Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Накінець-то визначився! Проголосую за пєцю :gigi: По принципу...

шановний, ну не треба, вся країна бачила, як вони "підняли" - елементарні залізяки контрабасіть

 тю, а де це ти в світі бачив оборонку без "кантрабасу"?

 чи мо` треба витрачати час і гроші на виготовлення кожної деталі з ЗІПів (десятки тисяч номенклатури), якщо це саме можна взяти за плашку горілки в хуйлостані?

 
   
Накінець-то визначився! Проголосую за пєцю  :gigi: По принципу найбільшого западла, коре я можу зробити на цих виборах своїм одним  голосом...
Я переконаний, шо пєтя - НЕ ТОЙ Президент, котрий потрібний сьогодні Україні. Якщо мій голос допоможе йому перемогти - xyй з ним! Я й надалі буду  щемити його і його кАманду гнойних підарів в силу всіх своїх скромних можливостей...
Якшо пєця програє - сам собі винен... Але розрив між лялькою олігарха і переможеним буде як мінімум на один голос меншим!

брєд, конечно!
маячня, звісно!
   
нині конкретна справа - максимально делегітимізувати "зе" ще до початку його правлєнія
мій голос за пєтю поможе йому як мертвому припарка... А "зе" - зашкодить!

3e і без того кампанія в кращих традиціях синяків і кацапів, а також вкидання за медведчуківську ляльку нашкодять
   
3e і без того кампанія в кращих традиціях синяків і кацапів, а також вкидання за медведчуківську ляльку нашкодять

на жаль, я не маю можливість вплинути на ці процеси...
мій максимум - зменшити розрив між кандидатами, щоб його "виграш" не був в одні ворота
   
так само як "будь хто, тільки не петро"?  :gigi:
ага! я взяв і повірив...  :D

Ти хожешь сказати, що поділ України на дві приблизно рівні половини куйла не влаштовує? Саме так медведчуківська лялька і представляє в своїх останніх агітках за Зе
   
на жаль, я не маю можливість вплинути на ці процеси...
мій максимум - зменшити розрив між кандидатами, щоб його "виграш" не був в одні ворота

 :facepalm1:

Назло маме отморожу уши...
   
на жаль, я не маю можливість вплинути на ці процеси...
мій максимум - зменшити розрив між кандидатами, щоб його "виграш" не був в одні ворота
а мо не тре було вийобуватися?
і на наступний день після першого туру заявити:
"ЗЕленьський  - це ВОРОГ, який імплементований в Україну, для того щоб підірвати її зсередини..."
   
:facepalm1:

Назло маме отморожу уши...

мене не влаштовують ОБОЄ кандидатів!
один з них практично вже програв. Виграш іншого може бути тріумфальним, а може бути - "по очках"... Відповідно - мінус один мій голос від тріумфальної "перемоги зе"
   
а мо не тре було вийобуватися?
і на наступний день після першого туру заявити:
"ЗЕленьський  - це ВОРОГ, який імплементований в Україну, для того щоб підірвати її зсередини..."

а може не "зеленський", га? це маленьке гімнисте створіння - просто дрібний засранець...
Може, відразу треба було підтримати мою думку, що каламойша - ворог! Не зважаючи на всі його "заслуги", котрі він ніби-то зробив на початку війни...
   
а може не "зеленський", га? це маленьке гімнисте створіння - просто дрібний засранець...
Може, відразу треба було підтримати мою думку, що каламойша - ворог! Не зважаючи на всі його "заслуги", котрі він ніби-то зробив на початку війни...
Може й так.
Але ж Свобода  - мовчала!
   
Може й так.
Але ж Свобода  - мовчала!

 :lol:
сцуко... "крокодилячі сльози"...  :weep:
   
я принципово піду за Пороха.
Бо дістали його опоненти. а команда ЗЕ шокувала...
   
Накінець-то визначився! Проголосую за пєцю  :gigi: По принципу найбільшого западла, коре я можу зробити на цих виборах своїм одним  голосом...
Я переконаний, шо пєтя - НЕ ТОЙ Президент, котрий потрібний сьогодні Україні. Якщо мій голос допоможе йому перемогти - xyй з ним! Я й надалі буду  щемити його і його кАманду гнойних підарів в силу всіх своїх скромних можливостей...
Якшо пєця програє - сам собі винен... Але розрив між лялькою олігарха і переможеним буде як мінімум на один голос меншим!
ну шо сказати, хоча наврядчи з більшістю твоїх дописів погоджуюсь але це той випадок коли  (tu)  [ua]
   
:fuck:
ше вчора я мав бажання зіпсувати бюлетень.
Не прийти - не вихід... Бо впевнений на 102% шо порожні бюлетні у нас будуть масово "хрестити" на користь пєті
а якже виходить явка лише 65%, якщо за тих хто не прийшов голосують
   
л-логіка (tu) Слава Україні!
а ти за кого ?
   
Накінець-то визначився! Проголосую за пєцю  :gigi: По принципу найбільшого западла, коре я можу зробити на цих виборах своїм одним  голосом...
Я переконаний, шо пєтя - НЕ ТОЙ Президент, котрий потрібний сьогодні Україні. Якщо мій голос допоможе йому перемогти - xyй з ним! Я й надалі буду  щемити його і його кАманду гнойних підарів в силу всіх своїх скромних можливостей...
Якшо пєця програє - сам собі винен... Але розрив між лялькою олігарха і переможеним буде як мінімум на один голос меншим!
Кагніажідана  :lol: потєшна опозиція))
   
Накінець-то визначився! Проголосую за пєцю  :gigi: По принципу найбільшого западла, коре я можу зробити на цих виборах своїм одним  голосом...
Я переконаний, шо пєтя - НЕ ТОЙ Президент, котрий потрібний сьогодні Україні. Якщо мій голос допоможе йому перемогти - xyй з ним! Я й надалі буду  щемити його і його кАманду гнойних підарів в силу всіх своїх скромних можливостей...
Якшо пєця програє - сам собі винен... Але розрив між лялькою олігарха і переможеним буде як мінімум на один голос меншим!

наибольшее западло... А ты любишь Украину как любит ее свобода?
   
Кагніажідана  :lol: потєшна опозиція))

в зіткненні двох олігархічних кланів треба щоб вони нанесли один одному максимум збитків. Хтоб не виграв - треба щоб перемога була Піррова
   
а якже виходить явка лише 65%, якщо за тих хто не прийшов голосують

в неділю явка буде більшою...  :shuffle:
   
Зря. Чим більше ви зараз голосів підру накидаєте, тим більше в нього розвинеться почуття головного опозиціонера.

З рештою він замість того щоб піти у небуття, пролізе у раду, як головний опонент "злочинного режиму ЗЕ", а нові сили не пройдуть.
   
Зря. Чим більше ви зараз голосів підру накидаєте, тим більше в нього розвинеться почуття головного опозиціонера.

З рештою він замість того щоб піти у небуття, пролізе у раду, як головний опонент "злочинного режиму ЗЕ", а нові сили не пройдуть.

фіг там! він так чи інакше буде пхати своїх людей, котрі будуть стояти на сторожі інтересів його бізнесу. Йому навіть вдасться пропхати кількох мажоритарників і розпихати кількох по списках інших проектів. Але "головним опонентом" він вже не буде. Як не були до нього ні ющ, ні ку-чмо, ні крав-чук...
   
Зря. Чим більше ви зараз голосів підру накидаєте, тим більше в нього розвинеться почуття головного опозиціонера.

З рештою він замість того щоб піти у небуття, пролізе у раду, як головний опонент "злочинного режиму ЗЕ", а нові сили не пройдуть.
я щось не бачу "нових сил". за які би було варто.
все ті самі обертаються.
   
ти тупий?
я впевнений шо пєтя програє ці вибори! Мій голос за нього - найбільше западло, котре я можу зробити жидочку на голосуванні: зробити так, щоб його виграш був як мінімум на один голос меншим
А Петя, що, в трусах і з хрещиком? :D
   
Накінець-то визначився! Проголосую за пєцю  :gigi: По принципу найбільшого западла, коре я можу зробити на цих виборах своїм одним  голосом...
Я переконаний, шо пєтя - НЕ ТОЙ Президент, котрий потрібний сьогодні Україні. Якщо мій голос допоможе йому перемогти - xyй з ним! Я й надалі буду  щемити його і його кАманду гнойних підарів в силу всіх своїх скромних можливостей...
Якшо пєця програє - сам собі винен... Але розрив між лялькою олігарха і переможеним буде як мінімум на один голос меншим!

Классический жидовский маневр )).
   
я щось не бачу "нових сил". за які би було варто.
все ті самі обертаються.
гриць, смешко, міхо, свобода, вакарчук


На їх електоральному полі восени топтатиметься кнуряка. Як головний опозиціонер  :facepalm:  краще б він програв зараз з оглушаючим тріском. І політично здох.

Останнє редагування: 19 квітня 2019 17:15:25 від DeL1T
   
Мда.
З такою ментальністю ворогів не треба.
"Свої" похоронять.

Тепер я не дивуюся, чому Україна 28 років топчеться на одному місці.
Прибалтика вже давно і в НАТО, і в ЄС.
А стартували разом.
   
600 баксів "в середньому" це як?
Директор отримує 1 млн гривень, прибиральниці по 3500.
В "середньому" вони отримують по 16 000 гривень? :K
Це все рівно рівень жебрацтва.
В Польщі та Чехії набагато більше.
Ви таки дійсно не знаєте, як рахується середня зарплата? чи просто трололо?
   
гриць, смешко, міхо, свобода, вакарчук


На їх електоральному полі восени топтатиметься кнуряка. Як головний опозиціонер  :facepalm:  краще б він програв зараз з оглушаючим тріском. І політично здох.
І хто з списку "нові обличчя"? хіба Вакарчук і то вже був. 
   
гриць, смешко, міхо, свобода, вакарчук


На їх електоральному полі восени топтатиметься кнуряка. Як головний опозиціонер  :facepalm:  краще б він програв зараз з оглушаючим тріском. І політично здох.

пєтя вже програв! нічо він топтати вже не зможе. Йому б залишки свого вберегти - вже буде добре

Але я добре бачив якими оxyївшими стали пєтя&ко після результату в 54%... Ніяк не можна допустити, щоб "перемога" клоуна була переконлива. Каламойша відразу має відчути, шо сидить на гарячій пательні
   
Мда.
З такою ментальністю ворогів не треба.
"Свої" похоронять.

Тепер я не дивуюся, чому Україна 28 років топчеться на одному місці.
Прибалтика вже давно і в НАТО, і в ЄС.
А стартували разом.
Только слепой не видит перемены к лучшему за последние пять лет.
   
Только слепой не видит перемены к лучшему за последние пять лет.
Та пєрємєни к лучшєму вже 28 років відбуваються. Дійсно, важко не зауважити.
   
Шо ти звиздиш про "накінець", ти давно казав, шо за Пецю проголосуєш..)))
порохоботи думають шо рейтинг піднімають мародеру такими вкидами)) типу їх більше стає))
   
порохоботи думають шо рейтинг піднімають мародеру такими вкидами)) типу їх більше стає))

це ти мене в порохоботи записав?  :lol:  :weep:
   
Це називається сам себе обхитрив.
Як на мене то ліпше відвертий гебрей ніж хитрожопий барига.
Це його провокації штовхають людей хитрувати, брехати.
Брехня це найгірше зло.
   
Це називається сам себе обхитрив.
Як на мене то ліпше відвертий гебрей ніж хитрожопий барига.
Це його провокації штовхають людей хитрувати, брехати.
Брехня це найгірше зло.
І це видно навіть у цій темі на прикладі дописувача Чжан. :laugh:
Зарплати 16 000, ракети набудували за 4 роки , аж азіати в черзі стоять.
Такий же піздуняра як і Пеця. Вірний холоп-брехунець.
   
Накінець-то визначився! Проголосую за пєцю  :gigi: По принципу найбільшого западла, коре я можу зробити на цих виборах своїм одним  голосом...
Я переконаний, шо пєтя - НЕ ТОЙ Президент, котрий потрібний сьогодні Україні. Якщо мій голос допоможе йому перемогти - xyй з ним! Я й надалі буду  щемити його і його кАманду гнойних підарів в силу всіх своїх скромних можливостей...
Якшо пєця програє - сам собі винен... Але розрив між лялькою олігарха і переможеним буде як мінімум на один голос меншим!
Ну то якщо ти переконаний що Порошенко не твій президент-поставь йому "незадовільно" своїм голосом на виборах. Зло і брехня повинні бути покарані, щоб інші так не робили.
По-іншому виходить просто маніпуляція совістю.
   
Ну то якщо ти переконаний що Порошенко не твій президент-поставь йому "незадовільно" своїм голосом на виборах. Зло і брехня повинні бути покарані, щоб інші так не робили.
По-іншому виходить просто маніпуляція совістю.

нема жодної маніпуляції.
я вже поставив йому "незадовільно"! І ставив це "незадовільно" протяглом всіх 5 років його каденції.
Тепер я авансом ставлю "незадовільно" ляльці, котру ставлять на місце Президента держави. Парадокс ситуації полягає в тому, що треба поставити галочку за пєтю в бюлетні  :D
   
подивився "дебати"...  8-)
імхо всі лишились "при своїх"...Ніхто сильно не виграв і ніхто не програв. Це означає, що кількісна перевага залишається на стороні "зе".
Відповідно - треба голосувати за пєтю, щоб розрив був меншим ніж 10%

з.і. "дебати" - це гаплик повний...   :eyes: :(  але охлос вимагає хліба і видовищ...  :(
   
Політичне поле має бути максимально зачищено тому проголосую за Зе(хоч планував не голосувати) разом з коломою вони виступлять бульдозером який викорчує ці політичні корчі  тому розрив має бути макимальним

Останнє редагування: 19 квітня 2019 20:19:33 від Zero Sum
   
Політичне поле має бути максимально зачищено тому проголосую за Зе(хоч планував не голосувати) разом з коломою вони виступлять бульдозером який викорчує ці політичні корчі  тому розрив має бути макимальним

Політичне поле може бути максимально зачищено хіба що разом з носіями... Такого не буде.
Відповідно - треба зробити "перемогу" каламойші Пірровою
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія