Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как лучше поехать в Турцию? Самому или через турагентства?

(позіхаючи)
не актуально.
пи3да буде вашій Турції. ну і всім воопще.

чому?
це ж величезний сектор економіки - невже не придумають щось?
   
(позіхаючи)
не актуально.
пи3да буде вашій Турції. ну і всім воопще.

Пока не актуально, но всё устаканится.
   
Бесплатное пирожное и мороженое, чтобы наследник не выл каждые пять минут  :laugh:

у меня наследник воет без интернета разве что
или без собак
все это мы берем с собой (ну, или не берем наследника)
   
невже не придумають щось?


якщо в поцієтів немає грошей - що ж вони придумають
   
Давайте устроим диспут
Давайте! :gigi:
Возрадуемся, так сказать
   
Не потрібен цей берег турецькій  гарно дома в Генічеську в Залізному порту чі в скадовску
там все своє і
   
якщо в поцієтів немає грошей - що ж вони придумають

х.з як це може бути -за місяць  у всіх всі гроші випарувалися в повітря :S  :-o
   
якщо в поцієтів немає грошей - що ж вони придумають
тут цілий комплекс перемішаних задач.
до моменту коли в поцієнтів появляться гроші
то або прилетіти не буде чим (або знчачног дорожче ніж досі)
або проживати не буде де (або знчачног дорожче ніж досі)
   
Бесплатное пирожное и мороженое, чтобы наследник не выл каждые пять минут  :laugh:
Якщо перебороти страх перельоту над океаном (а я чесно хз, падати з 10к що у воду, що на землю), то є набагато кращі місця для дітей. Моїх тільки на острови хочуть.
   
х.з як це може бути


настає час оhуітєльних історій.
нам не сподобається, але хто ж нас спитає
   
Якщо перебороти страх перельоту над океаном (а я чесно хз, падати з 10к що у воду, що на землю), то є набагато кращі місця для дітей. Моїх тільки на острови хочуть.

без віз?
   
тут цілий комплекс перемішаних задач.


безумовно
   
Не потрібен цей берег турецькій  гарно дома в Генічеську в Залізному порту чі в скадовску
там все своє і
ВОЗ призывает придерживаться социальной дистанции.
А Скадовск не резиновый
   
ВОЗ призывает придерживаться социальной дистанции.
А Скадовск не резиновый
Скадовск рідненькій гарненькій їжа смачненька музикі та самограй
весело та цікаво
   
без віз?
Звісно, шенген. Або віза по прильоту за копійки.
   
Я в том Чиралы по 2 раза в год. Даже кое-какие вещи на вилле приныкал :)

В Олюдениз появился прямой рейс из Киева. Точнее, в Даламан. Мы на него билеты по 50 долларов брали. В ноябре или декабре, не помню. Конечно, все накрылось.
   
Та будь-які дорожче 200 євро за добу дешевше через кантору.

Я якось злітав в Олюденіз за 500 з носа в adults only готель all.

Я щойно подивився Фетхіє на початок вересня, двокімнатна квартира, перша лінія, приватний пляж - 600 євро за тиждень.
Хоча я за такі гроші і в Іспанії краще житло знімав.
А в Таї чи Малайзії за такі гроші дуже добрі 5*.
   
Скадовск рідненькій гарненькій їжа смачненька музикі та самограй
весело та цікаво

Село під Каневом, Дніпро і Кручі, Рось, Ліс, самжене, помідори-огірки з города, молоко парне, мед. Рибалка, пляж.
   
Якщо перебороти страх перельоту над океаном (а я чесно хз, падати з 10к що у воду, що на землю), то є набагато кращі місця для дітей. Моїх тільки на острови хочуть.

Ну вот я и не перебарываю....все смотрю,что есть Мальдивы по цене Турции -  и хочу, но я столько не выпьююю :weep:
Однажды имела ПА над водой - нунах...
   
Як так воно дешевше? Дивлюсь на букінгу Rixos Downtown Antalya з 15 чевня на 10 днів 2850 баксів. Плюс переліт пегасусом 450. Це все на двох. У ТА той же готель на ті ж дати - 2610. І да, у пегасуса пересадка в Анкарі. То де ж вигода?
   
Село під Каневом, Дніпро і Кручі, Рось, Ліс, самжене, помідори-огірки з города, молоко парне, мед. Рибалка, пляж.

на місяць  от красота
   
Как лучше поехать в Турцию? Самому или через турагентства?
Лучше с бабой но оптимально с двумя
   
да з тентом гарненько на пляжі біля кафешкі  покупався  поснідав. один приймач  музика та літо
   
Я щойно подивився Фетхіє на початок вересня, двокімнатна квартира, перша лінія, приватний пляж - 600 євро за тиждень.
Хоча я за такі гроші і в Іспанії краще житло знімав.
А в Таї чи Малайзії за такі гроші дуже добрі 5*.

Англійці у Фетхіє - це угар: сидять увесь день в калюжі-басейні, що у дворі, цмулять пиво і на море не ходять  :lol:
Питання: навіщо перлися на море ? :)
   
Свого часу начитався звітів про Туреччину на авто. Стамбул - Каппадокія - Аланія - Кемер - Фетхіе - Ефес - Троя... Обов'язково проїдусь. But not yet, not yet...
   
Англійці у Фетхіє - це угар: сидять увесь день в калюжі-басейні, що у дворі, цмулять пиво і на море не ходять  :lol:
Питання: навіщо перлися на море ? :)

а я би сидів в дніпрі або в азовськом морі або в залізному порту
і дудлив своє гарне українськепиво і мовчав  би в дудочку
мовчки їв би кукурузу
   
або нанявся в офіціанти в кафе  і приймав би замовлення
трошкі общітував  і клянчів чайові  :king2:
   
пакет, это хорошо, особенно когда дети. Ты едешь отдыхать, а не вопросы решать. Чисто катях, это настоящий отдых.
   


от шо вам збоченцям не вистачає природа риба палаткі  це райська насолода
візьміть лопати розчістіть місце побудуйте туалет і пару тижнів це золото
   
пакет, это хорошо, особенно когда дети. Ты едешь отдыхать, а не вопросы решать. Чисто катях, это настоящий отдых.

розстрілював би туристів які вивозять гроші з україни ідь на море на річку і тітки і бабусі такій тобі сервіс зроблять
   
Я в том Чиралы по 2 раза в год. Даже кое-какие вещи на вилле приныкал :)

В Олюдениз появился прямой рейс из Киева. Точнее, в Даламан. Мы на него билеты по 50 долларов брали. В ноябре или декабре, не помню. Конечно, все накрылось.

Я хотів у тих краях пройтися новим пішим марштуром, але не встиг взяти вигідні квитки... Зараз ціна - 150 баксів у 2 боки. Якби спустили до 100, я б ризикнув взяти квитки на цю осінь.
   
Я хотів у тих краях пройтися новим пішим марштуром, але не встиг взяти вигідні квитки... Зараз ціна - 150 баксів у 2 боки. Якби спустили до 100, я б ризикнув взяти квитки на цю осінь.

хай піднімуть до тисячі і сиди дома дивися якій пан
купи намета
відро вудкі і при відпочівати. будешь живий здоровий
без всякіз вірусів
   
купи намета

У мене їх 3 (намети) :). Для проходу самому, з жінкою і з жінкою та всіма дітьми :) + весь інвентар для походів. Я і в Туреччині відпочиваю в такому режимі. Але цього року вважатиму за щастя відпочити десь на нашому Чорному морі (класні місця ще є, на щастя).
   
У мене їх 3 (намети) :). Для проходу самому, з жінкою і з жінкою та всіма дітьми :) + весь інвентар для походів. Я і в Туреччині відпочиваю в такому режимі. Але цього року вважатиму за щастя відпочити десь на нашому Чорному морі (класні місця ще є, на щастя).

Дай я тебе поцілую
   
Я хотів у тих краях пройтися новим пішим марштуром, але не встиг взяти вигідні квитки... Зараз ціна - 150 баксів у 2 боки. Якби спустили до 100, я б ризикнув взяти квитки на цю осінь.

Имейте совесть, товарищ! 150 туда-сюда очень хорошая цена. Это с учетом перевозки рюкзаков. То есть полная цена. Какой лоукост обойдется вам дешевле? Никакой. Пегасус - добрые ребята. Да продлит аллах их дни.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія