Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Міла Куніс змусила чоловіка повернути назад квиток на політ у космос

Голлівудська акторка Міла Куніс змусила свого чоловіка Ештона Катчера продати квиток на політ у космос. Катчер купив квиток ще у 2012 році, але після того, як одружився і завів дітей, плани з підкорення космосу довелося переглянути.

Про це пише видання Just Jared.

43-річний актор міг стати одним з перших мандрівників, які вирушили в космос на борту корабля “Virgin Galactic”. З чуток, серед інших знаменитостей, які тоді ж купили квитки тоді, були Леонардо Ді Капріо, Джастін Бібер, Кеті Перрі, Леді Гага, Анджеліна Джолі, Том Хенкс і Бред Пітт.

Однак для Катчера мрії про космос залишилися мріями. Після того, як у 2015 році він одружився з Мілою Куніс, а потім став батьком двох дітей. За словами Ештона, відправитися в космос, коли є маленькі діти, було б нерозумним рішенням.
“Ще дев’ять років тому він сказав: “У мене є квиток у космос”. Я сказала: “О, добре”, – розповіла Куніс.

Але коли за кілька років, Катер заявив, що готується до польоту, зіркова дружина вже була іншої думки.

“А я така відповідаю: “Це безвідповідально, це не те, що ти повинен робити. Ти батько”, – сказала Міла. “Ти не можеш, ти помреш. Ця штука вибухне, і ти помреш – і ти залишиш мене з немовлятами”, – пояснила вона чоловікові.

Куніс також розповіла, що в решті решт, Катчер тоді відмовився від свого квитка і продав його.

Втім і на цьому історія не закінчилася. Адже тепер акторка каже, що змінила своє ставлення до мрії чоловіка.

“Я знаю, мені це не подобається. Той факт, що я не дозволила йому відправитися в космос, був таким егоїстичним з мого боку, але я була молодою мамою і говорила: “Ти не можеш залишити мене і дітей”, – прокоментувала Куніс.

Нагадаємо, Катчер міг полетіти у космос на кораблі космічної компанії Річарда Бренсона. Нещодавно, сам 70-річний британський мільярдер і власник Virgin Galactic Бренсон злітав у космос. Літак “VSS Unity” з Бренсоном на борту, піднявся на висоту у майже 86 кілометрів над поверхнею Землі. Це був перший туристичний суборбітальний політ, який закінчився успішним приземленням літака на космодромі “Америка” в штаті Нью-Мексико, США.

Згодом у космічній компанії засновника Amazon Джеффа Безоса заявили, що політ у космос його “конкурента”, американського мільярдера Річарда Бренсона, запланований вже на 11 липня на кораблі “VSS Unity” компанії Virgin Galactic, не може вважатись “справжнім”, оскільки Бренсон технічно не вийде за межі атмосфери Землі.
   
Наші ЗМІ могли б вже вивчити.

Він Ештон Кутчер, його предки чеські іммігранти. А Міла Куніс з українських євреїв.
   
Згодом у космічній компанії засновника Amazon Джеффа Безоса заявили, що політ у космос його “конкурента”, американського мільярдера Річарда Бренсона, запланований вже на 11 липня на кораблі “VSS Unity” компанії Virgin Galactic, не може вважатись “справжнім”, оскільки Бренсон технічно не вийде за межі атмосфери Землі.
Ну то йому треба із власною військовою авіацією "пободатися" щоб підняли "планку висоти", бо для них то вже космос  :-)o
   
сказала Міла


Це та дурнувата з Чернівців, що колись казала ніби її, жидівку, хтось там гнобив в дєцтвє за національною ознакою?

Не звертайте на її казання увагу - недостовірне вона джерело. В Чернівцях ніколи не було антисемітизму.
   
Голлівудська акторка Міла Куніс змусила свого чоловіка Ештона Катчера продати квиток на політ у космос. Катчер купив квиток ще у 2012 році, але після того, як одружився і завів дітей, плани з підкорення космосу довелося переглянути.
Це сила кохання.
   
Євреї є, а антисемитизну немає?
брехня...
Такого не буває!
   
ТП это диагноз  :(
   
Це сила кохання.

та нє...
вона сама хотіла полетіти, а Кетчер не дав їй білета
   
Гидотна голівудська парочка
Одне одного варті
Добре, що леді Гага натикає їм дуль з космосу   :pooh_lol:
   
Це та дурнувата з Чернівців, що колись казала ніби її, жидівку, хтось там гнобив в дєцтвє за національною ознакою?

Не звертайте на її казання увагу - недостовірне вона джерело. В Чернівцях ніколи не було антисемітизму.

Все украинские национальные герои (Хмельницкий, гайдамаки, петлюровцы) в обязательном порядке резали евреев, разве что УПА вроде не резали - там немцы и без них сами справлялись. Поэтому УПА переключились на поляков

Но антисемитизма в Украине никогда не было  (tu)
   
Гидотна голівудська парочка
Одне одного варті
Добре, що леді Гага натикає їм дуль з космосу   :pooh_lol:

Теж ніколи не подобались обидва.
   
А мне её фильм Восход Юпитер понравился по сестробратьям Вачовски
   
Все украинские национальные герои (Хмельницкий, гайдамаки, петлюровцы) в обязательном порядке резали евреев, разве что УПА вроде не резали - там немцы и без них сами справлялись. Поэтому УПА переключились на поляков

Но антисемитизма в Украине никогда не было  (tu)


Кацапчику тупий, ти не зрозумів, всі українські герої може й різали жидів/кацапів/поляків, але мова тут не про них,

мова - про тупу голівудську акторку, яка народилася і жила до 7-річного віку в українських Чернівцях. Чернівці - її Батьківщина.

І, незважаючи на те, що воно майже нічого не знало і не вміло в тому віці, воно дозволило собі обсирати Батьківщину в майбутньому в Штатах.

Тому жодної поваги і цікавості до неї та дурепа в мене не викликає. Від слова зовсім.

Тупа, гидка і невдячна тварина.
   
Все украинские национальные герои (Хмельницкий, гайдамаки, петлюровцы) в обязательном порядке резали евреев, разве что УПА вроде не резали - там немцы и без них сами справлялись. Поэтому УПА переключились на поляков

Но антисемитизма в Украине никогда не было  (tu)
А коммунисты во главе Муравьева ,что делали?
   
А мне её фильм Восход Юпитер понравился по сестробратьям Вачовски
чисто еврейская семейка
Передали ярко..
   
Я б розвівся нафіг, якби мені почали компостувати мізки, щоб я не летів.
   
Ті нікому не потрібні польоти в космос тільки тому що є гроші насправді тількі погіршують екологічне забруднення

Хочеться так політати? Нехай законом введуть покупку кредитів на викиду вуглецю щоб повністю компенсувати шкоду, і нах хай собі летять
   
Ті нікому не потрібні польоти в космос тільки тому що є гроші насправді тількі погіршують екологічне забруднення

Хочеться так політати? Нехай законом введуть покупку кредитів на викиду вуглецю щоб повністю компенсувати шкоду, і нах хай собі летять

Швидш за все ці питання вже враховані у вартість квитка.
   
А мне её фильм Восход Юпитер понравился по сестробратьям Вачовски
Там мрія у головної героїні класна - хотіла мати можливість мити унітази прибиратися у  багатому  замку, стала Володаркою Планети і отримала доступ до всіх унітазів планети прибирання будь де  (tu)
   
чому коли кожного разу коли я читаю "міла куніс" мені вважається "кунілінгус"?...
містика...

хоча..
  Ештон за часів заміжжя з Демі Мур іншого окрім смоктати не мав...

Останнє редагування: 30 липня 2021 19:37:39 від kleynod
   
А мне её фильм Восход Юпитер понравился по сестробратьям Вачовски

Восход Юпитер классный фильм  (tu)
   
Я б розвівся нафіг, якби мені почали компостувати мізки, щоб я не летів.

ти не розумієш що таке єврейська мати і дружина
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія