Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Факт інвалідності встановлює МСЕК.
Є регламент і процедури.

Рада, як мені здається, не скасовує, а піддає сумніву.
І знову рішення за МСЕК.
Бо у ВЛК нема таких повноважень.

ще раз знімуть касу
але вже вдвічі більше
   
Звісно МСЕК. Це медико-соціальна експертна комісія, куди входять не тільки медики
   
І знову рішення за МСЕК.
Бо у ВЛК нема таких повноважень.
вони використовують різні підстави.
почитай 402-ий наказ щодо влк, багато з мсек там не катить.
   
Тобто, має буте окреме розпорядження для тих, хто інвалід з 2022 року.

Мій син інвалід з дитинства.
Довічно.
Але оформили ми тільки у 2022.
За порадою ВЛК, до речі, де його визнали обмежено придатним (2015).
Просто через різні обставини не встигли це зробити до війни.
Така от колізія...
   
Звісно МСЕК. Це медико-соціальна експертна комісія, куди входять не тільки медики

а якщо я не хочу МСЕК?
якщо я не хочу визнавати себе інвалідом?
у мене можуть бути особливі потреби, і їх забезпечую собі сам, своїм життям і своєю діяльністю.
і я не хочу долучати до цієї справи державу. і їй легше - менше нагрузка як на бюджет, так і на органи виконання?
чи маю я право так жити, чи треба "здаватись" системі?  :shuffle:
   
а якщо я не хочу МСЕК?
якщо я не хочу визнавати себе інвалідом?
не подаєш документи (ЛКК) і здоровий як бик....  :D
   
Рада, як мені здається, не скасовує, а піддає сумніву.
І знову рішення за МСЕК.
Бо у ВЛК нема таких повноважень.
Отут, якщо чесно, я ХЗ. Теж раніше вважав, що пріоритет навіть в цьому випадку за МСЕК, але поки що роз'яснень офіційних немає, а різні дивні новини щодо повторного проходження ВЛК для певної категорії інвалідів чомусь виникають.
   
не подаєш документи (ЛКК) і здоровий як бик....  :D

але є документи-об,єктивні дані аналізів та заключення профільних лікарів, які по кільком хворобам вважають не так.
звірився з "Формуляром ЛК. Класифікатори" та "Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України" і проходжу по 5-тьом статтям, але-ж там все так написано, як дишло.
Наприклад, про придатність - визначається індивідуально.
Звісно, що при проходженні МСЕК можна отримати цю інвалідність і не паритись.
Але я не хочу! паритись зі МСЕК у першу чергу  :gigi:
   
а якщо я не хочу МСЕК?
якщо я не хочу визнавати себе інвалідом?

То бусік - ТЦК - учебка - Часів Яр.
   
Факт інвалідності встановлює МСЕК.
Є регламент і процедури.

Рада, як мені здається, не скасовує, а піддає сумніву.
І знову рішення за МСЕК.
Бо у ВЛК нема таких повноважень.

Абсолютно вірно. Теоретично згідно нового закону ВЛК інвалідів які у них викликають сумнів можуть відправити на повторне проходження МСЕК. Який може зняти або підтвердити інвалідність. Але є дуже великий сумнів що таке буде застосовуватися масово. Ніяких ресурсів не вистачить. Це треба припинити видачі всіх груп і займатися тільки тими кому видали починаючи з 2022 року. Знову ж таки це не може бути одна якась централізована МСЕК. Тому що по перше інвалідів можна перевірити тільки по місцю проживання, відповідно це буде та ж МСЕК шо дала групу. Далі на тому можна і закінчити.
   
То бусік - ТЦК - учебка - Часів Яр.

це по Закону чи по понятіям?
ми живемо у країні з Конституцією, чи таке?
   
а якщо я не хочу МСЕК?

Доречі дуже цікавий момент. А от не хоче інвалід проходити повторно МСЕК) і що? Який цікаво правовий механізм дії впринципі коли людина не бажає повторно пройти МСЕК і група наприклад до 2026 року) Мобілізувати його не можуть тому що він відмовиться на основі наявної групи. А новий МСЕК не пройде на основі того що у нього повторно пройти треба через рік. Що далі) примусове мед обстеження)))) з судовими рішеннями і виконавцями)
   
Абсолютно вірно. Теоретично згідно нового закону ВЛК інвалідів які у них викликають сумнів можуть відправити на повторне проходження МСЕК. Який може зняти або підтвердити інвалідність. Але є дуже великий сумнів що таке буде застосовуватися масово. Ніяких ресурсів не вистачить. Це треба припинити видачі всіх груп і займатися тільки тими кому видали починаючи з 2022 року. Знову ж таки це не може бути одна якась централізована МСЕК. Тому що по перше інвалідів можна перевірити тільки по місцю проживання, відповідно це буде та ж МСЕК шо дала групу. Далі на тому можна і закінчити.

це просто схема постригти баранів ще раз
   
Доречі дуже цікавий момент. А от не хоче інвалід проходити повторно МСЕК) і що? Який цікаво правовий механізм дії впринципі коли людина не бажає повторно пройти МСЕК і група наприклад до 2026 року) Мобілізувати його не можуть тому що він відмовиться на основі наявної групи. А новий МСЕК не пройде на основі того що у нього повторно пройти треба через рік. Що далі) примусове мед обстеження)))) з судовими рішеннями і виконавцями)

а якщо прийде і немає/не хоче як заплатити знову?
то той МСЕК відмінить своє рішення?
тобто, визнає корупцію?
   
це по Закону чи по понятіям?
ми живемо у країні з Конституцією, чи таке?

По закону. Закон такий
   
По закону. Закон такий
Закон це таке... Головне механізми, процедура й практика застосування.
   
У ньому йдеться про те, що під час військового стану права людини, передбачені низкою статей Конституції, можуть бути обмежені.
Тобто до цього права не порушувалися й без згоди ради Європи ми на це "пойтіть не можемо"? Якась не дуже здорова тяганина з цією темою. Таке собі інформаційне прикриття, але поки що не розумію чого, хоча версій декілька є...
   
Доречі дуже цікавий момент. А от не хоче інвалід проходити повторно МСЕК) і що? Який цікаво правовий механізм дії впринципі коли людина не бажає повторно пройти МСЕК і група наприклад до 2026 року) Мобілізувати його не можуть тому що він відмовиться на основі наявної групи. А новий МСЕК не пройде на основі того що у нього повторно пройти треба через рік. Що далі) примусове мед обстеження)))) з судовими рішеннями і виконавцями)

нє.
у мене ситуація трохи не така.
я не інвалід і інвалідом ніколи не був.
але, згідно з "Формуляром ЛК. Класифікатори" та "Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України" і проходжу по 5-тьом статтям.
Три з п,яти статей навіть не розглядають придатність, а тільки часткову або зовсім виключеня.
Судячи з усього, якщо так і не захочу піти на МСЕк, а вірогідність що захочу - дуже мала...
Будуть раз у пів року ганяти на влк, та підтверджувати те, що, нажаль, вилікувати не можна.
   
нє.
у мене ситуація трохи не така.
я не інвалід і інвалідом ніколи не був.
але, згідно з "Формуляром ЛК. Класифікатори" та "Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України" і проходжу по 5-тьом статтям.
Три з п,яти статей навіть не розглядають придатність, а тільки часткову або зовсім виключеня.
Судячи з усього, якщо так і не захочу піти на МСЕк, а вірогідність що захочу - дуже мала...
Будуть раз у пів року ганяти на влк, та підтверджувати те, що, нажаль, вилікувати не можна.

Прикинь, статті не сумуються і якщо по жодній з пяти не "витягується" непридатний, то в результаті буде "обмежено придатний". А оскільки обмежено придатний скасовується, то є шанси що будеш придатний по новому наказу.
   
Прикинь, статті не сумуються і якщо по жодній з пяти не "витягується" непридатний, то в результаті буде "обмежено придатний". А оскільки обмежено придатний скасовується, то є шанси що будеш придатний по новому наказу.

я знаю, що не сумуються.
з срср завжди приймалось рішення по самій "важчій"
і все рівно вважати себе інвалідом не збираюсь і нікому не дозволю  :shuffle:
   
я знаю, що не сумуються.
з срср завжди приймалось рішення по самій "важчій"
і все рівно вважати себе інвалідом не збираюсь і нікому не дозволю  :shuffle:

Якщо не маєш групи то тебе насильно на МСЕК ніхто не відправить. Це я тобі з повною впевненістю можу сказати. Я все таки в тій сфері працюю. Ніхто нікого насильно групу зробити не заставить. Якщо є покази то будуть тебе списувати по новому закону кожний пів року або рік залежно що там в тебе.
   
Чули щось про мобільні пункти мобілізації? Тож готуйтесь, скоро буде.  B-)
   
Чули щось про мобільні пункти мобілізації? Тож готуйтесь, скоро буде.  B-)

З мобільними ВЛК?)
   
Починай срати в портянки по новій

https://t.me/voynareal/88531

Ніяких ідей від влади України не буде, бо все, на що вони здатні це якісь силові дії, які на території Польщі неможливі. Треба розуміти, що міністрам Польщі задають питання і їм щось доводиться відповідати, але вони нічого придумати не можуть як повернути чоловіків.
«Цікава ініціатива з припинення консульских послуг» на мові дипломатів означає «вони якісь мішком вдарені».  :D

   
Чули щось про мобільні пункти мобілізації? Тож готуйтесь, скоро буде.  B-)

В бусику ВЛК ?
   
ще раз знімуть касу
але вже вдвічі більше
Саме так. Тому що якби було реальне бажання навести лад з фейковою інвалідністю то це можна зробити миттєво даючи відстрочку не за наявності групи а за наявності висновку ВЛК.
А то виходить як) якщо є група, навіть законна цілком не фейкова то є відстрочка. Водночас якщо в людини яка має абсолютно аналогічні проблеми з здоров'ям але група не зроблена вона придатна. І не має жодного права виїзду а мусить служити.

І саме головне))) а ті хто жінкам другі групи поробив? А в основному мудрі ділові люди так і робили. Фейкові групи мужикам робили переважно лише для виїзду,бо з такою ліваю групою прийти на ВЛК трохи тойвово)))

Останнє редагування: 28 квітня 2024 20:07:01 від Тернополянин
   
Якщо не маєш групи то тебе насильно на МСЕК ніхто не відправить. Це я тобі з повною впевненістю можу сказати. Я все таки в тій сфері працюю. Ніхто нікого насильно групу зробити не заставить. Якщо є покази то будуть тебе списувати по новому закону кожний пів року або рік залежно що там в тебе.

ну то й потому.
тре бути готовим раз на пів року ходити.
є, звісно, ще одна можливість, але вона судячи з усього, майже неможлива - можуть же признати і не пригодним і закінчити цю трагікомедію.
   
ну то й потому.
тре бути готовим раз на пів року ходити.
є, звісно, ще одна можливість, але вона судячи з усього, майже неможлива - можуть же признати і не пригодним і закінчити цю трагікомедію.

Мобілізують тебе і не будеш що півроку ходити, чого ти паришся...
   
можна зробити миттєво даючи відстрочку не за наявності групи а за наявності висновку ВЛК.

а от цього я би не хотів ні одній людині.
влк - це фейк та профанація.
своїх рішень там не приймають, а тільки на основі документів, які ти притарабаниш.
і зараз задача перед ними - по максимум штампувати пригодність.
тому той, хто не готовий відстоювати свої права може тупо бути визнаним годним, хоча згідно закону та формулярів він таким бути не може.
   
Мобілізують тебе і не будеш що півроку ходити, чого ти паришся...

це, звісно, можна зробити.
порушивши закон.
   
це, звісно, можна зробити.
порушивши закон.

Чого це? Обмежено придатний підлягає мобілізації...
   
Чого це? Обмежено придатний підлягає мобілізації...

як казав один на костилях - місця для обмежених зайняті необмежено.
тому можна піти одноразовим шахедом.
   
як казав один на костилях - місця для обмежених зайняті необмежено.
тому можна піти одноразовим шахедом.

А це питання зовсім іншого плану..
   
а от цього я би не хотів ні одній людині.
влк - це фейк та профанація.
своїх рішень там не приймають, а тільки на основі документів, які ти притарабаниш.
і зараз задача перед ними - по максимум штампувати пригодність.
тому той, хто не готовий відстоювати свої права може тупо бути визнаним годним, хоча згідно закону та формулярів він таким бути не може.

Є таке. Куди не кинь там клин. Щодо документів так, згідний. Все на основі виписки відбувається,і доречі те саме МСЕК. От як чисто теоретично МСЕК навіть якщо припустимо він чесний))) навіть смішно стало) хоче перевірити чи інвалід не фейковий. МСЕК сам ніяких обстежень не проводить. Як отримують групу . Має бути все просто,людина лежить у лікарні,є покази,після виставлення діагнозу і лікування проходить лкк. Яке вже по суті направляє на МСЕК. А МСЕК просто аналізує документи, виписки і т д та виносить рішення.
Ясно що це все спрощено,для розуміння тим хто не стикався. Тепер питання. Як МСЕК має дійти до істини якщо виписки всі є і там все порішали. Все це муторна і непроста куйня з офігенними корупційними ризиками. Таким чином можна хіба тих виявити хто купив групу без всяких виписок, обстежень і стац лікування. Я не думаю що таким навіть 5% . Бо це тупо і так ніхто не працює
   
Як МСЕК має дійти до істини якщо виписки всі є і там все порішали.
якщо наявні всі печатки установ і лікарів то все ок і все правильно.
просто бюрократія 88-го рівня
п.с. я не продовжив групу, тому що планові заборонили, а без них план реабілітації не виконаний, значить нема підстав і не пройшов. це проблеми пацієнта.
дехто правда згадав про воєнний стан, але план первинніше...
   
якщо наявні всі печатки установ і лікарів то все ок і все правильно.
просто бюрократія 88-го рівня
п.с. я не продовжив групу, тому що планові заборонили, а без них план реабілітації не виконаний, значить нема підстав і не пройшов. це проблеми пацієнта.
дехто правда згадав про воєнний стан, але план первинніше...

Треба було лягти з гострим станом. Хай би довели що не гостий. Це просто відмовка
   
 І ніхто не написав - я сука, життя прожив, все в цьому житті побачив, хлопці мене в ЗСУ не беруть, пацанята гинуть які ще дівчину по нормальному не кохали, як б***ь наібати цю срану медицину і попасти на фронт.
 Розумію що страшно. Так хоч не пишіть((, не позортес
   
І ніхто не написав - я сука, життя прожив, все в цьому житті побачив, хлопці мене в ЗСУ не беруть, пацанята гинуть які ще дівчину по нормальному не кохали, як б***ь наібати цю срану медицину і попасти на фронт.
 Розумію що страшно. Так хоч не пишіть((, не позортес

Ну слухай якщо людина реально хвора,за 50 з купою болячок то ніяк вона нікого там не замінить. А буде лише геморой для неї і тих хто отримає таке "щастя" у підрозділі
   

Цю тему переглядають:

БМП-2 і 32 гостей
 
Повна версія