Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вибрали? :king2:

Вибрали?  :king2:

К началу нового отопительного сезона правительство разработало новые правила и утвердило новую форму расчетов за отопление. Плата за отопление будет осуществляться по-новому. Граждане вынуждены будут ежемесячно платить за отопление, даже если им отрежут тепло за долги.
   
Re: Вибрали?  :king2:

В случае, если договор не будет составлен и подписан в индивидуальном порядке, коммунальщики опубликуют его текст на своем сайте. Это будет значить, что всех абонентов автоматически оповестили о предмете и условиях договора. Далее, если в течение 30 дней с момента опубликования текста договора совладельцы многоквартирного дома не договорятся с другим поставщиком услуг, то опубликованный договор автоматически будет считаться заключенным.

Что касается владельцев индивидуальных домов, то их договор с поставщиком тепла будет считаться заключенным, если в течение месяца со дня опубликования его текста домовладелец не отказался от услуг поставщика.
   
Re: Вибрали?  :king2:

Людас одобряет (tu)
   
Re: Вибрали?  :king2:
N88

Ті хто не схвалюють - кацапські агенти!
   
Re: Вибрали?  :king2:

К началу нового отопительного сезона правительство разработало новые правила и утвердило новую форму расчетов за отопление. Плата за отопление будет осуществляться по-новому. Граждане вынуждены будут ежемесячно платить за отопление, даже если им отрежут тепло за долги.
а как иначе в многоквартирных домах? Отрезать отопление и пусть соседи греют потому что я самый умный?
   
Re: Вибрали?  :king2:

следует читать, что как не платили так и не будут платить

но ждунов хуйло-освободителя от соросят прибавится
   
Re: Вибрали?  :king2:

Чому я не можу відключитися від мережи? Мені не потрібен газ, мені не потрібен котел. Чому мене в багатоквартирному будинку не бажають відключати?
   
Re: Вибрали?  :king2:

вибрали...
...жеріть
   
Re: Вибрали?  :king2:

...жеріть
:=V
   
Re: Вибрали?  :king2:

Бубочка ніби на хайпі на тарифах прийшов до влади?
   
Re: Вибрали?  :king2:

зубажіли (ц) порошкі, зраду  ганяють
   
Re: Вибрали?  :king2:

К началу нового отопительного сезона правительство разработало новые правила и утвердило новую форму расчетов за отопление. Плата за отопление будет осуществляться по-новому. Граждане вынуждены будут ежемесячно платить за отопление, даже если им отрежут тепло за долги.
Все таки цитуй весь текст, а не тільки шапку псевдожурналістів. Оплачувати прийдеться частку в обігріві місць загального користування (коридори і тамбури), і вроді за обслуговування внутрішньобудинкови х мереж
   
Re: Вибрали?  :king2:

НЕХАЙ ЖРУТЬ! Обрали-жріть!
   
Re: Вибрали?  :king2:

Тепер же не буде різниці локдаун не локдаун а від комунальних послуг відключатимуть :(

Бубочка так підписав.

Вступили в силу изменения в законодательство, которыми отменен запрет ограничивать предоставление жилищно-коммунальных услуг гражданам Украины в случае наличия задолженности.

Соответствующие поправки были внесены законом "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно упрощения присоединения к электрическим сетям",

Закон был подписан президентом Владимиром Зеленским 19 августа и вступил в силу на следующий день.

Среди прочего, документом внесены изменения в закон "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины, направленных на предупреждение возникновения и распространения коронавирусной болезни (COVID-19)".
   
Re: Вибрали?  :king2:

Все таки цитуй весь текст, а не тільки шапку

Процитував текст заголовку. Дав посилання на джерело.
   
Re: Вибрали?  :king2:

Я їбу трупи дітей
Уйобок.
   
Re: Вибрали?  :king2:

Бубочка ніби на хайпі на тарифах прийшов до влади?

Не - ніби,  а точно!
   
Re: Вибрали?  :king2:

Процитував текст заголовку. Дав посилання на джерело.
Посилання нема
   
Re: Вибрали?  :king2:

.Я їбу трупи дітей, бо я  педріло єбуче
бердянське шоколядне  чікатілО
   
Re: Вибрали?  :king2:

Фу, зелений уйобок почав редагувати цитоване. Очікувано.
   
Re: Вибрали?  :king2:

Фу, зелений уйобок почав редагувати цитоване. Очікувано.
От мені чисто по-людськи цікаво. Що примушує людину, яка зрідка пише розумні і глибокі пости, весь інший час корчити з себе бидло? Це таке уявлення про альфа-самцову поведінку? Чи в реалі посратися нема з ким/небезпечно, а душа просить?
   
Re: Вибрали?  :king2:

А як там нараховуються субсидії?
Ось моделюємо ситуацію. До нового року ще якось багатоквартирний будинок оплачував рахунки. А з січня як завжди падіння активності, локдаун, нема заказів та роботи, заробіток нараховується мінімум. Оплачувати рахунки нема чим.
Сім'я подає на субсидію, а там, що, в термін 30 днів субсидія, чи фіга з маслом? Хто знає як воно працює?
   
Re: Вибрали?  :king2:

Що примушує людину, яка зрідка пише розумні і глибокі пости, весь інший час корчити з себе бидло?
Ель Гітлер ніколи не писав глибокі та розумні пости, де в нього щось, окрім рефлекторного гавкання при найменшій підозрі на поганий погляд у бік хазяїна.
   
Re: Вибрали?  :king2:

   
Re: Вибрали?  :king2:

Як малі діти...  :facepalm:

Тарифи росли і будуть рости незалежно від дупи на табуретці.
   
Re: Вибрали?  :king2:

AW зубожил аплодує стоячи - система ЦО врятована  [ua]
   
Re: Вибрали?  :king2:

Цитувати
Як малі діти...  :facepalm:

Тарифи росли і будуть рости незалежно від дупи на табуретці.

Допис, неможливий до 21 травня 2019 року. Забавно, як нам заляпане по вуха намагаються видати за чистесеньке біле пальто B-)
   
Re: Вибрали?  :king2:

Який сенс розмовляти з псом людською мовою, якщо воно здатне тільки гавкати?

   
Re: Вибрали?  :king2:

зубажіли (ц) порошкі, зраду  ганяють


Лиловьій носок, что зимой планируешь делать?

Как греться будешь?
   
Re: Вибрали?  :king2:

Як малі діти...  :facepalm:

Тарифи росли і будуть рости незалежно від дупи на табуретці.
ой, а хто ж це піздів, що буде знижувати? Може клятий порох?
   
Re: Вибрали?  :king2:

ой, а хто ж це піздів, що буде знижувати? Може клятий порох?

Зе...
Всі політики, без винятку, брешуть.
   
Re: Вибрали?  :king2:

ой, а хто ж це піздів, що буде знижувати? Може клятий порох?
Ні, не він. Він тільки про курс гривні ...співав
   
Re: Вибрали?  :king2:

Посилання нема

вибачаюсь, даю.

https://biz.today.ua/ru/ukrayntsy-budut-vynuzhdeny-platyt-za-otoplenye-dazhe-esly-ego-otklyuchat-obnarodovany-novye-pravyla-kommunalnyh-raschetov/
   
Re: Вибрали?  :king2:

вибачаюсь, даю.

https://biz.today.ua/ru/ukrayntsy-budut-vynuzhdeny-platyt-za-otoplenye-dazhe-esly-ego-otklyuchat-obnarodovany-novye-pravyla-kommunalnyh-raschetov/
Дякую.
Цікаво, що там є українська версія, а посилання - на російську.

По суті, там написано саме те, що вище написав АндрійІФ.
"Журналісти" забули в заголовку написати "Шок! Сенсація!"
   
Re: Вибрали?  :king2:

По суті, там написано саме те

По суті раніше такого не було а зараз Бубочка душить нарід. :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія