Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шарий: «Порошенко должен сидеть, и я добьюсь этого»

Шарий шарит  :super:
не гонит, а догонит   
   
Re: Шарий: «Порошенко должен сидеть, и я добьюсь этого»

сповідь афериста

он вроде говорил,что избавился от этого с помощью религии.
аферистом я бы его не называл.

   
Иногда я жалею, что нету с нами Слава.
   
Re: Шарий: «Порошенко должен сидеть, и я добьюсь этого»

20:30

читай выше мой пост в 20:30.
   
Поведiнка Шарiя, це скорiйш за все захист себе нiж напад на Петра

   
Re: Шарий: «Порошенко должен сидеть, и я добьюсь этого»

как не Портнов, так Шарий. одно лгбт сплошное в этой Германии у стариков, в плохом смысле.

ЛГБТ(в плохом смысле) это такие,как Арьев,Федина,Ганапольский и прочие знатные порохоботы.
   
Шарий объяснял,что эти слова относились к определенным конкретным людям и что он уже много раз за то видео извинился и везде его поудалял.Он говорил,что среди его сотрудников и помощников самые способные и трудолюбивые  - как раз западные украинцы.

Шарій хоче тут русскій мір. Так от, в русском мірє ця його відмазка ніфіга не проканала б. Бо в Росії за таке висловлювання існує конкретна стаття карного кодексу. А він , підар , розуміє що в Україні йому ніфіга не грозить. Так само як малиш. Він в Росії вже б отримав статтю . І пішов би сидіти на років три. А в нас він може користуватись свободою. Яка у нас не так просто є , а здобута нашою кров'ю, і небесною сотнею і тими атошниками що кладуть своє життя у війні проти русскава міра  на Донбасі. І все що грозить такому малишу то розбитий ніс.
   
хто такий шарій?  :facepalm1:  :pooh_lol:
   
Кацапская радиоточка, ты уже заипал...
Если не портнов, так шарий...
Кто бы сказал в 14-м, что на фупе, не прикрыто, будут педалить этих пидараcов...
дякуємо прихильники певної політсили
   
А из-за чего? Из-за того, что мы посмели мочить платформу «За житття», а это ставленники Кремля.
вже давно було розжовано, що шарія використали харківські оппо, які і купили партію та назвали його іменем. у них контра з опжз, тому і "мочили".
сам шарій - ніхто.
   
Шарий хоче тут русскій мір

Кто вам сказал? (с)
   
Re: Шарий: «Порошенко должен сидеть, и я добьюсь этого»

Шарий хоче тут русскій мір. Так от, в русском мірє ця його відмазка ніфіга не проканала б. Бо в Росії за таке висловлювання існує конкретна стаття карного кодексу. А він , підар , розуміє що в Україні йому ніфіга не грозить. Так само як малиш. Він в Росії вже б отримав статтю . І пішов би сидіти на років три. А в нас він може користуватись свободою. Яка у нас не так просто є , а здобута нашою кров'ю, і небесною сотнею і тими атошниками що кладуть своє життя у війні проти русскава міра  на Донбасі. І все що грозить такому малишу то розбитий ніс.

Шарій обіцяє 5000 євро тому,хто доведе,що він агітує за руський мір.Можеш заробити.
   
он вроде говорил,что избавился от этого с помощью религии.
аферистом я бы его не называл.

угу, перевиховався, значить,
і ні, людина, яка грабувала фірми, в яких працювала, зовсім не аферист
   
Re: Шарий: «Порошенко должен сидеть, и я добьюсь этого»

вже давно було розжовано, що шарія використали харківські оппо, які і купили партію та назвали його іменем. у них контра з опжз, тому і "мочили".
сам Шарий - ніхто.

маячня,Мураєв критикував партію Шарія.
   
Шарий обіцяє 5000 євро тому,хто доведе,що він агітує за руський мір.Можеш заробити.
але не сприймає жоден доказ за доказ.
фаші такасательстфа - нє такасательства
   
маячня,Мураєв критикував партію Шарія.
ознайомся
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1049896.0

Грантожери з «Руху «Чесно» оприлюднили інформацію, що так звана «Партія Шарія» фінансується нікому не відомими мешканцями Харківської області, які не відповідають на телефонні дзвінки й ніяк не коментують свій зв’язок з цією, дозволу сказати, «політичною силою». А що ж у цьому дивного, якщо «Партія Шарія» – це сімейний виборчий проект харківської родини Кацуб: нинішнього народного депутата України Володимира Михайловича Кацуби (уперше був обраний нардепУком у 2012 році від Партії Регіонів), його старшого сина Сергія Володимировича Кацуби (колишній заступник НАК «Нафтогаз України», разом з батьком у 2012 році був обраний народним депутатом від Партії Регіонів) та молодшого сина Олександра Володимировича Кацуби (після обрання Сергія Кацуби народним депутатом успадкував посаду брата в НАК «Нафтогаз України»)?

Власне, рушійною силою «Партії Шарія» є молодший Кацуба, Олександр Володимирович, 1986 року народження, який з червня 2016 до березня 2017 року провів у товаристві соціально близьких у Лук’янівському СІЗО й вийшов на волю, домовившись з нинішнім заступником генпрокурора Сергієм Кизем. Відповідно до угоди з прокурором Кацуба сплатив до бюджету 100 млн. грн. на відшкодування збитків, завданих розкраданням коштів державного бюджету, скільки ж осіло в кишенях підприємливих прокурорів – невідомо. Але, очевидно, що гроші в Кацуби ще залишились і він може собі дозволити заради розваг найняти диктора Ютуба Шарія, купити документи псевдо-партії «Об’єднана Україна», 6 червня 2019 року перейменувати її на «Партію Шарія» (партія, звісно, також зареєстрована в Харкові) та ганяти Петра Порошенка за допомогою червоних повітряних кульок, мов хорти зайця.

Одне лише незрозуміло – навіщо Олександр Кацуба включив у список «Партії Шарія» під №11 свою дружину Гузенко Тетяну Олександрівну, з якою Кацуба фіктивно розлучився в зв’язку з кримінальним переслідуванням і можливою конфіскацією майна, та під №14 – свою матір Гордієнко Наталію Іванівну? Невже він, дійсно, вирішив, що ця, так би мовити, «партія» пройде в парламент? Втім, судячи з того, як зараз Кацубу розводять на гроші його політтехнологи, запевняючи що «партія Шарія» набере не менше 10%, він, дійсно, втратив зв’язок з реальністю.

До речі, про пана Шарія, якого Кацуба найняв, типу, керувати своєю «партією». Донедавна Шарий жив з того, що працював диктором в медіа-проекті, створеному з щедрот Андрія Клюєва. Але останнім часом Шарий став заробляти самостійно. Зокрема, я читав його листування з одним нинішнім народним депутатом, який замовив Шарію прочитати якийсь текст на Ютубі за 15 тис. доларів і зробив передоплату в розмірі 50%. Невдовзі депутат поцікавився, коли буде виконано замовлення. У відповідь Шарий надіслав йому листа,  пояснивши, що всяке хуйло не повинно дошкуляти йому, великому Шарію, своїми листами й вимагати назад гроші. Тому я турбуюсь, що партія Кацуби може залишитись без лідера – якщо Шарий і далі буде «кидати» замовників на гроші, то йому просто відіб’ють голову.
   
Re: Шарий: «Порошенко должен сидеть, и я добьюсь этого»

угу, перевиховався,
і ні, людина, яка грабувала фірми, в яких працювала, зовсім не аферист

Вперше таке чую,де це написано?
   
Толян  - смотри, что б тебе не довелось сидеть на бутылке, когда союзные Кадыровцы приедут тебя освобождать  :laugh:
   
Re: Шарий: «Порошенко должен сидеть, и я добьюсь этого»

Шарий обіцяє 5000 євро тому,хто доведе,що він агітує за руський мір.Можеш заробити.
если шария накормить говном он все равно скажет что это варенье и 5000 евро оставит себе тем более что у него их нет :lol:
   
Re: Шарий: «Порошенко должен сидеть, и я добьюсь этого»

але не сприймає жоден доказ за доказ.
фаші такасательстфа - нє такасательства

ну тоді дай ці докази тут
   
Вперше таке чую,де це написано?

так подивіться оте саме інтерв'ю, яке я навела, він сам про це розповідає
   
ну тоді дай ці докази тут


На изучай второй раз, если с первого не осилил.

https://mil.in.ua/fejky-sharyya-kak-sharyj-pokr%D1%8Bvaet-ubyjcz-ukraynczev-chast-1/
   

Шарий обіцяє 5000 євро тому,хто доведе,що він агітує за руський мір.Можеш заробити.
так он не агитирует. он его просто несет, через свою ложь,вы же сами дважлы тыкали его лживыми словами "замалчивают", а в реале пиараят на рашенском гоств. Он так же п***а что это ВСУ обстреляли маршрутку и упорото доказывал на своем канале, а милионы  долпоепов потом всем рассказывали - да это же укропы, вон шарий же рассказал. И что это говножурналиское ипало хоть раз признало что тупо вело антиукраинскую пропаганду? нет оно, не смотря на факты "вещало свое экпердное мнение". Но старикюде берет это говно в руки и ладно бы сам жрал в углу почавкивая, так нет, несет сюда и тыкает всем - пробуйте, вкус ниче так у него, то вы просто не можете в нем разобраться.
 
   
ну тоді дай ці докази тут
чому не банять це кацапське лайно?
   
Шаріка грохнуть кацапи наступним :)
Вже озвучили
Ну а винен буде Петро, звісно

   
Re: Шарий: «Порошенко должен сидеть, и я добьюсь этого»

ознайомся
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1049896.0

«Партія Шарія» – це сімейний виборчий проект харківської родини Кацуб.

Це написав брехун Бойко.Бойко посилається на https://www.chesno.org/post/3425/ , де написано,хто фінансував партію Шарія.Жодного слова про Кацуб там немає.
   
Шарий точно должен сидеть в тюрьме, а вместо этого сбежал из страны.
   
Це написав брехун Бойко.Бойко посилається на https://www.chesno.org/post/3425/ , де написано,хто фінансував партію Шарія.Жодного слова про Кацуб там немає.
чергове - ваши доказательства - не доказательства)))
   
коли такі мразі, як Шарий, портнов, азаров волають за посадку Порошенка, коли Пороха цілодобово мочать на всіх каналах мудачука,
значить, добре він хуйло гарячого за комір насипав  (tu)

Останнє редагування: 28 липня 2019 22:11:13 від Foxic
   
хто такий Шарий?  :facepalm1:  :pooh_lol:
Ютубер, який заробляє на життя створенням роликів для ватної аудиторії з низькими інтелектуальними можливостями.
   
Re: Шарий: «Порошенко должен сидеть, и я добьюсь этого»

если шария накормить говном он все равно скажет что это варенье и 5000 евро оставит себе тем более что у него их нет :lol:

Есть,имея 2,1 млн подписчиков,он зарабатывает много денег своими видео.
   
Шарий хоче тут русскій мір.
с чего такие глубокомысленные выводы?


А в нас він може користуватись свободою. Яка у нас не так просто є , а здобута нашою кров'ю, і небесною сотнею і тими атошниками що кладуть своє життя у війні проти русскава міра  на Донбасі. І все що грозить такому малишу то розбитий ніс.
тогда почему шарий сидит в то ли нидерландах, то ли в литве и носа боится сунуть на территорию свободной безопасной плюралистичной нэньки?    :facepalm:

даж свою команду партийную перед выборами на территорию ес передислоцировал
   
Поки що Шарий веде себе адекватніше Вакарчука.

Вакарчук вже готовий злягтись з кнуром.
Первоначально это был проект пинчука помочь Барыге.
   
Цитування Шарія на українському форумі - це щось таке за межами здорового глузду
Мало його Педро піарив на своїх мітингах, то давайте ще й тут попіаримо
   
Жодного слова про Кацуб там немає.
звісно. вони не такі тупі як ти, щоб тупо палитись
ще буде інфа через кого вони фінансували. тобто, де ті донори взяли гроші і на кого вони працюють ;)
   
коли такі мразі, як Шарий, портнов, азаров волають за посадку Порошенка, коли Пороха цілодобово мочать на всіх каналах мудачука,
значить, добре він хуйло гарячого за комір насипав  (tu)
ну а то что пэдя своим свынярчукизмом и дерибаном наложил за комир козаченькам, и рассказывает всем что это дух свободы и патриотизма, это ничего, так и надо     (tu)
   
Шарий интересный человек таких не хватает в В Р
   
коли такі мразі, як Шарий, портнов, азаров волають за посадку Порошенка, коли Пороха цілодобово мочать на всіх каналах мудачука,
значить, добре він хуйло гарячого за комір насипав
ти робиш зручні для себе висновки
насправді ж Петья сумлінно виконував всі директиви своїх хазяїв у Кремлі
   
Re: Шарий: «Порошенко должен сидеть, и я добьюсь этого»

На изучай второй раз, если с первого не осилил.

https://mil.in.ua/fejky-sharyya-kak-sharyj-pokr%D1%8Bvaet-ubyjcz-ukraynczev-chast-1/

я это читал,здесь он "разоблачает" фейки наших СМИ 2014 года,делая это недобросовестно - не проверяя найденную им информацию.Но это ж не пропаганда русского мира.В то время он также разоблачал и фейки сепаров.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія