Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Водіям запропонують за гроші «стукати» один на одного :shuffle:

 Українським водіям запропонують за гроші «стукати» один на одного
оновлено 15 Чер, 2019

В Україні з’явився мобільний додаток, за допомогою якого кожен автолюбитель може фіксувати недотримання ПДР іншими водіями. За допомогу поліції можна буде отримати відсоток від штрафу.

Додаток DashcamUA працює як відеореєстратор. Водій, який помітив порушення ПДР, дає голосову команду на запис відео, потім зберігає його, і відправляє його зі своїми коментарями на сервер. Потім поліцейські переглядають відео і визначають, чи було чи ні порушення.

Мобільний додаток захищено від небажаних проникнень. Тобто стерти або видалити відео не вийде, якщо раптом у когось з’явиться таке бажання.

Розробники цього додатка вважають, що водіїв потрібно зацікавити фінансово. Передбачається, що 20% від суми штрафу зробить українських водіїв «активними».

Поки це тільки громадська ініціатива. Перш ніж вона стане реальністю, повинен бути розроблений відповідний законопроект, а потім ще й затверджений у Верховній Раді. Які шанси, що така ідея буде реалізована? Сказати важко. У деяких країнах, у всякому разі, вже працюють подібні мобільні додатки.

http://mmr.net.ua/autoworld/news/97944
   
Українським водіям запропонують за гроші «стукати» один на одного
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=615983.0
   
Давно пора.
   
тепер кожна бабка купить по смартфону  :weep:  :weep:  :weep:

   
А на кортеж це буде поширюватись? :dance3: Бо думаю кинути роботу та займатися цим. Тоді вчителі із своїми жалюгідними 4000 мені заздрити будуть.


Останнє редагування: 15 червня 2019 21:26:51 від ALex_LSE
   
Пешеходам сделайте. Буду стучать на тех, кто окурки разбрасывает.
   
а за використання мобілки під час руху будуть трахати стукачів?
   
Правильно. В Германии это норма.
Если человек на дороге создает аварийную ситуацию для участников движения, что в этом крамольного?
   
Так от воно яка вона, держава у смартфоні  :lol:
   
а можно стукати в ранге пешехода??
   
У меня регистратор все пишет, куда отсылать с него видео?
   
Ну так саме і будувалась комфортна Європа.
Ще років трмста тому пропонували закласти мудака-сусіда, який вливав помиї на вулицю А інакше вже терпіти було неможливо. Мерли як мухи від антисанітарії. Точно так і зараз, манюпас мре на дорогах
   
Нормально. намагаюсь їздити без порушень ПДД в принципі. І мені дуже не подобається коли якийсь поц обганяє мене через дві суцільні осьові з виїздом на зустрічну смугу і перевищенням швидкості. У такому випадку дуже не вистачає можливості зафіксувати таке нахабство.
   
А потім в поліції "за копієчку маленьку" зіллють базу стукачів і їм спалять машини. І добре ще буде, якщо тільки машиною обійдеться.
   
Ото активістам буде радості
   
Не будет такого, никогда. Адвокаты вмиг отклонят все видеозаписи как теоретически сфальсифицированые, камеры смартфонов же не пишут водяные знаки с метками в видео, значит, видео можно подредактировать - любой судья согласится с такими доводами. Правда, есть лазейка - видео снимать и помечать водяными и време́нными знаками будет сертифицированая полицией софтина и тут же отправлять на сервера полиции, что сделает невозможным постобработку.
   
А потім в поліції "за копієчку маленьку" зіллють базу стукачів і їм спалять машини. І добре ще буде, якщо тільки машиною обійдеться.
А стукачи должны быть только анонимными, их личности никого не интересуют - нужно только видео.
   
Тормознув на переході. Зліва на швидкості десь 100км обганяє бляхар, прямо перед носом дітей які вже почали переходити. От як таку скотину не наказати? Звичайно що то добре що можна буде про порушення повідомляти.
   
Не знаю, хто де шо стукав, а от пару хвилин тому щось гучно детонувало в Шевченківському районі Києва.
   
Тормознув на переході. Зліва на швидкості десь 100км обганяє бляхар, прямо перед носом дітей які вже почали переходити. От як таку скотину не наказати? Звичайно що то добре що можна буде про порушення повідомляти.
Іноземця шукати будуть і з нього стягувати штраф?
   
Стук , це завжди погано. 8-:
   
А стукачи должны быть только анонимными, их личности никого не интересуют - нужно только видео.
Ну так тут же пропонується виплачувати стукачам винагороду. А як ви це зробите анонімно ?
   
Не знаю, хто де шо стукав, а от пару хвилин тому щось гучно детонувало в Шевченківському районі Києва.
Маячки.
Чекаємо новин про подію.
   
До речі, в Европі порушують ще й як, але,якщо поліція впіймає, буде непереливки. Якось їхав 78 там,де знак 50 був. Проїжджав селище,будинки закінчились,але до знаку *кінець населенного пункту* ще не доїхав. Поліція рейд проводила ,попав на *фару*..,мінімальний штраф 300 евро. Заплатив..
   
Ой, я только за сегодня съездил Киев - Сквира и обратно, мог бы нарепортить с пару десятков видосиков)) Правда и сам, пару моментов было поднакосячил)
   
а можно стукати в ранге пешехода??

гораздо больше пользы было бы, если можно на пешеходов и велосипедистов стучать.
на первых - хотя бы за переход в неположенном месте, на вторых - за проезд по переходу.
   
А на кортеж це буде поширюватись? :dance3: Бо думаю кинути роботу та займатися цим. Тоді вчителі із своїми жалюгідними 4000 мені заздрити будуть.

Якщо кортеж в супроводі поліції то ні.
   
на первых - хотя бы за переход в неположенном месте, на вторых - за проезд по переходу.
І чого я не пам'ятаю, коли останній раз в Києві бачив те, чи інше?
   
Тормознув на переході. Зліва на швидкості десь 100км обганяє бляхар, прямо перед носом дітей які вже почали переходити. От як таку скотину не наказати? Звичайно що то добре що можна буде про порушення повідомляти.
в таких ситуаціях треба включати  поворот і трішки зрушити з місця пару см.щоб цей водятл очканув і пригальмував,деколи навіть треба перекрити собою , робив так не  раз, .але краще думати наперед, коли пропускаєш людей там де інтенсивний рух.
Весь такий правильний , нехай вони думають ,потік авто великий , в результаті жмур .У всьому треба  мати здоровий глузд , а не  машинальні рефлекси .Бо ці олені переважно  йдуть і думають що всі зупиняться.Вони ж не задумуються що у нас при всіх владах(тепер вже при ЗЕ) торгують посвідченнями водія як черешнями на базарі.
   
гораздо больше пользы было бы, если можно на пешеходов и велосипедистов стучать.
на первых - хотя бы за переход в неположенном месте, на вторых - за проезд по переходу.
краще би дозволили законом давати таким гандонам  копняка  в сраку  , а велосипідоргам підзатильники.
   
>>Передбачається, що 20% від суми штрафу зробить українських водіїв «активними».

А за фиксирование нарушения полицейскими - 2000%
   
стукати треба на учасників руху, а не водіїв.
на пішоходів, водіїв, велосипедистів тощо.
   
>>Передбачається, що 20% від суми штрафу зробить українських водіїв «активними».

А за фиксирование нарушения полицейскими - 2000%
+100500
   
І чого я не пам'ятаю, коли останній раз в Києві бачив те, чи інше?
Ну, цього я не знаю...
Але декількох перших і одного з других я сьогодні бачив за ту годину, що їздив Троєщиною.
   
Ну, цього я не знаю...
Але декількох перших і одного з других я сьогодні бачив за ту годину, що їздив Троєщиною.
На периферії, в обласних і райцентрах - так, буває, і за це тра писдити однаково з водіями. В Києві - справді не бачу, а єпанатів за кермом - бачу щодня.
   
>>Передбачається, що 20% від суми штрафу зробить українських водіїв «активними».

А за фиксирование нарушения полицейскими - 2000%

Про які саме порушення йде мова?
Про перевищення службових обов'язків, зловєивання владою, вимагання хабарів?
Чи про те, що поліціянти поставили авто, там де зупинка заборонена, коли приїхали на виклик?
   
стукати треба на учасників руху, а не водіїв.
на пішоходів, водіїв, велосипедистів тощо.

На пішохода не причепиш номера.  Шраф можливий тільки там де на відео чітко видно номер авто.
   
поліціянти поставили авто, там де зупинка заборонена, коли приїхали на виклик?
якщо без маячка, то це порушення
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія