Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ходять гроші за

Re: Ходять гроші за

Наразі відомо, що Твердохліб минулого року під час роботи на будівництві наступив на цвях, але після лікування в домашніх умовах рана не гоїлася, розвинулася гангрена.

І чим лікарі винні, що він не звернувся раніше?
   
Re: Ходять гроші за
RSP

Особливо доставляють ідіоти які вважають що держава має на шару рятувати кожного бомжа, алкаша і торчка
Не сумніваюся в твоїх розумових здібностях, астеріксний ти наш.
Але так ніхто більше не вважає.
   
Re: Ходять гроші за

Тим, що за то звернення теж ІМНО хотіли грошей.
   
Re: Ходять гроші за

А в поликлиниках эти разрекламированные семейные врачи с гигантской зарплатой продолжают выписывать самое дорогое и ненужное. Наших аналогов не знают, вообще. Работают на Западного дядю.
   
Re: Ходять гроші за

Уже и лекарств многих наших нет вообще. Тупо задавили производителя, чтоб их не выпускали. Похоже, это дело рук супрун. Ферроплекта, к примеру, уже в аптеках нет.
   
Re: Ходять гроші за

А в поликлиниках эти разрекламированные семейные врачи с гигантской зарплатой продолжают выписывать самое дорогое и ненужное. Наших аналогов не знают, вообще. Работают на Западного дядю.

Знати аналоги - це робота фармацевта, а не лікаря.
   
Re: Ходять гроші за

А в поликлиниках эти разрекламированные семейные врачи с гигантской зарплатой продолжают выписывать самое дорогое и ненужное. Наших аналогов не знают, вообще. Работают на Западного дядю.
Рецепти виписують за діючою речовиною. Питайте в апцеці дешевий аналог.
   
Re: Ходять гроші за
RSP

Рецепти виписують за діючою речовиною. Питайте в апцеці дешевий аналог.

Ні. В рецептах вказується саме назва препарату.
А те що ця діюча речовина може бути в значно дешевших і навіть українських препаратах це з області "догадайся сам".
Хоча є одиниці нормальних лікарів які ці тонкості хворим пояснюють.
А решта виписують ті за які отримують "подяку" від фармакологія.
   
Re: Ходять гроші за

Ні. В рецептах вказується саме назва препарату.
А те що ця діюча речовина може бути в значно дешевших і навіть українських препаратах це з області "догадайся сам".
Хоча є одиниці нормальних лікарів які ці тонкості хворим пояснюють.
А решта виписують ті за які отримують "подяку" від фармакологія.

Насправді, це робота фармацевта пояснити пацієнту можливі аналоги.
   
Re: Ходять гроші за

+
   
Re: Ходять гроші за
RSP

Насправді, це робота фармацевта пояснити пацієнту можливі аналоги.

Не буде сперечатися тому що я і не лікар і не фармацевт.
   
Re: Ходять гроші за

Не сумніваюся в твоїх розумових здібностях, астеріксний ти наш.
Асте шо  :facepalm: Якщо ти про asterisk то я ніколи з ним справу не мав.  Але про всяк випадок, іди в xуй
   
Re: Ходять гроші за
RSP

Асте шо  :facepalm: Якщо ти про asterisk то я ніколи з ним справу не мав.  Але про всяк випадок, іди в (x)
Ололо який ти моцний. На всяк випадок іди до Паші на процедури інтимні.
   
Re: Ходять гроші за

Ололо який ти моцний. На всяк випадок іди до Паші на процедури інтимні.
Ти натурально є6анувся разом з Павлом
   
Re: Ходять гроші за
RSP

Ти натурально є6анувся разом з Павлом
За гель для жопи і до Павла. Мені ти не потрібен і не цікавий.
   
Re: Ходять гроші за

За гель для жопи і до Павла. Мені ти не потрібен і не цікавий.
От і набрудершафт один одному присуньте, два ватних красеня-пiдорасеня
   
Re: Ходять гроші за
RSP

От і набрудершафт один одному присуньте, два ватних красеня-пiдорасеня
Пока що ви там з ним вдовох присовуєте. В основному він тобі звичайно, але то ваше, інтимне.
   
Re: Ходять гроші за

Был прооперирован. Платить пришлось. Мешок лекарств не пришлось, из госпиталя,  тут есть особенности, тутор оплатить сталось. Не много 700 гривен, итог, восстановить колено, надколенник, стоит около 20 тысяч, может чуть больше и это почти половина была от державы.
   
Re: Ходять гроші за

Не много 700 гривен, итог, восстановить колено, надколенник, стоит около 20 тысяч, может чуть больше и это почти половина была от державы.

Шось не можу вловити кореляцію між 700 гривень та 20 штук. :S
   
Re: Ходять гроші за

Там немного странные расклады, если бы очень захотел, то все бы держава оплачивала, но как всегда не вовремя.по итогу - как есть. И не я один такой.
   
Re: Ходять гроші за

Шось не можу вловити кореляцію між 700 гривень та 20 штук. :S
птах, все просто. Там и нет той корреляции. Тутор это обнимающая ногу штука,  из пластика, с двум алюминиевыми хуйнюшками. Классная штука, заменяет гипс, ногу помыть можно. Если варианты тутор или гипс - надо брать тутор. Деньги пошли за операцию ибо не от МО, райбольница с волшебными докторами, лекарства все же на шару, два мешка привезли. Все хорошо, что хорошо кончается.
   
Re: Ходять гроші за

Но я вам говорю, что сломание надколенника стоит около 20 тысяч сейчас. И ничего с этим сделать нельзя.
   
Re: Ходять гроші за

Тутор это обнимающая ногу штука,  из пластика, с двум алюминиевыми хуйнюшками.
А, ось воно як називається!
   
Re: Ходять гроші за

Эй какой фотохранябильник тут считается не мерзотным? Ну не на радикал же идти, чтоб вам фото показать?
   
Re: Ходять гроші за
RSP

Но я вам говорю, что сломание надколенника стоит около 20 тысяч сейчас. И ничего с этим сделать нельзя.
А я тобі кажу що так воно і має бути. Або серйозні страховки. Правда щоб плати були через касу. А не херургам в кишеню.
А хірурги і інші лікарі щоб отримували зарплату більшу як жопомий в Польщі. Значно більшу. І були зацікавлені жити чесно.
   
Re: Ходять гроші за

Птах.  Бегать не могу. Я вешу 72 кг и это не мышцы, я полностью потерян как подвижный человек. Вы на такое согласитесь? Не думаю.
   
Re: Ходять гроші за
RSP

Птах.  Бегать не могу. Я вешу 72 кг и это не мышцы, я полностью потерян как подвижный человек. Вы на такое согласитесь? Не думаю.
Та ему достаточно будет страусиное перо в зад, чтобы руль высоты и направления появился. Полетит.
   
Re: Ходять гроші за

Вот та ихняя хуета, где МО  с Минздавом пересекается, оно как ни странно, но не все плохо, временами и хорошо.
   
Re: Ходять гроші за

Эй какой фотохранябильник тут считается не мерзотным? Ну не на радикал же идти, чтоб вам фото показать?

я сюди складаю

http://piccy.info
   
Re: Ходять гроші за

Та ему достаточно будет страусиное перо в зад, чтобы руль высоты и направления появился. Полетит.
сорри, вас не люблю, вы мне противны, но думаю, что  будет как-то то перец выживет.
   
Re: Ходять гроші за

Пока що ви там з ним вдовох присовуєте. В основному він тобі звичайно, але то ваше, інтимне.
Вудкокрад, я тобі ще раз кажу - іди разом з семиколінний встань у колінно-локтьову і шваброю один одного покохайте, ватники.
   
Re: Ходять гроші за

Не стрибайте що все погано. Гроши перетикають. По троху. ликуютьсь войин наши.
   
Re: Ходять гроші за
RSP

Вудкокрад, я тобі ще раз кажу - іди разом з семиколінний встань у колінно-локтьову і шваброю один одного покохайте, ватники.

Ще раз кажу - для чого воно мені, це твоє з ним інтимне. Тому займайтеся. Мені пох.
   
Re: Ходять гроші за
RSP

сорри, вас не люблю, вы мне противны, но думаю, что  будет как-то то перец выживет.
Та мені як тому татарину "наступать бєжать отступать бєжать" багато чого потую і ви в тому числі. Так що все буде добре.
   
Re: Ходять гроші за

Я вам скажу,  що з війска а то мої друзі, то мало не три чверті за рік протреубують допомоги. Так бува.це ежк стосується найкрвщих.
   
Re: Ходять гроші за
RSP

Бачачи українську медицину і освіту я хуйло не боюся. Пздц підкрадеться не з півночі. На місці хуйло я б не вводив війська в Україну як би мене не просили. Тут вже порядок не наведе ніхто. В тому числі і Зе.
   
Re: Ходять гроші за

Я вам скажу,  що з війска а то мої друзі, то мало не три чверті за рік протреубують допомоги. Так бува.це еже стосується найкрвщих. Часто треба допомога, вже маю ти рабитихґх не наших, чужих. 
   
Re: Ходять гроші за

Бачачи українську медицину і освіту я хуйло не боюся. Пздц підкрадеться не з півночі. На місці хуйло я б не вводив війська в Україну як би мене не просили. Тут вже порядок не наведе ніхто. В тому числі і Зе.
Ти ватний тридварас
   
Re: Ходять гроші за

52 долбаногро учня все мне братья. Уже двух нет  так не стало. Говно, они не могут не мереть.
   
Re: Ходять гроші за

А ви, РСП, отвратительни.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія