Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зато не на бляхах

Зато не на бляхах

Львівська кільцева дорога, сььогодні.






   
Re: Зато не на бляхах

Результати роботи трекшн- контролю, абс, і подушок безпеки та інших пасивних систем безпеки.
Які серійно живуть на іномарках 2000 р.в. Тих самих, на бляхах по дві штуки бакса.
Зі Вічна пам"ять  :(
   
Re: Зато не на бляхах
akv

Волга, хороша машина...
   
Re: Зато не на бляхах

Волга, хороша машина...

Угу, на фото добре видно
   
Re: Зато не на бляхах

Результати роботи трекшн- контролю, абс, і подушок безпеки та інших пасивних систем безпеки.
Які серійно живуть на іномарках 2000 р.в. Тих самих, на бляхах по дві штуки бакса.
Зі Вічна пам"ять  :(

Це аж ніяк не пояснює, як він опинився на зустрічній смузі.
   
Re: Зато не на бляхах

У меня соед киевлянин, как он говорит каринной. У него какая то жигулька, он каждый день с ней возится, и пришёл ко мне с вопросом: у тебя есть ключ такой то? Я говорю нет, не вожу ключи. КАк так? А зачем? - Он ну так машина же, надо же иметь их в ней.
Я ему пытался обьяснить, что сервисные центры существуют и нечего парится с авто просто надо за ней ухаживатьна сто и в сервисных, на что этот советский дурик сморщился и сказал - я против иномарок.
 Я промолчал, но в душе понимаю, это вымирающий совок.
   
Re: Зато не на бляхах
akv

Це аж ніяк не пояснює, як він опинився на зустрічній смузі.

Різко по гальмам, задній привід, занесло, почалася розкачка і винесло боком на зустрічку. Бачив в ютубі купу роликів з подібними аваріями
   
Re: Зато не на бляхах

Це аж ніяк не пояснює, як він опинився на зустрічній смузі.

Абс, трекшн (різновид) відсутні. Мокра дорога, гальмування, розворот.
Відсутність подушок, зон деформаціі, ременів безпеки пояснює два трупи.

Ааа, нагадую ще раз, що ці всі ніштякі серійно встановлені практично на всіх бляхах за дві штукі бакса. Які тут так люто ненавидять.

Останнє редагування: 10 липня 2017 23:48:09 від PRom
   
Re: Зато не на бляхах

Абс, трекшн (різновид) відсутні. Мокра дорога, гальмування, розворот.
Відсутність подушок, зон деформаціі, ременів безпеки пояснює два трупи.

Ааа, нагадую ще раз, що ці всі ніштякі серійно встановлені практично на всіх бляхах за дві штукі бакса. Які тут так люто ненавидять.

Там піропатрони вже давно нах розрядилися, які подушки безпеки...
   
Re: Зато не на бляхах

У меня соед киевлянин, как он говорит каринной. У него какая то жигулька, он каждый день с ней возится, и пришёл ко мне с вопросом: у тебя есть ключ такой то? Я говорю нет, не вожу ключи. КАк так? А зачем? - Он ну так машина же, надо же иметь их в ней.
Я ему пытался обьяснить, что сервисные центры существуют и нечего парится с авто просто надо за ней ухаживатьна сто и в сервисных, на что этот советский дурик сморщился и сказал - я против иномарок.
 Я промолчал, но в душе понимаю, это вымирающий совок.

З жигою в подібну ситуацію теж елементарно попасти.
   
Re: Зато не на бляхах

Там піропатрони вже давно нах розрядилися, які подушки безпеки...

От чого ти такий гівнюк, га?
   
Re: Зато не на бляхах

Різко по гальмам, задній привід, занесло, почалася розкачка і винесло боком на зустрічку. Бачив в ютубі купу роликів з подібними аваріями

Там дурне місце, якщо я не помиляюся, уже кілька разів бачили там аварії.
   
Re: Зато не на бляхах

От чого ти такий гівнюк, га?

Ти ще розкажи, що там уся електроніка працює як новенька. Бачив я це "новеньке" лайно в черзі, надивився за 6 годин...
   
Re: Зато не на бляхах

Надійні українські номери  :super:



Теж сьогодні
   
Re: Зато не на бляхах

Ти ще розкажи, що там уся електроніка працює як новенька. Бачив я це "новеньке" лайно в черзі, надивився за 6 годин...

Уявляєш, працює.
І подухи, і абс і трекшн.
Ти, до речі, мою цитату вже знайшов? Чи подобається в п***а ходити?
   
Re: Зато не на бляхах

Там дурне місце, якщо я не помиляюся, уже кілька разів бачили там аварії.
То де? Треті Вульки перед Винниками?..
   
Re: Зато не на бляхах

То де? Треті Вульки перед Винниками?..

Здається, це ділянка після з’їзду на "Львівську Швейцарію", після тої розв’язки з мостом.
   
Re: Зато не на бляхах

Ну і рубричка надійна Совітьска техніка

“На об’їздній Львова, Зубра ( біля ресторану Рафаель) трапилось ДТП за участі автомобіль “Мерседес”, вантажівки “Зіл” та будівельного крану, що рухався назустріч. Відомо, що внаслідок аварії постраждало двоє водіїв. Їх було госпіталізовано. Також у ДТП постраждав пасажир вантажівки, який від отриманих травм помер в кареті швидкої допомоги.

   
Re: Зато не на бляхах

То де? Треті Вульки перед Винниками?..

На тому шматку серпантину за з"іздом на вул.Зелену.
До речі, чудово ілюструє геній проектувальників реконструкціі кільцевоі - по одній смузі, зустрічні потоки не розділені.
   
Re: Зато не на бляхах

Ну і рубричка надійна Совітьска техніка

“На об’їздній Львова, Зубра ( біля ресторану Рафаель) трапилось ДТП за участі автомобіль “Мерседес”, вантажівки “Зіл” та будівельного крану, що рухався назустріч. Відомо, що внаслідок аварії постраждало двоє водіїв. Їх було госпіталізовано. Також у ДТП постраждав пасажир вантажівки, який від отриманих травм помер в кареті швидкої допомоги.

Показати зображення...

Мерсу труба. Але конструкція + ремені+ подуха зберегли життя.
   
Re: Зато не на бляхах

Мерсу труба. Але конструкція + ремені+ подуха зберегли життя.

Ну а як жеж надійна совіцька техніка воно ж огого  :facepalm1: он це не якісь німецькі хухримухр це металюка самого Лихачйова :facepalm1:
Зразу щоб було понятно що Лихач а що пацанва на бляхах
   
Re: Зато не на бляхах

Ну а як жеж надійна совіцька техніка воно ж огого  :facepalm1: он це не якісь німецькі хухримухр це металюка самого Лихачйова :facepalm1:
Зразу щоб було понятно що Лихач а що пацанва на бляхах

Тут таких радєтєлєй за здоров"я манюпаса пів фупа. Бляхи, шрот, корчі за дві штуки. Пох що пистіти, аби народ в дтп дох.
   
Re: Зато не на бляхах

Ну можно набросать дтп с иномарками. В чём смысл ветки? На бляхах будет меньше дтп? нет не будет меньше.

Останнє редагування: 11 липня 2017 00:25:49 від Serge_D
   
Re: Зато не на бляхах

   
Re: Зато не на бляхах

Здається, це ділянка після з’їзду на "Львівську Швейцарію", після тої розв’язки з мостом.
Воно

То навколо Львова є пару таких гиблих місць - ще є дорога на Куликів. Но це практично навколо любого великого міста - народ вискакує на трасу і б`є по газах, от і результат...
   
Re: Зато не на бляхах

Ну можно набросать дтп с иномарками. В чём смысл ветки? На бляхах будет меньше дтп? нет не будет меньше.

Звичайно що ні. Але шансів вижити на порядок більше.
   
Re: Зато не на бляхах


Газ 24


16 000 грн.

В гарному стані,не гнила не бита :lol:  ,гаражне зберігання  :lol: ,на повному ходу  :lol: .карбюратор.ваз 2108. Росхід 9.10.літрів. Іван. 06832*****. реальному покупцеві торг біля авто.

   
Re: Зато не на бляхах


Газ 24


16 000 грн.

В гарному стані,не гнила не бита :lol:  ,гаражне зберігання  :lol: ,на повному ходу  :lol: .карбюратор.ваз 2108. Росхід 9.10.літрів. Іван. 06832*****. реальному покупцеві торг біля авто.

Показати зображення...

То на холостому ході чи шо? Вона 15 літрів жере аж бігом.
   
Re: Зато не на бляхах

От чого ти такий гівнюк, га?
піропатрони ....
Розрядилися , Карл.
Розумний би просто промовчав...
 :weep:
   
Re: Зато не на бляхах

а так взагалі то, цього хто придумав зробити цю "об'їздну" Львова односмуговою , треба повісити за яйка,
 там же .
   
Re: Зато не на бляхах

піропатрони ....
Розрядилися , Карл.
Розумний би просто промовчав...
 :weep:

Та там нема з ким сперечатись. Десь пропав, мабуть досі мою цитату шукає.
   
Re: Зато не на бляхах

Пропиздівся Єгнат



   
Re: Зато не на бляхах

а так взагалі то, цього хто придумав зробити цю "об'їздну" Львова односмуговою , треба повісити за яйка,
 там же .

Люто підтримую.
   
Re: Зато не на бляхах

подушки, пиропатроны. то всьо хуйня, якщо автiвка зварена одна з трьох.
   
Re: Зато не на бляхах

подушки, пиропатроны. то всьо хуйня, якщо автiвка зварена одна з трьох.

Я вже бачу картіну, як в підпільних гаражах поляндіі варять і фарбують аудюхи, мерси та бімери, щоби тут впуляти за дві штукі баксів  :lol:
Бггг
   
Re: Зато не на бляхах

та легко. варят, красят. часто даже по ржавому крышу тупо лепят шпаклевку. уже молчу про смотанный пробег, сажевые фильтры и жор масла. в одессе, появилась поговорка: "ты шо, бэмэвэ купил на бляхах(в смысле: ты шо, дебил?)"
   
Re: Зато не на бляхах

та легко. варят, красят. часто даже по ржавому крышу тупо лепят шпаклевку. уже молчу про смотанный пробег, сажевые фильтры и жор масла. в одессе, появилась поговорка: "ты шо, бэмэвэ купил на бляхах(в смысле: ты шо, дебил?)"

Шо ти кажеш! В Украіні така робота буде від штуки долара коштувати, і це в сраних гаражах криво поварена і так само криво мальована віником. А так да, дуже актуально для авто за дві штуки бакса.
   
Re: Зато не на бляхах

Я вже бачу картіну, як в підпільних гаражах поляндіі варять і фарбують аудюхи, мерси та бімери, щоби тут впуляти за дві штукі баксів  :lol:
Бггг


аха хай би раз зїздив на шрот і глянув які там авто ріжуть бо ремонтувати не вигідно він би офігів що в нас такі з руками відривають
   
Re: Зато не на бляхах

та легко. варят, красят. часто даже по ржавому крышу тупо лепят шпаклевку. уже молчу про смотанный пробег, сажевые фильтры и жор масла. в одессе, появилась поговорка: "ты шо, бэмэвэ купил на бляхах(в смысле: ты шо, дебил?)"

 :facepalm1: це вам хіба в Україні втулять таке або авто буде тисяч ціна плюс робота коштуватиме і ніяк 2 тисячі  :facepalm1:
   
Re: Зато не на бляхах

Пропиздівся Єгнат

Показати зображення...

Якби ти ліпше вчив пунктуацію в школі, то міг би побачити там знак питання, який є ознакою питання. Тобто тебе питали, чи це так або не так. Ти сказав, що це не так, і питання знято.

Крім того, невже львівське хамло Пром дійсно вважає, що мені цікава думка про мене від чотирьох маленьких літер на екрані? Зараз піду скиглити від розпачу  :weep:

Купляй уже швидше польську бляху, про яку ти мрієш, вона тебе чекає на автобазарі в Жешуві, ми коло нього проїжджали на цих вихідних...

Останнє редагування: 11 липня 2017 07:45:41 від Eugnat
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія