Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ПРАВИЛА ФУП

ПРАВИЛА ФУП Нове

ПРАВИЛА ФУП

Ми не банимо за погляди – ми банимо за нездатність гідно їх відстоювати.


1. Форум Української Правди – дискусійний політичний клуб, створений для обговорення значущих для України й світу проблем; питань, що цікавлять користувачів; обміну інформацією; інших тем, які пов'язані з загальною тематикою ресурсу "Українська Правда" та перебувають у руслі редакційної політики порталу.

2. Ці Правила є продуктом спільної згоди зареєстрованих дописувачів ФУПу та власника ресурсу. Правила можуть доповнюватися або змінюватися, якщо в цьому виникне потреба.


3. Реєстрація

3.1. Через діючий мейл з підтвердженням від адміністрації Форуму або через наявні акаунти у соцмережах (FB, Twitter, Google+).

3.2. Одразу після реєстрації користувач не може створювати нові теми у будь-якому розділі ФУПу. При цьому інші види спілкування – відповіді в цікавих темах, приватне листування тощо – надається у повному обсязі. Обмеження на створення тем знімається модератором через деякий час, після подання заявки користувачем у спеціальній темі в Адмінфорумі та ознайомленням з його повідомленнями.

3.3. Якщо модератор виносить негативне рішення щодо подальшого знаходження користувача на ФУПі, його переводять у "Передбанник" – спеціальний закритий розділ для злісних порушників, де вони мають змогу зробити висновки та переглянути власну поведінку і способи спілкування на Форумі.

3.4. В окремих випадках модератор на власний розсуд може одразу винести рішення про безперспективність перебування новоприбулого користувача на Форумі, обминаючи Передбанник.Останнє редагування: 10 листопада 2021 09:42:26 від Amid
   
ПРАВИЛА ФУП Нове

4. Заборони і порушення

4.1. Пам'ятайте, що ви знаходитесь на ресурсі "УП". Заборонені безпідставні негативні висловлювання на адресу УП та журналістів редакції.

4.2. Суперечки по ідеологічних питаннях не повинні виходити за межі Конституції, законів України та здорового глузду.

4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом та зловмисний флуд. Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом.

4.4. Заборонено розголошення приватної інформації про кожного з учасників ФУПу без їхнього дозволу.

4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії, булінгу.

4.6. Під час війни категорично заборонені спроби приниження національних символів України та атрибутів української державності, її суверенітету, підтримка терористичної діяльності, глум над постраждалими та вбитими, незалежно від того, з чиєї сторони втрати.

4.7.
Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.

4.8. Заборонено мати 2 та більше ніки, а також писати на форумі під іншим ніком під час бану.

4.9. У випадках, не передбачених перерахованими вище пунктами, рішення ухвалює модератор.

4.10. Питання, побажання, або пропозиції до модератора і адміністрації Форуму розміщуються в Адмінфорумі. Обговорення дій модератора в інших форумах заборонено. Флуд в Адмінфорумі - бан.

4.11. Беззмістовні назви тем і опитувань прирівнюються до флуду і караються баном. Тема чи опитування з беззмістовною назвою переноситься у смітник.

4.12. Заборонено публікацію будь-якого порноконтенту, перше попередження бан на 90 днів, друге - ніколи.

4.13. Зловживання інструментом користувача "Доповідь" карається баном.

4.14. Заборонено розповсюдження фейків, неперевіреної чи неправдивої інформації, яка може нашкодити обороноздатності країни.

Останнє редагування: 13 жовтня 2023 11:40:13 від Moderator1
   
ПРАВИЛА ФУП Нове

Пошта для зв'язку
fupomoderator@gmail.com


Останнє редагування: 13 лютого 2024 20:33:26 від Moderator1
   
ПРАВИЛА ФУП Нове

5. Покарання

5.1. Покарання користувачеві по кожному окремому випадку виноситься на особистий розсуд модератора. Модератор при визначенні ступеня порушення керується цими Правилами та власною совістю.

5.2. Зазвичай практика строків покарання здійснюється за схемою (кількість діб бану): 10-30-60-90 (365-9999 або "ніколи"). Однак застосування цієї схеми не обов'язково повинно бути саме таким.

5.3. Кожне покарання (на будь-який строк) одразу відображується у Банлисті.

5.4. В окремих випадках модератор може винести покарання у вигляді тимчасової заборони на створення власних гілок – за зловживання однотипними темами. Таке покарання не заноситься у Банлист та має тимчасову дію, на розсуд модератора. Покарань у вигляді усних або письмових попереджень на Форумі немає.

5.5. Модератор не моніторить усі теми та дописи без винятку. Для повідомлення про порушення Правил існує кнопка "Доповідь".


6. Права та обов'язки учасників ФУПу

Даний розділ має бути самостійно створений користувачами Форуму та погоджений з адміністратором Pravda.

Останнє редагування: 2 жовтня 2023 11:13:57 від Moderator1
   
ПРАВИЛА ФУП Нове

Роз'яснення щодо п.3.3:

3.3. Якщо модератор виносить негативне рішення щодо подальшого знаходження користувача на ФУПі, його переводять у "Передбанник" – спеціальний закритий розділ для злісних порушників, де вони мають змогу зробити висновки та переглянути власну поведінку і способи спілкування на Форумі.

Переміщення до Передбанника не є баном - користувачу лише тимчасово обмежується можливість дописувати у Клубі ФУП та деяких інших розділах Форуму.
При цьому він може продовжити спілкування в розділі "Передбанник" (створювати нові теми, опитування, відповідати у будь-якій гілці розділу, окрім службових), а також  вести приватне листування з будь-яким користувачем ФУПу, слідкувати за появою нових тем (на форумі загалом), дописів тощо.

У Передбаннику дозволяється висловлювання позиції у будь-якій формі. Доповідей там немає.

Обмеження спілкування "Передбанником" є тимчасовою мірою (від години до декількох діб, на розсуд модератора), до Банлиста не заноситься. Перевірити статус можна через профіль користувача - "Забанений" або "Передбанник", а також у гілці Передбанника "Обітатєлі".

Розділ "Передбанник" доступний усім зареєстрованим користувачам з Головної сторінки ФУП, вхід та вихід вільний (окрім тих, хто примусово переміщений у Передбанник).


Останнє редагування: 10 листопада 2021 09:40:01 від Amid
   
ПРАВИЛА ФУП Нове

4.6 "Глум над постраждалими", 4.2 "Межі законів і здорового глузду"

Адміністрація Форуму Української Правди звертає увагу дописувачів  на неприпустимість цькування громадян України, що постраждали в результаті російської агресії в Криму та розв'язаної РФ війни на Донбасі, у результаті чого люди були змушені виїжджати на велику Україну або залишились на окупованих територіях - так само, як і звинувачень у відповідь з боку постраждалих від дій РФ.

Також звертаємо увагу на неприпустимість маніпуляцій і дорікань будь-кому від будь-кого - з використанням інформації про полеглих Героїв і воїнів України, закатованих та вбитих сепаратистами та російськими найманцями громадян України тощо.
Оцінка (а)моральності подібних перекручувань, привласнювань та звинувачень знаходиться поза межами компетентності Адміністрації ФУП. Натомість Правила Форуму дозволяють запобігти цьому ганебному явищу на нашому майданчику.

Приємного спілкування!

Останнє редагування: 10 листопада 2021 09:39:52 від Amid
   
ПРАВИЛА ФУП Нове

НЕПИСАНІ Правила ФУП. Обговорення
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=834709.0
Останнє редагування: 10 листопада 2021 09:39:45 від Amid
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія