Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хроніки ВС: одеські патріоти сказали рішуче "ні" агенту Кремля Гриценку

Андрій Юсов: "В Одесі 30 тітушек здійснили напад на Анатолія Гриценка та активістів, які прийшли на зустріч з опозиційним політиком. Перед зустріччю мав бути ефір на радіо, ефір зірвали, але зустріч з Одеситами відбулась.

Нападники спочатку перекрили шлях Анатолію Гриценко до приміщення, потім напали на активістів, що його супроводжували. В хід пішли палиці, кулаки, полетіли яйця провокаторів.

Поліція нікого з нападників не затримала, хоча для зупинення сутичок застосувала сльозогінний газ. Є постраждалі, викликали швидку. Потерпілі та свідки спілкуються з поліцією.

Попереду нападників були кілька асоціальних елементів, для прикриття, самі бойовики були у масках.

Це відвертий акт залякування демократичної опозиції, Одеським активістам не звикати, але такого нахабства з боку місцевих тітушек ніхто не очікував.

В Одесі подібні речі не відбуваються без відома та участі команди Труханова, якщо злочинців захочуть знайти, це буде зробити не важко. Медведчук в Україні почуває себе як частина влади, а демократична опозиція отримує ось такі подарунки. З часів Януковича методи не змінюються."

   
Хтось із панамських лизунiв зовсім недавно доводив мені, що їх бозя не використовує методи свого колишнього патрона
   
 
Поліція нікого з нападників не затримала

БУ  ГА  ГА  ГА  ,  НААА  . Для  чого  їм  своїх  затримувати ?

 
   
Хтось із панамських дармоїдів зовсім недавно доводив мені, що їх бозя не використовує методи свого колишнього патрона

 рекламу  Петру Олексійовичу  роблять  доброзичливі  люди (це)

 
   
Вся педросня это конченные ублюдки
Труханова и всех этих подонков я тоже педросней считаю
   
хороший военный стан  (tu)
порядок !
   
чого вартий кандидат в ПРЕЗИДЕНТИ якщо він не здатен захиститись від ТРИДЦЯТЬОХ тітушок?
та він повинен мати таку ГРУПУ ПІДТРИМКИ що вмить перетворили б тридцять тітушок на тридцять підарасів
   
Кстати, что за хрень расклеяна по Подолу?  :-o

   
А нельзя ли как то двойное военное положение
покруче что б..
а то что то не по плану
   
чого вартий кандидат в ПРЕЗИДЕНТИ якщо він не здатен захиститись від ТРИДЦЯТЬОХ тітушок?
та він повинен мати таку ГРУПУ ПІДТРИМКИ що вмить перетворили б тридцять тітушок на тридцять підарасів

 (tu)
   
Петра треба вже стовідсотково гнати.

Якщо рік назад я сумнівався, то зараз певен що це вскрившася мкдведчуківськоя-ригівська консерва.

Продав душу Кононенку заради офшору. Срать йому на той азов. Він зараз сидить на сторінці панамського банку і стикає слиною скільки він вкрав.

Останнє редагування: 28 листопада 2018 21:06:47 від DeL1T
   
Ебаное Сомали.Тут хоть 10 ВП введи,бардака меньше не станет пока всю эту мразь не начнут развешивать на фонарях вместе с заказчиками
   
чого вартий кандидат в ПРЕЗИДЕНТИ якщо він не здатен захиститись від ТРИДЦЯТЬОХ тітушок?
та він повинен мати таку ГРУПУ ПІДТРИМКИ що вмить перетворили б тридцять тітушок на тридцять підарасів

 :facepalm1:

У бандитській державі? Так, напевно ви маєте рацію

П.С. А потім панамські лизуни дивуються чому їхня люба бахіня возить за собою автобуси прихільників
   
Ебаное Сомали.Тут хоть 10 ВП введи,бардака меньше не станет пока всю эту мразь не начнут развешивать на фонарях вместе с заказчиками

Під час відвідин Одеси склалося десь таке саме враження. Жахливе місто.
   
:facepalm1:

У бандитській державі? Так, напевно ви маєте рацію

П.С. А потім панамські лизуни дивуються чому їхня люба бахіня возить за собою автобуси прихільників


В Бантустане на встречу с избирателями нужно приезжать на своем танке,а лучше колонной при поддержке автоматчиков, иначе шансов на победу практически нет
   
те же пацаны стопудово работали

   
Під час відвідин Одеси склалося десь таке саме враження. Жахливе місто.

Город то хороший,только рулят им постоянно одни мудаки
   
:facepalm1:

У бандитській державі? Так, напевно ви маєте рацію

П.С. А потім панамські лизуни дивуються чому їхня люба бахіня возить за собою автобуси прихільників

знаєш якби я організовував якусь зустріч то від ТРИДЦЯТЬОХ я б точно зміг організувати захист
від трьохсот звичайно ні  але ж то я - ніхто і звати мене ніяк
а тут цілий КАНДИДАТ
   
Город то хороший,только рулят им постоянно одни мудаки

Ним 200 років рулить кримінал і багато одеситів цим гордяться. Незалежні від усіх.
   
чого вартий кандидат в ПРЕЗИДЕНТИ якщо він не здатен захиститись від ТРИДЦЯТЬОХ тітушок?
та він повинен мати таку ГРУПУ ПІДТРИМКИ що вмить перетворили б тридцять тітушок на тридцять підарасів


оце чотко розложив
президент має бути таким як Ківа

   
Так это именно так и работает Военное Положение? А где ж патруль, расстрел на месте
   
Ним 200 років рулить кримінал і багато одеситів цим гордяться. Незалежні від усіх.

У нас страной правит криминал,только рангом повыше.А это просто шестерки,которые "работают" за крошки со стола
   
оце чотко розложив
президент має бути таким як Ківа
Киве Беня сказал денег не даст. Лицо слишком интеллигентное. :D
   
оце чотко розложив
президент має бути таким як Ківа
Ківа? Нічим не гірший за Шморклю.
   
єбать який там серйозний воєнний стан
   
знаєш якби я організовував якусь зустріч то від ТРИДЦЯТЬОХ я б точно зміг організувати захист
від трьохсот звичайно ні  але ж то я - ніхто і звати мене ніяк
а тут цілий КАНДИДАТ

Поцікався як це робиться в цивілізованому світі.

Чи раша-сомалі форева?
   
Город то хороший,только рулят им постоянно одни мудаки

так не буває
мудаків обирають мудаки
   
єбать який там серйозний воєнний стан
А хули. Могем. :lol:
   
знаєш якби я організовував якусь зустріч то від ТРИДЦЯТЬОХ я б точно зміг організувати захист
від трьохсот звичайно ні  але ж то я - ніхто і звати мене ніяк
а тут цілий КАНДИДАТ


які в нього рейтинги- така і охорона
дуте і те, і те
 B-)
   
Город то хороший,только рулят им постоянно одни мудаки

а мудаків вам по факсу Бог присилає, так?
   
зате реформи у нас не дуті  (tu)
біжим в Європу аж підскакуєм
   
так не буває
мудаків обирають мудаки

dimec любить похвалитися, що ніколи не бере участь ні в яких виборах.
   
Депутаты виноваты
надо было 60 и тогда .....
   
ото Гетьман молодець  :weep:

Ввів курва військовий стан  :facepalm:
   
зате реформи у нас не дуті  (tu)
біжим в Європу аж підскакуєм


все у нас дуте
і губи бабусі тепж силіконом надуті
нема ніде правди  :( 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія