таджік ! Я узбєк !

Ми — рускіє

не росєянє, а саме — рускіе
тобто звичайний нацизм

ти ще кадирову скажи що вiн рузський
вiн може обИдеЦЦа ..
   
Re: Боротьба кацапів за язик

украiнська мова є, а украiнцiв нема - це як?
Я про відео хуйло, в якому в нью ссср нема українців.
Очевидно тому, що вони, як і балти,  в НАТО і ЄС :)
   
Re: Боротьба кацапів за язик

отож
рузськiє i iх язик, це йобанi украiнцями угрофiни, якi покаверкали мову своiми щелепами
Насчёт щелеп, так это приятное преувеличение. :)
 Но интересный момент для русского устного языка в том,что в нём сохранена мелодика, темп речи.произношение и тд не славянских народов РИ. Нерусские народы РИ вынужденно приняли  письменный русский язык, но внесли в него свои национальные особенности произношения  для разговорной речи и песен.
   
Re: Боротьба кацапів за язик

Так багато випадків останнім часом.
Якесь колективне оскаженніня кацапів навіть тих, які не живуть в рідних іпенях.


тут місцеві фупівські лапті теж було кинулись на захист сваєво язьіка, поки їх десант в Херсоні вилучав українські книги і завозив лапотні ... але якось тухло виглядали
   
Re: Боротьба кацапів за язик

https://t.me/voynareal/29622

т.е. они готовы разделить судьбу хУйла, я правильно понял?
а заодно и ответственность за все сделанное
   
Re: Боротьба кацапів за язик

ти ще кадирову скажи що вiн рузський
вiн може обИдеЦЦа ..

я йому в його тєлєгє написав що він гандон, клоун і хуйловський хуєсос, він мене забанив
   
Re: Боротьба кацапів за язик

Re: Боротьба кацапів за язик

А потім "команда хуйла" поступово перетворюється в "отряди хуйла"

в конце концов они станут перегноем хYйла
   
Re: Боротьба кацапів за язик

я йому в його тєлєгє написав що він гандон, клоун і хуйловський хуєсос, він мене забанив

он обиделся. ты мало ДОН написал  :laugh:
   
Re: Боротьба кацапів за язик

т.е. они готовы разделить судьбу хУйла, я правильно понял?
а заодно и ответственность за все сделанное

ну у них і вибору нема, там вся ця кончєна країна в заручниках у хуйла, бо 20 років поспіль його вибирали
тут набагато гірше інший момент, що оці дебіли своїм онукам скажуть на запитання — дєдушка, а как ти мог сняться в таком позоріщє ? Дєдушка, ти что єбанат ?
   
Re: Боротьба кацапів за язик

https://t.me/voynareal/29622

Добрий знак - поява такого відео
Значить чомусь раптом терміново треба наголосити ще раз що хоч національності й різні, але всі вони "узкіє"

А що сі стало що сі стрєсло?!
   
Re: Боротьба кацапів за язик

скоріш за все щось нацистське

Я таджік ! Я узбєк !

Ми — рускіє

не росєянє, а саме — рускіе
тобто звичайний нацизм
За азербайджанців чогось стало обідно :)
Мені здається вони безстрашні і хуйла ніяк не люблять.
Принавмі в березні вони одні з неукраїнців залишились масово в Києві - торгували овочами і всяким.
Один запам'ятався - чи не перший відкрив свою  ятку з шаурмою, туди відразу вищикувалась величезна черга зголоднілих за фаст фудом і все це на фоні неподалік пуляючих по кацапам градів :gigi:
Вони по-хорошому "відбиті"
   
Re: Боротьба кацапів за язик

За азербайджанців чогось стало обідно

та звичайно що жоден притомний кавказець себе рускім не назве, для них це все одно що сказати я — худоба !
   
Re: Боротьба кацапів за язик

тут місцеві фупівські лапті теж було кинулись на захист сваєво язьіка, поки їх десант в Херсоні вилучав українські книги і завозив лапотні ... але якось тухло виглядали
Ага  B-)
Пушкіністи-долстоєвці.
   
Re: Боротьба кацапів за язик

Це в них косплей ссср?
Українців нема, як і балтів.
Це гут  (tu)
Я нє рад
Нема бурят   :(
   
Re: Боротьба кацапів за язик

Турції


Туреччині
   
Re: Боротьба кацапів за язик

Я нє рад
Нема бурят   :(
Зате є білі лади і виплачені кредити  :super:
   
Re: Боротьба кацапів за язик

Туреччині
Так, дякую.
На жаль, виправити вже не можу.
   
Re: Боротьба кацапів за язик

Я нє рад
Нема бурят   :(

То не русскіє, а россіянє
   
Re: Боротьба кацапів за язик

Так, дякую.
На жаль, виправити вже не можу.

Звиняйте, зараз чомусь так всі так пишуть а мене то бісить  :)
   
Re: Боротьба кацапів за язик

Звиняйте, зараз чомусь так всі так пишуть а мене то бісить  :)
Все ОК
Я теж жертва русифікації :)
До речі, чи можна буде потім у них і за це відтяпати компенсацію в міжнародиних судах?
За насильницьку русифікацію?  :shuffle:
   
Re: Боротьба кацапів за язик

Зате є білі лади і виплачені кредити  :super:
мнє кажецца порою что солдати
с крававих нє прішєдшіє полєй
нє в зємлю нашу поляглі когда-то,
а прєвратілісь в бєлих жігулєй
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія