Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Польщі припускають “закриття очей” на окупацію Криму

У Польщі припускають “закриття очей” на окупацію Криму


Радник лідера партії “Рух Польща 2050”, експосол РП в Росії Катаржина Пелчиньска-Наленч заявила, що одного дня доведеться “закрити очі на окупацію Криму”, щоб росіяни “відчули своє європейське коріння”.

Про це Катаржина Пелчиньска-Наленч заявила у інтерв’ю Польському інституту міжнародних відносин.

Пелчиньска-Наленч стверджує, що чим більше росіян відчувають як їх люблять в Європі, включаючи Польщу, тим більший шанс, що одного разу вони зможуть пристосуватися і знайти своє європейське коріння.

На питання про те, чи можна полюбити РФ з Кримом і Донбасом, Пелчинська-Наленч зазначила, що з Кримом “такий варіант імовірний”.

“Можливо, нам доведеться полюбити їх із Кримом. Будьмо реалістами, нам не сподобається Росія з Донбасом, але, можливо, колись із Кримом не буде виходу”, – зазначила вона.

“Так само, як нам подобається Ізраїль з різними окупованими територіями. Багато подібних аналогій можна знайти. Не дай боже, я не хочу захищати анексію Криму, бо це, безумовно, була агресія, але думка, що у нас буде Росія, яка добровільно відмовиться від Криму? Я цього не бачу. Навіть у дуже демократичній Росії з дуже демократичною владою я не бачу повернення Криму”, – додала дипломат.

Вона зауважила, що потрібно врахувати пріорітети для Польщі на даний момент.

“Яким був наш зразковий механізм побудови саме таких гарних відносин, від яких, на мою думку, ми без потреби відмовились? Це був невеликий прикордонний рух з Калінінградом”, – зазначила Катаржина Пелчиньска-Наленч
https://prm.ua/u-polshchi-prypuskaiut-zakryttia-ochey-na-okupatsiiu-krymu/?fbclid=IwAR1KINeUOgtUR0QsCzU8AESHi5KkCMPq4ErMr02mUV8-TUaX1_-jJz0APRI
   
росіян відчувають як їх люблять в Європі

ну їбанута шо вазьмьош
   
Варто зазначити, що за останніми опитуваннями “Рух Польща 2050” є третім за популярністю після керівної партії “Право і справедливість” і опозиційної “Громадянської платфрми”, але протягом певного періоду обіймав і другу позицію в рейтингах. Наразі партія має 7 місць у Сеймі та одне в Сенаті країни.

У Москві громадські активісти вийшли до пам’ятника поету Булату Окуджаві, що на Арбаті на підтримку кримських татар. Активісти громадського руху “Стратегія 18” виступали проти незаконного кримінального переслідування населення окупованого Криму.
   
Шимон Головня - польський Зеленський?
   
І на Катинь, і на літак Качинського, і тд...
   
І на Катинь, і на літак Качинського, і тд...

поки в кацапів є гроші за продаж нафти і газу - вони не токсичні з ними треба дружити, крихти ж можуть і в їх сторону скинути
   
не у Польщі припускають, а якась польська ТП припускає
   
Цитувати
Пелчиньска-Наленч стверджує, що чим більше росіян відчувають як їх люблять в Європі, включаючи Польщу, тим більший шанс, що одного разу вони зможуть пристосуватися і знайти своє європейське коріння.

цікаво, а для чого їм треба буде пристосовуватись, якщо вони відчують що їх люблять
   
Рашка хоче перекупити і поляків.
   
Я бы сменил заголовок темы. Принудительно.
   
треба уважно дивитися на рейтинг цієї партії після такої заяви. Це багато чого скаже про поляків.
   
але думка, що у нас буде Росія, яка добровільно відмовиться від Криму? Я цього не бачу. Навіть у дуже демократичній Росії з дуже демократичною владою я не бачу повернення Криму”
В цьому місці я з нею цілком згоден.
   
они все думают что с хуйлом можно договориться...
посмотреть в глаза...
куда хуйлу не смотри везде жопа
   
У Польщі припускають “закриття очей” на окупацію Криму
Радник лідера партії “Рух Польща 2050”, експосол РП в Росії Катаржина Пелчиньска-Наленч заявила, що одного дня доведеться “закрити очі на окупацію Криму”, щоб росіяни “відчули своє європейське коріння”.

Про це Катаржина Пелчиньска-Наленч заявила у інтерв’ю Польському інституту міжнародних відносин.

Пелчиньска-Наленч стверджує, що чим більше росіян відчувають як їх люблять в Європі, включаючи Польщу, тим більший шанс, що одного разу вони зможуть пристосуватися і знайти своє європейське коріння.

На питання про те, чи можна полюбити РФ з Кримом і Донбасом, Пелчинська-Наленч зазначила, що з Кримом “такий варіант імовірний”.

“Можливо, нам доведеться полюбити їх із Кримом. Будьмо реалістами, нам не сподобається Росія з Донбасом, але, можливо, колись із Кримом не буде виходу”, – зазначила вона.

“Так само, як нам подобається Ізраїль з різними окупованими територіями. Багато подібних аналогій можна знайти. Не дай боже, я не хочу захищати анексію Криму, бо це, безумовно, була агресія, але думка, що у нас буде Росія, яка добровільно відмовиться від Криму? Я цього не бачу. Навіть у дуже демократичній Росії з дуже демократичною владою я не бачу повернення Криму”, – додала дипломат.

Вона зауважила, що потрібно врахувати пріорітети для Польщі на даний момент.

“Яким був наш зразковий механізм побудови саме таких гарних відносин, від яких, на мою думку, ми без потреби відмовились? Це був невеликий прикордонний рух з Калінінградом”, – зазначила Катаржина Пелчиньска-Наленч
https://prm.ua/u-polshchi-prypuskaiut-zakryttia-ochey-na-okupatsiiu-krymu/?fbclid=IwAR1KINeUOgtUR0QsCzU8AESHi5KkCMPq4ErMr02mUV8-TUaX1_-jJz0APRI
Може для того щоби кацапи швидше знайшли  своє європейське коріння їм варто окупувати Польщу ?
   
Питання:можете змалювати якийсь реальний перебіг подій, внаслідок яких  крим повернеться до україни?
   
У Польщі завелась своя Лє Пєнша  :laugh:
   
Питання:можете змалювати якийсь реальний перебіг подій, внаслідок яких  крим повернеться до україни?
Напиши листа Єрмаку ,він тобі детально відповість .
   
Напиши листа Єрмаку ,він тобі детально відповість .

нє

мені цікавить форумний потік свідомості
   
нє

мені цікавить форумний потік свідомості
Він різновекторний .Нічого цікавого .
   
Рашка хоче перекупити і поляків.
купила партію,  так  і  пиши
   
Питання:можете змалювати якийсь реальний перебіг подій, внаслідок яких  крим повернеться до україни?

Занепад та розвал Кацапстана.
   
Занепад та розвал Кацапстана.

мала ймовірність



а власними силами слабо?  референдум там, популяризація української мови, культури, способу життя...   
   
krim mozhlivo povernuti lishe viskovim shljahom. Chim dovshe trivae okupacija krima, tim menshe jmovirnist ( i docilnist) povernennja.
   
не у Польщі припускають, а якась польська ТП припускає

Це вірно, я, наприклад про неї взагалі нічого не чув, не кажучі вже про якісь її висловування. І шо, вона таки існує - Катаржина Пелчиньска-Наленч?
   
Як же мене за-ли такі заголовки
   
Питання:можете змалювати якийсь реальний перебіг подій, внаслідок яких  крим повернеться до україни?

18 серпня 1991 року
можете змалювати якийсь реальний перебіг подій внаслідок яких срср припинить існування?
   
Хтось у Польщі припускає...
   
18 серпня 1991 року
можете змалювати якийсь реальний перебіг подій внаслідок яких срср припинить існування?


А він припинив своє існування? Коли?
   
Я бы сменил заголовок темы. Принудительно.


На який конкретно?

„Серед поляків теж є власні Меркель“ підійде?
   
Може для того щоби кацапи швидше знайшли  своє європейське коріння їм варто окупувати Польщу ?


Тим „катаржинам“ не звикати.
   
У Польщі завелась своя Лє Пєнша  :laugh:
ХуйлоПенша
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія