Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На зло мамі розібю лоба. Саме так можна описати поведінку що до щеплення Медиків. :X 01

Не біжать скопом за першим-ліпшим дуриком? Ой біда-бідааа.  :D
А так дишиав по Євреські що ні на що не натякаю, тільки факти, сонечко згасне через мілярд років)))

Виявилось Топа=Вера 2
   
Вера номер 2 притащила рефрат медика недоучки який застряг у знаннях в 60 роках, тепер зробив для себе відриття  і написав рефрета про те як він небажає вчитись))))

Бугага...


Раша пропаганда з відосіків))))

Хто сумнівається що топа це вера 2?
  Тобто крім бугага заперечень ніц нема? :shuffle:      :lol:
   
  Тобто крім бугага заперечень ніц нема? :shuffle:      :lol:
Рівень реферату про нові методи, людина яка застрягла на рівні 60 років, уський пропогандист для ТОПИ є авторитет, прям як у Вери, така патріотка була, а потім включила уську патріотку коли їй було зручно агітувати за власні страхи проти вакцини і проти ковіду.

Чого ти так соромишся одягнути корону антивакцинаторки?

   
Рівень реферату про нові методи, людина яка застрягла на рівні 60 років, уський пропогандист для ТОПИ є авторитет, прям як у Вери, така патріотка була, а потім включила уську патріотку коли їй було зручно агітувати за власні страхи проти вакцини і проти ковіду.

Чого ти так соромишся одягнути корону антивакцинаторки?
   Я бачу докладну розповідь визнаного офіційно фахівця.
   І я чую булькотіння форумного паяца.
   Кому ж краще довіряти???? ;o  ;o  ;o
   
   Я бачу докладну розповідь визнаного офіційно фахівця.
   І я чую булькотіння форумного паяца.
   Кому ж краще довіряти???? ;o  ;o  ;o
Ти довіряєш конспірології яка у так званого фахівця в голові. Який не вміє інтерпритувати знання. І рівень якого 60 роки, а зараз написав недолугу розповідь чого не довіряє новим технологіям, чого планшети і телефони це зло і технологія 5 г це чіпування.

Так що довіряю далі. Вера №2
   
  У кого вава в голові  навіть не питання.
  Я постив відео з фахівцем-вірусологом, яка каже - дійсно, найменший строк перевіреної вакцини 5 років, повний цикл досліджень - 10 років.
  Тож сперечайтеся з нею. B-)

Ну давайте логически подумаем, что будет через 5, а тем более 10 лет, сколько человек умрет от коронавируса, от которого так и не найдено эффективного лекарства и единственным способом уберечься от болезни есть вакцинация ? Неужели в связи с беспрецедентной глобальной эпидемией, которая охватила весь мир и массово подрывает здоровье человечество, нельзя отступиться от норм и догм, которые действовали десятки лет назад ? И наука ведь на месте не стоит, еще несколько лет назад только мечтали о возможном создании мРНК-вакцины, а сейчас она уже готова и массово применяется.... Нет, вы с усердием будете твердить, что полный срок исследований вакцины - 10 лет, а все что меньше, это смертельно опасно....
   
Ну давайте логически подумаем, что будет через 5, а тем более 10 лет, сколько человек умрет от коронавируса, от которого так и не найдено эффективного лекарства и единственным способом уберечься от болезни есть вакцинация ? Неужели в связи с беспрецедентной глобальной эпидемией, которая охватила весь мир и массово подрывает здоровье человечество, нельзя отступиться от норм и догм, которые действовали десятки лет назад ? И наука ведь на месте не стоит, еще несколько лет назад только мечтали о возможном создании мРНК-вакцины, а сейчас она уже готова и массово применяется.... Нет, вы с усердием будете твердить, что полный срок исследований вакцины - 10 лет, а все что меньше, это смертельно опасно....
Він як та лікарка не розуміє математики.  500 мійонів під дослідних за пів року, це те саме що раніше 500 мійонів під дослідних за 20 років.

Метод аналізу однаковий. Формули тіж. Але людина у перлась в 10 років бо це прояв те що я вказав вище, протесту. В нього так проявляється образа на Світ, як раніше його те сама за Зеленого заставляло агітувати.
   
Ну давайте логически подумаем, что будет через 5, а тем более 10 лет,
Справді, давайте подумаємо.
 На скільки збільшилась загальна смертність за минулий рік?
 Який відсоток збільшення точно від ковід, а не від негараздів супутних захворювань, і не від загального погіршення медицини(відкладені операції, тощо).

в связи с беспрецедентной глобальной эпидемией, которая охватила весь мир и массово подрывает здоровье человечество

  Крім пафосу потрібні цифри.
  І абсолютні, і відносні.
  Щоб правильно розуміти розмір небезпеки.

 
а все что меньше, это смертельно опасно....

 Воно і є дійсно небезпечно.
 Головний принцип медицини "не зашкодь".
 Чи Ви з тим не згодні?
   
Я так розумію що навіть розуміння математики у топи і тої лікарка арифметика 5 клас)))))

Строго факти, метод аналіз орієнтуєтсья на кількість хворих.

Якщо поставити одну людину робити рукавички вона зробить їх 5 штук за день а треба 100 рукавичок це 20 днів. Якщо полкасти 20 людей і кожен по 5 рукавичок то це 5 днів а не 100.

Навіть - це примітивиний приклад з арифметики буде не зрозумілий лікарці  і топі.


Немає більшого сліпого ніж той що відмовляється бачити.

ЧИсЕльні методи аналізу, які застосовують для оцінки якості вакцини говорять про що якщо ти про аналізує 100 000 надання вакцин чи за 6 місяців чи за 20 років, результат буде один і тойже.  :facepalm1:

Люди ви Школу просто отримали атестат що прослухали її... :facepalm1:
   
 Як панове думають, наскільки швидко опонент заявить, що 9 вагітних жінок народять 1 дитину за місяць?
 Бо "прогрес не спинити". :D 
   
Як панове думають, наскільки швидко опонент заявить, що 9 вагітних жінок народять 1 дитину за місяць?
 Бо "прогрес не спинити". :D 
 

О, пішов аргумент від люди яка не знає статистики і методів аналізу, на рівні 5 класу, люди які хворіли на рак Їли Огірки, відповідно Огірки викликають рак...


Яскравий приклад примітивної маніпуляції Топи = Вери 2, на користь РФ.


Топа всі хто хворів в ЄС на рак їли огірки, то вони його викликають? Це рівень твоєї логіки.
   
 

О, пішов аргумент від люди яка не знає статистики і методів аналізу, на рівні 5 класу, люди які хворіли на рак Їли Огірки, відповідно Огірки викликають рак...


Яскравий приклад примітивної маніпуляції Топи = Вери 2, на користь РФ.


Топа всі хто хворів в ЄС на рак їли огірки, то вони його викликають? Це рівень твоєї логіки.
Пересмикуй ще.
 А я більш троля не годуватиму.
 Наявна повна нездатність до аргументованої дискусії.
 Я ж бо задав зовсім нескладні питання. B-)
 
   
Всі хто їв оргірки хворіли на ковід, огірки викликають ковід. Рівень знання математики тої пані і Топи.

коли людина невірно задає статистики питання, отримує не вірну відповідь.
   
Я бы всех врачей принудительно вакцинировал

Они отличные переносчики заразы

Или запрещал работать

Писал уже - знаю стоматолога, который не будет вакцинироваться. Работает 6 дней в неделю, в двух клиниках
   
Я бы всех врачей принудительно вакцинировал

Они отличные переносчики заразы

Или запрещал работать

Писал уже - знаю стоматолога, который не будет вакцинироваться. Работает 6 дней в неделю, в двух клиниках

Вакцинирование никак не мешает заболеть или быть переносчиком вируса.

Вакцинирование может только повысить шанс переболеть легко.

А заразиться или заразить других вакцинированные могут точно так же, как и переболевшие, или как вакцинированные.
   
Вакцинирование никак не мешает заболеть или быть переносчиком вируса.

Вакцинирование может только повысить шанс переболеть легко.

А заразиться или заразить других вакцинированные могут точно так же, как и переболевшие, или как вакцинированные.
:facepalm1: в Вакцині немає повноцінного вірусу який може розмножуватись ... Вакцин з послабленим вірусом уже років 20 не випускають


Уські брехні поширює Кримчанини, з Криму можеш виїхати, але Уський Крим з тебе....
   
:facepalm1: в Вакцині немає повноцінного вірусу який може розмножуватись ... Вакцин з послабленим вірусом уже років 20 не випускають


Уські брехні поширює Кримчанини, з Криму можеш виїхати, але Уський Крим з тебе....

Вы не можете даже понять смысла того, о чем я написал и спорите с какими-то своими мыслями.

Не вижу смысла продолжать с Вами общение.
   
Вы не можете даже понять смысла того, о чем я написал и спорите с какими-то своими мыслями.

Не вижу смысла продолжать с Вами общение.
Ти руський брехун, і тут розказує російські казки з російських брехливих сайтів. Ти ніколи не був Українцем. І те як швидко ти від мови відмовився лишній доказ.

Вірус давно не використовують у вакцинах, років 20... То як вірус може заражати інших якщо він неможе розмножуватись?

Такий бред про зараження може тільки людина що на уських інформ помийках  пасеться нести.
   
Це пля жарт чи шо ? може ти  в паралельному світі існуєш,де вакцина хоч щось принесла,окрім смертей,імбіцеліі,ДЦП та хронічних захворювань.Тоді зрозуміло..але не тягни туди інших..Жодної хвороби шляхом щеплення не подолано..

 :suicide2:

Яких тільки ідіотів на ФУПі не зустрінеш. :facepalm1:

Антивакцинатор - це відразу діагноз ідіота.
   
А якщо зайти з іншого боку?
От яка мотивація нашої, всі 30 років падлючої влади, пектися за населення?
Але вони кинулися масово пропагувати вакцинацию. Чого це?
Хто повірить, що в них прокинулся сумління?
Влада відризала голови журналистам та закопувала бізнесменів у лісі, фальсіфікувала результати виборів та прийняття законів, завозила в країну пальмову олію та іншу канцерогенну фігню, продавала фальшиві ліки, обманювала на ЖКХ та пенсіях, давила народ корупцією.
Країна за 30 років втратила чи то 5, чи 10 млн. населення. І владі було плювати.
І ось трапилося диво, ковід - у владі нечувана турбота за населення.
А може все простіше. Влада бачить свій інтерес, завозить  за відкати та прокладки, продає з дикою накруткою. Відповідальності ніякої. Якщо почнуть мерти, то владі тільки плюс, більше вмерло, то пенсію тих хто вмер отримають чиновники.
Що ще ім треба?
   
От яка мотивація нашої, всі 30 років падлючої влади, пектися за населення?
Якщо перехворіють і багато загине, то хіба буде у влади ким керувати?

Як там у жарті? Де вона ще таких дурня найде якщо він помре?
   
Якщо перехворіють і багато загине, то хіба буде у влади ким керувати?

Як там у жарті? Де вона ще таких дурня найде якщо він помре?
:facepalm:
 Інтелект у всій красі. :D
 Ця влада заробляє на ресурсах.
 Якби заробляла на людях, то піклувалася б про мало-мальські умови. ;)
   
:facepalm:
 Інтелект у всій красі. :D
 Ця влада заробляє на ресурсах.
 Якби заробляла на людях, то піклувалася б про мало-мальські умови. ;)

О коли у люди не вистачає інтелекту і вона починає підозрювати що її аргументи на рівні хто хворів на Ковід їли огірки, отже огірки викликають ковід. Включається наступний захисний наратив, ЩО всі крадуть... Тому що мізки важко включити їм але приймати правду не хочеться, тому відразу всі крадуть))))

Як все передбачувано і запущено.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія