Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Побили догхантера

Re: Побили догхантера

случайная встреча с зоозащитниками... думаю, что это для него ещё не самая страшная встреча.
вот если его случайно встретят охотники...
у охотников, как известно, особое отношение к собакам.
   
Re: Побили догхантера

не надо забывать, что "мы в ответе за тех кого приручили" (с)
   
Re: Побили догхантера

нам так не буде. бо це буде трактуватися, як наступ на свободу лічності і падіння рейтинга не кого-небудь, а самого президента :zrada: .
Коли доступ до корита закриють, ви перша будете дітоїдам бошки відкручувать голими руками.
   
Re: Побили догхантера

случайная встреча с зоозащитниками... думаю, что это для него ещё не самая страшная встреча.
вот если его случайно встретят охотники...
у охотников, как известно, особое отношение к собакам.
Ну і яке?? :gigi:
   
Re: Побили догхантера

Коли доступ до корита закриють, ви перша будете дітоїдам бошки відкручувать голими руками.

Вибачте кому відкручувати?
   
Re: Побили догхантера

Вибачте кому відкручувати?
псам, які вигризають дітям частини обличчя.
   
Re: Побили догхантера

Собак, які нападають на людей треба труїти.
   
Re: Побили догхантера

Собак, які нападають на людей треба труїти.
Підтримую, от про людей теж думаю що з ними робити, усіх вбивати без розбору за напад чи криве слово чи через 1го?
   
Re: Побили догхантера

псам, які вигризають дітям частини обличчя.
Таких ? https://fakty.ua/262719-nasilovali-li-ubituyu-v-chernigovskoj-oblasti-dvuhletnyuyu-devochku-ustanovit-ekspertiza-foto-video
   
Re: Побили догхантера

псам, які вигризають дітям частини обличчя.
да, таких собак надо стрелять, но сначала надо стрелять хозяев, которые их так воспитали...
   
Re: Побили догхантера

да, таких собак надо стрелять, но сначала надо стрелять хозяев, которые их так воспитали...
Але в нас "чудеса"..
Про хазяїв - ні слова!
   
Re: Побили догхантера

случайная встреча с зоозащитниками... думаю, что это для него ещё не самая страшная встреча.
вот если его случайно встретят охотники...
у охотников, как известно, особое отношение к собакам.

Угу...наверное поэтому мы в Миргороде только осенью нашли 6 охотничьих потеряшек...
И еще насчет двоих такой "охотничек" вопил-убивался в городском паблике: пропали собачки....
   
Re: Побили догхантера

оо та ви теж волонтерка ?
маю подругу волонтерку у Львові.
їх там ціла банда. прайд цілий.
рятують собак.
лікують стерилізують перетримують прилаштовують.
дай Бог вам усім здоровя і сил рятувати тваринок !

 [ua]
Нічо: якихось 20 років  - і у нас буде як в Швейцарії  :weep:
   
Re: Побили догхантера

убивать из рогатки и кормильцев, и дохов. Обое рябое, и те и другие неадекваты.
   
Re: Побили догхантера

убивать из рогатки и кормильцев, и дохов. Обое рябое, и те и другие неадекваты.

А вот и святогор нарисовался :))) Как носик - бобо ? Что ж ты так ходишь неаккуратно ??  :gigi:
   
Re: Побили догхантера

Цей випадок ще раз доводить, що в нас утворилася нездорова ситуація, коли люди, які не згодні з пануванням собак, і взагалі, не поводяться з тваринами так, як диктують зоозахисники, стають об'єктом ненависті, переслідування й фізичної розправи. Зоозахисники під ширмою захисту моральності суспільства проводять цілком аморальну політику по відношенню до людей.
Мене обурює: чому політики мовчать про цю проблему? Хоч би один депутат и кандидат в президенти заговорив про необхідність боротьби проти "прав тварин" і переслідування інакомислячих.
   
Re: Побили догхантера

Цей випадок ще раз доводить, що в нас утворилася нездорова ситуація, коли люди, які не згодні з пануванням собак, і взагалі, не поводяться з тваринами так, як диктують зоозахисники, стають об'єктом ненависті, переслідування й фізичної розправи. Зоозахисники під ширмою захисту моральності суспільства проводять цілком аморальну політику по відношенню до людей.
Мене обурює: чому політики мовчать про цю проблему? Хоч би один депутат и кандидат в президенти заговорив про необхідність боротьби проти "прав тварин" і переслідування інакомислячих.

Боже, який дебіл.... :facepalm1:  Ну або взагалі не в курсі, хто такой той тип. Ну тоді вдвічі дебіл.
   
Re: Побили догхантера

д ширмою захисту моральності суспільства проводять цілком аморальну політику


от чому чим більше в дописі повторів слова "мораль", тим він тупіший і жорстокіший?
   
Re: Побили догхантера

от чому чим більше в дописі повторів слова "мораль", тим він тупіший і жорстокіший?
От чому, коли опоненти не можуть спростувати твердження по суті, переходять на особистості?
   
Re: Побили догхантера

Собак, які нападають на людей треба труїти.

А людей , які нападають на собак ?
   
Re: Побили догхантера

От чому, коли опоненти не можуть спростувати твердження по суті, переходять на особистості?

ТОму ще деякі, особливо талановині, пишуть ось таке: "і взагалі, не поводяться з тваринами так, як диктують зоозахисники," з тієї простої причини, що в них не вистачає мозку зрозуміти, що гуманне поводження з тваринами - це не забаганки зоозахисників - а всього лише закон України  [ua]
   
Re: Побили догхантера

ТОму ще деякі, особливо талановині, пишуть ось таке: "і взагалі, не поводяться з тваринами так, як диктують зоозахисники," з тієї простої причини, що в них не вистачає мозку зрозуміти, що гуманне поводження з тваринами - це не забаганки зоозахисників - а всього лише закон України  [ua]
А що я неправильно написав? Зоозахисники не диктують, як поводитись з тваринами? Хто визначає, яке поводження з тваринами є "гуманним", як не зоозахисники?
   
Re: Побили догхантера

А людей , які нападають на собак ?
А людей, які нападають на собак, що нападають на людей треба підтримувати, що не ясно?
   
Re: Побили догхантера

А що я неправильно написав? Зоозахисники не диктують, як поводитись з тваринами? Хто визначає, яке поводження з тваринами є "гуманним", як не зоозахисники?

ну топооооой.... закон України   !!!!!
   
Re: Побили догхантера

ну топооооой.... закон України   !!!!!
І як закон це визначає?
   
Re: Побили догхантера

переходять на особистості?

а же пан бачить переходи на особистості?

семантичний аналіз тексту, nothing personal
   
Re: Побили догхантера

І як закон це визначає?

Закон України, а не зоозахисники - ЗАБОРОНЯЄ знущання над тваринами. Дійшло ?
   
Re: Побили догхантера

Закон України, а не зоозахисники - ЗАБОРОНЯЄ знущання над тваринами. Дійшло ?
А що таке знущання над тваринами? Як визначається це поняття?
   
Re: Побили догхантера

В 2018 и на 2019 годы властями выделено по 199 000 грн на стерилку собак.
В 2018 году гос. лечебницей простерилено 15 собак, списано 30 000 грн...
Это при том, что в частной клинике мы стерилим суку за 650 грн !!!!! И что же сделала власть ?? Она обвинила нас, волонтеров в том, что мы их не снабжаем собаками ! Короче, Соломаху с кодлой на фонарь !  :vinsent:

 :rotate:

и у вас в жопе не слипается? 30грн стоит пачка изониазида. Или 10...

Вообще, я бы этих говнособачников самих простерилизовал. А ТО они клипсу в ухо вбили и списали бабло. А на самом деле псы как гоняли "сучьи свадьбы" - так и гоняют. Что свидетельствует о чём?  :punish:
   
Re: Побили догхантера

случайная встреча с зоозащитниками... думаю, что это для него ещё не самая страшная встреча.
вот если его случайно встретят охотники...
у охотников, как известно, особое отношение к собакам.

яка різниця між догхантером що вбиває тварин ради забави і між мисливцями що вбивають тварин ради забави? і те і те лайно садисти
   
Re: Побили догхантера

Я ем кур, которые гуляют на свободном выгуле в с. Вовнянка, что под Миргородом. Так что там все норм. с нормами...
Уточки оттуда же....Просто дома мужчины - они без мяса не могут. Ну иногда и я соблазняюсь. А так мне и кефира хватает....

 :lol:

можно подумать, селяне не пи3дят тот же комбикорм, которым Рябу пичкают
   
Re: Побили догхантера

и у вас в жопе не слипается?


любит малютка Гензель считать чужие деньги
   
Re: Побили догхантера

В гаражах приблудилась Мурка. Я её в недостроенный пустил. Там яма ещё не была забетонирована, кинул соломы, мешков от цемента. Щенки пока на молоке были - росли и не болели, а как с молока соскочили, то передох весь выводок. Кроме отого рыжего.



   
Re: Побили догхантера

:rotate:

и у вас в жопе не слипается? 30грн стоит пачка изониазида. Или 10...

Вообще, я бы этих говнособачников самих простерилизовал. А ТО они клипсу в ухо вбили и списали бабло. А на самом деле псы как гоняли "сучьи свадьбы" - так и гоняют. Что свидетельствует о чём?  :punish:

Изониазид оставим для ьебя, человеческий отброс.
   
Re: Побили догхантера

И это, сученок, МОИ 650 грн и как я их потрачу - не твое дело. Но 10 грн на тебя у меня останется не переживай :-))
   
Re: Побили догхантера

трупоїди бажаю вам щоб вас вбили і з.їли, як ви з.їдаєте тварин. падальщики
   
Re: Побили догхантера

:rotate:

и у вас в жопе не слипается? 30грн стоит пачка изониазида. Или 10...

Вообще, я бы этих говнособачников самих простерилизовал. А ТО они клипсу в ухо вбили и списали бабло. А на самом деле псы как гоняли "сучьи свадьбы" - так и гоняют. Что свидетельствует о чём?  :punish:

Тоді цікаво як це звітується: фото суки з очевидністю стерилізації, чи фото бірки на вусі за тіж самі гроші?  ;)
На мою уяву, так собакозахисники- волонтери мають цілодобово супроводжувати зграї чіпованих ними собак й кублиця разом з ними.
Чого вже там, дружить, так дружить.
Я до чого: ці всі волонтери-грантоєди  :laugh:  не гарантують безпеку жодному з нас при зустрічі зі зграєю чіпованих ними собак.
Іще шо гидке: чомусь для них по заявам на фупі найбільші вороги держави, це грантоєди-антикорупціонери  :weep:
Совпадєніє?
Недумаву  B-)
   
Re: Побили догхантера

эта война будет вечной.
   
Re: Побили догхантера

Я до чого: ці всі волонтери-грантоєди    не гарантують безпеку жодному з нас при зустрічі зі зграєю чіпованих ними собак.

Ніхто нікому не гарантує. В Вінниці народ починає вже потрохи робити кіпіш з цього приводу, бо ж усі знають, що вже є заїпатий притулок. Тому очікують, що проблема ось-ось вирішиться.
Дзвонять на гарячу лінію міськвиконкому: "Приберіть  безпритульних собак з вулиці Х, бо нема як гуляти з малими дітьми навіть на проспектах, діти лякаються".
Приїжджає служба, упс, а собачки з кліпсами від муніципального притулку, а отже типа неагресивні,  ну їх нафуй, нехай бігають.

Народ знову дзвонить на гарячу лінію: "Йопвашумать, ну заберіть собак з вулиці!" Люди  не хочуть та не мають можливості придивлятися чи є кліпси в тих собак чи нема, а тим паче ніхто не хоче пересвідчитись, чи вони агресивні чи ні. Люди просто хочуть, щоб безпритульних собак не було на вулиці.. Людям за великим рахунком пофуй, яким чином тих собак з вулиці приберуть. Звісно, буде гарно,якщо їх приберуть цивілізовано з вулиць, а не лишать цю "забавку" догхантерам, керівникам ОСББ, тощо.

Останнє редагування: 23 лютого 2019 01:48:14 від птах Сорока
   
Re: Побили догхантера

От що не можна організувати нормальну службу по відлову бродячих собак і котів.
Скільки ця дурь буде продовжуватися. Одні труять, інші плодять. Їбанізм. (td)

Е ні. Дохи, то інша справа, то організація, я цю шоблу вивчав свого часу. Там організація йде аж до хуйловських

https://www.google.com.ua/url?sa=i&source=web&cd=&ved=2ahUKEwiAs6O7wtDgAhVOqYsKHUt7ByEQzPwBegQIARAC&url=https%3A%2F%2Fznaj.ua%2Fru%2Fsociety%2Fotdyh-ryadom-s-manyakom-otmorozok-putyna-zasvetylsya-v-krymu&psig=AOvVaw3Mqn7yhcIY8bjLM_GEirOH&ust=1550965392040086

Ось типова кацапська  агітка  на підтримку http://cyclowiki.org/wiki/%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B5%D0%B9_%D0%AE%D1%80%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87_%D0%9C%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D1%87%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B2

Не будте наївним, бо ваз з"їдять, а ви і не помітете
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія