Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хамон хочу дома забацать

хамон хочу дома забацать

Хочется чего то замутить вкусненькое. Кто то дома пробовал хамон забацать но только по укороченной схеме, а то год два ждать пока повялится....не ...мне такое коты не простят
   
Re: хамон хочу дома забацать

а чому не купити?
   
Re: хамон хочу дома забацать

Хочется чего то замутить вкусненькое. Кто то дома пробовал хамон забацать но только по укороченной схеме, а то год два ждать пока повялится....не ...мне такое коты не простят
Тогда тебе нужно смотреть не в сторону хамона, а прошутто...
Там нужно 9-12 месяцев...
Да и прошутто более мягкое...
Видеоинструкций в нэте хватает...
))) Только где ты найдешь заднюю часть свыни, которую кормили только желудями (кукурузой) и фруктами...
   
Re: хамон хочу дома забацать

Начинать нужно с выращивания самой свиньи...
Запасайся желудями.
   
Re: хамон хочу дома забацать

Хочется чего то замутить вкусненькое. Кто то дома пробовал хамон забацать но только по укороченной схеме, а то год два ждать пока повялится....не ...мне такое коты не простят

У Аргентині є схожа трохи на хамон річ - бондіола (курада)
Це грудинка свиняча в"ялена у солі, навпротязі місяця-двох, можна робити досить легко у домашніх умовах.
Ось так виглядає приблизно


   
Re: хамон хочу дома забацать

П.С. Вибачаюсь, не грудинка, а шийка свиняча
   
Re: хамон хочу дома забацать

Хамон по бьістрому   --

        Курица, жир, соль ,  скаваротка.
   
Re: хамон хочу дома забацать

Я вже давно роблю бастурму,при чому останнiм часом з свинини...Друзi замовляють постiйно-супер!
   
Re: хамон хочу дома забацать
LAR

Я вже давно роблю бастурму,при чому останнiм часом з свинини...Друзi замовляють постiйно-супер!

Скорее рассказывай как!  На столе лежит ошеек из телятины 1,5кг.
   
Re: хамон хочу дома забацать

Скорее рассказывай как!  На столе лежит ошеек из телятины 1,5кг.

 Підвал для визрівання є?
 Сухий, з  неодхідною t°?

   
Re: хамон хочу дома забацать
LAR

Підвал для визрівання є?
 Сухий, з  неодхідною t°?
Є, температура какая нужна?
   
Re: хамон хочу дома забацать
LAR

Підвал сухий.
   
Re: хамон хочу дома забацать

   
Re: хамон хочу дома забацать
LAR

Могу в барбекю на террасе подвесить,  приоткрою трубу будет сквозняк.
   
Re: хамон хочу дома забацать
LAR

Гонта,  ты свой рецепт напиши,  у тебя всегда знатное мясо выходит
   
Re: хамон хочу дома забацать
LAR

Может ошеек не подойдёт?
   
Re: хамон хочу дома забацать

Может ошеек не подойдёт?
Из ошейка свинного выйдет отличная копикола, готовится 2,5 месяца и оно того стоит.
Вот рецепт:
   
Re: хамон хочу дома забацать
LAR

У меня телятина
   
Re: хамон хочу дома забацать

https://www.edimdoma.ru/retsepty/50139-polendvitsa-domashnyaya

Перепрошую за .ру
Начебто непогано розписано.

Але кендюшка, який привозив мій товариш з могильовшини не знайшов.
Це такий собі м'ячик з дуже специфічним запахом. З першого разу навіть їсти не хотілося.
Проте коли розпробуєш...

Останнє редагування: 14 лютого 2019 22:26:56 від BeeBumble
   
Re: хамон хочу дома забацать

У меня телятина

Попробуй брезоалу, говядина маринованная в вине.
В ютубе полно рецептов.
   
Re: хамон хочу дома забацать
LAR

https://www.edimdoma.ru/retsepty/50139-polendvitsa-domashnyaya
Перепрошую за .ру
Начебто непогано розписано.

Але кендюшка, який привозив мій товариш з могильовшини не знайшов.
Це такий собі м'ячик з дуже специфічним запахом. З першого разу навіть їсти не хотілося.
Проте коли розпробуєш...

У,  меня ру блокирует.
   
Re: хамон хочу дома забацать
LAR

Попробуй брезоалу, говядина маринованная в вине.
В ютубе полно рецептов.

Уже пересмотрела кучу рецептов,  отзывы разные,  думала,  что проверенный лучше из первых рук.
   
Re: хамон хочу дома забацать

там той сайт зі складними скриптами. Може в іншому браузері спробувати. рецепт дійсно докладно розписаний
   
Re: хамон хочу дома забацать
LAR

там той сайт зі складними скриптами. Може в іншому браузері спробувати. рецепт дійсно докладно розписаний
    Ок,  посмотрю.
   
Re: хамон хочу дома забацать

Уже пересмотрела кучу рецептов,  отзывы разные,  думала,  что проверенный лучше из первых рук.
https://pikabu.ru/story/brezaola_prigotovlenie_myasnoy_vkusnotyi_poitalyanski_v_domashnikh_usloviyakh_4702054
Я по этому рецепту несколько раз делал, нормально выходит.
Я зимой делаю копиколу (свинина), а летом бастурму(говядина) к пиву.
Остальные прошутты, панчетты и брезоалы в перерывах между ними для разнообразия.
   
Re: хамон хочу дома забацать
LAR

https://pikabu.ru/story/brezaola_prigotovlenie_myasnoy_vkusnotyi_poitalyanski_v_domashnikh_usloviyakh_4702054
Я по этому рецепту несколько раз делал, нормально выходит.
Я зимой делаю копиколу (свинина), а летом бастурму(говядина) к пиву.
Остальные прошутты, панчетты и брезоалы в перерывах между ними для разнообразия.
Ок,  гляну
   
Re: хамон хочу дома забацать

Припиніть страждати хєрнею . Хамон вони "забацують "  :D
А виговлення банальної української ковбаси  вже опановано ?
Хоча з іншого боку , меньше знаєш краще спиш . Зіпсути цілу свинячу ногу хисту   не треба , теба  мати відвагу .
Бачу у місцевих чаркутерос її хоч відбавляй .
   
Re: хамон хочу дома забацать

Є, температура какая нужна?

Зависит от степени  "стерильности" твоего подвала.  Нужен  постоянньій приток чистого воздуха,  отсутствие  неотделанньіх поверхностей. 
 
  Если будет конденсат,  сьірость, грибок,   - пиши пропало. 

    Чем вьіше температура, тем бьістрее вьізревает,  но и больше риск потерять мясо.  Приходиться балансировать.   Какая у меня  температура я говорить не буду.   А то скажешь потом, что  я виноват))   

 
   
Re: хамон хочу дома забацать

Зависит от степени  "стерильности" твоего подвала.  Нужен  постоянньій приток чистого воздуха,  отсутствие  неотделанньіх поверхностей. 
 
  Если будет конденсат,  сьірость, грибок,   - пиши пропало. 

    Чем вьіше температура, тем бьістрее вьізревает,  но и больше риск потерять мясо.  Приходиться балансировать.   Какая у меня  температура я говорить не буду.   А то скажешь потом, что  я виноват))  

 
сирість теж потрібна часом
щоб пліснявою покрилось мясо
   
Re: хамон хочу дома забацать

Припиніть страждати хєрнею . Хамон вони "забацують "  :D ...

 З жиру бісяться!

Хамон по українськи- це  бройлерні окорочка на  пательні, каму занадто жирно  і  не смачно - хай пол'ють погуще майонезіком!

   
   
Re: хамон хочу дома забацать

сирість теж потрібна часом
щоб пліснявою покрилось мясо

Я в обвалці роблю.
   
Re: хамон хочу дома забацать

Я в обвалці роблю.
що таке обвалка!
   
Re: хамон хочу дома забацать

З жиру бісяться!

Хамон по українськи- це  бройлерні окорочка на  пательні, каму занадто жирно  і  не смачно - хай пол'ють погуще майонезіком!

 

Ні , зьома , це інше . Це типо : о зараз куплю брилю мармуру і висічу голу тьолку , офігенно буде .  На питання скульптору , чи ліплення волин з хліба вже не таїть жодних секретів ? відповідь буде в стилі : причому тут волини , коли вєнєру ваять зараз будемо .
   
Re: хамон хочу дома забацать

що таке обвалка!

Суміш спецій і трав і ще кой-чого, якою  обваліваю м'ясо.
Ніякою пліснявою не вкривається.
Але я роблю доволі  суху, десь   одна чверта ваги як мінімум уходить.
   
Re: хамон хочу дома забацать

Андреас колись на ФУПі давав свої рецепти бастурми і суджука. Я робила бастурму і вийшло смачно. Теж на балконі (заскленому) в шафці вивішувала. Це було осінню чи весною, вже не пам'ятаю - не було ні морозу ні спеки, десь 5-10 градусів. У нас вище 10 поверха, так що сирості не було.

Так що рецепти Андреаса перевірені особисто і вони працюють!

Ось посилання на його блог - http://www.ohtyrka.net/2013/04/16/domashnyaya-basturma/
   
Re: хамон хочу дома забацать
LAR

Подвал у меня стерильный,  на полу плитка,  подвесной потолок,  вентиляция приточно-вытяжная. Двери стеклянные.  Кирпич керамический,  покрыт пропиткой. Единственное,  что не сделала релинг с крючками для мяса))). Подойдут такие условия?

   
Re: хамон хочу дома забацать

Ні , зьома , це інше . Це типо : о зараз куплю брилю мармуру і висічу голу тьолку , офігенно буде .  На питання скульптору , чи ліплення волин з хліба вже не таїть жодних секретів ? відповідь буде в стилі : причому тут волини , коли вєнєру ваять зараз будемо .

  Я гадаю, що   кожний поважаючий себе чувак може між виносом сміття  та футбольчиком під пивко  запросто  зліпити  тьолку!

  Ну ,  не з мармуру.

  Ну,  не тьолку.

 Ну, не зліпити...

 Але ж таки може!
   
Re: хамон хочу дома забацать
LAR

https://pikabu.ru/story/brezaola_prigotovlenie_myasnoy_vkusnotyi_poitalyanski_v_domashnikh_usloviyakh_4702054
Я по этому рецепту несколько раз делал, нормально выходит.
Я зимой делаю копиколу (свинина), а летом бастурму(говядина) к пиву.
Остальные прошутты, панчетты и брезоалы в перерывах между ними для разнообразия.

Пошла по этой ссылке,  вышла на бастурму. Подумалось,  что мой рецепт. Лёгкий без точной дозировка,  как я люблю ))) https://m.pikabu.ru/story/kak_prigotovit_v_domashnikh_usloviyakh_i_v_razumnyie_sroki_ofigennuyu_basturmu_3382184#comments. Я уже засолила мясо,  на решётку и на холод выставила.
   
Re: хамон хочу дома забацать

Подвал у меня стерильный,  на полу плитка,  подвесной потолок,  вентиляция приточно-вытяжная. Двери стеклянные.  Кирпич керамический,  покрыт пропиткой. Единственное,  что не сделала релинг с крючками для мяса))). Подойдут такие условия?

 Та тьі оказьівается давно  готовилась)

 Да,  именно то, что нужно.
   
Re: хамон хочу дома забацать

Суміш спецій і трав і ще кой-чого, якою  обваліваю м'ясо.
Ніякою пліснявою не вкривається.
Але я роблю доволі  суху, десь   одна чверта ваги як мінімум уходить.
тому що в сухому місці тримаєш
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія