Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Комаровський хоче фільми російською мовою і радіо


А цей поц не хоче переїхати до братушок?
   
Все це вже є. Без ненависної хохляцької мови.
У кацапстані.
   
Все це вже є. Без ненависної хохляцької мови.
У кацапстані.
Он хочєт здєсь. Друґую Расію. Харошую, бєс хуйла і етава вашева хахляцтва.
   
Он хочєт здєсь. Друґую Расію.

Тут він може лише відсмоктати. Лускім язіком.
   
у Донецьку тоже є. І там потрібні професіонали такі як Комаровський, способний общатся на радном язькє !
   
Клоун обещал ему кресло Минздрава .....
   
Цей поц у 2004 погрожував, що з Харкова до Києва сотні кілометрів, а до Раааасії - всього 40
   
Клоун обещал ему кресло Минздрава .....
:facepalm1:
   
Re: Комаровський хоче фільми російською мовою і радіо

я чесно кажучи за те, щоб вироблявся російськомовний український продукт. в тому числі з бюджетною підтримкою. наприклад фільм "Донбасс" ІМХО найкращий український фільм цього року.
я взагалі не вважаю російську мову чужою в Україні.
але американські блокбастери російською в українському прокаті? це ідіотизм і шкідництво. це позбавлення заробітку українських компаній.
квоти на українську музику - абсолютно правильний крок. і позитивні результати вже очевидні.
ну і т.д.

може Комаровський і гарний лікар, але в мовному питанні краще б він мовчав. схоже що українська йому нецікава, незрозуміла, і просто видається дивною побутовою незручністю.

Останнє редагування: 9 березня 2019 23:46:28 від karuby
   
А чего он а Израиль не едет?? Если не хочет в рашку??
   
100% буде голосувати за Зєлєнского
   
Re: Комаровський хоче фільми російською мовою і радіо

100% буде голосувати за Зєлєнского

ну так євреї завжди один одного тримаються. чим в принципі заслуговують на повагу.
   
От і зеленський того ж хоче
   
От і зеленський того ж хоче
100%
   
Re: Комаровський хоче фільми російською мовою і радіо

Цей поц у 2004 погрожував, що з Харкова до Києва сотні кілометрів, а до Раааасії - всього 40

Причем тогда у него была фамилия Кушнарев.
   
Я думав що буде відкат тільки наполовину,але це буде реванш ригів,як ми побачили сьогодні в Черкасах,а Д.Розумков взагалі був головою молодіжки ПР.
   
Взагалі, незрозуміло - який сенс? Хіба кінотеатри загинаються? Цілком чудесно народ ходить на дубляж українською вже багато років.
   
Re: Комаровський хоче фільми російською мовою і радіо

Взагалі, незрозуміло - який сенс? Хіба кінотеатри загинаються? Цілком чудесно народ ходить на дубляж українською вже багато років.


у дядька побутова незручність - треба знати українську на рівні "розуміння" щоб піти в кінотеатр на американський блокбастер. ну напрягає його це. те що український дубляж - це заробіток українських компаній і захист свого ринку дядька не турбує.
   
Він не українець, просто живе в Україні. Тому і хоче російську як свою рідну. Я б теж наприклад хотів фільми і радіо українською мовою у Польщі чи Болгарії.
   
Він не українець, просто живе в Україні. Тому і хоче російську як свою рідну. Я б теж наприклад хотів фільми і радіо українською мовою у Польщі чи Болгарії.
а я би не хотів. Я б вивчив польську чи болгарську. Фільми українською я би тоді в неті подивитись міг десь
   
Re: Комаровський хоче фільми російською мовою і радіо

Взагалі, незрозуміло - який сенс? Хіба кінотеатри загинаються? Цілком чудесно народ ходить на дубляж українською вже багато років.
був прикол.
за часів дії закону про регіональні мови в Харкові деякі фільми почали показувати з рос дубляжем.
фільм як фільм... йшов на російській.
як правило після закінчення народ обговорює його. і от дівчина питає друга - як фільм?
- та нічого, аби не український дубляж.))))
кажу, а ти нічого не переплутав?)
   
Re: Комаровський хоче фільми російською мовою і радіо

Он хочєт здєсь. Друґую Расію. Харошую, бєс хуйла і етава вашева хахляцтва.
Так. Хоч сам і лікар, але від зарази рускомірністю не має щеплення, тому гниє мерзота зсередини й гниллю тхне на всю Україну.
   
Та жиди завжди були антиукраїнською, русифікаторською зброєю в Україні

Останнє редагування: 10 березня 2019 05:58:05 від andy lev
   
Цей поц у 2004 погрожував, що з Харкова до Києва сотні кілометрів, а до Раааасії - всього 40

Той поц був Кушнарьов, риговський політи и харківський бонза, якого грохнули на полюванні в ізюмском лісництві.
   
Ціна питання близько 1000 грн... тюнер, "тарілка", кабель. Не вірю, що він такий зубожілий.
   
Ціна питання близько 1000 грн... тюнер, "тарілка", кабель. Не вірю, що він такий зубожілий.

ага.
воно хоче щоб било здєсь!
   
Цей поц у 2004 погрожував, що з Харкова до Києва сотні кілометрів, а до Раааасії - всього 40

Девочка, я понимаю, что он поц, Но это слова Кушнарева.
   
Той поц був Кушнарьов, риговський політи и харківський бонза, якого грохнули на полюванні в ізюмском лісництві.

Видно Мироська в те года еще в детский сад ходила.
   
ось приклад того як працюють коцапи  -  розкручують поца 10 років  заради того щоб перед виборами він сказав  одну фразу   що він проти українскьої мови
   
Це цей, який Зєлєномойскага підтримав?
На ФБ бачила інформацію.

Який клоун, такі й його виборці - українофоби...
   
ось приклад того як працюють коцапи  -  розкручують поца 10 років  заради того щоб перед виборами він сказав  одну фразу   що він проти українскьої мови
+ Крутилась в голове эта мысль, но подумал что это уже слишком
Имеет смысл, раз ещё кому-то показалось
   
 Поддерживая  доктора в плане просмотра фильмов . Не секрет что у нас большинство сморят фильмы на русском языке в качественном переводе .
   
Поддерживая  доктора в плане просмотра фильмов . Не секрет что у нас большинство сморят фильмы на русском языке в качественном переводе .
В кинотеатрах фильмы должны идти только на государственном языке. Все правильно. Если что-то не устраивает - можно посмотреть дома. Мы в Украине живем, не в России.
   
В кинотеатрах фильмы должны идти только на государственном языке. Все правильно. Если что-то не устраивает - можно посмотреть дома. Мы в Украине живем, не в России.

  У народа должен быть выбор  что смотреть и на каком языке ,тема языка использующийся как провокация  или вам мало примеров в Крыма и Донбасса ? 
   
хай пройде курс уринотерапії - може полегшає
   
  У народа должен быть выбор  что смотреть и на каком языке ,тема языка использующийся как провокация  или вам мало примеров в Крыма и Донбасса ?
Вот сейчас ты провокацией занимаешься

Всем пох на каком языке фильм. А поскольку мы Украина, то это "пох" конвертируется в украинский язык

Твое время прошло. Эта провокация не работает больше

Придет термос - настанет твое время, снова заработает тема
   

ну так євреї завжди один одного тримаються. чим в принципі заслуговують на повагу.
а коли інші тримаються один за одного то називають це печерним націоналізмом
   
  У народа должен быть выбор  что смотреть и на каком языке ,тема языка использующийся как провокация  или вам мало примеров в Крыма и Донбасса ? 
Чому ще древні римляни казали :
" Чия мова - того й влада"?
   
Вот сейчас ты провокацией занимаешься

Всем пох на каком языке фильм. А поскольку мы Украина, то это "пох" конвертируется в украинский язык

Твое время прошло. Эта провокация не работает больше

Придет термос - настанет твое время, снова заработает тема

А  чего ты истериш  , я только высказал свое мнение   и это мнение многих , а тема совы раскручивается постоянно перед выборами , еще предложи мне  уехать из страны как это делают твои  соратники .
   
Чому ще древні римляни казали :
" Чия мова - того й влада"?

Помогла тема мовы свинарям  грабить и мародерить ?   Ситуации такая пол страны снова может  подняться .Нужно понимать экономику  , искоренять коррупцию  и тога проблема   мовы исчезнет .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія