Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кучма, через пів години вже знав, що Гонгадзе вбили!

Давид, ты лучше скажи откуда у Мороза взялись пленки Мельниченко? Коля принес?

Да, сам Коля
   
Прикольна розмова з дзеркалом, але звери у3вагу Фантомасе, ти ніде чітко не пояснив

ЯК вбивство Гонгадзе мало б зробити Кучму -- ще раз президентом

При цьому, зваж, що я дуже поважаю Мороза і завжди, коли міг голосував саме за нього

Проте, результатом вбивства Грнгадзе стало не що інше як акція "Україна без Кучми"
Якби вона перемогла, то замість Кучми Україну очолив би -- Ющенко

Саме загибель Гонгадзе й призвела до "Кольчуг", Тузли та Майдану
Це все ланки одного ланцюга. Задача була -- змінити Нейтральний статус України
НМД

Цікаво було б з Сан Саничем на цю тему поговорити, бо ти не розказуєш правди

Не пояснюєш ЯК вбивство Гонгадзе могло б допомогти переробратися Кучмі
та
Хто -- дав плівки Мельниченку та зарядив його і керував ним (бо ясно, що це був не Мороз)

Суцильный бред

Пленки и убийство Гонгадзе никоим образом не связаны, пленки м-ра рятували Украину от повной диктатуры Кучмы, а для повной диктатуры Кучмы треба було тело Гонгадже, план который разработал Литвин и согласовал с Кучмой, Кравченко тоже был посвещен в этот план

   
и посадка главного конкурента и критика режима Кучмы, Мороза А.А.

Тут хочеться нагадати, що на президентських виборах 1999 р у другий тур проти Кучми вийшов не Мороз
тому звідки взялося "головний конкурент" я хз...
   
Тут хочеться нагадати, що на президентських виборах 1999 р у другий тур проти Кучми вийшов не Мороз
тому звідки взялося "головний конкурент" я хз...

Станом на 1999 рік головним конкурентом був саме Мороз

По-перше, зробили все, щоби не йшов Ющ (проти Кучми)
-- за це Ющ отримував посаду ПМ
По-друге, зробили Канівську четвірку спецом, щоб не пропустити Мороза
-- за це один чоловік потім отримав посаду секретаря РНБО

Думаю, що саме цей чоловік й організував злив плівок і координував Мельниченка, але це було вже потім

1999 рік

Тоді ми могли прибрати Кучму, але не факт, що було б краще, бо Мороз занадто світла людина, аби могти протистояти тим, хто убив Гонгадзе
НМД
   
а для повной диктатуры Кучмы треба було тело Гонгадже,

Дуже на те схоже. Багато вже не пам’ятають, але у Кучми таке було вже просто фірмовою фішкою.
Коли його обирали Премьер - міністром він запросив надзвичайні повноваження для виходу з кризи, які у підсумку вилилися у страшенну корупцію, що аж Звягільській утік в Ізраіль.
Далі був випадок, в країні зібрали рекордний врожай, Кучма пропіарився, роздав нагороди, а зимою виявилось в країні нема з чого випікати хліб, що сказав Кучма? - "хліб вивезли спекулянти".
Пригадуємо далі, був виступ Кучми де він обурювався корупцією на дорогах, та кричав, що особисто бере це на контроль, результат?- на дороги заробляти вийшла ледь не вся мусарня.
На плівках Мельниченко згадується про вирубку лісів, мутки Бакая, фальсифікація виборів.
За будь-яку справу за яку брався Кучма перетворювалось у лайно для країни.
Можна припустити, що знайшовши тіло Гонгадзе, Кучма би запросив додаткових повноважень для наведення порядку, а насправді встановлення диктатури.
Дивлячись на це все, як можна говорити, що така людина взяла курс на західні цінності?


   
Знаете почему Кучма с Литвиным до сих пор не были в суде даже  свидетелями
   
Потому что на их стороне олигархи ( которых Кучма и вырастил  ) СМИ и деньги
и каждый президент последние 20 лет выбирал их сторону
а не нашу
   
КАждому президенту было что скрывать от народа
( свою корупцию или своего окружения Вагнергейт или еще что нибудь) )
именно поэтому все старались заручиться поддержкой олигархов их СМи денег и влияния
и Буба в этом совершенно не исключение

Останнє редагування: 17 вересня 2021 18:39:37 від vadym
   
Станом на 1999 рік головним конкурентом був саме Мороз

По-перше, зробили все, щоби не йшов Ющ (проти Кучми)
-- за це Ющ отримував посаду ПМ
По-друге, зробили Канівську четвірку спецом, щоб не пропустити Мороза
-- за це один чоловік потім отримав посаду секретаря РНБО

Думаю, що саме цей чоловік й організував злив плівок і координував Мельниченка, але це було вже потім

1999 рік

Тоді ми могли прибрати Кучму, але не факт, що було б краще, бо Мороз занадто світла людина, аби могти протистояти тим, хто убив Гонгадзе
НМД

Марчук не имеет никакого отношения к м-ру и к пленкам, це все вигадка

М-р делал все сам и когда у него была определенная дискография розмов, то он почав искать выходы на политиков, которые могли бы дать ход этим записям
   
Потому что на их стороне олигархи ( которых Кучма и вырастил  ) СМИ и деньги
и каждый президент последние 20 лет выбирал их сторону
а не нашу

У него есть Пиня, который чихлится на всех и все выбирают бабло
   
Каждый последующй президент после Кучмы  на самом деле просто хотел сесть на место папередника
на их потоки скрутки и коррупционные схемы на таможнях
отмывать деньги на больших проектах  подмять под себя силовиков и суды
и  самое главное наконец то попасть в ВИП ложу на на игре Динамо рядом с Кучмой
   
Вот поэтому Кучма никогда не был в суде и не будет
именно поэтому Кучма желанный гость на всяких форумах
а многие журналисты до сих пор бояться писать на эту тему

Останнє редагування: 17 вересня 2021 18:47:28 від vadym
   
Станом на 1999 рік головним конкурентом був саме Мороз

По-перше, зробили все, щоби не йшов Ющ (проти Кучми)
-- за це Ющ отримував посаду ПМ
По-друге, зробили Канівську четвірку спецом, щоб не пропустити Мороза
-- за це один чоловік потім отримав посаду секретаря РНБО

Думаю, що саме цей чоловік й організував злив плівок і координував Мельниченка, але це було вже потім

1999 рік

Тоді ми могли прибрати Кучму, але не факт, що було б краще, бо Мороз занадто світла людина, аби могти протистояти тим, хто убив Гонгадзе
НМД
Ну у тебе і макітра. Щось не пойняв: вбив Кучма, щоб прибрати Мороза, чи вбило ЦРУ, щоб поставити Ющенка?
   
Ну у тебе і макітра. Щось не пойняв: вбив Кучма, щоб прибрати Мороза, чи вбило ЦРУ, щоб поставити Ющенка?

Да там каша, никакой логической цепи

Кучма никого не видел преемником кроме себя любимого и на Юща не треба було давити, он бздло пажни був и таким остався
   
Він не убивав і не замовляв

Убивство Гонгадзе мало за мету -- відсторонення Кучми від влади
Плівки монтувалися під те ж саме
До влади мав приити Ющ
А иого дружина -- ...
Тепер Ви знаєте правду
От і живіть з цим)))
о, вот это оху е в шее еще не в бане ))
   
про чучму вопрос один.Появление париии, которая национализирует у детвары-мажоров награбленное. Ну а так, первое, мотив понятен. Создан ресурс, которых только машка смогла поставить на службу номенклатуры. К стати, а чего это Гонгадзе зачистили возле ее дома? А, почему Шеремета  грохнули  тоже по близости? Участие УП машки в извращении идеологии Майдана? Зачистка? Или вопрос-труд в закрытом (курированым подельниками свыни)  институте Севастополя? И последний вопрос.Зеленский стает на ноги.В Штатах приходит новая обладминистрация.И  машка линяет лямлм по пути Попандопалы. Это к тому, что мотив у чучмы железобетонный.А кравченко, это жирная точка. Простоо песяня.Есть единственное оправдание чучуку.Не он один грабил.А все красные директора и их холуи. Т.е. решение возвращение награбленного чучмы, без подельников в регионах, поросто не имеет смысла.
   
Зеленский стает на ноги
Обоссака місяця!!!!
   
Нет, блин, они тупо решили 12-15лет-пожизненно отдохнуть от семьи на зоне и поэтому оговорили себя..  :facepalm1:

ну коли альтернатива - смерть то і 15 років можна посидіти
   
если бы не пленки

фантік ну ти шо віриш що плівки це ВИПАДКОВІСТЬ?
   
Обоссака місяця!!!!
о быдло моыное замычало
   
о быдло моыное замычало
яке? Цікаво просто.
   
Дворкіс пішов, а Ваховський як став головою? Без виборів?
Не пам'ятаю, щоб були вибори у 2000.
Були у 2002 році
   
Я ж не питаю про що Ви пам'ятаєте.. :)
Просто стати мером можна лише на виборах - так згідно  чинного законодавства. І не дивлячись що за ці  20 років саме законодавство багато разів мінялося та оновлювалося, цей принцип не мінявся, якщо я не помиляюся. Без виборів - лише в.о. Тому і цікавлюся.. Мабуть якісь швидкоплинні такі були - які Ви не помітили.. :)
   
Без виборів - лише в.о.
Ну, може я й провтикав.
Тому зайшов на сайт міськради, подивився.
Видно, шо усіх голів за сучасності обирали й лише Ваховський "працював головою".
Імхо, шось  пані  Притула сплутала у спогадах.
   
Відносно виборчого штабу Ваховського, де працював Гонгадзе - це не лише спогади, це і покази в справі..  :)
   
Далее, Данилыч утвердал и утверждает, что вообще не знал об убийстве, но это полная ложь, он был прекрасно осведомлен от Кравченка о подготовке УБИЙСТВА Гонгадзе, где, тщательный план разрабатывали Кравченко, Литвин и главный заказчик этого днла - Кучма
не вірю.
Помню я ще був малим, і ніфуя не розумів, але транслювали кучму, він там мало не ридав і про шось камлав, я хз про шо.
Питаю у когось із старших "шо це він так кричить", кажуть "а це через убивство".
Я тоді ваще не розбирався у політиці (мабуть єдине шо знав шо кучман през і всьо), але ще тоді, малим, слухаючи кучмині камлання, у мене лічно (я хз канєшно, і не ручаюсь на всі сто, але ще тоді було стійке враження, шо чувака підставили і він щас сциться в штани і не знає шо робити).
   
фантік ну ти шо віриш що плівки це ВИПАДКОВІСТЬ?

Це випадковість, никакие спецслужбы за пленками не стоят и не стояли кроме самого м-ра и никакого звязку с убиством Гонгадзе они не имеют, кроме того, что пленки показывают истинное лицо Кучмы, Литвина, Кравченко, Порошенка и многих других уебанов
   
не вірю.
Помню я ще був малим, і ніфуя не розумів, але транслювали кучму, він там мало не ридав і про шось камлав, я хз про шо.
Питаю у когось із старших "шо це він так кричить", кажуть "а це через убивство".
Я тоді ваще не розбирався у політиці (мабуть єдине шо знав шо кучман през і всьо), але ще тоді, малим, слухаючи кучмині камлання, у мене лічно (я хз канєшно, і не ручаюсь на всі сто, але ще тоді було стійке враження, шо чувака підставили і він щас сциться в штани і не знає шо робити).

Він сам себе підставів, бо потерял чувство  меры, а мера сыграла с ним плохую шутку
   
бо потерял чувство  меры
не вірю шо замовляв УБИВСТВО.
Запресувати журналюгу, шоб поменше пи3дів - ДА. Стопудів дав такий наказ, а литвин побіг давати розпорядження.
Але iшоб ізначально віддавати розпорядження завалити - ніфуя не вірю. Шо кучман шо литвин - це два сільських рагуля. Які там нафуй замовні убивства, єбать  :facepalm1:
   
ну коли альтернатива - смерть то і 15 років можна посидіти
Та да. Пукача вон так запугали что он решил от альтернативной смерти на пожизненном спрятаться..  :weep:
   
не вірю.
Помню я ще був малим, і ніфуя не розумів, але транслювали кучму, він там мало не ридав і про шось камлав, я хз про шо.
Питаю у когось із старших "шо це він так кричить", кажуть "а це через убивство".
Я тоді ваще не розбирався у політиці (мабуть єдине шо знав шо кучман през і всьо), але ще тоді, малим, слухаючи кучмині камлання, у мене лічно (я хз канєшно, і не ручаюсь на всі сто, але ще тоді було стійке враження, шо чувака підставили і він щас сциться в штани і не знає шо робити).

я дуже добре пам'ятаю як кучма сказав - я не знаю хто такий гонгадзе і ПЕРЕХРЕСТИВСЯ
   
Та да. Пукача вон так запугали что он решил от альтернативной смерти на пожизненном спрятаться..  :weep:

пукач взагалі окрема історія
ніхто його не чипав доки донбляді не захопили владу
   
я дуже добре пам'ятаю як кучма сказав - я не знаю хто такий гонгадзе і ПЕРЕХРЕСТИВСЯ
і шо
   
пукач взагалі окрема історія
ніхто його не чипав доки донбляді не захопили владу
Це брехня звісно, але взагалі яке це має значення? Здається влада вже четверта в країні з його арешту і при всіх він від того факту  що вбив саме він - не відмовляється.. Поясніть що саме може його примушувати брати на себе, по Вашім  версіям, чужу провину і отримувати за це  довічне ув'язнення?   :)
   
Шо кучман шо литвин - це два сільських рагуля. Які там нафуй замовні убивства, єбать
Лукашатій в Білораші також вийшов з рагулів-колгоспників.
Що не завадило йому замочити таку купу незгодних, шо нашому Кучмі та Овочу й не снилося.

В принципі зрозуміло  мотиви Кучми-Кравченка, мовляв "якийсь грузин приліз до України й дозволяє собі фуєсосити нормальних пацанів, демонструючи лохам та терпілам поганий приклад".

В принципі, вони бачили як в Раші-Білораші "рішають питання" з занадто борзими  журналюгами, то звісно вирішили мавпувати ті варіанти.

Останнє редагування: 17 вересня 2021 22:45:22 від птах Сорока
   
не вірю шо замовляв УБИВСТВО.
Запресувати журналюгу, шоб поменше пи3дів - ДА. Стопудів дав такий наказ, а литвин побіг давати розпорядження.
Але iшоб ізначально віддавати розпорядження завалити - ніфуя не вірю. Шо кучман шо литвин - це два сільських рагуля. Які там нафуй замовні убивства, єбать  :facepalm1:

Если хотели прессануть, то могли просто отпиздить возле дома, а так, вывезли в лес, двое держали за руки и за ноги, а Пукач ремнем задушил Гонгадзе, потом откопали яму и бросили тело, после чего Пукач поехал на встречу к Коавченко и доложил, что дело сделано, Кравченко доложил сразу эту новость Кучме, Литвину
   
Це брехня звісно, але взагалі яке це має значення? Здається влада вже четверта в країні з його арешту і при всіх він від того факту  що вбив саме він - не відмовляється.. Поясніть що саме може його примушувати брати на себе, по Вашім  версіям, чужу провину і отримувати за це  довічне ув'язнення?   :)

що брехня?
КОЛИ заарештували пукача?
   
2009 рік, липень чи червень..
   
Если хотели прессануть, то могли просто отпиздить возле дома, а так, вывезли в лес
а хіба не у відділок тягали? Я десь читав, шо спочатку тягли у відділок, і кажись там і прибили. Хоча може помиляюсь, дуже давно було
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія